Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2009 o 15:56, Zabujca_Smokuf napisał:

Napisz więcej literek od niej ]:->


Ja myślę, że to raczej chłopak i to nastolatek w pełni świadomy, a nie mała dziewczynka. Założył dwa konta BumBumMniam coś tam i KungFuTusia. Zwyczajny troll. Bana mu na IP ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 16:05, Grzech napisał:

Ja myślę, że to raczej chłopak i to nastolatek w pełni świadomy, a nie mała dziewczynka.
Założył dwa konta BumBumMniam coś tam i KungFuTusia. Zwyczajny troll. Bana mu na IP ]:->


Sig. chyba tłumaczył kiedyś, że jeśli to nerwostrata to ban jest o zasięgu województwa wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 16:05, Grzech napisał:

> Napisz więcej literek od niej ]:->

Ja myślę, że to raczej chłopak i to nastolatek w pełni świadomy, a nie mała dziewczynka.
Założył dwa konta BumBumMniam coś tam i KungFuTusia. Zwyczajny troll. Bana mu na IP ]:->


Nie wiem czy takowa opcja jeszcze dostępna ale może skorzystał/a z jednorazowej zmiany nicku. Ale że też udało się jemu/jej tego dokonać hmm może i jest tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 16:09, Fumiko napisał:

Sig. chyba tłumaczył kiedyś, że jeśli to nerwostrata to ban jest o zasięgu województwa
wtedy :D

Do tego dochodzą sieci lokalne (sam współdzielę publiczne ip z ponad setką innych osób). Co zaś się tyczy neostrady to niewiem czy obszar na który przydzielają ip się nie zmienił, niemniej jednak dalej trzeba by banować kupę ludzi a nie tylko trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów, dwa warny za "obrażanie ludzi" w kwasach czegoś mnie nauczyły i nie chcę więcej popełniać tego samego błędu, czy jak np: znajdę jakieś bardzo zabawne posty na forum i je ocenzuruję, tak, że nie będzie wiadomo kto go pisał kiedy i gdzie oraz ewentualnie jakieś nieodpowiednie treści które zawiera owy post, to mogę go dać do kwasów, dokładniej jego ocenzurowaną treść czy ocenzurowanego screena ? ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 10:57, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > I co teraz? Wezwać policję?
Policja forumowa już spełniła swoje zadanie. Wojman dał bana na trzy konta.


Pytam się go po co tu o tym pisze... do takich spraw jest formularz, a nie ten temat. Do nabijania postów są inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 07:44, MiroLbn napisał:


To raczej poprawna interwencja moderatorska, a nie zdenerwowanie. Rzadko widzimy takie akcje, bo na ogół modzi się nie lubią męczyć... dać tyle ostrzeżeń to przecież chwilkę trwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 08:04, MiroLbn napisał:

w phpBB to chwila :P Btw. i troszkę naspamował :D inni moderatorzy w jednym poście dają
te wszystkie informacje :D


To zalezy. Byly juz pretensje, ze ostrzezenia zamiescilismy we wspolnym poscie i uzytkownicy "nie wiedzieli", ze je dostali przez co dalej sie dzialo to samo. :) A jak kazdemu z osobna dajemy informacje o nagrodzie to sa narzekania, ze duzo postow piszemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 08:07, Wojman napisał:

> w phpBB to chwila :P Btw. i troszkę naspamował :D inni moderatorzy w jednym poście
dają
> te wszystkie informacje :D

To zalezy. Byly juz pretensje, ze ostrzezenia zamiescilismy we wspolnym poscie i uzytkownicy
"nie wiedzieli", ze je dostali przez co dalej sie dzialo to samo. :) A jak kazdemu z
osobna dajemy informacje o nagrodzie to sa narzekania, ze duzo postow piszemy. :)

Punkt bez wyjścia... Zresztą ja to pisałem z lekkim przymrużeniem oka, bo przecież po co mod by miał sobie posty nabijać? A wszystkim nigdy nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba będzie maile rozsyłać. Albo lepiej nie bo wtedy jak już stąd wylecę/zrzygnuję (na co się chwilowo nie zanosi) to nie będę wiedział czy między WT a modem coś tam jeszcze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się