Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 10:01, hunter22 napisał:

> Nie ma o tym nic napisane w regulaminie ,a więc się tutaj spytam.Można mieć 2 konta
na
> gram.pl ?

Można mieć i dziesięć kont... skoro masz jedno, zalożysz drugie do spamowania to kara
rozchodzi sie na każde konto... ;)


I czemu nie można zmienic sobie nicku, na takim xfire-rze to tylko username jest niezmiennie taki sam, bo nick można sobie zmieniac, coś podobnego powinno byc na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:57, hellguardian napisał:

Nie ma o tym nic napisane w regulaminie ,a więc się tutaj spytam.Można mieć 2 konta na gram.pl ?


A jaki w tym sens? Chyba, że ktoś cierpi na rozdwojenie jaźni, ale forum to nie najlepsze miejsce na leczenie takich przypadłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:04, hellguardian napisał:

I czemu nie można zmienic sobie nicku, na takim xfire-rze to tylko username jest niezmiennie
taki sam, bo nick można sobie zmieniac, coś podobnego powinno byc na gram.pl.


Można, napisz do modow z odpowiednia argumentacja to ci zmienią... bez dobrego powodu nie ma co pisać takich pytań... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:05, Wodzasty napisał:

A jaki w tym sens? Chyba, że ktoś cierpi na rozdwojenie jaźni, ale forum to nie najlepsze
miejsce na leczenie takich przypadłości...

Może ma rodzeństwo co też chce być na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odpowiedznia argumentacja, tylko co najbardziej przemawia do moderatorów? Dzisiaj mi się śniło, że w moim ogródku był jakiś moderator, nie wiem jaki, w każdym bądź razie pamiętam tylko, że powiedziałem mu "nie jestem automatem" ciekawe do czego to mogło nawiązywać?

Pablo querte

Mieć dwie siostry w podobnym wieku to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:17, Pablo Querte napisał:

Może ma rodzeństwo co też chce być na gram.pl :P


Przecież nikt nie zabrania rodzeństwu założenia własnego konta...:D
Chyba, że nie ufa rodzeństwu do tego stopnia, że nie pozwala na samodzielne buszowanie na komputerze... Zresztą, jeżeli ktoś gada z rodziną poprzez forum przy użyciu jednego komputera to dla mnie jest to trochę dziwne...
Ale ja to stary jestem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:18, hellguardian napisał:

No właśnie odpowiedznia argumentacja, tylko co najbardziej przemawia do moderatorów?


Jesli chce zmiany nicka, to musisz mieć jakiś powód tego... np. rażący błąd ortograficzny w nicku... ja tam ci nie wymyślę argumentacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:21, Wodzasty napisał:

> Może ma rodzeństwo co też chce być na gram.pl :P

Przecież nikt nie zabrania rodzeństwu założenia własnego konta...:D
Chyba, że nie ufa rodzeństwu do tego stopnia, że nie pozwala na samodzielne buszowanie
na komputerze... Zresztą, jeżeli ktoś gada z rodziną poprzez forum przy użyciu jednego
komputera to dla mnie jest to trochę dziwne...
Ale ja to stary jestem...:P


Najgorsze jest to ,że tylko ja mam w domu komputer. Nieraz szlak mnie bierze jak widzę znów simsy na moim monitorze, no ale cóż, muszę się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:32, Pablo Querte napisał:

To jeszcze nie jest takie złe ;) Spotkałem się z przypadkiem gdzie rodzeństwo zza ściany pisało ze sobą esemesy.


Co mi przypomina jeden odcinek serialu "Dwóch i pół" - tam chłopak z dziewczyną pisali do siebie esemesy siedząc razem na kanapie... Można widać i tak nawiązywać sympatie...:)))

Co do zmiany nicka - nie liczyłbym na pozytywne rozpatrzenie podania, albowiem taka jest zasada, że raz wybrany pozostaje na wieki wieków amen... Ewentualne modyfikacje muszą być jakoś umotywowane - najlepiej mocno...

Mocno nie oznacza tutaj bynajmniej przesłania ekipie spirytusu rektyfikowanego...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości zmiany ksywki, od razu mówię :) Więc nawet wymyślna argumentacja o paskudnym błędzie w ksywce włącznie- nic nie zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:50, Laid back napisał:

Nie ma możliwości zmiany ksywki, od razu mówię :) Więc nawet wymyślna argumentacja o
paskudnym błędzie w ksywce włącznie- nic nie zmienią...


Noż, ale były już zmiany ksywek na forum, skoro nie ma zupełnie takiej możliwości, to jak to się udało? hę?

Podejrzana sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:50, Laid back napisał:

Nie ma możliwości zmiany ksywki, od razu mówię :) Więc nawet wymyślna argumentacja o
paskudnym błędzie w ksywce włącznie- nic nie zmienią...

A Ponuremu Żniwiarzowi to zmieniliście. ;PP Mnie tam i tak niepotrzebna zmiana ksywki, nie wiem po co ludzie tak o to walczą, wystarczy pomyśleć troszkę i ma się ksywkę gotową, a to czy komuś się podoba czy nie... To nie powinno nikogo obchodzić. Zresztą zmiana ksywki wprowadziłaby niepotrzebny chaos.

A co do modów, do niby dlaczego wszyscy im czegoś wczoraj życzyli? Nie pojmuję tego. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:56, Chaotizz napisał:

> Nie ma możliwości zmiany ksywki, od razu mówię :) Więc nawet wymyślna argumentacja
o
> paskudnym błędzie w ksywce włącznie- nic nie zmienią...
A Ponuremu Żniwiarzowi to zmieniliście. ;PP Mnie tam i tak niepotrzebna zmiana ksywki,
nie wiem po co ludzie tak o to walczą, wystarczy pomyśleć troszkę i ma się ksywkę gotową,
a to czy komuś się podoba czy nie... To nie powinno nikogo obchodzić. Zresztą zmiana
ksywki wprowadziłaby niepotrzebny chaos.

A co do modów, do niby dlaczego wszyscy im czegoś wczoraj życzyli? Nie pojmuję tego.
O_o



Dzień moda i admina był wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 10:56, Chaotizz napisał:

A co do modów, do niby dlaczego wszyscy im czegoś wczoraj życzyli? Nie pojmuję tego.
O_o


tak ale mnie mogło dziś nie być;PPP więc lepiej było wczoraj bo potem- tyły u modów, oj tyły...
więc życzę jeszcze raz, all the best dla modów!!! no i dla konsuli, bo to przecież są admini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:56, Chaotizz napisał:

A co do modów, do niby dlaczego wszyscy im czegoś wczoraj życzyli? Nie pojmuję tego.


Bo na przyklad niektorzy mieli wczoraj urodziny... (a na 100% co najnmniej jeden mial:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:12, Wojman napisał:

Bo na przyklad niektorzy mieli wczoraj urodziny... (a na 100% co najnmniej jeden mial:)).

Już nawet wiem który. ;PP Tak, więc wszystkiego najlepszego, choć trochę się spóźniłem, no ale... Nie znam daty urodzin każdego moderatora/usera/admia. ;]

BTW. Reszcie modów też życzę wszystkiego dobrego, uśmiechu, by rozdawali mnie banów i degradów (no to już zależy od userów)... No i? Hmm, po prostu naj, naj, najlepszego i już. Adminom również życzę to samo, a nawet więcej, albo nie bo potem będzie że nierówno czy coś. Więc po równo dla każdego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zycze, by byli konsekwentni az do bolu przy wreczanych karach oraz mniejszego (najlepiej zerowego) natloku userow typu Prince Janek, ktorzy i tak wiecznie wracaja. <patrzy katem oka na pierwsza linijke posta i nie tylko> No i jeszcze pragnalbym zanikniecia syndromu zatwardzialosci przy pewnych banalnych wrecz kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się