Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 21:15, RobeN napisał:

Jedyną radą jest zaapelowanie do Administratorów. Jednak nie wiem czy to odniesie skutek... No chyba, że masowo napływałyby
protesty :D

Podaj tu email do nich....zaspamuje im o tym aż coś zmienią ;].Ja rozumiem wolność słowa, nowe zasady itp. ale bez przesadyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Dostałem 1 degrad w sumie za nic ale nie będe się skarżył za co i kto to zrobił mimo że nie czuje się winny :/
Przypomne tylko, regulamin nie jest jeszcze taki szczegółowy jak kiedys i stare przyzwyczajenia dla nie wdróżonych jesce modów tutaj mogą zle oddziaływac na ich sumienną prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail moderatorski jest przecież znany.
Taki sam jak na starym forum tylko "gram" w pewnym miejscu zastępuje inne słowo. Zresztą Olamagato napisał wyżej.

moderator@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:06, RobeN napisał:

Nowe forum, nowe przepisy...
Nie wszystko jest jak dawniej. Temat nie był do zamknięcia, a nawet... (nie dokończę)


Cóż widać wiele się zmieniło... nie wiadomo czy na lepsze... pożyjemy zobaczymy. Ale jak każdy będzie mógł sobie zakładać takie wątki do woli, to nie wróżę z tego nic dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamy się ukrywać? Uprzedziłem przecież wyraźnie, że będę degradował za dopisywanie się bez sensu, a Ty zachowałeś się jak i..., tzn. bardzo głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:06, RobeN napisał:

Nowe forum, nowe przepisy...
Nie wszystko jest jak dawniej. Temat nie był do zamknięcia, a nawet... (nie dokończę)


Kompletnie nie rozumiem - jakie tematy w takim razie nadają się do zamknięcia? Proszę o jasne wytłumaczenie, dlaczego ten temat: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=816&u=2 został zamknięty, a ten: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=813&u=12 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moderatorów wyobrażam sobie jako szeryfów na dzikim zachodzie/forum :) Mają na główce ten swój kowbojski kapelusik z napisem moderator, na piersi przypięta gwiazda, a w ręce dubeltówka, której używają jak tylko na choryzoncie pojawi się Spamer :)

P.S

Szczegulnie jeden modek pasuje mi do tego opisu ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:15, kNOT napisał:

Dlaczego pokraczna?
GOL jak do tej pory _jest_ przecież najgorszym dużym forum w polskim Internecie...


A przepraszam, masz racje, my tu tylko próbujemy ich przebić.

Ludzie kochani, nigdy nie byłam za przesadnym rygorem, regulaminem w 3 tomach i 2 suplementach, banowaniem, degradowaniem i moderowaniem na rympał ale jeśli połowa tematów w chwili powstania to albo ankiety albo osad denny, to cos nie jest tak.
Może pomyslcie zanim założycie czy naprawdę musicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:22, RobeN napisał:

Temat A. w ogóle nie ma sensu
Temat B. jest czymś w rodzaju luźnej ankiety => takie tematy na nowym forum mają prawo
bytu


A co w kwestii jawnych prowokacji i prób wprowadzenia zamętu na forum? Też mają "prawo bytu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:22, RobeN napisał:

Temat B. jest czymś w rodzaju luźnej ankiety => takie tematy na nowym forum mają prawo bytu

Ale już dopisywanie się do niego grozi degradem(i słusznie). Z jednej strony pozwalacie istnieć wątkowi a z drugiej zabraniacie się do niego dopisywać. Czy już samo to że sobie kpi z Was czyli moderatorów, po ostrzeżeniu nadal robi to samo nie jest powodem by takiego delikwenta zabanować?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:20, Vilmar napisał:

> Nowe forum, nowe przepisy...
> Nie wszystko jest jak dawniej. Temat nie był do zamknięcia, a nawet... (nie dokończę)

Kompletnie
nie rozumiem - jakie tematy w takim razie nadają się do zamknięcia? Proszę o jasne wytłumaczenie, dlaczego ten temat: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=816&u=2
został zamknięty


Zgodze się z RobeNem. Temat jest bez sensu zwłaszcza że nie ma sprecyzowanego wątku. A wątek o statusach i rangach już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kNOT nie zabronił tylko kazał dopisywać się z sensem.
Jeśli napiszesz, że Sensodyne jest najlepszą dla Ciebie, ponieważ niweluje ból Twoich dziąseł, to z pewnością nie dostaniesz za to kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Swoją drogą dziwna sprawa z tym rywinem, nie wiem co chce osiągnąć, nie wiem czy się dobrze bawi czy co, ale popieram pomysł żeby się w jego głupich wątkach nie odzywać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:27, kNOT napisał:

Prowokacje mają to do siebie, że nie istnieją bez ''prowokowanych''. Jednym słowem - wystarczy się nie dopisywać.


Ja to wiem, Ty to wiesz, Budo to wie, ale czy wiedzą o tym inni? Na ich miejscu trochę bym się dziwił, gdyby mnie zdegradowano, a prowokatora - nie. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że prowokowani z czasem zrozumieją, że o wiele gorsze od samej prowokacji jest danie się w nią złapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widźe że z powodu jednego d...elikwenta pełno osób zaliczyło dzisiaj degrady. W tym wątku "Ide spać" kNOT wyraźnie napisał o co chodzi a ludzie nadal piszą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ sam prowokator również został ukarany. Zapewniam Ciebie, że bardziej niż Ty. Jednak czy odczuł to tak jak Ty??? Pewnie nie.

Na forum nie pokazuje się nowa ranga dopóki nie napisze się kolejnego posta (może to powoduje lekkie zamieszanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:46, RobeN napisał:

Ależ sam prowokator również został ukarany. Zapewniam Ciebie, że bardziej niż Ty.


O, to ja zostałem ukarany? A to niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się