Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 13:00, wdowiakm napisał:

> [...] teraz wymyśle jakis temat co go nie zamkną :P

Czy musisz zakładać nowe tematy? Istnieje tyle różnych tematów, że na pewno znajdziesz
taki w którym będziesz mógł sobie porozmawiać. Nie zakładaj na siłę tematów to i nie
będziesz karany za bezsensowne zakładanie niepotrzebnych tematów i za spam. No chyba,
że założysz temat, którego jeszcze nie ma i na wstępie dość ładnie się wypowiesz a nie
w jednym zdaniu. Przemyśl dobrze założenie nowego tematu czy warto to robić...


to powiedz mi gdzie moge sie zapytac: czy ktos widzial arbuza bez pestek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:05, Chaotizz napisał:

Marzyć o wywrotowcu? Ludzie są naprawdę dziwni...


wywrotowiec fajnie brzmi a brygdzista :/ zal, chcialem wlasny tytul ale to bym musial pisac madre żeczy i duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:05, kamciu609 napisał:

to powiedz mi gdzie moge sie zapytac: czy ktos widzial arbuza bez pestek ?

Ja, ja, ja, ja! Widziałem takiego arbuza. Po prostu wydłubałem pestki i był, hmm "bezpestkowy". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:08, Chaotizz napisał:

> to powiedz mi gdzie moge sie zapytac: czy ktos widzial arbuza bez pestek ?
Ja, ja, ja, ja! Widziałem takiego arbuza. Po prostu wydłubałem pestki i był, hmm "bezpestkowy".
;D


haha xD dobre :P też tak zrobie :P bd 2. osobą na świecie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ostatnio pojawila sie "moda" na zakladanie przez uzytkownikow nowych kont w celu trollowania, uprzejmie informuje, ze bedziemy na takie przypadki surowo reagowac. Na konto - klon bedzie nalozony BAN, a wlasciciel "oficjalnego" bedzie sie musial liczyc z degradem lub nawet w skrajnych przypadkach z BANem. Zeby wiecej nie bylo takich sytuacji jak ta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39702&u=4#end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:41, Wojman napisał:

Poniewaz ostatnio pojawila sie "moda" na zakladanie przez uzytkownikow nowych kont w
celu trollowania, uprzejmie informuje, ze bedziemy na takie przypadki surowo reagowac.
Na konto - klon bedzie nalozony BAN, a wlasciciel "oficjalnego" bedzie sie musial liczyc
z degradem lub nawet w skrajnych przypadkach z BANem. Zeby wiecej nie bylo takich sytuacji
jak ta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39702&u=4#end

Imho Wodzasty był nadwyraz wyrozumiały, ale oczywiście to nie miejsce na komentowanie działań moderatorów ;-)
Osobiście ( teoretycznie ) dałbym taką samą karę na wszystkie konta, przecież to ta sama osoba. Chociaż jak ktoś udziela się jako różne osoby i do tego rozmawia ze sam ze sobą, to ma większe problemy niż degrady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:30, Młody miro napisał:

mam pytanie czy na gs można wstawiać reklamy jakiś stron? za odp. dziękuję


Za reklame innego gramsajta nikt glowy nie urwie. Jesli chodzi o reklamowanie innych stron to regulamin tego zabrania. A o takie sprawy to na przyszlosc przez formularz pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa na to, że modki zdradzą nam do kogo należy konto Misio Rysio? Sprawilibyście tym samym radochę "kilku" użytkownikom. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:43, Harvenar napisał:

Czy jest jakakolwiek szansa na to, że modki zdradzą nam do kogo należy konto Misio Rysio?


Do Misia Rysia, oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:52, Volvox napisał:

> Czy jest jakakolwiek szansa na to, że modki zdradzą nam do kogo należy konto Misio
Rysio?

Do Misia Rysia, oczywiscie.


Kurcze, źle napisałem. Chodzi mi o jego macierzyste konto, tzn. te które ma najdłużej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:41, Wojman napisał:

Na konto - klon bedzie nalozony BAN, a wlasciciel "oficjalnego" bedzie sie musial liczyc
z degradem lub nawet w skrajnych przypadkach z BANem.

O ile pamiętam, to jakiś czas temu działała zasada, że dopóki konto ma aktywnego bana, to wszystkie jego klony również automatycznie mają/dostają bana. Czyli jak klon ze statusem obywatel wybańczy, to powinno zabańkować również oryginalne konto - nawet własnotytułowiec.
I tylko zależy czy mamy akurat promocję na "zero tolerancji"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:41, Wojman napisał:

Poniewaz ostatnio pojawila sie "moda" na zakladanie przez uzytkownikow nowych kont w
celu trollowania, uprzejmie informuje, ze bedziemy na takie przypadki surowo reagowac.
Na konto - klon bedzie nalozony BAN, a wlasciciel "oficjalnego" bedzie sie musial liczyc
z degradem lub nawet w skrajnych przypadkach z BANem. Zeby wiecej nie bylo takich sytuacji
jak ta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39702&u=4#end



mam takie pytanie, jak sobie zaloze drugie konto to skad bedziecie wiedzieli ze to moje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 08:50, kamciu609 napisał:

mam takie pytanie, jak sobie zaloze drugie konto to skad bedziecie wiedzieli ze to moje ?


Mamy swoje sposoby;-)

Ja osobiście uchyle rąbka tajemnicy. Czytam z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 08:50, kamciu609 napisał:

mam takie pytanie, jak sobie zaloze drugie konto to skad bedziecie wiedzieli ze to moje
?


Mamy swoje niezawodne sposoby. Jednak niestety nie mozemy Wam powiedziec jakie, tak latwo nie ma. :) W kadzym razie jak ktos ma dwa konta to nikt za to przeciez glowy nie urwie. Jednak jak ktos ma dwa konta i mysli, ze jak na jednym bedzie przestrzegal zasad a na drugim trollowal i nie bedzie za to konsekwencji to sie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 08:51, Rzezim napisał:

> mam takie pytanie, jak sobie zaloze drugie konto to skad bedziecie wiedzieli ze
to moje ?

Mamy swoje sposoby;-)

Ja osobiście uchyle rąbka tajemnicy. Czytam z fusów.


ahaaa a kocyk elmo i misio rysio to ta sama osoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 08:51, Rzezim napisał:

Ja osobiście uchyle rąbka tajemnicy. Czytam z fusów.


Fusy to nudna lektura. Ja tam czytam starozytne przepowiednie, bo ciekawsze i zawsze sie w stosunku do uzytkownikow naszego forum sprawdzaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 08:56, Wojman napisał:

Fusy to nudna lektura. Ja tam czytam starozytne przepowiednie, bo ciekawsze i zawsze sie w stosunku do uzytkownikow naszego forum sprawdzaja. :)


Nic jednak nie przebije tajemnych szamańskich rytuałów i tańców...:) Może to i dłuższe, może i bardziej męczące ale efekty są zazwyczaj piorunujące...:)))

kamciu609 - znasz przysłowie o ciekawości i kocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się