Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 16:04, Młody miro napisał:

W zabawie pt. słowna zabawa-ciąg dalszy nie ma regulaminu może jakiś moderator by był
dobry i zrobił? ps. temat ma 30k postów


Ciekawe, że jakoś prowadzący innych gier są w stanie załatwić podpięcie potrzebnych im postów w ciągu kilku godzin... może dlatego, że nie płaczą na forum, ale wysyłają formularze albo meile do poszczególnych modów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:28, Fumiko napisał:

> W zabawie pt. słowna zabawa-ciąg dalszy nie ma regulaminu może jakiś moderator by
był
> dobry i zrobił? ps. temat ma 30k postów

Ciekawe, że jakoś prowadzący innych gier są w stanie załatwić podpięcie potrzebnych im
postów w ciągu kilku godzin... może dlatego, że nie płaczą na forum, ale wysyłają formularze
albo meile do poszczególnych modów?

To nie jest moja gra a ten co zrobił to dawno się tam nie udzielał ale cóż zrobiłem ja zostaje kwestia podpięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja bym sam napisał siakiś regulamin, czasem założyciel jest już nieaktywny. Najlepiej coś w stylu "zamykamy za 10 postów" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:48, Budo napisał:

/.../

Ja bym sam napisał siakiś regulamin, czasem założyciel jest już nieaktywny. Najlepiej
coś w stylu "zamykamy za 10 postów" :P

Nie, gdyż polityka gramu nie zniosłaby tego że ich ulubiona docelowa grupa wiekowa forumowiczów (12-14 lat?)
nie miałaby tematu w którym mogłaby się wypowiadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Budo. Podałem uniwersalną regułkę dotyczącą tych spraw :] A najlepiej bym właśnie postąpił tak, jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:34, patrYX93 napisał:

Nie, gdyż polityka gramu nie zniosłaby tego że ich ulubiona docelowa grupa wiekowa forumowiczów
(12-14 lat?)
nie miałaby tematu w którym mogłaby się wypowiadać :(


Albo to wy byscie nie zniesli tego jakby nie mieli tamtego tematu gdzie mogli by sie wypowiadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 02:06, Volvox napisał:

Albo to wy byscie nie zniesli tego jakby nie mieli tamtego tematu gdzie mogli by sie
wypowiadac ;)

My? :)
Mi to by nie przeszkadzało, sam siedzę w paru tematach na krzyż a jakby jakiś spamer wszedł z butami do tematu w którym lubię się wypowiadać to od tego miałbym kochanych moderatorów :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:30, patrYX93 napisał:

Mi to by nie przeszkadzało, sam siedzę w paru tematach na krzyż a jakby jakiś spamer wszedł z butami do tematu w którym lubię się wypowiadać to od tego miałbym kochanych moderatorów :)))))


Nie jest sztuką pisać na temat, a i tak można porażać głupotą czy czymkolwiek innym. Lepiej więc, aby ''docelowa grupa wiekowa'' siedziała w swoich tematach, aniżeli pisała w... innych tematach przy bezsilności moderatorów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:32, DJ Szlafrok napisał:

Nie jest sztuką pisać na temat, a i tak można porażać głupotą czy czymkolwiek innym.

Wiesz dla mnie np wypowiedz dajmy na to w temacie deskorolka - "mam deskorolke ale nie jezdze za czesto" od razu jest traktowana przeze mnie jak spam i nie powstrzymam sie zeby przy nastepnej wypowiedzi zwrocic mu uwage. A jak mi sie cos u niego nie podoba to znajde gg czy cos i wezme sprawy w swoje rece :)

Dnia 23.08.2008 o 15:32, DJ Szlafrok napisał:

Lepiej więc, aby ''docelowa grupa wiekowa'' siedziała w swoich tematach, aniżeli pisała

a taki pawlo09? mimo ze jest tyle tematow i tak spamowal wszedzie gdzie sie da i zamiast szanowne moderatorstwo go dawno zbanowac permanentnie i nieodwolalnie dalo mu mozliwosc powrotu po banie. Na szczescie dobrze ze nie jestem moderatorem bo by bylo placzu :d

Dnia 23.08.2008 o 15:32, DJ Szlafrok napisał:

w... innych tematach przy bezsilności moderatorów. ;-)

bezsilnosci? Moderatorzy nie sa bezsilni raczej leniwi taka moja opinia :)


Falconer
I ty w to wierzysz? Moim zdaniem raczej przez to ze miales bana starasz sie byc za bardzo grzeczny.

Moze jakby wyliczyc srednia... ale tylko i wylacznie biorac pod uwage wszystkich uzytkownikow ktorzy nie napisali ani jednego posta na pseudoforum (tak tutaj najmniejszy bluzg jest traktowany jako wielka popelina, zero luzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:25, Falconer napisał:

Przesadzacie. Wg, mnie ta docelowa grupa wiekowa to 16-18 lat.


Na tym forum sa uzytkownicy, ktorzy maja malo lat i sie dobrze z nimi dyskutuje. Sa tez tacy, ktorzy maja grubo ponad 60 lat i z nimi tez sie dobrze dyskutuje. Forum gram.pl jest dla wszystkich graczy niezaleznie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:41, Wojman napisał:

Sa tez tacy, ktorzy maja grubo ponad 60 lat i z nimi tez sie dobrze dyskutuje.

Kto taki!? Ja natrafilem na 2-3 userow w przedziale wiekowym 35-50 i jestem prawie pewien, ze nie ma starszych z udzielajacych sie regularnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:45, gothicsheep napisał:

Kto taki!? Ja natrafilem na 2-3 userow w przedziale wiekowym 35-50 i jestem prawie pewien,
ze nie ma starszych z udzielajacych sie regularnie. ;)


Nie zdradze tej tajemnicy, ale zapewniam, ze jest kilku w wymienionych przeze mnie wieku. To naprawde nie ma znaczenia czy dyskutant ma 20 czy 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oryginale ten post był raczej niesmaczny ale po korekcie zmienił się w arcydzieło w pełni zasługujące na wystawienie na Graszu:)
Dochodzę do wniosku że dobra cenzura też jest formą sztuki literackiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:35, patrYX93 napisał:

bezsilnosci?



Bezsilności. Kiedy post jest zgodny z regulaminem, moderator nie ma prawa interweniować, bo niestety w owym regulaminie nie ma nic o karaniu małej wartości merytorycznej posta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zostałem wczoraj zbanowany na koncie Falconer. Zbanowany za to, że nazwałem xbita gejem. Ok, pomińmy już to, że napisałem tak, ponieważ miałem podstawy aby tak twierdzić... Mniejsza o to.

Piszę tego posta, ponieważ wysłałem już z trzy emaile w tym dwa do siga i jeden ogólny przez formularz gram.pl/moderator/ i nadal nie otrzymałem odpowiedzi.

Przepraszam, ale jako poszkodowany w tej całej sytuacji zasługuję chociaż na odpowiedź mailową? Do tej pory każdy moderator (np. Olamagato, Wojman, Rzezim) odpisywał na maile. Tym razem dostałem bana i... cisza.

Prosze o instrukcje, co robić w tej sytuacji.

Pozdrawiam,

Falconer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem... Prosisz o odbanowanie i nazywasz siebie poszkodowanym, bo obraziłeś xbita?
Słuchaj, przecież wiadomo, że jesteś winny, skoro obraziłeś. Wiadomo, że można się wkurzać na innych userów, ale nie należy ich raczej wyzywać...Choć rozumiem, że to, że ci nie odpowiedzieli jest denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dlaczego nazwałeś xbita gejem ? Nawet jeśli to jest prawda, to chyba nie po to ci o tym powiedział, żebyś pisał o tym na forum. Nie dałeś mu żadnej szansy na obronę... Tak samo ja mogę teraz napisać, że jesteś np. zoofilem. Nie mam na to żadnych dowodów, ale i tak ludzie sądzili by że nim jesteś. Kolegą, to ty dobrym nie jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:07, Mr Scofield napisał:

Zostałem wczoraj zbanowany

(...)

Dnia 26.08.2008 o 19:07, Mr Scofield napisał:

Przepraszam, ale jako poszkodowany w tej całej sytuacji zasługuję chociaż na odpowiedź


Zostałeś zbanowany za obrażanie innej osoby i nazywasz siebie poszkodowanym?
Wybacz ale chyba trochę Ci się pokręciło znaczenie tego słowa...
Co do formularza to jedyne co możesz zrobić to czekać na odpowiedź (ew. wysłać następny formularz). Zakładanie nowego konta w dzień po zbanowaniu poprzedniego i domaganie się odpowiedzi w tym temacie raczej nie jest dobrym posunięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się