Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 15:35, Młody miro napisał:

A tak serio to faktycznie moderatorzy w różnych godzinach dnia!


A zeby tylko w ciagu dnia. W nocy jak grzecznie spicie przed kolejnym dniem w szkole, my na forum tez czuwamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:39, Wojman napisał:

> A tak serio to faktycznie moderatorzy w różnych godzinach dnia!

A zeby tylko w ciagu dnia. W nocy jak grzecznie spicie przed kolejnym dniem w szkole,
my na forum tez czuwamy.

To w ogóle nie śpicie? Faktycznie paczka energetyzującego może zdziałać cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:39, Wojman napisał:

A zeby tylko w ciagu dnia. W nocy jak grzecznie spicie przed kolejnym dniem w szkole,
my na forum tez czuwamy.


Gdyby to u Ciebie w pracy przeczytali....
:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:25, GeoT napisał:

Oczywiście nie dotyczy to Walgierza, bo on po miodzie
osiąga już czasy reakcji dużo lepsze :)


To się wie! sam zauważyłem, że jego reakcja jest wyjątkowo szybka;P
może to neostrada, a może miodu litr;P

Młody miro-
Paczuszka Red Bulla nic nie da, lepiej sobie manę zregenerować napojem o nazwie mana;P
i dzięki za poprawę błędu, napiszę na jutro 50 razy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:40, Zakrzysiunio napisał:

i dzięki za poprawę błędu, napiszę na jutro 50 razy;P


Nie na jutro tylko za godzine i nie 50 lecz 250 razy. :P Sprawdze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak??? to policz czy dobra ilość;P

przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było tylko 125 więc dodam coś ode mnie ;)
przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem; przypadkiem
Teraz dopiero jest 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:56, Zakrzysiunio napisał:

dzięki, nie zauważyłem... to teraz Wojman mnie zbanuje, buuu.....

Oj tam kopiuj wklej to naprawdę proste;)
Oj co to teraz będzie? Napisz szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:31, Zakrzysiunio napisał:

Taak??? to policz czy dobra ilość;P


Siadaj, z pracy domowej jedynka, za nie wykonywanie polecen nauczyciela druga jedynka. I przyjdz jutro z rodzicami. :P Mialo byc 250 razy, a nie 125.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów bo nie wiem jak miało by te zapytanie wyglądać. Wiem ,ze przy niektórych portalach trzeba zgłaszać jeżeli kilka osób używa kont na jednym kompie. No to czy tutaj trzeba też to zgłaszać a jeżeli tak to gdzie ? :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:45, albinskia napisał:

Mam pytanie do moderatorów bo nie wiem jak miało by te zapytanie wyglądać. Wiem ,ze przy
niektórych portalach trzeba zgłaszać jeżeli kilka osób używa kont na jednym kompie. No
to czy tutaj trzeba też to zgłaszać a jeżeli tak to gdzie ? :)


Z tego co mi wiadomo można mieć nieograniczoną liczbę konto na jednym adresie IP, byle by nie było spamowania i pisania ze sobą... i jak ta druga osoba coś nabroi to ty tez dostaniesz bana, czyli ban pojdzie na każde konto z danego IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:45, albinskia napisał:

Mam pytanie do moderatorów bo nie wiem jak miało by te zapytanie wyglądać. Wiem ,ze przy
niektórych portalach trzeba zgłaszać jeżeli kilka osób używa kont na jednym kompie. No
to czy tutaj trzeba też to zgłaszać a jeżeli tak to gdzie ? :)


Generalnie rzecz biorac u nas na forum takiego obowiazku nie ma, ale na pewno nie zaszkodzi jak wyslesz do nas maila z informacja, ze kilku domownikow korzysta z gram.pl na roznych kontach i podasz ich ksywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:05, Wojman napisał:

na pewno nie zaszkodzi
jak wyslesz do nas maila z informacja, ze kilku domownikow korzysta z gram.pl na roznych
kontach i podasz ich ksywki.


Tak, by się ich lepiej, szybciej banowało później... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tu już tutaj powiem bo i tak muszę powiedzieć ,że ok i dzięki za odpowiedz :)

No to na moim ip korzysta z gram.pl:
-albinskia
-Rafael16

Nie często będą dwa konta używaływane, bo tylko czasem jak do mnie przyjdzie, ale i tak mówię :)

No to dzięks i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 10:48, Wojman napisał:

> Taak??? to policz czy dobra ilość;P

Siadaj, z pracy domowej jedynka, za nie wykonywanie polecen nauczyciela druga jedynka.
I przyjdz jutro z rodzicami. :P Mialo byc 250 razy, a nie 125.

Ale ja mu pomogłem taka forumowa solidarność! No i se przypału narobił Zakrzysiunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak chciał bym zgłosić skargę na tego pana.

Moderator: Rzezim

Degrad -1: Za obrażanie użytkownika forum.

Post przed -2 za spam i idiotyczne łańcuszki. Tzw. Banned.

Hmm... Obrażanie użytkownika forum przecież on już nie jest użytkownikiem bo został zbanowany.

Jako uczciwy gracz, user forum. Odwołuję się o Degrada -1 Aby Mi go Zdjęto.

Link do tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41535&u=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:31, kacper422 napisał:

No to tak chciał bym zgłosić skargę na tego pana.

Nie żebym się czepiał, ale od takich rzeczy jest chyba formularz.
www.gram.pl/moderator - w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:31, kacper422 napisał:

user forum.


Jako user forum powinieneś wiedzieć, gdzie sprawy odwołań od degradów zgłaszać www.gram.pl/moderator

Patrząc na tą sprawę, to mogę już stwierdzić, że nic nie wskórasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:35, hunter22 napisał:

> user forum.

Jako user forum powinieneś wiedzieć, gdzie sprawy odwołań od degradów zgłaszać www.gram.pl/moderator

Patrząc na tą sprawę, to mogę już stwierdzić, że nic nie wskórasz... :P


Dam z siebie wszystko. Nie dam z siebie pośmiewiska robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się