Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 16:09, Olamagato napisał:

> Korespondencję, którą wysyłałem do Was, moderatorów mam posłać jeszcze raz?
Za samo trollowanie już by Ci się należał trzeci ban.


Uwaga użytkownicy: jeżeli zgłaszacie problem na skrzynkę moderatorów, to znaczy, że jesteście trollami. Bosko!

Olamagato, mam Ciebie za rozsądniejszą osobę niż Wojmana i cenię to, że w odróżnieniu od Wojmana, który sprowokował, co sprowokował, zdecydowałeś się kiedyś choć odrobinę tłumaczyć i łagodzić, rzeczy mimo, że Was cała sytuacja postawiła w mocno niekorzystnym świetle, ale zastanów się dobrze nad tym co teraz napisałeś. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 16:15, kotolew napisał:

Uwaga użytkownicy: jeżeli zgłaszacie problem na skrzynkę moderatorów, to znaczy, że jesteście trollami. Bosko!

Na skrzynkę można co najwyżej spamować. Wskocz sobie na wiki i uważnie przeczytaj określenie troll (forumowy). Jak przeczytasz, to zrób to jeszcze kilka razy, żeby się utrwaliło.
Jest pewna granica, którą zaczynasz już przekraczać. Bardzo dobrze działa urlop od forum. Najlepiej z własnej woli. Potrafimy to docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 16:43, Olamagato napisał:

Jest pewna granica, którą zaczynasz już przekraczać.


Granica? Ja przekraczam? Wróć do tego postu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=17302 i jeszcze raz się zastanów.

Przyjmuję, że i Ty nie ruszysz tego merytorycznie - trudno, ale wierzę, że przynajmniej to dobrze przemyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 16:50, kotolew napisał:

Przyjmuję, że i Ty nie ruszysz tego merytorycznie - trudno, ale wierzę, że przynajmniej to dobrze przemyślisz.

Nawet gdybyś pierwszego degrada dostał pochopnie, to następnymi Twoim działaniami udowodniłeś, że w pełni na degrady i wcześniejszego bana zasłużyłeś. Tyle w tej sprawie.
Nie wiem czy będziesz w stanie już zmienić swój wizerunek na forum (względem innych użytkowników - nie moderatorów), ale powinieneś chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie dobrą rade. Przyhamuj chłopie bo pożegnasz się z forum tak jak mówią moderatorzy. Dostałeś przed chwilą degrada -3. Jeżeli ci się forum nie podoba to nie siedź na nim, ani nie pisz postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 17:07, Olamagato napisał:

> Przyjmuję, że i Ty nie ruszysz tego merytorycznie - trudno, ale wierzę, że przynajmniej
to dobrze przemyślisz.
Nawet gdybyś pierwszego degrada dostał pochopnie, to następnymi Twoim działaniami udowodniłeś,
że w pełni na degrady i wcześniejszego bana zasłużyłeś.


Aha, czyli kara za coś, czego się nie zrobiło (pomijam zarzuty wyssane z palca w ogóle). "Raport mniejszości"? Olamagato, zaczynasz dorównywać Wojmanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 17:56, zyje_z_zasilku napisał:

Mam do Ciebie jedno pytanie: skąd się wziąłeś?


Bardzo chętnie odpowiem, tylko nie wiem, na co liczysz i jak to się ma mieć do tematu, więc wyjaśnij nieco bardziej, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 17:56, zyje_z_zasilku napisał:

Mam do Ciebie jedno pytanie: skąd się wziąłeś?


Pytania dotyczące tego skąd się biorą dzieci raczej nie mają nic wspólnego z moderatorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:26, Budo napisał:

Wojman jest na dobrej drodze do wyewoluowania w drugiego kNOT''a


Proszę nie łączyć mnie w żaden sposób z Wojmanem - pomawianie jest na tym forum zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > Drogi złodzieju i morderco [...]
> Nie używaj takich zwrotów jeżeli nie jesteś absolutnie pewien, że nikt nie weźmie ich bezpośrednio do siebie. -3 do statusu.

Zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem uraziłem jakiegoś mordercę i złodzieja. Pewnie jakbym się zwrócił "drogi piracie", to pewnie też bym kogoś uraził.

No nic. Idę poszukac Koli Podgórnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 18:08, Mistic napisał:

Pytania dotyczące tego skąd się biorą dzieci raczej nie mają nic wspólnego z moderatorami...


Moderatorzy wyewuowali z dzieci przecież.
No ja nie do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:34, walgierz napisał:

Moderatorzy wyewuowali z dzieci przecież.


Ja co prawda myślałem, że wyewoluowali z białych krwinek, jako odpowiedz na spam...

Dnia 19.04.2009 o 20:34, walgierz napisał:

No ja nie do końca...


No tak... Ty się z młota Tora przerodziłeś w Moderatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:38, Piterus_Von_Drackus napisał:

No tak... Ty się z młota Tora przerodziłeś w Moderatora...


Krasnoludy się wykluwają z kamieni, nie wiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:56, Fumiko napisał:

> No tak... Ty się z młota Tora przerodziłeś w Moderatora...

Krasnoludy się wykluwają z kamieni, nie wiedziałeś?

A karły się w te kamienie o świcie zamieniają ;].

kNOT- Myślałem, że Ty nie istniejesz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sławnego "Idź sobie pograć" to zerknąłem na pasek adresu i widzę tam magiczną frazę gram.pl, co sugeruję że to portal przede wszystkim dla osób grających, A co za tym idzie tutaj obraźliwe mogło by być raczej absolutnie pod żadnym pozorem nie graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 19:54, kNOT napisał:

Proszę nie łączyć mnie w żaden sposób z Wojmanem - pomawianie jest na tym forum zabronione.


Ooo, to tylu o Tobie pisało, a akurat na mojego posta odpowiedziałeś... prawie jak zaszczyt :P
Ale widzę, że mocno Cię to zabolało, no to odszczekuję tfy tfy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się