Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 15:55, lama123 napisał:

Bo ma słitaśny kul avatarek.
Ten hełm chyba lukrowany ;)


taa, a jeszcze "słitaśniejszy kul" ma topór, który na pewno chętnie Ci zaprezentuje, możliwe, że sam poznasz jak bardzo lukrowana jest ta zabawka... najmilej się nią dostaje degrady i BANy, może masz ochotę na tą ofertę? Walgierz z pewnoscią zrobi Ci tą uprzejmość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:05, Zakrzysiunio napisał:

Walgierz z pewnoscią zrobi Ci tą uprzejmość...


Ja tu nie jestem od robienia uprzejmości. Mam pilnować porządku na forum i robię to tak jak umiem.
To normalne, że jednemu taki styl się podoba, innemu nie. Każdy ma prawo do swojej opinii, a jeśli tylko wyraża ją w sposób kulturalny, to jest to jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:07, walgierz napisał:

> Walgierz z pewnoscią zrobi Ci tą uprzejmość...

Ja tu nie jestem od robienia uprzejmości. Mam pilnować porządku na forum i robię to tak
jak umiem.
To normalne, że jednemu taki styl się podoba, innemu nie. Każdy ma prawo do swojej opinii,
a jeśli tylko wyraża ją w sposób kulturalny, to jest to jak najbardziej na miejscu.

Ja mam takie zdanie jesteś ,,prawie" najaktywniejszym moderatorem, zaraz po Wojmanie i chwała wam za to. Tylko że inni moderatorzy rzadko pilnują, po co oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:22, Młody miro napisał:

Ja mam takie zdanie jesteś ,,prawie" najaktywniejszym moderatorem, zaraz po Wojmanie
i chwała wam za to. Tylko że inni moderatorzy rzadko pilnują, po co oni?


Bo razem z walgierzem lubimy dobra kawe, a GeoT siwietna parzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 16:22, Młody miro napisał:

>
Ja mam takie zdanie jesteś ,,prawie" najaktywniejszym moderatorem, zaraz po Wojmanie
i chwała wam za to. Tylko że inni moderatorzy rzadko pilnują, po co oni?


sorki, ale właśnie powiedziałeś coś czego nie wybaczę:
1) JAK MOGŁEŚ ZAPOMNIEĆ O SIG.-U!!!
2) jak możesz mówić, że reszta modów jest niepotrzebna? czy uważasz, że z powodu, że inni bywają tu rzadziej (co również nie jest prawdą) masz prawo mówić, że są niepotrzebni? zastanów się, igrasz z ogniem, a do tego racji wg. mnie nie masz...

P.S: mam pytanie codo przypiętego postu update 5: jak to możliwe że mail jest NIEPRAWDZIWY? może być nieaktualny, ale prawdziwy musi być, bo przecież aby stworzyć konto na gram trzeba wpisać mail i aktywować je klikając link który przyszedł na mail... nie może być nieprawdziwy, a conajwyżej nieaktualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przy zgłoszeniu możesz podać co chcesz, ja jeśli nie oczekuje odpowiedzi to wpisuję coś w stylu "niechcęspamuzgramu@gazeta.pl" bo nie potrzebuję potwierdzeń z "automatu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:34, Zakrzysiunio napisał:

nie może być
nieprawdziwy, a conajwyżej nieaktualny...


W sumie sluszna uwaga, post juz poprawiony. Chodzi o to, zebyscie podawali swoje aktualne adresy mailowe. Mielismy juz kilka przypadkow, ze ktos do nas wyslal zgloszenie, a pozniej sie burzyl, ze zadnej odpowiedzi nie dostal. A my ja wyslalismy. Jesli ktos nie chce otrzymywac maili z gramu to oczywiscie taka opcja istnieje w ustawieniach swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż Siga rzadko widzę, raz na jakiś czas spektakularny ban zrobi ,,kalejdoskop", a co do tego może i są potrzebni ale czego tak rzadko bywają na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 21.11.2008 o 17:41, Młody miro napisał:

Otóż Siga rzadko widzę, raz na jakiś czas spektakularny ban zrobi ,,kalejdoskop", a co
do tego może i są potrzebni ale czego tak rzadko bywają na gramie?


a czytales jego podpis? "moderujący wyłącznie na podforum technicznym"! jak tam nie wpadasz to go nie widzisz, ale średnią aktywnosci to prawdopodobnie mialby najwyzsza ze wszystkich...

a rzadko bywają na gramie, bo przecież mają też własne życie, a nie tylko gram.pl i gram.pl... owszem, niektórzy bywają rzadko, ale czy uważasz, że byłbyś lepszym moderatorem? zastanów się...

Wojman: zapisuję link tego posta, zachowam sobie, jeszcze mi się chyba nie zdarzyło aby moderator przyznał mi rację ;D aż miło popatrzeć ;D

qrde, co to jest? jak to możliwe, że KŁEJK napisał prawie to samo co ja? czyta mi w myślach czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:41, Młody miro napisał:

Otóż Siga rzadko widzę,

Może to dlatego że głównie moderuje on podforum techniczne ( choć nie tylko ). Podobnie można zauważyć że Paladynka często grasuje w podforum "rodzicielskim".
>raz na jakiś czas spektakularny ban zrobi ,,kalejdoskop",
No, za tamten wyczyn pół irca jest mu niezmiernie wdzięczna :D.
>a co

Dnia 21.11.2008 o 17:41, Młody miro napisał:

do tego może i są potrzebni ale czego tak rzadko bywają na gramie?

Nie "może" a "na pewno". Może dlatego rzadko tu zaglądają bo:
- też mają własne życie ?
- im za moderowanie nie płacą

Hm ... ?

Dopisek od wipa_01 skierowany do ciebie ( jakby co jest na ircu - wpadnij to sobie pogadacie ;D ).

"Uprzejmię proszę, naucz sie pierw pisać stylistycznie i po polsku, a potem dopiero pisz na forum. Hym...co masz z polskiego? 1-2 że tak piszesz?"

Zakrzysiunio => psionika czyni cuda ;D <żart dla niekumatych>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiłe przeżycia z toporami?
Oj przykro mi :(
Moderatorzy, uważajcie na tą kawę, może jakiś user fr33k który dostał bana wam coś dosypuje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:41, Młody miro napisał:

Otóż Siga rzadko widzę, raz na jakiś czas spektakularny ban zrobi ,,kalejdoskop", a co
do tego może i są potrzebni ale czego tak rzadko bywają na gramie?

To swoją drogą też na technicznym było.... tylko że się potężnych echem na forum odbiło. Od początku byłem jako "techniczny", i tegoż forum się trzymam z wyjątkiem najbardziej oczywistych przypadków typu piractwo czy jawne obrażanie innych gramowiczów/ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:02, lama123 napisał:

Niemiłe przeżycia z toporami?
Oj przykro mi :(


Mi tez przykro, ze albo nie zrozumiałes o co chodzi, albo stosujesz ten tandetny rodzaj ironii zarezerwowany wg. mnie dla utarczek słownych na niskim poziomie z osobami mającymi IQ na poziomie pszczoły... Jeżeli uważasz mnie za taką osobę to ciesz się dalej, a jezeli używasz go na forum bo jesteś do tego przyzwyczajony z powodu, iż używasz go na codzień, to mogę Ci tylko... pogratulować...

Dnia 21.11.2008 o 18:02, lama123 napisał:

Moderatorzy, uważajcie na tą kawę, może jakiś user fr33k który dostał bana wam coś dosypuje
:>


Cii, nie wsypuj go! Jak możesz być tak okrutny dla wrogów ludu!

KŁEJK:Żart dla niekumatych? Czy to nie jest drobna sugestia do dawnych wydarzeń, kiedy pewien bardzo ironiczny post zrozumiałem dosłownie? xD Jeżeli tak to więcej mi o tym nie przypominaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:22, Młody miro napisał:

Ja mam takie zdanie jesteś ,,prawie" najaktywniejszym moderatorem, zaraz po Wojmanie
i chwała wam za to.


Oczywiście bo wraz z Sigiem to są nasze Elitarne Siły Szybkiego Reagowania. To kwiat naszej gwardii i duma nasza ;)

Dnia 21.11.2008 o 16:22, Młody miro napisał:

Tylko że inni moderatorzy rzadko pilnują, po co oni?


Zdaje Ci się. Patrz raczej na to jak często jest zaświecona lampka przy nikach modków. To, że ich nie widać nie znaczy, że oni nie widzą. Inna sprawa, że przy ESSR każdy wypada blado ;D

Ps. kawę robię rzeczywiście nie najgorszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy w ogóle czytają te formularze itp?? Bo wysłałem już kilka tych anonimowych na gramsajtach i 0 odpowiedzi;/ Teraz wysłałem formularz z linkami do wpisów w których zostałem obrażony mam nadzieje że ktoś się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dziś co nieco napisać o Moderatorze Wojmanie. Cóż, zna go chyba każdy w miarę aktywny user. Jedni go lubią ale chyba spora grupa ( do której i ja chyba należę ) ma o działaniach Wojmana niezbyt dobre zdanie. Owszem czasem i podejmuje dobre decyzje dot. jego pracy na forum ale chyba w zdecydowanej większości jego działania są nieadekwatne do sytuacji. Napiszę jak to było w moim przypadku. Otóż kilkakrotnie będąc na ircu i spotykając tam Wojmana podsyłałem mu linki do postów czy też innych sajtów gdzie gołym okiem widać naruszenie regulaminu. Czasem jakaś reakcja była ale głównie odbywało się to na zasadzie "przyjęte do wiadomości - zajmę się kiedyś tam" gdzie po dłuższym czasie reakcji nie było. A już dzisiejsza sytuacja przelała czarę goryczy. Zapytałem Wojmana czy coś zostanie zrobione w sprawie pewnego tematu gdzie zgodnie z regulaminem wiele postów go łamie ( ogłoszenia kupna - sprzedaży ). Dowiedziałem się że "sprawa jest znana - myślimy co z tym zrobić". Na moje pytania Wojman odpisywał ciągle to samo tak jakbym był głuchy / ślepy ( a zapewniam, aż tak źle ze mną nie jest ). No i zakończyło się to iście filmowo: "<Wojman[007]> KŁEJK idz moze w cos pograc?" oO To tak się zwraca Mod do usera który chce mu pomóc w "pracy" LOL. Nie mam więcej pytań.

sig. => w imieniu wielu userów dziękuję jeszcze raz za tamtą interwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo sytuacja jaką ja miałam dzisiaj (na gg) jest wprost odwrotna. Wyglądało to w skrócie "Sorry za zawracanie tyłka tutaj, ale skrypty mi się sypią i formularz leży. Sprawa jest taka i taka". I Wojman zareagował bez problemów. Więc może trzeba było po prostu chwilę poczekać a nie z uporem maniaka wałkować temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:04, KŁEJK napisał:

Ja chciałem dziś co nieco napisać /.../


A czego się spodziewasz? Że podasz moderatorowi link, powiesz mu co ma zrobić i on to posłusznie wykona?
Miło, że interesujesz się tym co na forum jest nie tak, ale nie spodziewaj się, że moderatorzy będą robić, to co byś zrobił Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się