Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 20:26, Tyler_D napisał:

A teraz nie jest wam potrzebne? O_o


Przecież jest supcio gicior ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 20:40, Budo napisał:

Przecież jest supcio gicior ;]


Chyba tylko w tym wątku.
Ale nie ma co narzekać. Wakacje są - trolle zaczną się mnożyć jak króliki. Dajcie się im wyszumieć.
Niech mają coś z tego swego marnego życia. Przyjdzie wrzesień i chcąc nie chcąc będą chodzić do szkoły (do podstawówki wieczorowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 20:48, Growin napisał:

Chyba tylko w tym wątku.
Ale nie ma co narzekać. Wakacje są - trolle zaczną się mnożyć jak króliki. Dajcie się
im wyszumieć.

Pf. ;-P

Dnia 13.07.2009 o 20:48, Growin napisał:

Niech mają coś z tego swego marnego życia. Przyjdzie wrzesień i chcąc nie chcąc będą
chodzić do szkoły (do podstawówki wieczorowo).

Muszę cię rozczarować ... trolle jak były tak są i będą ... w mniejszej lub większej gromadzie ale zawsze, fakt - w wakacje jest ich więcej ale to nie znaczy że nie należy się stosować do zasady "no mercy". :-P

Budo -> no ba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wojman. Już się o to nie kłócę że dostałem degrada (nie spamować i nie dawać zbędnych odpowiedzi, ma odpowiedzieć wojman). Napisałeś że prowokuję, chodzi o moje zdjęcie? To była właśnie ta prowokacja do kłótni? Mam zamiar tego wstawiać więcej ,a nie chcę degrada. I proszę odpowiedz mi sensownie zamiast znów życzyć mi abym zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 20:02, xD_ominik napisał:

I proszę odpowiedz mi sensownie zamiast znów życzyć mi abym zginął.

Wojman życzył Ci śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL ;-D. No tego to jeszcze nie widziałem, żeby ktoś się pode mnie podszywał w dodatku na blogu Dominika. Napiszę że to nie ja żeby mi tu ktoś zaraz nie wleciał z jakimiś bulwersami czy karami. I nie mam na imię Maciej. ;-P

Dominik - takie rzeczy to chyba lepiej załatwiać z modami na privie a nie na forum, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podanym wyzej serwisie nigdy nie zakladalem konta, w zwiazku z powyzszym nie odpowiadam za tresc komentarzy tam zamieszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Raaany... zbanujcie Dominika (nie pierwszy raz zresztą) dla dobra ogółu i będzie po sprawie, forum będzie Wam wdzięczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 01:59, Wojman napisał:

W podanym wyzej serwisie nigdy nie zakladalem konta, w zwiazku z powyzszym nie odpowiadam
za tresc komentarzy tam zamieszczonych.

Okej, sprawa się rozwiązała z komentarzem. Ale mogę dawać nadal podobne zdjęcia do tematu "zdjęcia forumowiczów" czy nie bo dostanę degrada za prowokację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 02:04, Budo napisał:


Raaany... zbanujcie Dominika (nie pierwszy raz zresztą) dla dobra ogółu i będzie po sprawie,
forum będzie Wam wdzięczne...

Przepraszam bardzo. Ja nikomu nie szkodzę przecież. Zawsze ktoś na forum wymyśli coś z różowym lub gejem i wtedy dopiero jest zamieszanie. W temacie "deskorolka" jestem wśród swoich i tam nie ma żadnej kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to jest odpowiedni temat na tego posta. http://www.gram.pl/moderatorzy.asp
"...ciężko pracują właśnie po to, aby Wasz pobyt w naszym serwisie był jak najprzyjemniejszy i możliwie bezstresowy".
Ile jeszcze osób ma pokazać, że dominik odbiera im przyjemność z korzystania z tego forum? Ile osób ma dać się sprowokować tej pijawie? Z jego powodu zostały zbanowanych wielu normalnych użytkowników gramu. A myślałem, że BAN jest to "broń" na wybitnie wrednych i nie respektujących regulaminu. Więc skoro BANA dostał Robsonza powiedzenie prawdy, bana podostawali Stim i Kamexo za to, że unieśli się po kolejnej akcji d. to dlaczego do cholery bana nie dostał dominik, który od początku swojej obecności na forum prowokuje i denerwuje? Dlaczego po awanturze w temacie o zdjęciach poszły 3 bany i masa warnów dla forumowiczów, których każdy szanował, którzy nikomu nie przeszkadzali, a dla dominika, którego znienawidzić zdążyła spora społeczność gramu, i który był pośrednio powodem bana tamtej 3 oberwał tylko degrada? I dzisiaj kolejnego za to, że zmienił płeć? Proszę Was. Jak dla mnie to było tylko pokazanie, że jednak "coś" z tym robicie, że nie pozostajecie bezczynni.Ale banować go nie chcecie. On tu jest nietykalny? Po jego degradach nic się nie zmieniło, nie licząc focha na wątek o prowokacjach. On nadal będzie robić swoje i kto wie ilu jeszcze przez niego poleci. Tak więc tymi degradami można się w jego przypadku podetrzeć. Jeśli nic z nim nie zrobicie, to takich zachęconych bezczynnością kasty rządzącej przyjdzie tu więcej, a nie wydaję mi się, żeby wiele osób chciało zostać na tym forum przy paru takich dominikach. Na niego została tylko jedna skuteczna metoda-ban. Mam nadzieję, że któryś moderator wyciągnie słuszny wniosek z tego co ostatnio dzieje się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat może nie najszczęśliwszy do tego typu rozmów, ale poniekąd o pracy modków więc offtopic to nie będzie jak sądzę ...

Dnia 26.07.2009 o 17:38, zyje_z_zasilku napisał:

Ile jeszcze osób ma pokazać, że dominik odbiera im przyjemność z korzystania z tego forum?
Ile osób ma dać się sprowokować tej pijawie? Z jego powodu zostały zbanowanych wielu
normalnych użytkowników gramu.

Problem leży także w samych userach, mogli się nie unosić, mogli nie odpisywać [ a jak już odpisywać ale hm ... na poziomie ], owszem - Dominik bywa irytujący ale nic z nim, z jego zachowaniem zrobić się nie da. Albo totalnie olewać albo jeśli już to odpisywać ale nie robiąc wokół niego "pedalskich ataków" etc etc. Bo to co niektórzy robią zwyczajnie większego sensu nie ma.
>A myślałem, że BAN jest to "broń" na wybitnie

Dnia 26.07.2009 o 17:38, zyje_z_zasilku napisał:

wrednych i nie respektujących regulaminu. Więc skoro BANA dostał Robsonza powiedzenie
prawdy, bana podostawali Stim i Kamexo za to, że unieśli się po kolejnej
akcji d. to dlaczego do cholery bana nie dostał dominik, który od początku swojej obecności
na forum prowokuje i denerwuje? Dlaczego po awanturze w temacie o zdjęciach poszły 3
bany i masa warnów dla forumowiczów, których każdy szanował, którzy nikomu nie przeszkadzali,

Akurat argument o lubieniu, nie przeszkadzaniu innym etc jest nie na miejscu - każdy, absolutnie każdy ma tu wrogów a jakby ktoś kierował się takimi zasadami wyszłaby zwyczajna stronniczość moderatora. Nie ważne komu się wlepia karę - ważne za co.
>Jeśli nic z nim nie zrobicie, to takich zachęconych bezczynnością

Dnia 26.07.2009 o 17:38, zyje_z_zasilku napisał:

kasty rządzącej przyjdzie tu więcej, a nie wydaję mi się, żeby wiele osób chciało zostać
na tym forum przy paru takich dominikach.

Dziwacy byli na forum od kiedy tylko pamiętam i wątpię, żeby cokolwiek się w tej kwestii diametralnie zmieniło.
>Na niego została tylko jedna skuteczna metoda-ban.

Dnia 26.07.2009 o 17:38, zyje_z_zasilku napisał:

Mam nadzieję, że któryś moderator wyciągnie słuszny wniosek z tego co ostatnio dzieje
się na forum.

Moderatorzy? Hm ... no niby mogliby coś zrobić ale jak sądzę albo zwlekają bo zwyczajnie nie mogą w tej sytuacji nic zrobić [ musi być jakiś konkretny powód do bana lub jakiejkolwiek kary ] albo się zastanawiają jeszcze nad reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:07, Tyler_D napisał:

Moderatorzy? Hm ... no niby mogliby coś zrobić ale jak sądzę albo zwlekają bo zwyczajnie
nie mogą w tej sytuacji nic zrobić [ musi być jakiś konkretny powód do bana lub jakiejkolwiek
kary ] albo się zastanawiają jeszcze nad reakcją.


No nie mów tu o braku powodów, jak można sypać warnami za papierosy w awatarach, albo w ogóle nie wiadomo za co, to i na Dominika znajdzie się paragraf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:12, rob006 napisał:

No nie mów tu o braku powodów, jak można sypać warnami za papierosy w awatarach, albo
w ogóle nie wiadomo za co, to i na Dominika znajdzie się paragraf :D


Odbieranie przyjemności korzystania z forum. I to uporczywe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:07, Tyler_D napisał:

[ musi być jakiś konkretny powód do bana lub jakiejkolwiek
kary ]

"blablabla szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony..."
rob006
tru ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się