Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 16:04, Młody miro napisał:

chciałem się zapytać kto według was jest najmilszym moderatorem ja osobiście lubie Paladynke
i bardzo spoko jest też Sig a według was?


Hehe, akurat ty wybrałeś najmniej dyscyplinarnych moderatorów ;) TYHE była bardzo przyjemna, uhm, dla niektórych ;) Ale dla mnie Budo. Szkoda, że już nie ma tego czerwonego, denerwującego znaczka - Moderator ;( chlip, chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:08, Jaki Ganh1 napisał:

Szkoda, że już nie ma tego czerwonego, denerwującego znaczka - Moderator ;( chlip, chlip...

Ale teraz może się cieszyć swoim drugim tytułem bez bycia oskarżanym o hipokryzję. Król Spamu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:20, Hubi Koshi napisał:

Ale teraz może się cieszyć swoim drugim tytułem bez bycia oskarżanym o hipokryzję. Król
Spamu ^^


Tia, jasne, w końcu będąc moderatorem zabrali mu wolność, to prawie tak jakby nałogowy erotoman stał się pobożnym księdzem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:08, Jaki Ganh1 napisał:

> chciałem się zapytać kto według was jest najmilszym moderatorem ja osobiście lubie
Paladynke
> i bardzo spoko jest też Sig a według was?

Hehe, akurat ty wybrałeś najmniej dyscyplinarnych moderatorów ;) TYHE była bardzo przyjemna,
uhm, dla niektórych ;) Ale dla mnie Budo. Szkoda, że już nie ma tego czerwonego, denerwującego
znaczka - Moderator ;( chlip, chlip...

wiesz bo mnie nie interesuje ich sumienność w wykonywaniu obowiązków, a Buda nie widziałem na gram ani razu, interesuje mnie sympatyczność a i jeszcze fajny też jest Wojman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:22, Młody miro napisał:

wiesz bo mnie nie interesuje ich sumienność w wykonywaniu obowiązków, a Buda nie widziałem
na gram ani razu, interesuje mnie sympatyczność a i jeszcze fajny też jest Wojman


Wiesz, fajny jest też Wodzasty, i fajny też jest Volvox, no, i inni też są fajni. EoT. Nie ma sensu dyskutować, temat wyczerpany, gdyż nikt złego słowa nie powie o jakimkolwiek moderatorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:36, morthi napisał:

ja mowilem i bede mowic jesli tylko jakis moderator zapomina (wg mnie) na czym polega
jego funkcja na forum.

a jak degrada dostaniesz za to to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:44, Młody miro napisał:

a jak degrada dostaniesz za to to co???


To będzie miał kolejny do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem pytanie :)
na chwile obecna na forum nie pojawiaja sie moderatorzy (a niektorzy ni sa juz nawet moderatorami), ktorzy mogliby dac degraca wg wlasnego widzi mi sie

uwazam, ze czasy sfrustrowanych moderatorow przeminely

degrad to degrad - jesli dostajesz go zgodnie z regulaminem to znaczy ze sie nalezal, jesli moderator wlepia Ci degrad niezgodnie z regulaminem (a nastepnie stosuje rozne dziwne zagrywki) to znaczy, ze... (wnioski wyciagnij sam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 08:34, Młody miro napisał:

można degrada dostać za napisanie nie chce mi się myśleć?


Można, jeśli jest to pisanie nie związane z tematem (patrz -> spam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 08:34, Młody miro napisał:

można degrada dostać za napisanie nie chce mi się myśleć?


Hmmm, wyjaśnię Ci o co chodzi. A widziałeś w tym poście jeszcze coś takiego [M]? Oznacza to, że było w tym miejscu napisane coś tak nieodpowiedniego/niezgodnego z regulaminem, że moderator to wykasował. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:08, Paladynka napisał:

Hmmm, wyjaśnię Ci o co chodzi. A widziałeś w tym poście jeszcze coś takiego [M]?
Oznacza to, że było w tym miejscu napisane coś tak nieodpowiedniego/niezgodnego z regulaminem,
że moderator to wykasował. Pozdrawiam.


Są także sytuacje w których są kasowane posty :) I proszę mnie tu nie prosić o przykłady, bo wiadomo ze nawet jakbym miał konkretny link to i tak by nic nie pokazywał gdyby post został usunięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:08, Paladynka napisał:

> można degrada dostać za napisanie nie chce mi się myśleć?

Hmmm, wyjaśnię Ci o co chodzi. A widziałeś w tym poście jeszcze coś takiego [M]?
Oznacza to, że było w tym miejscu napisane coś tak nieodpowiedniego/niezgodnego z regulaminem,
że moderator to wykasował. Pozdrawiam.

Kurcze ! A ja ''myślałem'' że [M] oznacza Mature czyli temat tylko dla dorosłych ... lol @_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 01:08, patrYX93 napisał:

I proszę mnie tu nie prosić o przykłady, bo wiadomo ze nawet jakbym miał konkretny link to i tak by nic nie pokazywał gdyby post został usunięty :)

- Alez przyklad bardzo latwo pokazac - wystarczy wskazac na brakuje url''e postow wlasnie (w sytuacji gdy np. istnieje post nr 99 i 101, ale nie widzimy postu nr 100).
Ba, bywalo nawet, ze pracownicy CDP usuwali wlasne posty, ktore zdarzylo sie napisac z niewlasciwego konta - ale to niewazne, w koncu teraz CDP nie ma z gram.pl nic wspolnego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:17, kamciu609 napisał:

a ja wczoraj odkryłem który moderator nie lubi frytek z keczupem :P


Tak widziałem ten temat, który został zamknięty :P
Bardzo dobrze się stało bo ten temat byłby produkcją spamu. Moderator szybko zareagował i dobrze :)

W ogóle co to za temat o frytkach z keczupem, przecież temat by się szybko wyczerpał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:43, wdowiakm napisał:

> a ja wczoraj odkryłem który moderator nie lubi frytek z keczupem :P

Tak widziałem ten temat, który został zamknięty :P
Bardzo dobrze się stało bo ten temat byłby produkcją spamu. Moderator szybko zareagował
i dobrze :)

W ogóle co to za temat o frytkach z keczupem, przecież temat by się szybko wyczerpał
:P


nie prawda :P później bym sie spytał co myślą o frytkach z majonezem albo musztardą :P
a temat "arbuz bez pestek" ma sens ? bo ja niegdy nie widzialem arbuza bez pestek =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:45, kamciu609 napisał:

nie prawda :P później bym sie spytał co myślą o frytkach z majonezem albo musztardą :P


Dobre :P

Dnia 03.08.2008 o 09:45, kamciu609 napisał:

a temat "arbuz bez pestek" ma sens ? bo ja niegdy nie widzialem arbuza bez pestek =(


Zawsze możesz się odwołać od decyzji moderatora pisząc do niego maila poprzez formularz ;)
Spróbuj może się uda ale wątpię by to wypaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:50, wdowiakm napisał:

> nie prawda :P później bym sie spytał co myślą o frytkach z majonezem albo musztardą
:P

Dobre :P
> a temat "arbuz bez pestek" ma sens ? bo ja niegdy nie widzialem arbuza bez pestek
=(

Zawsze możesz się odwołać od decyzji moderatora pisząc do niego maila poprzez formularz
;)
Spróbuj może się uda ale wątpię by to wypaliło ;)



a gdzie ten formularz znajde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się