Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2009 o 22:25, deih napisał:

> Burdel to za mocne słowo. Mi by się nie chciało soedzieć kilka godzin przed kompem
i
> czytać teksty z minitora. To jest męczące. Poza tym może była mała stawka.
Burdel to odpowiednie słowo , jeśli nawet nie za słabe. Taka mają "pracę". Zgłosili
się z własnej woli , wiedzieli , że nie będą nic za to dostawać.

lol nie dziwie sie, ze na forum jest tyle chamstwa i trolli, spammerow... mody to swoistci wolontariusze, moderuja forum a nic za to nie dostaja, a przeciez zycie poza pc tez musza pewno miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:27, hobgoblin90 napisał:

lol nie dziwie sie, ze na forum jest tyle chamstwa i trolli, spammerow... mody to swoistci wolontariusze, moderuja forum a nic za to nie dostaja, a przeciez zycie poza pc tez musza pewno miec :P


Nie zauważyłem, by forum zalewane było przez chamstwo i trollowanie. A że od czasu do czasu jakiś dzieciak z czymś wyskoczy, to wszędzie się zdarza. Biorąc pod uwagę, że na Gramie użytkowników jest więcej niż na innych znanych mi forach, to i tak jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:56, walgierz napisał:

> lol nie dziwie sie, ze na forum jest tyle chamstwa i trolli, spammerow... mody to
swoistci wolontariusze, moderuja forum a nic za to nie dostaja, a przeciez zycie poza
pc tez musza pewno miec :P

Nie zauważyłem, by forum zalewane było przez chamstwo i trollowanie. A że od czasu do
czasu jakiś dzieciak z czymś wyskoczy, to wszędzie się zdarza. Biorąc pod uwagę, że na
Gramie użytkowników jest więcej niż na innych znanych mi forach, to i tak jest nieźle.

nom ale mi ublizono i powinien byc warn... tak jest w regulaminie, ktory kazdy zaakceptowal a ja sie czuje urazony i ponizony ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, zgłaszam się świadomie i oddaję w ręce organów ścigania. Nazwijmy to formą obywatelskiego nieposłuszeństwa - które, zgodnie z definicją, zakłada dobrowolne i świadome złamanie prawa (tu: forumowego regulaminu) z gotowością poddania się karze. Przeciw czemu protestowałem? Ano, że kolejny spamuś w najlepszym stylu Pawlo09 wbija na niemal każdy możliwy topic i wypisuje ciężkie bzdury. Po prostu nie mogę patrzeć jak onet.pl wkrada się na ulubione przeze mnie tematy.

Howgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:58, hobgoblin90 napisał:

nom ale mi ublizono i powinien byc warn... tak jest w regulaminie, ktory kazdy zaakceptowal a ja sie czuje urazony i ponizony ;((


Pisz na formularz. Po to on jest. a jeśli napisałeś i brak było reakcji, to znaczy, że moderatorzy uznali, że ten przypadek nie wymagał reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 23:20, walgierz napisał:

a jeśli napisałeś i brak było reakcji, to znaczy, że moderatorzy uznali, że ten przypadek nie wymagał reakcji.

Lub tez zwyczajnie do nich nie dotarla ta wiadomosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 08:01, Piotrek_K napisał:

Lub tez zwyczajnie do nich nie dotarla ta wiadomosc ...


Kiedy odchodziłem, to ze skrzynką było już wszystko ok. Nie sygnalizowano nowych problemów, więc zakładam, że ich nie ma. Ale można dla pewności formularz powtórzyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 23:18, Dexter_McAaron napisał:

Proszę bardzo, zgłaszam się świadomie i oddaję w ręce organów ścigania. Nazwijmy to formą
obywatelskiego nieposłuszeństwa - które, zgodnie z definicją, zakłada dobrowolne i świadome
złamanie prawa (tu: forumowego regulaminu) z gotowością poddania się karze. Przeciw czemu
protestowałem? Ano, że kolejny spamuś w najlepszym stylu Pawlo09 wbija na niemal
każdy możliwy topic i wypisuje ciężkie bzdury. Po prostu nie mogę patrzeć jak onet.pl
wkrada się na ulubione przeze mnie tematy.

Howgh

lol spamer mowisz? nie wbijam do kazdego tematu to po pierwsze, a po drugie wkurzalo mnie lamentowanie ludzi... spora czesc z nich ma pewno za slaby pc i sie tnie empire: total war

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 08:01, Piotrek_K napisał:

Lub tez zwyczajnie do nich nie dotarla ta wiadomosc ...


Lub zwyczajnie nie chce sie napisac maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:34, hobgoblin90 napisał:

a ciekawe w ilu takich pszypadkach modzi interwnioja :P


Uwierz mi, że interweniują tylko trzeba napisać maila, a nie jedynie twierdząc, że się wysłało a moderator nawet nie zareagował, gdyż moderator zawsze sprawdza daną sprawę pod warunkiem, że w mailu podamy adres strony, do której się tyczy mail (tzn. stronę gdzie został złamany regulamin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:23, Isildur napisał:

> a ciekawe w ilu takich pszypadkach modzi interwnioja :P

Uwierz mi, że interweniują tylko trzeba napisać maila, a nie jedynie twierdząc, że się
wysłało a moderator nawet nie zareagował, gdyż moderator zawsze sprawdza daną sprawę
pod warunkiem, że w mailu podamy adres strony, do której się tyczy mail (tzn. stronę
gdzie został złamany regulamin).

a ja slyszalem, ze jak nawet przyjdzie mail to w malej ilosci przypadkow (nawet jak podali strone) jest interwencja, tym brdziej, ze przeciez nie jest wymagany link do problemu, jak sie dokladnie oopusze, gdzie miala miejsce owa sytuacja czy cus hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:27, hobgoblin90 napisał:

/ciach/


Link podajesz by moderator się nie domyślał gdzie sytuacja miała miejsce :)
Powiem tak w moim przypadku moderatorzy zawsze reagowali więc nie sądzę by maile, które dostają ignorowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:29, Isildur napisał:

> /ciach/

Link podajesz by moderator się nie domyślał gdzie sytuacja miała miejsce :)
Powiem tak w moim przypadku moderatorzy zawsze reagowali więc nie sądzę by maile, które
dostają ignorowali :)

no dobra, ale mozna powiedziec, ze w temacie tym i tym i post ten i ten i jaki problem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:30, hobgoblin90 napisał:

no dobra, ale mozna powiedziec, ze w temacie tym i tym i post ten i ten i jaki problem hehe


Owszem można ale ja robię wysyłając linka do odpowiedniego tematu, postu czy wpisu na gramsajcie jeśli sprawa dotyczy gramsajta :)

Ważne by moderator wiedział gdzie opisywana sprawa miała miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:33, Isildur napisał:

> no dobra, ale mozna powiedziec, ze w temacie tym i tym i post ten i ten i jaki problem
hehe

Owszem można ale ja robię wysyłając linka do odpowiedniego tematu, postu czy wpisu na
gramsajcie jeśli sprawa dotyczy gramsajta :)

Ważne by moderator wiedział gdzie opisywana sprawa miała miejsce :)

no, wtedy jest przejzysciej,. prosciej i w ogole fajnie hihi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 15:10, Kakarotto napisał:

Do jakiego modzia maila napisać by w miarę szybko się załatwiło sprawę? ;)


Wejść na irca i złapać tam Volvoxa. :-P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się