Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 23:03, Fumiko napisał:

Po paru miesiącach zabrakłoby Ci chętnych na tą posadę to raz a dwa, że mogłoby się zdarzyć
tak, że poleciałby ten, który akurat bardzo porządnie swoje obowiązki wykonuje, ale podpadł
rozmaitym forumowym trollom i ich koleżkom za degrady.


nie sadze :) mialas kiedys zwierzatko? wystarczy je wytresowac i robi to na co jego pan ma ochote :) zycie jest zbyt proste by sobie je kompikowac a na tym forum bez wiekszego proboemu mozna znalezc modkow, ktorym sie www z realem pomylilo :P

choc z drugiej strony - interesujacym jst obserwowac osoby dla ktorych forum to jak gra w simsy... czy tez second life :P

co do troli - widzialas kiedys by troll czynnie uczestniczyl w zyciu forum? ja nie :P

gorzej jak troll zostaje modkiem :D albo co gorsza adminem - wtedy to dopiero jest jazda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 23:10, morthi napisał:

co do troli - widzialas kiedys by troll czynnie uczestniczyl w zyciu forum? ja nie :P

bo sobie do trollowania nowe konta zakładają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:10, morthi napisał:

co do troli - widzialas kiedys by troll czynnie uczestniczyl w zyciu forum? ja nie :P


A czy samo trollowanie nie jest uczestniczeniem w życiu forum? Ja powiedziałbym, że jest, porusza tłumy, skupia uwagę moderatorów, w ekstremalnych sytuacjach przeradza się nawet w niezłe burze. To jest życie forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle, ze pod Twoja definicje mozna podciagnac kazdego usera, ktory wypowiada sie niezgodnie z panujacym "nurtem myslowym" - wg mnie to zbyt duze uogolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:22, Fumiko napisał:

> Strasznie mnie to określenie nurtuje...:)))

Myślowo? ;-)


Jakoś nic mi nie przychodzi na myśl, co też autor mógł mieć na myśli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:26, Wodzasty napisał:

Jakoś nic mi nie przychodzi na myśl, co też autor mógł mieć na myśli...:)


Cóż za nurtujący temat do rozważań, nieprawdaż? Zaprząta moje myśli bez reszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektorzy moderatorzy wierza w swoja nieomylnosc i to ze to oni stanowia forum a nie regulamin :) wtedy dochodzi do poplatania rzeczywistosci z fikcja i mamy gotowy problem psychiatryczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:03, morthi napisał:

niektorzy moderatorzy wierza w swoja nieomylnosc i to ze to oni stanowia forum a nie
regulamin :) wtedy dochodzi do poplatania rzeczywistosci z fikcja i mamy gotowy problem
psychiatryczny ;)


To problem porównywalny z megalomanią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:03, morthi napisał:

niektorzy moderatorzy wierza w swoja nieomylnosc i to ze to oni stanowia forum a nie
regulamin :) wtedy dochodzi do poplatania rzeczywistosci z fikcja i mamy gotowy problem
psychiatryczny ;)


Cóż jeśli mówisz o Walgierzu i Wodzastym ,to moim zdaniem najlepsi moderatorzy na gram.pl ,zresztą nie tylko moderatorzy ,bo wbrew pozorom są to tez ludzie ;] ...Z Walgierzem miałem okazje rozmawiać i faktycznie to człowiek ;]

W Wypadku Walgierza i Wodzastego twoje zdanie kompletnie nie pasuje...chyba nie zaprzeczysz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:03, morthi napisał:

niektorzy moderatorzy wierza w swoja nieomylnosc i to ze to oni stanowia forum a nie
regulamin :) wtedy dochodzi do poplatania rzeczywistosci z fikcja i mamy gotowy problem
psychiatryczny ;)


Wiesz co? Daj nam po czerwonej buźce na stronie ocen modków i będzie git ;)
Ty poprawisz sobie samopoczucie a mi dla odmiany dobrze w czerwonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o nikim konkretnym tylko o zjawisku - ktore jest czeste w "srodowisku" moderatorow

@GoeT
niby czemu maja te buzki sluzyc?, jesli sa one analizowane robia to niektorzy ludzie z gramu, a widzialem juz przejawy ich aktywnosci :) nie, dziekuje postoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:03, morthi napisał:

niektorzy moderatorzy wierza w swoja nieomylnosc i to ze to oni stanowia forum a nie
regulamin :) wtedy dochodzi do poplatania rzeczywistosci z fikcja i mamy gotowy problem
psychiatryczny ;)


Na forum gram.pl sprawa jest prosta:

W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Pracownicy gram.pl oraz Moderatorzy. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!

W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów.


To tyle jesli chodzi o narzucanie zasad przez Moderatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedz (jak i kazda inna w tym tonie) mozna podsumowac ponizszym cytatem:

"Zawsze kiedyś jest pierwszy raz - odpalił. - To się nazywa debiut, wiesz? To, że pasuje ci mentalność młotka, nie znaczy, że musisz wszystkich wokół traktować jak gwoździe. No, to zaczynamy powtórkę z rozrywki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie

1. te zasady dotycza tylko niektorych moderatorow
2. glownie na tym forum

bez wiekszego wysilku mozna wskazac moderatorow (nawet tutaj), ktorzy rozumieja swoja funkcje - za to z latwoscia mozna mozna podpasc (o ironio) tym, ktorzy przelewaja swoja frustracje na 0 i 1 :)

nic tak nie raduje jak sfrustrowany moderator rozdajacy degrady i ostrzezenia w imie przytoczonego pkt regulaminu o decyzji moderatorow :)
to lepsze od draznienia sie z ekshibicjonista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy moderatorzy jestescie chyba chorzy - dali wam troche wladzy i sie sracie
piractwa i hipokryzji nie tepicie ale jak sobie cos we lbie uwalicie to nie ma przepros
aha moge prosic odrazu o bumelnata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uważaj, żebyś nie skończył niżej ;]
Za to jeśli masz jakiś post, gdzie powinien zareagować mod, a reakcji nie widzisz, to wyślij formularz, zajmą się tą sprawą. To forum jest duże, a modów mało, więc nie dziw się, że czasami przewinienia umykają. Jak w policji, za to jesteśmy mniej skorumpowani ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 10:43, Budo napisał:

Uważaj, żebyś nie skończył niżej ;]


W koncu z wlasnego doswiadczenia wiesz, ze jak ktos prosi o Bumelanta, to my zazwyczaj to blednie interpretujemy i dajemy Wroga Ludu. :)

Dnia 03.09.2008 o 10:43, Budo napisał:

Za to jeśli masz jakiś post, gdzie powinien zareagować mod, a reakcji nie widzisz, to
wyślij formularz, zajmą się tą sprawą.


Akurat znam sprawe, a kolega bawil sie w pseudomoderatora, o czym oczywiscie nie wspomnial, bo fajnie sie krzyczy, ze ktos jest nie w porzadku, podczas gdy samemu nie jest sie w porzadku. A jest zly, bo nie zastosowalem sie do tego co by pseudomoderator zrobil. Ja jednak wole najpierw zbadac sprawe i miec pewnosc, ze pewne zdarzenie faktycznie mialo miejsce, bo pozniej by byly w tym watku narzekania w stylu "a Moderatorzy sa niesprawiedliwi i daja BANy za nic". Znasz to z autopsji :)

Dnia 03.09.2008 o 10:43, Budo napisał:

To forum jest duże, a modów mało, więc nie dziw
się, że czasami przewinienia umykają. Jak w policji, za to jesteśmy mniej skorumpowani
^___^


Ja wogole nie jestem skorumpowany. Po prostu gdyby u mnie na koncie nagle pojawil sie milion euro to calkiem niechcacy i przypadkowo komus by sie podniosl status o 1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się