Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 23:25, lipek1888 napisał:

hunter22 jesteś nikim poza internetem nie widzisz nic w domu nie masz okien a w drzwiach
klamki, jesteś nienormalny


Skąd wiedziałeś, że nie mam okien i klamek w drzwiach? o_O

No i się wydało xD

Dnia 30.12.2008 o 23:25, lipek1888 napisał:

a jak ktoś pracuje w dzień i przychodzi w nocy to się nie
dziw twój świat to porażka :)


Czy piszesz w dzień czy w nocy, to nie zwalnia cię to od znajomości regulaminu i zachowania choćby podstaw kultury osobistej (o podstawach ortografii też). Jak chcesz mnie obrażać, to rób to w zgodzie z zasadami panującymi na forum albo napisz mi na gg kilka ciepłych słow (rosół, piecyk, sweter).

I tak mój świat to porażka, grałem wczoraj w Bioshocka i mnie pierwszy raz zabili, porażka :/

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę moderatorom i wszytkim userom gram.pl w nowym roku (2009 jakby ktoś nie wiedział;) wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia cała reszta się jakoś skombinuje;) czyli szczęście, fundusze, gry, sprzęt i kto sobie co jeszcze zamarzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 11:34, GeoT napisał:

Panowie nie zagalopowaliście się czasem? Cytowane odbieranie przyjemności owszem widać
ale raczej w Waszym wykonaniu. Kolega Kalejdoskop86 nie zdążył jeszcze nawet nikomu zaleźć
za skórę, w zasadzie nie wiadomo jeszcze czy ban czegoś go nauczył. Może dać koledze
szansę zamiast się wyśmiewać?
Poza tym piszecie nie na temat.

EDIT:
Jako, ze posta tego piszę w trakcie remanentu firmy i trochę to trwało, a w tym czasie
postów w wątku naleciało, wyjaśnię, że dotyczy on "pięknego" potraktowania kolegi Kalejdoskop86.

Dzięki za poparcie i dobre słowo. :)

btw. w Nowym Roku życzę moderatorom wszystkiego najlepszego i oby nie musieli co rusz degradować czy banować ludzi, po prostu życzę, aby na forum nie było potrzeby, aby użytkownicy siebie szanowali, pisali na temat. itp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:20, Kalejdoskop86 napisał:

btw. w Nowym Roku życzę moderatorom wszystkiego najlepszego i oby nie musieli co rusz
degradować czy banować ludzi, po prostu życzę, aby na forum nie było potrzeby, aby użytkownicy
siebie szanowali, pisali na temat. itp. :]


A ja sobie życzę najbardziej, żeby kary w postaci degradów i banów czegoś nauczyły, i żeby nie było potrzeby robić replaya. Mam nadzieję, że "prezent" który otrzymałeś w postaci powrotu na forum dobrze wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 08:15, GeoT napisał:

A ja sobie życzę najbardziej, żeby kary w postaci degradów i banów czegoś nauczyły, i
żeby nie było potrzeby robić replaya. Mam nadzieję, że "prezent" który otrzymałeś w postaci
powrotu na forum dobrze wykorzystasz.

Też prawda. Żeby degradów i banów było jak najmniej, a jakby były to niech czegoś nauczą. :)
Co do mojego odbanowania to ten "prezent" postaram się dobrze wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy lama zrobił ankietę o modach:) Jeden wyprzedza innych o parę długości;)

A jako że wam nie życzyłem nic na nowy jer:P to powiem, tak

Oby wam modom czapka ciepła była coby wam głowy śniegowa breja nie zamroziła (bo zimy w polsce ostatnio takie)
Oby wam ludzie dobrze życzyli i jak najmniej złorzeczyli
Oby wam gramy dały gram pensje:P(wiem nie rymuje się)
Obyście banned nie klikali zbyt często:>:P

Oby wam solka (solelia) jasno świeciła i niczym twardym po głowie nie przywaliła;P

OOoO No i happy new yeeer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Może któryś z was drodzy moderatorzy wie kto sparwdza recenzje do gier w sklepie gram.pl ? Zastanawiam się kto może być taki ...(nie chciałem użyć żadnego brzydkiego słowa, ale nie chciałem być nie miły :P) ,że nie zauważa jak jakies trolle kopiują recenzje graczy i umieszcza drugą taką samą recenzję która nie należy do niego... ;/

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 19:52, Ponury Żniwiarz napisał:

Obyście banned nie klikali zbyt często:>:P

Ale przeciez moderatorzy nie maja przycisku ''ban'' ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:15, Piotrek K. napisał:

> Obyście banned nie klikali zbyt często:>:P
Ale przeciez moderatorzy nie maja przycisku ''ban'' ;)...


jej próbowałem zrymować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:12, albinskia napisał:

Mam takie pytanko: Może któryś z was drodzy moderatorzy wie kto sparwdza recenzje do
gier w sklepie gram.pl ?


Moderatorzy nie zajmuja sie sprawdzaniem i akceptowaniem recenzji. Nie wiem dokladnie kto sie tym zajmuje, ale postaram sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, myślałem, że nie będę już musiał wytykać moderatorom ich błędów...

Dziwnym jest, że informowałem moderatorów poprzez formularz, iż osoba, która dostała bana za piractwo (prawdopodobnie ma drugie konto, Delegata, nie wiem rozdwojenie jaźni czy coś) założyła znowu nowe konto. Kiedyś podobno za takie rzeczy za każdym założeniem konta dostawało się bana. Więc nie rozumiem co jest grane, macie jakieś nowe zasady? Trochę to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal się dostaje..... tylko że przy zmiennymi ip to nie takie proste, musiała by się wprost przyznać że jest kolejnym wcieleniem takiego a nie innego konta. np w przypadku neostrady trzeba by zbanować tzw strefę numeracyjną czyli "stare" województwo (stare = podział z czasów gdy było ich 49) co dość szybko ograniczyło by gramowiczów to tych na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:23, sig. napisał:

(...) np w przypadku
neostrady trzeba by zbanować tzw strefę numeracyjną (...)


Parę miesiecy temu mialem taka dziwna sytuację, że przez kilka tygodni nie mogłem wejść na forum z komputera w domu, gdzie jest łącze ADSL. Czyzby ktoś juz próbował takiego "ruchu"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nigdy się czegoś takiego nie robiło. Ale zadziałania tpsa odpowiadać nie możemy, w przypadku tego dostawcy nic nie jest pewne.... np ostatnio w ramach działań przeciwko botnetom użytkownikom Neostrady razem z serwerami irc odcięto stronę główną gimp-a czyli darmowego programu do obróbki cyfrowej grafiki. Swojego czasu nie było też dostępu do całej poznańskiej sieci miejskiej (w tym popularnych wtedy serwisów typu kurnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie są warunki rekrutacji? Nie, nie chce być modem, tak tylko pytam:]

06.10.2005 - 08.10.2005: Obywatel
09.10.2005 - 14.10.2005: Robotnik
14.10.2005 - 23.11.2005: Przodownik
23.11.2005 - 19.01.2006: Brygadzista
20.01.2006 - 14.06.2006: Delegat
16.06.2006 - 03.03.2007: Przewodniczący
03.03.2007 - 05.11.2007: Sekretarz
05.11.2007 - 01.02.2008: Własnotytułowiec
01.02.2008 - 14.01.2009: Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 11:36, Don Zorro napisał:

A jakie są warunki rekrutacji?


Tajne ;)

Można tylko się domyślać, ale sądząc po niektórych modkach widać, że te warunki są do niczego... bo werbując takich co się nie nadają :/

Dnia 14.01.2009 o 11:36, Don Zorro napisał:

Nie, nie chce być modem, tak tylko pytam:]


I tak by cię nie wzieli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 11:51, hunter22 napisał:

> A jakie są warunki rekrutacji?

Tajne ;)

Można tylko się domyślać, ale sądząc po niektórych modkach widać, że te warunki są do
niczego... bo werbując takich co się nie nadają :/


> Nie, nie chce być modem, tak tylko pytam:]

I tak by cię nie wzieli... :P


Potraktuję to jako... koleżeński żart. A za text o beznadziejności moderatorów to mogą ci... wiesz co zrobić, panie WT. Więc uważaj na słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 11:58, Don Zorro napisał:

Potraktuję to jako... koleżeński żart.


I dobrze :)

Dnia 14.01.2009 o 11:58, Don Zorro napisał:

A za text o beznadziejności moderatorów to mogą
ci... wiesz co zrobić, panie WT. Więc uważaj na słowa.


Nic mi nie mogą, jedynie pseudouserzy (obroncy modków) na mnie naskoczą (lub sami zainteresowani), że naszych profesjonalnych modów obrażam xD

Do tego tu jeszcze nie doszlo, by sa pisanie niewygodnych faktów degradowali czy coś... nadużycia władzy się zdarzały, ale nie aż na takim szczeblu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się