Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 08:54, sig. napisał:

ja użył bym raczej 2 punktów:
1) moderator ma zawsze rację
2) jeśli moderator nie ma racji, patrz punkt 1

Przeczytałem sobie jeszcze raz regulamin. Ja nie rozpowszechniam (propaguję) piractwa. Też go nie oferuję ani udostępniam. Nie zadałem też pytań z kąd wziąść cracki. Więc co ty na mnie masz? I nie wykręcaj się jak dziecko że "mam zawsze rację" tylko wal konkretami. Przeczytałem ten punkt o piractwie cały. I nic mój post nie ma wspólnego z tym co wcześniej napisałem. Więc za co dostałem bana? Gdzie złamałem regulamin? Jak byś nie pamiętał to jestem Dominik000. Proszę odpowiedz jak umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:42, sodolis napisał:

Dlatego napisałem "jeśli zgłoszenie zostało napisane prawidłowo


Hehe, sorki że wyrywam z kontekstu- trzeba załączyć ksero dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, lub papier że się pobiera naukę oraz kilka zeta za fatygę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za to do niego zachęcasz, to też podpada pod propagowanie
byłbym zapomniał.... takie sprawy załatwia się raczej przez maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:57, sig. napisał:

za to do niego zachęcasz, to też podpada pod propagowanie
byłbym zapomniał.... takie sprawy załatwia się raczej przez maila

Gdybym miał twojego maila. Ja go nie zachęcałem do piractwa tylko pisałem aby nie kupował sims2 bo się nie opłaca, bo sims 3 wychodzi w lutym!! Nie zachęcałem go przecież aby grał nadal w swoją piracką wersję. Rozumiesz? Spójrz jeszcze raz. Dużo osób wchodziło na mojego sajta, pewnie wielu osobom teraz jest smutno jak się nie mogły dostać. Cofnij to, inaczej odebrałeś moją wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do maila to 3 akapit przypiętego posta tu posta (czyli sig@moderator.gram.pl, na podstronie moderatorów też jest) a pozatym cytat Nie kupuj oryginalniej wersji sims2, miej swoją i wytrzymaj trochę koniec cytatu (pogrubienie moje, i poprawiony błąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:46, Budo napisał:

> Dlatego napisałem "jeśli zgłoszenie zostało napisane prawidłowo

Hehe, sorki że wyrywam z kontekstu- trzeba załączyć ksero dowodu osobistego, zaświadczenie
o zarobkach, lub papier że się pobiera naukę oraz kilka zeta za fatygę :P

Nie wyrywaj moich tekstów z kontekstu ;-) tylko laski w... dojo, w końcu dzisiaj sobota ;-D
Według mnie prawidłowy formularz zawiera powód i link url ;-P Ty pewnie wolałeś takie " Ukażcie go i link do całego wątku Historyjka, albo w ogóle bez linka ;-D



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 21:39, sodolis napisał:

Według mnie prawidłowy formularz zawiera powód i link url ;-P Ty pewnie wolałeś takie
" Ukażcie go i link do całego wątku Historyjka, albo w ogóle bez linka ;-D


Ja zawsze wysyłam link do konkretnego postu i informację dlaczego zgłaszam - co uważam za naruszenie, któego punktu regulaminu, etc. Często jest reakcja, ale zdarzyło mi się dopominać o informacje - po 48 godzinach nie było interwencji, a ja nie wiedziałem czy mail doszedł czy nie. Tutaj jest zresztą problem, bo modkowie nie kwapią się odpisać użytkownikowi, że nie zamierzają nic zrobić ze zgłoszeniem, ani dlaczego. Jeśli taki użytkownik sam nie napisze wyraźnie, że chce zostać poinformowany, to potem nie wie czy uznano jego zgłoszenie za nieistotne czy w ogóle nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń myśl.

Mi się w moderatorach nie podoba to, że czasem ich humor odzwierciedla surowość kar danych przez nich danego dnia. Oczywiście nie jest tak zawsze, ale nieraz już spotkałem się z takimi przypadkami, a użalań co niemiara. Czasem też trochę za duży burdel jest na gramie, coraz więcej trolli, ale liczba moderatorów jest chyba optymalna, więc nie będę narzekać, szczególnie, że większość kategorii mam odhaczonych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 21:39, sodolis napisał:

" Ukażcie go i link do całego wątku Historyjka, albo w ogóle bez linka ;-D


O tak, to były moje ulubione, wtedy zamykałem temat :D Odpowiedzialność zbiorowa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłbym zapomniał... naturalnie ban, nie po to karzemy żeby natychmiast wracać na innym końcie, jak by coś to pisz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem moderatorzy ok. Jak napisał Wayzin "ich humor odzwierciedla surowość kar danych przez nich danego dnia. Oczywiście nie jest tak zawsze." Ja nawet im czasami współczuję że mają tyle roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wysłałem do was dwa formularze w sprawie,czy mogę wrócić na wasze forum i jeszcze nie dostałem odpowiedzi.Wyraziłem skruchę i klnę się na wszystko co święte że już nigdy nie odwale takich numerów.Chce mieć jasna odpowiedź czy mogę być tu z wami.Zmieniłem się i nie będę więcej się w taki szczeniacki sposób zachowywał.Możecie mnie kontrolować 24/7,koniec trollowania.To jak pozwolicie mi zostać??Już nigdy nie zhańbie waszego dobrego imienia.Czekam na waszą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to konto co myślę to musisz poczekać na decyzję Wojmana, on banował i od niego wszystko zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 09:12, ArekForn napisał:

Moim zdaniem moderatorzy ok. Jak napisał Wayzin "ich humor odzwierciedla surowość kar
danych przez nich danego dnia. Oczywiście nie jest tak zawsze." Ja nawet im czasami współczuję
że mają tyle roboty.

Ano mają tyle użytkowników i tyle co rusz nowych tematów, ale nie zawsze wszystko znajdą (w końcu też ludzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:35, Młody miro napisał:

ale nie zawsze wszystko znajdą


lecz na szczęście pewien mądry człowiek wymyślił formularze, i dzięki temu ich praca stała się znacznie łatwiejsza, a dzięki tysiącom donosicieli gram.pl rozrosło się do rozmiaru siatki wywiadowczej;P podobno mają wtykę w Pentagonie oraz na Kremlu;P

Dnia 11.09.2008 o 20:35, Młody miro napisał:

(w końcu też ludzie)

taa... podobno... tak twierdzą oni sami, ale coraz częściej zastanawiam się, czy przypatkiem to nie maszyny, skoro najpierw chodzą do pracy, potem modują i jeszcze całą noc spamują... a kiedy czas na sen? to chyba jakaś podpucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:19, Zakrzysiunio napisał:

> (w końcu też ludzie)
/.../ to chyba jakaś podpucha...


Nikt nigdy tego nie twierdził ;) Choć po tygodniowym urlopie rzeczywiście ochota do pracy jakby większa ... odrobinę :)
Po ostatnich artykułach traktujących o sterowaniu komputerem za pomocą myśli zastanawiamy się nad zaimplementowaniem takiego "skilla". Czas reakcji modka na mało-mądry post usera byłby liczony w milisekundach> Oczywiście nie dotyczy to Walgierza, bo on po miodzie osiąga już czasy reakcji dużo lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:19, Zakrzysiunio napisał:

> (w końcu też ludzie)
taa... podobno... tak twierdzą oni sami, ale coraz częściej zastanawiam się, czy przypatkiem
to nie maszyny, skoro najpierw chodzą do pracy, potem modują i jeszcze całą noc spamują...
a kiedy czas na sen? to chyba jakaś podpucha...

>
Kup sobie paczuszkę Red Bulla i też będziesz mógł siedzieć całą noc nad kompem ;)
A tak serio to faktycznie moderatorzy w różnych godzinach dnia!
ps. Sory za to ale przypadkiem nie przypatkiem;) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się