Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2009 o 18:38, Infes napisał:

Widocznie nie skojarzył go albo po prostu był i jest w dobrym nastroju co powoduje że
wlepia tylko w ostateczności.

Volvox to nie Walgierz, s1g czy Wojman tych trzech uwielbia warny dawać ;) No i jeszcze nigdy widziałem dawającego warny Olamangato.
KaRkAsZo: Ja nie pisałem tego żebyś dostał warna, a na bana było to za lekkie. I jakich poglądów nie zmienisz??
KrzysztofMarek: Albo przyznaj się do piractwa, lub stwórz temat w którym prosisz o cracka :) I zakaz wstępu na forum gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 14:41, MiroLbn napisał:

Volvox to nie Walgierz, s1g czy Wojman tych trzech uwielbia warny dawać ;)

Zwłaszcza Walgierz, który modem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:03, Wilkv napisał:

Zwłaszcza Walgierz, który modem nie jest.


Aj tam, nie wdawajmy sie w szczegoly. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:03, Wilkv napisał:

> Volvox to nie Walgierz, s1g czy Wojman tych trzech uwielbia warny dawać ;)
Zwłaszcza Walgierz, który modem nie jest.

Już nie jest modem ? Od kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:03, Wilkv napisał:

> Volvox to nie Walgierz, s1g czy Wojman tych trzech uwielbia warny dawać ;)
Zwłaszcza Walgierz, który modem nie jest.

Wilkv i Wojman: Bardzo długi czas nie wpadałem na gram, co wiążę się z tym że parę rzeczy mnie omineło. Wynikiem czego jest to że nie wiem że Walgierz już nie moderuje. Zresztą jak widać nie tylko ja: TetraGramaton.
Tyler_D: Dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 14:41, MiroLbn napisał:

Volvox to nie Walgierz, s1g czy Wojman tych trzech uwielbia warny dawać ;)


Dzień bez warna to dzień stracony.
Teraz warny wlepiam rodzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:46, walgierz napisał:

Dzień bez warna to dzień stracony.
Teraz warny wlepiam rodzince.


Po ilu jest ban? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 22:55, Fumiko napisał:

Po ilu jest ban? :D


Zależnie od pogody. Zwykle po siedmiu, ośmiu głębszych jest warn („Ostrzegam Cię, hep, wujku/ciociu/sąsiedzie/kolego/nieznajomy, Ty nie wiesz, hep, kto ja jestem”), powyżej dziesięciu walgierz rozdaje już bany („A tego, jak mu tam, prezesa, to ja bym od razu zbanował... Hep... I tamtego starego chama, no wiesz którego, hep, też.”). Głębszych małych baryłkach, ma się rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:46, walgierz napisał:

> Volvox to nie Walgierz, s1g czy Wojman tych trzech uwielbia warny dawać ;)

Dzień bez warna to dzień stracony.
Teraz warny wlepiam rodzince.

Byłeś dobrym modkiem :) Czytaj jedyne co dostałem od ciebie to warn słowny :) Aczkolwiek dawałeś sporo warnów itp. choć może to było potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił moderatorów aby zwracali uwagę na gry które są na forum (typu masz czy niemasz , Tak czy Nie)
1.Większość spamuje.
2.Nabijają posty
3.Nie trzymają sie reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z mordków mógłby zrobić porządek w wątku o zdjęciach forumowiczów. Kiedyś dostałem degrada za to, że napisałem, że jeden user miał śmieszną kurtkę. A to co się teraz tam dzieje jest żenująco nieśmieszne... Jest tam tyle spamu, że nie można się doszukać zdjęcia nieraz przez kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 21:59, Grzech napisał:

Czy któryś z mordków mógłby (...)


Może i mógłby. Jest tylko jedno magiczne słowo - "formularz";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:16, Dux napisał:

Może i mógłby. Jest tylko jedno magiczne słowo - "formularz";)


Po co mam wysyłać formularz? Jak któryś wejdzie do tego wątku, to przeczyta i wyjdzie na to samo. Nie jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki i nie ma sensu spamować im na skrzynkę :]
W ogóle wkurza mnie to czepianie się HiSina czy jak mu tam teraz jest. Jak tylko pojawia się na forum, działa jak padlina na hieny. Jest to już nieśmieszne, co żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:40, Grzech napisał:

W ogóle wkurza mnie to czepianie się HiSina czy jak mu tam teraz jest. Jak tylko pojawia
się na forum, działa jak padlina na hieny. Jest to już nieśmieszne, co żenujące.

Ale jego zawsze się wszyscy czepiali. Odkąd się pojawił. Tyle, że teraz znalazł nowy sposób prowokacji jakim jest wstawianie własnych zdjęć. Tylko czeka na ten cykliczny flame po poście ze zdjęciem.
btw. czepianie samo w sobie zawsze było tylko wcześniej np. Prince Janka. Po jakimś czasie przestali. Na xD minika też sporą artylerie wytoczono ale do tej pory to się w miarę, nie tyle uspokoiło, co ustabilizowało. Życie na forum.

Co do moderatorów zastanawia mnie czy coś się dzieje w sprawie wyboru nowych czy pozostanie tak jak jest. Na forum bywam rzadko także jeśli jakieś informacje były podane, mogłem je przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:53, Rodzyn napisał:

Co do moderatorów zastanawia mnie czy coś się dzieje w sprawie wyboru nowych czy pozostanie
tak jak jest. Na forum bywam rzadko także jeśli jakieś informacje były podane, mogłem
je przegapić.


Jakos sobie radzimy w obecnym skladzie. Jak bedziemy szukali nowego Moderatora to sie na pewno o tym dowiecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:59, Wojman napisał:

Jakos sobie radzimy w obecnym skladzie. Jak bedziemy szukali nowego Moderatora to sie
na pewno o tym dowiecie. :)


A możesz mi powiedzieć jedną rzecz? Czy to, czy nowi modkowie na forum się pojawią zależy też od was - czerwonych - czy jest to tylko sprawa zielonych i wy nie możecie na nich "naciskać" w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:04, Tyler_D napisał:

A możesz mi powiedzieć jedną rzecz? Czy to, czy nowi modkowie na forum się pojawią zależy
też od was - czerwonych - czy jest to tylko sprawa zielonych i wy nie możecie na nich
"naciskać" w tej kwestii?


My - Moderatorzy z Ekipą gram.pl dogadujemy sie bardzo dobrze. Jesli bedzie nam potrzebne wsparcie to z cala pewnoscia Zielonych o nie poprosimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jesli bedzie nam potrzebne

Dnia 13.07.2009 o 20:24, Wojman napisał:

wsparcie to z cala pewnoscia Zielonych o nie poprosimy. :)

A teraz nie jest wam potrzebne? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się