Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 15:25, KŁEJK napisał:

Lol ... przeczytałem tego posta, a co tam. ''Nieco'' to chaotyczne i pokręcone ale nie
wnikajmy. Nie znam ciebie, nie znam seles, ale sądzę, że z takimi sprawami to zwracaj
się do jakiegoś moderatora [ prywatnie czy na formularz ]. Bo imo opisywanie tu tego
wszystkiego nieco mija się z celem ;-). Pisz, czekaj na reakcję ... jeśli jej nie będzie,
ponów ... jeśli znowu nic ... odpuść. Tyle mam do powiedzenia.

Masz rację, chaotycznie. Pisałem ''''lekko'''' zdenerwowany, kto by się czuł miło, gdyby się dowiedział, że inny użytkownik wypisuje kłamstwa na temat twej osoby na blogu jednego z moderatorów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:25, KŁEJK napisał:

Lol ... przeczytałem tego posta, a co tam. ''Nieco'' to chaotyczne i pokręcone ale nie
wnikajmy. Nie znam ciebie, nie znam seles, ale sądzę, że z takimi sprawami to zwracaj
się do jakiegoś moderatora [ prywatnie czy na formularz ]. Bo imo opisywanie tu tego
wszystkiego nieco mija się z celem ;-). Pisz, czekaj na reakcję ... jeśli jej nie będzie,
ponów ... jeśli znowu nic ... odpuść. Tyle mam do powiedzenia.

ale jemu o to chodzi, o rozgłos...znasz meni chyba na tyle ,ze ja siedze cicho i noikogo sie nei czepiam. a inni libia flejm..

co do postu heatona powyżej, fantazja pana heatona nei zna granic:)
A oto przykałd spamu i fantazyjne kłamstwa heatona:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp...8446&pid=137
Oto przykląd jak kłamie jak z nut, ze szczegółami opisujac, ze grał w grę "stubbs the zombie" i opwiada, ze zabijał w niej zombie i bardzo mu sie podobała, tylko, ze w tej grze nie zabija sie zombie... przykro mi panie spamerze heaton- kłamstwo ma krótkie nogi. Oto czego nie zrobi heaton, zeby nabic sobie posty... Jak trzeba być zdemoralizowanym, zeby z taką łatwością i lekkością kłamać? i to w nawet takeij głupiej sprawie jak temat o jakiejś grze, mógł sie nei wypowiadac jak nei grał, ale nie...
wiecej jego postów n ei chce mi sie szuakć. :/

mógłby sie chociaż iu nei pograzać, zal mi tego dziecka:(

i nei jestemn donosicielką i dlatego u neigo napisąłm u neigo, zeby sie ode mnei odczepił. a do mopderatoó to oni juz pierwsi polecieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... z resztą ja nei rozumeim o co heatonowi chodzi, przecież ja chce degrada dla pani fumiko, bo mnei obrażała. coś sie JEMU nei podoba?
, jeszcze coś ode mnei chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze ludzie ale macie powazne problemy. Moja rada ograniczcie czas ktory spedzacie w sieci
BTw Heaton gratulacje, nie wiedzialem ze mozna sie tak rozpisac (i to jeszcze udajac pismo urzedowe) o takiej bzdurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Seles. Kiedyś miało miejsce takie moje zachowanie, prawda, spamowałem. Teraz już tego nie robię. Dała pani odnośnik do jakiejś wypowiedzi, wchodzę a tu widzę, że strona nie istnieje. Co do tej gry, grałem, może i tak napisałem, ale były to me początki na Gramie. Niech Pani osoba przejrzy ostatnie moje posty, to się okaże, czy spamuje ;] Mówi Pani, że kłamię, a ja mówię, że najpierw trzeba spojrzeć na siebie a potem oceniać innych. Ja na siebie spojrzałem, przyznaje, kiedyś spamowałem, może teraz Pani spojrzy na siebie ? Pani mówi, że Kłejk zna Panią na tyle, iż może swobodnie stwierdzić, że nikogo się Pani nie czepia, hmm... lecz Kłejk napisał, że nie zna ani mnie ani Pani, czyżby Pani nie wiedziała, co pisze? Dzieckiem jestem, to prawda, Pani też nim jest, jeśli ma się chociażby jednego rodzica, to się nim jest. Nie znam Pani,by powiedzieć o Pani ''''donosicielka'''' ale kiedy ja się Pani czepiałem, proszę wskazać jakikolwiek temat na forum, wtedy mogę się przyznać do błędu. Nie obrażałem, Nie Obrażam i Nie będę Obrażać innych użytkowników portalu Gram.pl. Ta wymiana zdań skończyć się może nie tylko degradami, ale banami na mnie i na Panią, może warto porozmawiać na poziomie, chociażby przez komunikator internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:03, seles napisał:

pani fumiko, bo mnei obrażała.


W którym miejscu? Jak ktoś nie widzi różnicy między wyzywaniem od pedałów, a stwierdzeniem, że przykro patrzeć jak kobieta z siebie menela robi no to cóż, nie moja już wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:03, seles napisał:

... z resztą ja nei rozumeim o co heatonowi chodzi, przecież ja chce degrada dla pani
fumiko
, bo mnei obrażała. coś sie JEMU nei podoba?
, jeszcze coś ode mnei chce?

Mam przytoczyć Pani komentarz na blogu Siga? Chciała Pani degrada nie tylko dla Fumiko, dla mnie też.
Pani Seles, powiedziałem już coś, wystarczy spojrzeć na datę posta. Tak, to czysty spam, posta napisałem, aby nabić kolejnego. Było to jednak dawno, żyjmy obecną chwilą, przyznałem się do błędu, Pani nadal tego nie zrobiła.
Użytkownik Piterus_Von_Drackus w dobry sposób ocenił tą wymianę zdań, ja skończyłem już, sprawą zajmą się moderatorzy, mimo wszystko, Pozdrawiam Panią Seles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pani seles, Pan heaton i Pani Fumiko- proszę państwa o spokój i załawienie sprawy na prv, tudzież przez formularz moderatorski :D

Chociaz z tego co widzę mody będą miały problem z połapaniem się o co chodzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:31, Budo napisał:


Pani seles, Pan heaton i Pani Fumiko- proszę państwa o spokój i załawienie sprawy na
prv, tudzież przez formularz moderatorski :D

Chociaz z tego co widzę mody będą miały problem z połapaniem się o co chodzi :>



Jak będą mieli problem, to dadzą po banie na czas rozstrzygnięcia... :P Zresztą sam znasz procedury... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
dlaczego pan zaczął wymeiniać ode mnie? przecież pierwszy post tu należy do heatona! prosze zeedytować. ja tylko uświadamiam wszystkim fantazyjne kłamstwa heatona...
też te o mnie.
nie mam nic wspólnego z flejmem tutaj teraz. nawet nei odpowiedziałam tej pani fumiko, bo z nia nidgy nie rozmawialam i z jej podobnymi i nie będę:) ja tu offtopu nie zaczęłam. i nei kontynuowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:44, Wojman napisał:

Przylaczam sie do prosby Budo. Lojalnie ostrzegam, ze bede dawal degrady jesli tu zaraz
spokoju nie bedzie.

sorry z aoftop, ale czy odpwoie pan keidy zostanei ukarana degradem uzytkowniczka fumiko za wulgarne bluzganie mnie? bo odpowiedzi na formularz nei dostałam. chce pan screena z jej bluzgami?
ukarał mneim pan degradem za to ze sie broniłam, bo heatom mnei obgadywał i obrażał na privach i gsach...
stad moje słowa u niego "masz coś do mnie?" ...to swiadczy, ze moje słowa do neigo były reakcja na jego obrażanie mnie. Ale tego pan nei doczytał, podobnie jak bluzgów fumiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to naprawde jest glupie jesli Moderator prosi o spokoj, ostrzega, ze da degrada jesli go nie bedzie po czym sie swobodnie off topic prowadzi. Degrad -1 za nie stosowanie sie do zalecen Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nei zdąrzylam przeczytac bo wtedy pisałm swojego posta w odpowiedzi na posta budo... i przeczyatła to "ostrzerzeni e juz po wysłaniu posta. terz=a zto juz wzszyscy widza co tiu sie c=dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:54, seles napisał:

nei zdąrzylam przeczytac bo wtedy pisa3m swojego posta w odpowiedzi na posta budo...
i przeczyat3a to "ostrzerzeni e juz po wys3aniu posta. terz=a zto juz wzszyscy widza
co tiu sie c=dzieje

Ale mo?e jednak bedziesz pisa3 po Polsku, dobrze? Tak, no to dobrze.
Co do pana Piterusa to ten warn troszke za pó1ny.
HELLO ALL

20090224011346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 01:14, Młody miro napisał:

Co do pana Piterusa to ten warn troszke za pó1ny.


Que? Ja coś nie rozumiem? Można to wytłumaczyć po polsku? Hmm... Zresztą to nie temat o tym czy za późno czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się