Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 18:04, Fumiko napisał:

Mam do Ciebie jedno, proste pytanie: co próbujesz teraz osiągnąć?

Pytanie nie na temat, jednak odpowiem... Wyrażam swoją opinię na temat moderatora Wojmana i moim celem jest wyrażenie opinii na temat moderatora Wojmana. Od dłuższego czasu mam poważne zastrzeżenia co do jego osoby i jeśli odwołania gram.pl okazały się bezskuteczne to przynajmniej tutaj zgodnie z regulaminem wyrażam swoje zdanie. Powód może prozaiczny, lecz prawdziwy...

P.S. Bardzo lubię moderatora walgierza pomimo tego, że nie zgadzam się z nim w kilku kwestiach. Uważam, że potrafi on człowiekowi kulturalnie wyjaśnić gdzie popełnił błąd. Dodatkowo nie dostrzegam u Niego jakichkolwiek prób karania pod kątem własnych sympatii. Moderator walgierz zawsze stara się być obiektywny, neutralny i sprawiedliwy. Ahoj!

[EDIT] Błędnie interpretujesz moje intencje Fumiko. Negatywną opinię o moderatorze Wojmanie miałem jeszcze grubo przed wejściem z nim w bezpośredni ogień i wcześniej także zdarzało mi się pisać źle na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:12, Fumiko napisał:

"Co do avatara Kłejka nie chodziło o Pitta tylko o papierosa, Avatary promujące picie,
palenie oraz narkotyki usuwamy i to jest normalna praktyka".


Odpowiedź taka,że ręce opadają - bo ten awatar nie promował palenia - przecież tam nie było,żadnego działania oprócz papierosa w ustach ( więc nie popadajmy w paranoję ). Wystarczy wyjść z domu by spotkać ludzi palących - analogicznie mamy ich zamknąć bo "promują" palenie ? Rozumiem gdyby KŁEJK promował palenie poprzez zachęcanie w postach do palenia czy podając linki do jakichś spotów zachęcających. Ale statyczny obrazek 50x50 czy ile tam pikseli ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 18:12, Fumiko napisał:

"Co do avatara Kłejka nie chodziło o Pitta tylko o papierosa, Avatary promujące picie,
palenie oraz narkotyki usuwamy i to jest normalna praktyka".


I o co cały płacz?


A avatary promujące przemoc ? Np. Pistolety ? Chyba nie służą do drapania się po nosie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to chyba Budo miał kiedyś avatara z butelką wódki, który też został moderacyjnie usunięty. I jakoś nie płakał na całe forum...

@Furr: za chińskiego świętego nie rozumiem o co Tobie z kolei chodzi...

Edit: @HunterO7: to pewnie replika ASG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:28, HunterO7 napisał:


A avatary promujące przemoc ? Np. Pistolety ? Chyba nie służą do drapania się po nosie
xD

Wystarczy spojrzeć na awatara Wojmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:32, Fumiko napisał:

@Furr: za chińskiego świętego nie rozumiem o co Tobie z kolei chodzi...


Znaczy - wzrok nie ten, słaby monitor, bądź zbyt duża ustawiona rozdzielczość.

Polecam metodę "ctrl + ''+''".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.11.2008 o 18:32, Fumiko napisał:

@Furr: za chińskiego świętego nie rozumiem o co Tobie z kolei chodzi...

Nathanadler ma chyba od początku wprowadzenia awatarów ten obrazek i jakoś nigdy nie został usunięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No nie płakałem (tzn trochę płakałem, ale tylko trochę). Ale ja miałem flachę gorzał. To tak jakby KŁEJK miał paczkę fajek, a nie aktora z papierosem w ustach.
Równie dobrze można powiedzieć, że awatar dawidosa promuje brody. A to po prostu szkic Leonarda Da Vinci, on nie promuje noszenia brody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, możliwe. Może nikt nie zauważył, zgłoś do moderacji... Adresu formularza Ci podawać nie muszę mam nadzieję? ;-)

A co do rozdzielczości to maksymalna jaką monitor wydoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:32, Fumiko napisał:

Edit: @HunterO7: to pewnie replika ASG :P


Ehe a tamten Pitt miał gumę w kształcie papierosa...


Budo brawo co do znajomości tematu :) Konkretniej to autoportret. Ale nawiązując do awatarów - wcześniej miałem człowieka witruwiańskiego - czyli moderator mógłby mi go usunąć bo są tam narządy płciowe mężczyzny - promuję nagość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:28, HunterO7 napisał:

A avatary promujące przemoc ? Np. Pistolety ? Chyba nie służą do drapania się po nosie
xD


Faktycznie na wszystko można znaleźć/napisać nowe paragrafy. Tak na przykład twój krwawy ślad dłoni - na nic zdadzą się twoje tłumaczenia, że to krew syntetyczna (tak, czytam ten temat od pewnego czasu ;]). I tak mnie też można ukarać, bo w avku mam Bendera - podłego robota, który ciągle pije alkohol, cieszy się z cudzego nieszczęścia i jest złodziejem. To też da się podciągnąć do nakłaniania do zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie "płakałem" na całe forum. To Wojman pod koniec dyskusji ze mną nagle mi go usunął ( ciekawe czemu akurat wtedy huh ? ). Ja napisałem może ze 2 posty nt temat. Zakończyłem sprawę ze swojej strony. A to że ludzie zaczęli się burzyć ? A co ja za to mogę ?

Budo - no dokładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:35, Budo napisał:

To tak jakby KŁEJK miał paczkę fajek,


Idąc tym tropem , zapytam z czego jest Twój fotelik ?? To naturalna skóra czy derma ? Bo jeśli naturalna skóra możesz zostać oskarżony za promowanie oprawiania zwierząt czy też reklamę przemysłu meblowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:36, Fumiko napisał:

Ano, możliwe. Może nikt nie zauważył, zgłoś do moderacji... Adresu formularza Ci podawać
nie muszę mam nadzieję? ;-)


Nie uważam tego za sprzeczne z regulaminem, tak samo jak nie wykopuję i nie banuję ludzi z irca na wspomnienie papierosów (mimo że to samo w sobie bardziej zachęca do palenia, niż awatar), więc nie widzę potrzeby wysyłania żadnego formularzu.

Chciałbym również zauważyć, że natanadler ma tego awatara odkąd tylko pojawiła się możliwość ich wstawiania. Nikt się do tego od tamtego czasu nie przyczepił (pomimo że np Wojman bywał w wątku o Cenedze i z pewnością czytał jego posty).

Tyle z mojej strony, nie zamierzam się więcej wtrącać do tej śmiesznej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze ostrzegalem, ze jak beda posty nie na temat to posypia sie nagrody. Zatem:

dawidos170 degrad -2 za spam
gothicsheep degrad -1 za spam
Pablo Querte ostrzezenie za spam
HunterO7 ostrzezenie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:40, spider88 napisał:

> /.../> Bo jeśli naturalna skóra możesz zostać oskarżony za promowanie oprawiania zwierząt czy
też reklamę przemysłu meblowego .

A jak skóra jest sztuczna, to zawsze można podciągnąć pod zatruwanie srodowiska naturalnego. Prawdę mówiąc to nie wiem dokładnie, jak jest ze sztuczna skórą, ale produkcja sztucznych futer, powoduje około 10x wiecej odpadów szkodliwych dla srodowiska i wymaga zużycia też około 10x wiecej wody.
Dajmy już temu spokój bo temat ma chyba najwiecej postów dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja jedynie zacytowałam słowa odpowiedzi, jaką sama otrzymałam. I dla mnie jakoś jest to odpowiedź wiarygodna (patrz przypadek Budo). Czyli palący popularny aktor nie promuje palenia? A awatar z np. znaną aktorką trzymającą kieliszek nie propagowałby picia? No ok, wolny kraj, każdy uważa jak chce. I każdy dobrowolnie zaakceptował regulamin.

@Kłejk

Dnia 26.11.2008 o 18:41, Furrbacca napisał:

To Wojman pod koniec dyskusji ze mną nagle mi go usunął ( ciekawe czemu akurat wtedy huh?)


Bo akurat wtedy się załadował po ustawieniu? Nie zawsze odświeżają się w czasie rzeczywistym, ja jeszcze przez 24h po zmianie avka widziałam na forum swój stary (chociaż na GS już nowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:44, Fumiko napisał:

Bo akurat wtedy się załadował po ustawieniu?

Nie mam zielonego pojęcia. Wydawało mi się że był już uploadnięty wcześniej i już był na forum widoczny. Poza tym inni go już wcześniej chyba widzieli. W każdym razie jest to możliwe ale nie wiem ( i się nie dowiem chyba ) czy prawdziwe.
>Nie zawsze odświeżają się w czasie rzeczywistym,
Wiem.

Dnia 26.11.2008 o 18:44, Fumiko napisał:

ja jeszcze przez 24h po zmianie avka widziałam na forum swój stary (chociaż na GS już
nowy).

Także wiem, ale ostatnimi czasy przynajmniej u mnie nie ma z nimi problemu. EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się