Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2009 o 15:10, Kakarotto napisał:

Skrzynka formularzowa nie działa czy co?


Tez mamy swoje obowiazki sluzbowe, nie zawsze jestem w stanie sprawdzic w pracy maila Moderatorskiego. A mail doszedl o 7:35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobra wiadomość. Od dziś kontakt z nami jest jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy. otóż zachęcam Was do kontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza, który znajdziecie na stronie www.gram.pl/moderator

-.-

Tak ... czytamy przypięte posty ... bardzo, ale to bardzo uważnie. Poza tym jest coś takiego jak maile i gg konkretnego moderatora gdyby ktoś miał wątpliwości co do skuteczności fomularza kontaktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 00:32, Infes napisał:

To jest jakiś żart czy on na poważnie? Aż nie chce się tam wypowiadać w tam tym temacie
bo szkoda mi go ^^

A ja się tam nie wypowiadam bo boję się, że jak napiszę, zę to niewłaściwe forum, a piracenie jest nie dozwolone... to dostanę degrada... bo od pouczania jest moderator. ;P

Albo ja ostatnio za rzadko siedzę na gramie, albo rzeczywiście spada trollostwo na gramie. :) Chyba to pierwsze. xD

Coś ostatnio mało modków na forum jest, kiedyś to się uzupełniało braki, a teraz pozwala się by ta grupa gramowa podążała ku wyginięciu. :/

Pozdr.

Tyler_D@
Od czasu odejścia grupki moderatorów to często nie wiadomo kto jest jeszcze modem, a kto nie. Wchodzenie w zakładkę moderatorzy dla takich jak ja jest dość trudne, więc sam widzisz jak to teraz trudno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 00:42, Albii napisał:

Albo ja ostatnio za rzadko siedzę na gramie, albo rzeczywiście spada trollostwo na gramie.
:) Chyba to pierwsze. xD


Chyba jedno i drugie. :) A na powaznie to z tego co zauwazylem to populacja troli zostala znacznie przetrzebiona. Od czasu do czasu jakis sie zdarza, ale na ogol teraz w miare spokojnie jest. I z tego sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za zrobienie drugiego konta na tym samym kompie, grozi degradem (lub banem)dla obu kont? Tylko za to że są dwa, czy dlatego że jeden wali głupa? (sorry za wyrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 16:11, Langier napisał:

A za zrobienie drugiego konta na tym samym kompie, grozi degradem (lub banem)dla obu
kont? Tylko za to że są dwa, czy dlatego że jeden wali głupa? (sorry za wyrażenie).


Podpowiedź: jeśli brat/siostra/kuzyn korzysta z Twojego kompa i jest na gram.pl to zawsze możesz to zgłosić mailem do modków i uniknąć problemów w wypadku "walenia głupa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 16:11, Langier napisał:

A za zrobienie drugiego konta na tym samym kompie, grozi degradem (lub banem)dla obu
kont? Tylko za to że są dwa, czy dlatego że jeden wali głupa? (sorry za wyrażenie).


"Dlatego, że jeden wali głupa", jak ty to powiedziałeś ;) Za samo posiadanie kilku kont nie kara się.

Jest to zresztą przypięte w tym temacie u góry, pod rubryką UPDATE 4. Jeśli ktoś założył drugie konto, żeby sobie pospamować, to to dodatkowe konto zostanie zbanowane, a "główne" dostanie degrad lub (rzadziej) bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:17, KungFuTusia napisał:

jak zostac moderatorem chetnie zostane moderatorem


*Zieeeeeeew*

Kurde, co ja bym dała za jakiegoś oryginalnego trolla... To nie, wszyscy tłuką jak głupi albo tematy wulgarne, albo o teletubisiach i każdy jeden chce moderatorem zostać.

Nuuuuuuuuuuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:17, KungFuTusia napisał:

jak zostac moderatorem chetnie zostane moderatorem

W Twoim wypadku to niemożliwe z przynajmniej dwóch powodów:
1. Nie znasz regulaminu.
2. Nie znasz zasad polskiej pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modom przydałaby się pomoc takiego hk-47. Albo i dwóch. I problem trolujących meatbagów z głowy... Tylko Fumihiko by się zanudziła na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:22, orzel286 napisał:

Modom przydałaby się pomoc takiego hk-47. Albo i dwóch. I problem trolujących meatbagów
z głowy... Tylko Fumihiko by się zanudziła na śmierć :D


O jedną sylabę za dużo w nicku mi dałeś.

A lepszy brak trolli niż xero trolle... Chociaż naprawdę bym chciała jakiegoś oryginalnego, przynajmniej by się dało pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:24, Fumiko napisał:

A lepszy brak trolli niż xero trolle... Chociaż naprawdę bym chciała jakiegoś oryginalnego,
przynajmniej by się dało pośmiać.

Zawsze można odbanować kotolewa, byłby ubaw po pachy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:25, Tyler_D napisał:

Zawsze można odbanować kotolewa, byłby ubaw po pachy. :-D


Kotolew już na forum CDP grasuje z tego co widziałam :D
A odbanować go trzeba koniecznie przed kolejnym Red Alertem bądź inną grą w klimacie. Tylko koniecznie taką, co ma gadżety w pakiecie. Ale będzie zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:24, Fumiko napisał:

O jedną sylabę za dużo w nicku mi dałeś.

O_o sorki!!!!

Mam nadzieję, że żaden trol za mną nie przylazł (całkiem niedawno założyłem konto... i tak jakoś to się chyba zbiega z małą ofensywą tych dziwnych stworów) :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:33, orzel286 napisał:

Mam nadzieję, że żaden trol za mną nie przylazł (całkiem niedawno założyłem konto...
i tak jakoś to się chyba zbiega z małą ofensywą tych dziwnych stworów) :|


AHA!

To Twoja wina! To Ty zdradziłeś tym niecnym stworom położenie forum! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się