Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

> Bo na przyklad niektorzy mieli wczoraj urodziny... (a na 100% co najnmniej jeden mial:)).

nie chwal się!! skromnośc jest cnota dobrego moderatora!!! i co z tego, hahahahaha, ty 23 latku!!! a poza tym to ja mam lepiej bo mam dziś imieniny!!! szkopuł w tym, że nie jestem modem... na szczęście....

młody miro- trzeba przede wszystkim być wybranym przez ekipę, no i mieć conajmniej sześć zer na koncie z którego za 7 min pójdzie przelew całości na konto fundacji gram.pl;PPP
nie ty decydujesz, pisz mądrze to cię Soleila lub kto inny z ekipy zauważy i wybiorą...
i nie spamuj 2 postami pod rząd!!! ale to chyba przez 2 kliknięcia "dodaj post" czasem tak wskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:27, NuGGet napisał:

Tjaaa... nie ma to jak czepiać się wszystkiego, i sprzedawać kogo się da... Wróżę Ci
przyszłośc na komendzie.

Nie ma to jak honor. A na komendzie kawalek swojego zycia przepracowal moj wujek. Wiedzie sobie teraz dostatnie zycie z emerytura znacznie wyzsza niz u standardowego rencisty, wiec czemu by nie podazyc jego tropem? Nie mialbym nic przeciwko. ;]

Młody miro, nie zostaniesz nim, wiec na co ci ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:32, gothicsheep napisał:

Młody miro, nie zostaniesz nim, wiec na co ci ta wiedza???

och, gothic już wie, że to on zostanie nowym moderatorem, i wie że inni nim nie zostaną;PPP
powitajmy nowego ofcowego moderatora!!!! będziesz 2 moderatorem wełniastym;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:32, gothicsheep napisał:

> Tjaaa... nie ma to jak czepiać się wszystkiego, i sprzedawać kogo się da... Wróżę
Ci
> przyszłośc na komendzie.
Nie ma to jak honor. A na komendzie kawalek swojego zycia przepracowal moj wujek. Wiedzie
sobie teraz dostatnie zycie z emerytura znacznie wyzsza niz u standardowego rencisty,
wiec czemu by nie podazyc jego tropem? Nie mialbym nic przeciwko. ;]

Młody miro, nie zostaniesz nim, wiec na co ci ta wiedza?

o tak aby sie dowiedzieć jakie wymagania musi spełnić ktoś kto ma mieć tak ważną funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:41, Zakrzysiunio napisał:

> Młody miro, nie zostaniesz nim, wiec na co ci ta wiedza???
och, gothic już wie, że to on zostanie nowym moderatorem, i wie że inni nim nie zostaną;PPP
powitajmy nowego ofcowego moderatora!!!! będziesz 2 moderatorem wełniastym;PPP

Blah. Gdybym juz jakims cudem wzial na swe barki te brzemie, to musialbym wpierw zbanowac ~75% userow tego forum oraz wykasowac dwa zbedne podfora i wtedy dopiero moglbym funkcjonowac jako moderator forum gram.pl. Poza tym czego zes dodal dwa pytajniki do mojej wypowiedzi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:44, DJ Szlafrok napisał:

> Młody miro, nie zostaniesz nim, wiec na co ci ta wiedza?

Marzenia, marzenia...

elo dj szlafrok LIZUS!!! jak tam może ty konsulem chcesz być??? albo moderatorem??? z takim lizustwem to zostaniesz na pewno życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:50, gothicsheep napisał:

Blah. Gdybym juz jakims cudem wzial na swe barki te brzemie, to musialbym wpierw zbanowac
~75% userow tego forum oraz wykasowac dwa zbedne podfora


ekipa by się nie obraziła;PPP

Dnia 25.07.2008 o 15:50, gothicsheep napisał:

i wtedy dopiero moglbym funkcjonowac
jako moderator forum gram.pl. Poza tym czego zes dodal dwa pytajniki do mojej wypowiedzi?
;>


bo niechcący usunąłem i nie wiedziałem ile było to 3 dałem;PPP a co nie podoba Ci się??? to przepraszam...


młody miro: oj zbiera ci się na degrada... a tu moderatorzy na pewno interweniują... 90% użytkowników marzy o tym aby być moderatorem... ale dużo mniej by przyjęło ofertę moderowania gdyby ją dostało... poza tym nie zrobił nic, abyś miał prawo nazywać go lizusem... ja osobiście potraktowałbym twój post jak najzwyklejszy spam, i sądzę, że moderatorzy tak też go potraktują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 15:55, Młody miro napisał:

elo dj szlafrok LIZUS!!! jak tam może ty konsulem chcesz być??? albo moderatorem??? z
takim lizustwem to zostaniesz na pewno życzę szczęścia

A tobie o co chodzi? Moderatorem nie zostaniesz - widać to po całokształcie twoich wypowiedzi. Chociaż z drugiej strony... Jeśli chcesz zostać moderatorem istnieje pewien sposób. Wejdź na przykład na fora.pl i załóż swoje forum. Będziesz moderatorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:55, Młody miro napisał:

elo dj szlafrok LIZUS!!! jak tam może ty konsulem chcesz być??? albo moderatorem??? z
takim lizustwem to zostaniesz na pewno życzę szczęścia

Lizu lizu!? Po raz nick osoby do której się zwracasz piszę się z dużej litery. Tego wymaga kultura. Po dwa nie obrażaj biednego Szlafroka bo on stwierdził fakt. Nie będziesz moderatorem chyba, że nastąpi cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:44, Młody miro napisał:

o tak aby sie dowiedzieć jakie wymagania musi spełnić ktoś kto ma mieć tak ważną funkcje


Przede wszystkim, na takim forum jest wręcz obowiązkowe, aby moderator był pełnoletni. Po drugie, musi mieć sporo czasu, aby siedzieć na forum, po trzecie, musi znać regulamin, co większości użytkowników to wyklucza ;P, po czwarte, musi być odpowiedzialny za to co robi, bo to nie jest takie hop siup, tego zdegraduję, tamtego zbanuję, po któreś tam musi być stanowczy, nie bać się zamknąć tematu czy dać degrada. No, ogólnie musi być wredny ;) No, popatrz się na naszych moderatorów, to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:44, Młody miro napisał:

o tak aby sie dowiedzieć jakie wymagania musi spełnić ktoś kto ma mieć tak ważną funkcje


Trzeba przejść próby, mutacje i inne testy... W trakcie szkolenia poznajemy tajniki machania szczurem, uderzania w klawiaturę i uczymy się specjalnych znaków - BAN, DEGRAD etc... Na sam koniec jest egzamin i dostajemy czerwony medalion...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:55, Młody miro napisał:

elo dj szlafrok LIZUS!!! jak tam może ty konsulem chcesz być??? albo moderatorem??? z takim lizustwem to zostaniesz na pewno życzę szczęścia


Ech... Zauważ, że napisałem to w stosunku do Ciebie. Teraz przeczytaj tamtego posta jeszcze raz. Powoooli.

->Wodzasty
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:59, Rozrobiony napisał:

> elo dj szlafrok LIZUS!!! jak tam może ty konsulem chcesz być??? albo moderatorem???
z
> takim lizustwem to zostaniesz na pewno życzę szczęścia
Lizu lizu!? Po raz nick osoby do której się zwracasz piszę się z dużej litery. Tego wymaga
kultura. Po dwa nie obrażaj biednego Szlafroka bo on stwierdził fakt. Nie będziesz moderatorem
chyba, że nastąpi cud.

Ba a czy ja chciałem???? to oni przypieli note że chce!! a ja nic takiego nie powiedziałem ja się tylko spytałem uwaga cytuje jak można zostać moderatorem gdzie tu piszę że chce nim zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wspomnij o tygodniowej głodówce na pampasach bądź na preriach, do wyboru, wśród terenów Apaczów i Komanczów ;)

Młody Miro -> zabrzmiało to dość jednoznacznie. Nie miej do nich pretensji że źle odebrali, lecz do siebie, że źle to zinterpretowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:02, Młody miro napisał:

Ba a czy ja chciałem???? to oni przypieli note że chce!! a ja nic takiego nie powiedziałem
ja się tylko spytałem uwaga cytuje jak można zostać moderatorem gdzie tu piszę że chce
nim zostać

To po kiego grzyba pytasz się jak nim zostać skoro tego nie pragniesz!? Wiedza dla samej wiedzy? Może jakiś twój kolega chce nim zostać? Albo zwierzątko? To nie przejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:05, Rozrobiony napisał:

> Ba a czy ja chciałem???? to oni przypieli note że chce!! a ja nic takiego nie powiedziałem

> ja się tylko spytałem uwaga cytuje jak można zostać moderatorem gdzie tu piszę że
chce
> nim zostać
To po kiego grzyba pytasz się jak nim zostać skoro tego nie pragniesz!? Wiedza dla samej
wiedzy? Może jakiś twój kolega chce nim zostać? Albo zwierzątko? To nie przejdzie ;-)

czytasz w myślach skąd wiesz i wszystkich co obraziłem to sory ale zle zrozumieliście pierwszego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się