Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Moderatorzy, zwaracam się do was żebyście zrobili pożądek w temacie PC Gamer : gta 4 na pc, ponieważ ludzie zboczyli z tematu i gadają na tematy typu piractwo, konsole vs PC itp... . Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 22:00, lukase napisał:

Moderatorzy, zwaracam się do was żebyście zrobili pożądek w temacie PC Gamer : gta 4
na pc, ponieważ ludzie zboczyli z tematu i gadają na tematy typu piractwo, konsole vs
PC itp... . Dziękuje.


Spójrz na przypięty post. One do czegoś służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:03, Mattafixx napisał:

Po tym jak działają i jak odpowiadają na formularze, po ich aktywności, do niektórych
jak ulał pasuje nazwa "ciotorator". I tyle w temacie.

Mocna ta opinia, jednak ciężko się nie zgodzić z tym, że takiej wolnej amerykanki na gram.pl jeszcze nie było. ;] Szkoda tylko, że ta wolna amerykanka wynika głównie ze zmian na gram.pl, bo problem z modkami przynajmniej by się dało rozwiązać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:03, Mattafixx napisał:

Po tym jak działają i jak odpowiadają na formularze, po ich aktywności, do niektórych
jak ulał pasuje nazwa "*******". I tyle w temacie.

Imho to słowo do niczego nie pasuje.
Mamy teraz sezon urlopowy a modki też ludzie, i opalić się chcą ;-) Staty są raz wyższe raz niższe, posiedzisz na forum trochę to sam zobaczysz.

Edit:

Kukowsky
Budo powinien wrócić, jeśli chodzi o aktywność i obecność to lepszego nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:33, sodolis napisał:

Imho to słowo do niczego nie pasuje.

IMHO, nie ma takiego słowa. Nawet gugle go nie znają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:41, walgierz napisał:

IMHO, nie ma takiego słowa. Nawet gugle go nie znają :D

Neologizmy są teraz w modzie (zważcie jak dwuznacznie to zabrzmiało ;-))

Mattafixx
Według mnie zrobiło się trochę gęsto na gramie od tych nowych kont. Rozumiem zwykły spam na forum - degrad albo ban ale spam na GS? - to już lekko denerwujące się staje (jak jakiś owad który ci przeszkadza we śnie). Nie zbanujesz takiego sam. Nic złego nie robi oprócz pisania durnych komentarzy więc i formularza nie ma o co oprzeć. Choć już kilka zgłoszeń było tak na razie cichosza, żadnych kroków ... mylę się? Zresztą połowa tych nowych to tak naprawdę userzy którzy już od dłuższego czasu siedzą na forum i chyba zaczyna im upał zbyt mocno doskwierać, albo brak zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma za co ukarać? A prowokacja to co? Ostatnio prowokatorzy rosną jak grzyby po deszczu, a przecież upały mamy. Zbanować takie konta razem z ich głównym kontem i uniemożliwić możliwość apelacji od wyroku to by się od razu przyjemniej zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:41, walgierz napisał:

> Imho to słowo do niczego nie pasuje.
IMHO, nie ma takiego słowa. Nawet gugle go nie znają :D

Między innymi to miałem na myśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:03, Mattafixx napisał:

Po tym jak działają i jak odpowiadają na formularze, po ich aktywności, do niektórych
jak ulał pasuje nazwa "ciotorator". I tyle w temacie.


Dobre, bo jak ja wysyłam to zawszę reagują, dzisiaj mnie waglerz nieco zadziwił: wysyłam formularz, bo jeden typ chwalił piractwo i w 5 minut po wysłaniu już waglerz zareagował :)

[edit]
W zasadzie teraz to już było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:55, Kukowsky napisał:

Jak to nie ma za co ukarać? A prowokacja to co? Ostatnio prowokatorzy rosną jak grzyby
po deszczu, a przecież upały mamy. Zbanować takie konta razem z ich głównym kontem i
uniemożliwić możliwość apelacji od wyroku to by się od razu przyjemniej zrobiło.

A skąd wziąść to główne konto? Nie dość całe duże sieci są widziane jako jedno ip, to jeszcze dochodzi neostrada z zmiennym. Tam gdzie się da karzemy, ale nie zawsze jest to możliwe (a co poniektórym przydał by się ban na ip, tyle że trzeba by zbanować wszystkich "neostradowców" z konkretnego województwa (bo właśnie na takim szczeblu są "pule ip").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:24, Młody miro napisał:

zawsze można usuwać komentarze na gs więc co taki dowcipniś nabazgrze można usówać aż
mu się znudzi

Co prawda ja nie "z branży" ale usunięte przez autora GS-a komentarze możemy podejrzeć (a co za tym idzie można to połączyć z zgłoszeniami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:26, sig. napisał:

> zawsze można usuwać komentarze na gs więc co taki dowcipniś nabazgrze można usówać

> mu się znudzi
Co prawda ja nie "z branży" ale usunięte przez autora GS-a komentarze możemy podejrzeć
(a co za tym idzie można to połączyć z zgłoszeniami).

Nie wiedziałem. A jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:31, Młody miro napisał:

Nie wiedziałem. A jak????


Podajac nam link do calego wpisu. Za rozrabianie na GSach uzytkownikow byli juz tacy co polecieli, bo to jest odbieranie przyjemnosci w korzystaniu z tej uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:35, Wojman napisał:

> Nie wiedziałem. A jak????

Podajac nam link do calego wpisu. Za rozrabianie na GSach uzytkownikow byli juz tacy
co polecieli, bo to jest odbieranie przyjemnosci w korzystaniu z tej uslugi.

czyli można sobie poradzić z rozrabiającymi na gs, wcześniej pisali że nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:44, Młody miro napisał:

czyli można sobie poradzić z rozrabiającymi na gs, wcześniej pisali że nie!!!


A gdzie Ci coś takiego napisali? Niektórym obrywa się "za GS-y" odkąd one powstały. Nie ma tu rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem się zapytać kto według was jest najmilszym moderatorem/moderatorką ja osobiście lubie Paladynke i bardzo spoko jest też Sig a według was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się