Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 14:09, Rusell napisał:

Lubisz sie drażnić z userami nie? daje ci to satysfakcje?


Nie jestesmy sw. Mikolajami, zeby spelniac wszystkie zachcianki uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:10, PolishWerewolf napisał:

Napisał formularz o tym, że ktoś zaśmieca GSa, a nie działał na własną rękę.

Bana dostał na własne życzenie, adwokactwo niczego tutaj nie da.

zobacz że to kolejny już user który dostaje bana przez kogoś przez prowokatorów. I ciekawe co ty byś zrobił?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:07, Młody miro napisał:

Kurde zdenerwował się i za co że niesprawiedliwie dostał bana na gs?

Wiesz jesteśmy ludźmi i obowiązuje nas w pewnym sensie kultura. Owszem, dziwne wydaje mi sie, że ktoś kto sie zdenerwował na spamującego na gsie został ukarany a sam spamujący nie (choć mnie to różnicy nie robi, jak mnie sie komentarz nie podoba - w tym sensie, że jest np. wulgarny - to usuwam i po sprawie), ale mógł to załatwić grzeczniej. Np. na ten "spamland" na jego gsie nie reagować a np. napisać maila do Moderatorów. No i nie bez przyczyny niektórzy Moderatorzy mają numery gg na swoich gramsajtach czy w zakładce o Moderatorach... no a ten post już był poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie zrozum mnie źle - ja rozumiem, że był zdenerwowany, ale wg mnie nie mogło się to inaczej skończyć. Zupełnie nie panował nad sobą. Równie dobrze, można to było załatwić poprzez np. maila z pytaniem - "ok, przesadziłem na gsie, ale dlaczego ten spamer nie został ukarany?". Można było? Można.

@@@heaton1992
Jak chcesz sie czegoś więcej o statusach/awansach dowiedzieć to wejdź do tematu o statusach i poczytaj przypiętego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:15, PolishWerewolf napisał:

Napisał formularz? Zostawił w spokoju? Olał? Pomyślał?

Kolejny użytkownik, który NIE myśli i dostaje bana.

tak tylko teraz mówisz pewny jestem że nie zrobiłbyś tak jak mówisz on po prostu się zdenerwował. kończę tego offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:19, Młody miro napisał:

tak tylko teraz mówisz pewny jestem że nie zrobiłbyś tak jak mówisz on po prostu się zdenerwował. kończę tego offtopa


Rotfl.
Jesteś pewny...
Nie sądź innych swoją miarą. To, że Ty "musisz" "oddać" obelgę, nie oznacza, że inni ludzie zniżają się do poziomu idiotów i debili :/.
A po to jest właśnie formularz, by nie pisać na forum o takich sprawach. Cóż, widzę jednak, że ludzie nigdy się nie nauczą stosować do nieustannych próśb i zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:19, Młody miro napisał:

tak tylko teraz mówisz pewny jestem że nie zrobiłbyś tak jak mówisz on po prostu się
zdenerwował. kończę tego offtopa

Po prostu się zdenerwował? A wiesz, że zareagować na tego typu rzeczy można na dwa sposoby? Można tak jak on zrobił, czyli wyładować się na całym forum, powypisywać wulgaryzmy i liczyć na to, że wszyscy moderatorzy go przeproszą - choć tak naprawdę zachował się jak rozkapryszony małolat, albo napisać maila. Wystarczyłoby choćby "mam problem z Userem X, gdyż stosuje wulgarne/obraźliwe słowa na moim gsie". Jestem pewna, że za tą drugą reakcję nie spotkałaby go żadna kara...
Owszem, nerwy rozumiem, ale jesteśmy ludźmi korzystającymi z internetu i musimy się liczyć z tym, że nie każdy np. będzie tak samo dobrym rozmówcą jak my sami, czyli że np. trafią się takie trolle jak ten spamer z gsa. Niemniej z takimi trzeba sobie radzić na inny sposób niż przekleństwa i obrażanie sie na cały Świat. To, że on tak zareagował nie znaczy, że tak zareagowałby każdy. Dało się na pewno zareagować spokojniej. Podobnie jest z głupimi tematami na forum - każdy sie dopisuje jaki to głupi temat a później płacz, że sie -1 dostało. Każe sie ktoś dopisywać? Nie. Każe ktoś stosować takie słownictwo? Nie. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:13, Młody miro napisał:

> Napisał formularz o tym, że ktoś zaśmieca GSa, a nie działał na własną rękę.
>
> Bana dostał na własne życzenie, adwokactwo niczego tutaj nie da.
zobacz że to kolejny już user który dostaje bana przez kogoś przez prowokatorów. I ciekawe
co ty byś zrobił?!

To niech w końcu zaczną zgłaszać a nie dają się podpuścić, póki co nie mamy czasu ani możliwości żeby wszystkie wpisy na wszystkich GS-ach przeglądać (więc reagujemy na te zgłaszane). Pozatym jak by się uspokoił i nie zaczoł rozróby tutaj, to bym mu go za jakiś miesiąc bez problemu ściągnął, jako że recydywy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz że on dostał bana na gsie za to że ktoś go tam spamował! nie znam dokładnie historii ale po tym co on napisał to jestem za nim!
SIG. po twojej wypowiedzi to już nie mam pytań no ale przeczytaj z tego co kostka napisał to można wywnioskować że został potraktowany niesprawiedliwie.
WALGIERZ: prosiłbym o przeczytaniu posta kostki przed komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:53, mała16 napisał:

Wystarczyłoby choćby "mam problem z Userem X, gdyż stosuje wulgarne/obraźliwe słowa na moim gsie".


No wiesz... :/
I stać się kapusiem? Lepiej przykozaczyć, porzucać wulgaryzmami, poobrażać innych i potem przedstawiać się jako ofiara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:56, Młody miro napisał:

Ale zobacz że on dostał bana na gsie za to że ktoś go tam spamował! nie znam dokładnie
historii ale po tym co on napisał to jestem za nim!


LOL
Przepraszam za lolowanie, bo jest niskie. Ale trudno mi inaczej skomentować Twoją wypowiedź. "Nie wiem o czym mowa, ale zajmę stanowisko" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:56, Młody miro napisał:

SIG. po twojej wypowiedzi to już nie mam pytań no ale przeczytaj z tego co kostka napisał
to można wywnioskować że został potraktowany niesprawiedliwie.

Niesprawiedliwe? spam to spam, niezależnie od przyczyn. niesprawiedliwe to by było jak by nie złamał regulaminu a dostał karę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:56, Młody miro napisał:

Ale zobacz że on dostał bana na gsie za to że ktoś go tam spamował! nie znam dokładnie
historii ale po tym co on napisał to jestem za nim!

Ale zauważ, że zamiast sprawe zgłosić to sam delikwenta zwyzywał. Sam pisze "wiem, przesadziłem". Myślisz, że jakby ktoś mu spamował na gs a on nie zareagował to by dostał bana na gsa? No a ten post to już pisałam co o nim myśle. Zastanów sie - naprawdę myślisz, ze dostałby bana jakby się normalnie zachował tj. wysłał maila? Dało sie inaczej? Dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dało ale ja go trochę usprawiedliwiam. Mógł zrobić inaczej ale też mógł dostać mniejsza kare np. -2 lub -3degrada do obywatela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:56, Młody miro napisał:

WALGIERZ: prosiłbym o przeczytaniu posta kostki przed komentarzem.


Obiecaj mi, że nie zostaniesz nigdy sędzią. Bo opierając się na zeznaniach jednej strony, to Ty nigdy sprawiedliwego wyroku nie wydasz. Mało tego - sam przyznajesz że nie znasz sprawy - o czym my w takim razie rozmawiamy?

----
Wiele razy już tłumaczyliśmy, że podejmujemy decyzję mając o wiele większą wiedzę o danym przypadku niż Userzy. Mamy swoje kartoteki i inne sposoby. Nie rozumiem więc skąd biorą się pseudoadwokaci. Czyżby sprawiało im radość okazywanie swojej naiwności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:10, Młody miro napisał:

Widzisz jak by Wojman napisał lub Sig. wcześniej o co chodzi nie było by tematu


"Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl." - Regulamin gram.pl

Zatem nie ma tematu.

PS ależ tu czerwono jak na naradzie wojennej Arapaho...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:08, Młody miro napisał:

Wiem że dało ale ja go trochę usprawiedliwiam. Mógł zrobić inaczej ale też mógł dostać
mniejsza kare np. -2 lub -3degrada do obywatela

Za co? Za tego posta? Za co drugie słowo na k? Wiesz, sprowokowany czy nie, ale należy nad sobą panować. E-mail do Moderatorów nie jest tylko dla wybranych. Każdy, kto ma jakieś "ale" do czyjegoś zachowania może to zgłosić. Ale nie... on wolał zniżyć sie do poziomu tego spamera i zwyzywać go tam a tutaj dać upust swojemu żalowi jak to został niesprawiedliwie potraktowany przez bezczelnych, niesprawiedliwych i złośliwych Moderatorów*. Jak dla mnie to on sie zachował nawet gorzej od tamtego. Bo nie jest sztuką wziąć zwyzywać kogoś a potem powypisywać pełno słów na k w geście obrażenia się. Sztuką jest zareagować w normalny, ludzki i kulturalny sposób. Ja nie widzę powodu, żeby go usprawiedliwiać, Moderatorzy też nie, skoro podjęli taką decyzje. Zastanów sie też, czy wypowiadanie się w sprawie której nie znasz na temat posta którego nie doczytałeś (nie widziałeś tego, że napisal "wiem, przesadziłem" - tylko brnąłeś, ze dostał bana na gs za to, że ktoś mu spamował) ma sens.
* To było pisane w sensie ironicznym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się