Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 14:41, Wojman napisał:

Dobra whisky nie jest zla. :) Po za tym od czasu do czasu martini.


Średnia whiskey też nie jest zła, chociaż dobra również nie. :-)
Z ciekawości pijasz czystą, z lodem czy z dodatkami (np. Colą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:12, Dux napisał:

Wychodzi na to, że jedyny porządny mod to Wodzu, co w Żubrach się lubuje.
Bo żeby chłop nie lubił browara? Skandal!!!
:D

Wszyscy piją tylko się nie przyznają ;-P Chyba, że nie oglądają meczy, nie grillują, nie jeżdżą nad morze latem lub zimą w góry (grzaniec), nie chodzą do pubów i/lub clubów, nie mają znajomych ( nawet na n-k ;-P ).
Oczywiście nie dziwię się jeśli ktoś jest z Poznania, i nie pije miejscowego piwka ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:40, sodolis napisał:

> /.../ > Wszyscy piją tylko się nie przyznają ;-P /.../

Zależy co piją. Przyznaję się do picia piwa bez okazji, wina do jedzenia i nie picia wódki. Czystą wódkę lubię wyłącznie zimną i wyłacznie do jeszcze ciepłego wędzonego węgorza (a już z 10 lat, jak takiego węgorza miałem okazję jeść). Koniaki, winiaki, whisky i inne paskudztwa piję jak muszę - to znaczy wtedy, jak gospodarz chce się postawić a nie już absolutnie nie można się od tego wykręcić.
I zauważ, ja o sobie piszę - to dlatego, że, być może, gdyby moderator to napisał, to wielu by nie uwierzyło. Tylko dlatego, że moderator to "musiałby" być przeciw piciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:23, walgierz napisał:

> /.../ To w sumie jedyny alkohol, który regularnie popijam
przy okazji jakiegoś meczyku.

Mój Boże i to krasnolud pisze, który przy każdej okazji powtarza, że "miód jest dobry na wszystko". To się chyba nazywa "hipokryzja"!? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to specjalna Walgierzowa mieszanka jest, miesza się piwo z miodem pół na pół (jedna łyżka piwa na jedną beczkę miodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:20, KrzysztofMarek napisał:

Mój Boże i to krasnolud pisze, który przy każdej okazji powtarza, że "miód jest dobry na wszystko". To się chyba nazywa "hipokryzja"!? ;-P


Z piciem miodu podczas meczu jest jeden problem. Od krzyczenie zasycha w gardle, trzeba je nawilżać i to skutkuje pogarszaniem się jakości obrazu w tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:08, hunter22 napisał:

>]Moim zdaniem to jakaś lipa jest, o czym mamy pisać z moderatorami ,przecież kto
normalny
> będzie odrazy kapował na innych !
> Powiem kto będzie z tego korzystał najczęściej :/
> Ci co chcą się podlizać ;(
> I wkupić się w łaski ,nie podoba mi się to !

Mogę powiedzieć, że nierzadko kapuje na "innych" poprzez formularz... i oczywiście, wkupuje
się w łaski modów... szczególnie Wodzastego łaski xD


P.S. W nocy polecam spać, a nie pisać bzdety na forum... w temacie o Crysis''ie się nie
popisałeś xD



Chciałem napisać tylko to że mi się to nie podoba i wyrazić swoja opinie ! I nie zdziwiłem się rzuciliście się co niektórzy jak sępy chcąc zwrócić swoja uwagę . Dla mnie jesteście ciotami liżcie D dalej a daleko zajdziecie .
I jak ktoś chce to mu dam argumenty bo gram.pl zrobiło się tak komercyjne jak tele zakupy reklamują byle co się nawinie i jeszcze na dodatek elity pożal się borze,które deptają z błotem wszystkich mniejszych rangą bo czuja się lepsi mam w D wasza anarchie i będę pisał co mi przyjdzie na język .I nie obchodzi mnie kto jaka ma range
bo za wirtualnym światem morze być nikim.


hunter22 jesteś nikim poza internetem nie widzisz nic w domu nie masz okien a w drzwiach klamki, jesteś nienormalny a jak ktoś pracuje w dzień i przychodzi w nocy to się nie dziw twój świat to porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:30, rob006 napisał:

> /.../ morze być nikim.

a gury być kimś.
polska trudna języka...



Pomyłki się zdarzają
A ty jesteś jak ci wszyscy co maja w D innych wyśmiewasz się bo z ciebie się wyśmiewano :)
ranga to nie wszystko na tym świat się nie kończ xD
Potwierdzasz tylko to oczym pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dżizas człowieku, popadasz od skrajności w skrajność, piszesz rzeczywiście co Ci ślina przyniesie i nawet konkretnych argumentów nie podasz...

poza tym, kapowanie czy nie, gdyby nie formularz praca modków byłaby o wiele trudniejsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:25, lipek1888 napisał:

Dla mnie jesteście ciotami liżcie D dalej a daleko zajdziecie .
hunter22 jesteś nikim poza internetem nie widzisz nic w domu nie masz okien a w drzwiach klamki, jesteś nienormalny


Za to -1 do statusu.

Dnia 30.12.2008 o 23:25, lipek1888 napisał:

pożal się borze,

Bór? Taki co szumi na wietrze? A komu on miałby się żalić?

Dnia 30.12.2008 o 23:25, lipek1888 napisał:

i będę pisał co mi przyjdzie na język .

Tylko do czasu aż któryś moderator napisze Ci: "ban". A łamiąc regulamin zbliżasz się do tego nieuchronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisał to ten, co sie wywyższa swoim skillem w tamacie od crysis''a .

>hunter22 jesteś nikim poza internetem nie widzisz nic w domu nie masz okien a w drzwiach klamki, jesteś nienormalny a jak ktoś pracuje w dzień i przychodzi w nocy to się nie dziw twój świat to porażka :)

Zaś to samo . Człowieku ogarnij się !
Za kogo Ty sie masz ... Wszystkich traktujesz z góry i wnioskujesz sytuacje prywatną po jednym poście ...
Tobie mogę życzyć tylko powodzenia . Nie takie kłozaki i pozery tu były :)

Wojman - masz minusa . Bo dobrze wiesz, że Dżejms tylko martini .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:17, Tokix napisał:

A napisał to ten, co sie wywyższa swoim skillem w tamacie od crysis''a .

>hunter22 jesteś nikim poza internetem nie widzisz nic w domu nie masz okien a w drzwiach
klamki, jesteś nienormalny a jak ktoś pracuje w dzień i przychodzi w nocy to się nie
dziw twój świat to porażka :)

Zaś to samo . Człowieku ogarnij się !
Za kogo Ty sie masz ... Wszystkich traktujesz z góry i wnioskujesz sytuacje prywatną
po jednym poście ...
Tobie mogę życzyć tylko powodzenia . Nie takie kłozaki i pozery tu były :)

Wojman - masz minusa . Bo dobrze wiesz, że Dżejms tylko martini .


Wcześniej nie wiedziałeś że ranga jest na Crysis ,to po pierwsze
Ja nie mówię o grze tylko o forum na którym gnoi się człowieka to po drugie
I odpowiedz co ma wspólnego ranga w grze która określa jak kto gra z ranga na forum która niema znaczenia bo jest tylko po to żeby można dowalić kolesiów to po trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale... Nikt Cie tutaj na siłe nie trzyma,
skoro tak źle się na temat tego forum wypowiadasz, to czemu jeszcze tutaj jesteś ?:>
I nie wiem czy zauważyłeś, ale jeżeli chodzi o gnojenie, to ciągle Ty starasz się to robić ...^.-

>jest tylko po to żeby można dowalić kolesiów
Cóż za zacne wnioski wyciągasz . Jeżeli tak uważasz to tylko ukazujesz swoją głupotę .
Ranga nie daje ci (po Twojemu) Haj elo pro skilla, żebyś mógł "dowalić kolesiowi", ranga określa staż na forum
i właściwie nic więcej nie wnosi.
Odczuwasz jakiś wyjątkowy respekt pisząc z osobą o statusie WT, boisz się, że zaraz z kapelusza Ci "dowali" ?
Ja nie . Należy traktować wszystkich jednakowoż, nie zwracając uwagi na status .

ok, zakończmy ten offtopic . Mam wiele ciekawszych zajęć, niż dyskusja z kimś o tak żałosnych poglądach ...
Dobrej nocy życzę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:09, lipek1888 napisał:



> Za to -1 do statusu.



A za co jeżeli można spytać łaskawego pana ?

Wytłumaczę Ci .
jest taki dokument jak REGULAMIN który mówi, co wolno, a czego robić nie można na gram.pl
Wnioskuję, że go zaakceptowałeś skoro masz konto. Jednak wątpliwą sprawą jest, czy zapoznałeś się z nim.
Przeczytaj, a dowiesz się, dlaczego otrzymałeś kare: Degrad - 1

Obraziłeś innego użytkownika . Forum nie jest Twoją piaskownicą, gdzie jesteś panem swojego kawałka i
bluzgasz na prawo i lewo .

Dnia 31.12.2008 o 01:09, lipek1888 napisał:


walgierz - nie uznaj tego, jako pseudomoderatorka, po prostu wyręczyłem Cię . :)

EDIT: Przepraszam, prowiant się skończył, trolla nie nakarmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się