Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

dobra dobra i tak waszej kliki nie przegadam- ja pseudomoderator????????
a co boisz sie o swoj tylek?
mnie wali moj status itd itp wrog ludu tez mi pasuje......
naprawde w swoim postepowaniu jestescie dziwni i tyle

i na nic nie jestem zly ani zadne takie
nie traktuje gram jako motta zyciowego poprostu lubie sie droczyc
wypowiadac swoje zdanie czasami nawet sie z nim nie zgadzam ;) ale wtedy moze kogos sie zmusi do szerszej dyskusji

poprostu zwracam uwage na glupoty jakie popelniaja moderatorzy i to czestooooo


"nie zastosowalem sie do tego co by pseudomoderator zrobil"

a co do tej twojej wypowiedzi to ja napisalem i to w formie zartu ze "BAN dla obu panow" poniewaz nie dalej jak kilka postow wczesniej mowa byla o przerabianu konsol itd
wiec podsumuj sam swoje poczynania

daje sobie odjac od statutu :) ze gdyby tak przeanalizowac te wszystkie moje wypowiedzi to degrad nie nalezy mi sie ani razuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

a juz napewno daleki jestem od pseudomoderatorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje moderatorzy często się czepiają wszystkiego, ale mają takie prawo :(. Cóż wszystko co robicie jest dobrze wykonywane, ale trzeba trochę poruszyć temat pseudo moderatorki, bo ja dostałem warna od Walgierza za to że powiedziałem Sheloi (sorki za wpadkę jesli źle napisałem nicka ) żeby się nie był taki ostry dla nowych a chodziło o (Ponury Żniwiarz) który stworzył dubel. I to ja warna dostałem a Sheloi nie a to on bawił się w pseudo moderatorkę!!
ps. Dostałeś degrada przez to co nawpisywał ten Łukasz?? Kurde miałem was ostrzec że to podpucha bo ja go znam i on się tak głupio wygłupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co cie ziom cie tak skleiło przyleciales do tego tematu poskarzyc sie ??
a wlasciwie musiales sie upewnic u kolegow czy aby dobrze postapiles????
musieli cie upewnic w swojej pochopnej decyzji ?????
dobrze wiesz ze dales d.......y i gdyby tak nie bylo to nie musialbys sie tlumaczyc ze swojwj decyzji w tym temacie
pamietaj ze jestes tylko miernym moderatorem a na szczescie nie decydentem
czekam na tego wroga ludu czy jak tam wam sie chce
a pan budo zna taki wierszyk:
nie strasz nie strasz bo sie ze.....sz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

no co cie ziom cie tak skleiło przyleciales do tego tematu poskarzyc sie ??


Nie. A ty?

Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

a wlasciwie musiales sie upewnic u kolegow czy aby dobrze postapiles????


Ja na szczescie nie musze sie tlumaczyc ze swoich decyzji, ani szukac poparcia u kolegow.

Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

musieli cie upewnic w swojej pochopnej decyzji ?????


Ja tam sie do ich decyzji nie wtracam, niezaleznie czy podejmuja pochopna decyzje czy nie.

Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

dobrze wiesz ze dales d.......y i gdyby tak nie bylo to nie musialbys sie tlumaczyc ze
swojwj decyzji w tym temacie


Wiesz dobrze za co dostales wtedy degrada. I bynajmniej nie byla to pochopna decyzja.

Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

pamietaj ze jestes tylko miernym moderatorem a na szczescie nie decydentem


:)

Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

czekam na tego wroga ludu czy jak tam wam sie chce


A do tej prosby akurat sie przychylam. Widze, ze nadal nie masz nic do powiedzenia w tematach na tym forum, wiec przerwa dobrze ci zrobi. Zatem - BAN

Dnia 04.09.2008 o 11:48, ceSSar napisał:

a pan budo zna taki wierszyk:
nie strasz nie strasz bo sie ze.....sz??


Dobra rada na przyszlosc - nikogo nawet nie proboj obrazac, bo to moze sie dla ciebie zle skonczyc. Ze masz BANa to juz wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie newsów - nie wiem za bardzo gdzie pisać więc na razie piszę tutaj.

Jak wiadomo na gram.pl niektóre wiadomości pojawiają się szybko, inne z opóźnieniem, czasami występują w nich błędy. Ale to chyba nie jest powód żeby wyzywać, poniżać i docinać ludziom którzy piszą newsy? Zauważyłem że ostatnio leci wielka fala złości w stronę tych osób które popełniły błąd lub w stronę całego serwisu - "bo to wiadomo od miesiąca, jesteście barany" i tego typu odzywki. Przydałoby się coś z tym zrobić, kultura wyraźnie spada rok w rok, moderatorzy chyba nie za często zaglądają do tematów-newsów. Jeden z przykładów:

http://www.gram.pl/news_8gzfG,u3_Mirror_8217s_Edge_8211_pierwsze_wrazenia.html

Musicie skleić linka bo niestety ten bład nadal jest na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 23:44, Galadin napisał:

Jak wiadomo na gram.pl niektóre wiadomości pojawiają się szybko, inne z opóźnieniem,
czasami występują w nich błędy. Ale to chyba nie jest powód żeby wyzywać, poniżać i docinać
ludziom którzy piszą newsy? Zauważyłem że ostatnio leci wielka fala złości w stronę tych
osób które popełniły błąd lub w stronę całego serwisu - "bo to wiadomo od miesiąca, jesteście
barany" i tego typu odzywki. Przydałoby się coś z tym zrobić, kultura wyraźnie spada
rok w rok, moderatorzy chyba nie za często zaglądają do tematów-newsów. Jeden z przykładów:

Nie da się nie zauważyć, że poziom wypowiedzi na forum obniża się ( zwłaszcza w okresie wakacji ) dlatego przydałoby się aby jak najwięcej userów pomagało modom, wysyłając formularze.
Rozumiem, że Ty też wysłałeś ?

Dnia 05.09.2008 o 23:44, Galadin napisał:

Musicie skleić linka bo niestety ten bład nadal jest na forum. :)

Z tym problemem siłują się już dobre pół roku ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 00:02, sodolis napisał:

Nie da się nie zauważyć, że poziom wypowiedzi na forum obniża się ( zwłaszcza w okresie
wakacji ) dlatego przydałoby się aby jak najwięcej userów pomagało modom, wysyłając formularze.


Pomoc? Modom? Wysylajac? Bueehehehehe, plz dont make me a laugh. Wyslalem kilka o watku w ktorym gosc sie chwali bezczelnie ze sciagnie pirata. Zgadnij co? Yeeeeeaaaaaa, wygrales szwedzka zapalke, nie zrobili nic. I uwazaj co bedzie za chwile, texty typu: mod tez czlowiek, mamy swoje zycie, nie mozemy sledzic, nie jestesmy w stanie... bullshit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, ja w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy wysłałem kilkanaście mejli i w przeciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut zawsze była na nie jakaś reakcja.

Jak to jest, że korzystając z tego samego formularza, wysyłając prawdopodobnie mejle o niemalże identycznej treści, ja się nie uskarżam, a Ty tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 02:25, Furrbacca napisał:

Niesamowite, ja w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy wysłałem kilkanaście mejli i w przeciągu
kilkunastu-kilkudziesięciu minut zawsze była na nie jakaś reakcja.

Jak to jest, że korzystając z tego samego formularza, wysyłając prawdopodobnie mejle
o niemalże identycznej treści, ja się nie uskarżam, a Ty tak...?


Ja? Uskarzam? Mnie to malo wali szczerze mowiac. To jest moja opinia na temat modow na podstawie moich doswiadczen zformularzami. Sugerujesz moze ze sie myle w swoich ocenach? Moge od razu podac watek w ktorym gosc napisal ze zasssie pirata i dalej ta osoba zwawo pomyka na forum. Jak to jest ze ty tego nie widziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 23:44, Galadin napisał:

Jak wiadomo na gram.pl niektóre wiadomości pojawiają się szybko, inne z opóźnieniem,
czasami występują w nich błędy. Ale to chyba nie jest powód żeby wyzywać, poniżać i docinać
ludziom którzy piszą newsy?


Takie sprawy prosze nam podsylac za pomoca formularza kontaktowego. Na forum gram.pl nie znosimy chamstwa, ponizania i obrazania kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 02:25, Furrbacca napisał:

Jak to jest, że korzystając z tego samego formularza, wysyłając prawdopodobnie mejle o niemalże identycznej treści, ja się nie uskarżam, a Ty tak...?

- Bo Wy wszyscy jestescie w ukladzie ! Klika forómowo-gramofa, jedni rzondzom na ircu a inni na foróm ! ;P

A na maile faktycznie czasami nie ma reakcji - na wlasnym przykladzie (tj. maili przeze mnie wysylanych :) zauwazylem, ze jak nie ma reakcji prawie natychmiastowej (do mniej wiecej godziny od wyslania maila) to nie ma jej wcale. Trzeba sie przyzwyczaic, lepiej pewnie nie bedzie, a moze byc gorzej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 02:04, Terrorite napisał:

Pomoc? Modom? Wysylajac? Bueehehehehe, plz dont make me a laugh.

Żyjesz? już myślałem, że się zadławiłeś ;-)

Dnia 06.09.2008 o 02:04, Terrorite napisał:

Wyslalem kilka o watku
w ktorym gosc sie chwali bezczelnie ze sciagnie pirata. Zgadnij co? Yeeeeeaaaaaa, wygrales
szwedzka zapalke, nie zrobili nic.

Najlepiej wysyłać modom linki url do konkretnego posta, wtedy nie muszą przegrzebywać sie przez cały wątek.

Dnia 06.09.2008 o 02:04, Terrorite napisał:

I uwazaj co bedzie za chwile, texty typu: mod tez
czlowiek, mamy swoje zycie, nie mozemy sledzic, nie jestesmy w stanie... bullshit...

Moim zdaniem moderatorzy powinni być rozliczani przez gram.pl ze swoich błędów, jeśli zgłoszenie zostało napisane prawidłowo i faktycznie user złamał regulamin, mod je przeczytał ( nie wiem czy przy wiadomo, który otworzył formularz, czy tylko są odznaczane jako przeczytane ) i olał, to Zieloni powinni coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co piszesz to prawda, ale...:
Moderatorzy mają też swoje prywatne życie ( które jest chyba ważniejsze od forum). Nie mówię, tu, że powinni się zasłaniać nim wszędzie, ale to też trzeba przemyśleć, zanim zacznie się człowieka oskarżać.
To po pierwsze. Po drugie trzeba zauważyć, że Modków jest zbyt mało na tak wielkie forum i ciągle rosnącą ilość userów.
Nawet, jeśliby siedzieli tutaj 24h/dobę, to i tak taka garstka wszystkiego nie wychwyci, nie przeczyta, nie zrobi... A zwłaszcza, jak na ich skrzynkę przychodzi codziennie 100t wezwań od forumowiczów o to, że ktoś łamie regulamin... Ja to tak sobie tłumacze, bo jeśli np. nie czytają maili, mimo tego, że jest ich mało, to rzeczywiście coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, codziennie na skrzynkę dostają kilka, rzadko kilkanaście zgłoszeń. Nie oczekuję od nikogo że będzie ciągle siedział i czekał na zgłoszenie ;-), a jedynie, że jak już przeczyta [jeden] formularz żeby odpowiednio zareagował ( oczywiście jeśli uzna to za konieczne, w przypadku piractwa nie ma chyba żadnych wątpliwości ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet, jeśliby siedzieli tutaj 24h/dobę, to i tak taka garstka wszystkiego nie wychwyci,
> nie przeczyta, nie zrobi... A zwłaszcza, jak na ich skrzynkę przychodzi codziennie 100t
> wezwań od forumowiczów o to, że ktoś łamie regulamin... Ja to tak sobie tłumacze, bo
> jeśli np. nie czytają maili, mimo tego, że jest ich mało, to rzeczywiście coś nie tak...
>
o0 Toś teraz dowalił, ja nie siedze tu cały dzień ale nie mam żadnym z probolemem ze śledzeniem wszystkiego, ofc teraz mam wakacje ale przeciez to wstyd by jeden user widział więcej niż 9 moderastorów. I nie wiem gdzie te 100t złamań regulaminu możnaby wcisnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:54, Wintesun napisał:

o0 Toś teraz dowalił, ja nie siedze tu cały dzień ale nie mam żadnym z probolemem ze
śledzeniem wszystkiego,


No, nie, nie przesadzaj:) Nie uwierzę, że ,,kontrolujesz" całe forum i wszystkie jego tematy, bo to po prostu niewykonalne...

>ofc teraz mam wakacje ale przeciez to wstyd by jeden user widział

Dnia 06.09.2008 o 15:54, Wintesun napisał:

więcej niż 9 moderastorów. I nie wiem gdzie te 100t złamań regulaminu możnaby wcisnąc.


Och, wszystko tak dosłownie bierzesz?
Tu trzeba czytać głębiej. A łamania są. Notorycznie i ciągle. Z reguły są to błahe przewinienia, ale wśród tego całego krzyku zdarzają się prawdziwe trolle.
Tak, czy siak: Moderatorów jest zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:59, sodolis napisał:

Moim zdaniem moderatorzy powinni być rozliczani przez gram.pl ze swoich błędów, jeśli
zgłoszenie zostało napisane prawidłowo i faktycznie user złamał regulamin, mod je przeczytał
( nie wiem czy przy wiadomo, który otworzył formularz, czy tylko są odznaczane jako przeczytane
) i olał, to Zieloni powinni coś z tym zrobić.


Raz, ze my na dany problem mozemy spojrzec z wielu roznych stron. Nie raz dostajemy zgloszenie typu "user XXX mnie obraza!!!! Link do posta:" i jak sprawdzamy link to sie okazuje, ze odpowiedz nie lamie regulaminu, tylko przedstawia zupelnie inny poglad na dany problem. I pozniej sa pretensje, ze moderatorzy nie wywiazuja sie ze swoich zadan. Wiemy co mamy robic i kiedy mamy robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:24, Wojman napisał:

> Moim zdaniem moderatorzy powinni być rozliczani przez gram.pl ze swoich błędów,
jeśli
> zgłoszenie zostało napisane prawidłowo i faktycznie user złamał regulamin, mod je
przeczytał
> ( nie wiem czy przy wiadomo, który otworzył formularz, czy tylko są odznaczane jako
przeczytane
> ) i olał, to Zieloni powinni coś z tym zrobić.

Raz, ze my na dany problem mozemy spojrzec z wielu roznych stron.

Wiadomo, że kontekst wypowiedzi ma duże znaczenie :-)

Dnia 06.09.2008 o 16:24, Wojman napisał:

Nie raz dostajemy zgloszenie
typu "user XXX mnie obraza!!!! Link do posta:" i jak sprawdzamy link to sie okazuje,
ze odpowiedz nie lamie regulaminu, tylko przedstawia zupelnie inny poglad na dany problem.
I pozniej sa pretensje, ze moderatorzy nie wywiazuja sie ze swoich zadan. Wiemy co mamy
robic i kiedy mamy robic.

Dlatego napisałem "jeśli zgłoszenie zostało napisane prawidłowo i faktycznie user złamał regulamin" oraz " żeby odpowiednio zareagował ( oczywiście jeśli uzna to za konieczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się