Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2009 o 18:12, rob006 napisał:

No nie mów tu o braku powodów, jak można sypać warnami za papierosy w awatarach, albo
w ogóle nie wiadomo za co, to i na Dominika znajdzie się paragraf :D

:-D

Nie no ... chodziło o to że ta grupka przeciwników Dominika chce jego zbanowania, right? No więc właśnie ... oberwał warnem - mało go to ruszyło, oberwał degradem, jednym, drugim też - wciąż mało jak widać. Ja tam osobiście nie jestem zaangażowany w tę akcję [ choć przyznam że byłoby lepiej bez Dominika :-P ] ale powodu do bana jak widać na razie nie ma, wnioskować można po braku takowej reakcji w stosunku do zainteresowanego. Więc jak na razie Dominik vs jego przeciwnicy - 1:0. ;-P

zyje_z_zasilku => taki paragraf ma swoje wady i zalety - już ja coś o tym wiem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:18, Tyler_D napisał:

:-D

Nie no ... chodziło o to że ta grupka przeciwników Dominika chce jego zbanowania, right?
No więc właśnie ... oberwał warnem - mało go to ruszyło, oberwał degradem, jednym, drugim
też - wciąż mało jak widać. Ja tam osobiście nie jestem zaangażowany w tę akcję [ choć
przyznam że byłoby lepiej bez Dominika :-P ] ale powodu do bana jak widać na razie nie
ma, wnioskować można po braku takowej reakcji w stosunku do zainteresowanego. Więc jak
na razie Dominik vs jego przeciwnicy - 1:0. ;-P

Czy ja wiem? Chodziło o to żeby dominik przestał się tu udzielać. A przy odrobienie szczęścia pomyśli i się zamknie na jakiś czas, żeby banem nie oberwać, bo wie, że teraz są już na niego wszyscy cięci. Oczywiście to jest tylko półśrodek, ale jak już zacznie się udzielać, to w końcu noga mu się powinie, a wtedy Wojman wyjmie spluwę, wymierzy...

Dnia 26.07.2009 o 18:18, Tyler_D napisał:


zyje_z_zasilku => taki paragraf ma swoje wady i zalety - już ja coś o tym wiem
;-D

Nic mi o tym nie wiadomo ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:18, Tyler_D napisał:

ale powodu do bana jak widać na razie nie ma, wnioskować można po braku takowej reakcji w stosunku do zainteresowanego.


Z tego co wiem to Dominik już jednego bana za piractwo zarobił, więc wystarczyłaby zwykła konsekwencja, żeby pozbyć się go z tego forum. Tu raczej chęci brak, czego nie mogę zrozumieć - nie trzeba być Einsteinem, żeby zauważyć jaki wpływ ma na to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy nie chca dac dominikowi bana zeby nie uslyszac pozniej od jego (xD_bila) zwolennikow ze byl niesluszny, taka jest prawda. Pewnie przy pierwszym wiekszym wykroczeniu go zbanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:24, rob006 napisał:

Z tego co wiem to Dominik już jednego bana za piractwo zarobił,

Tak, tak było ... tylko że ja się już w tych jego kontach pogubiłem, wiem że był Dominik000 [ lub dominik000 ] Heterko, xD ominik i coś tam jeszcze chyba po drodze. I już sam fakt, że zrobił nowe konto po banie za piractwo jest dziwne - wszyscy zainteresowani przecież wiedzieli kto "wrócił" na forum - w dodatku po takim banie. I co? Reakcji nie było a potem to już nikt chyba się tym nie przejmował ... swoją drogą to chyba były już przypadki że pirat wracał na forum więc coś tu jest nie tak ...
>więc wystarczyłaby zwykła

Dnia 26.07.2009 o 18:24, rob006 napisał:

konsekwencja, żeby pozbyć się go z tego forum.

Powiedz to moderatorom. ;-DDD
>Tu raczej chęci brak, czego nie mogę zrozumieć

Dnia 26.07.2009 o 18:24, rob006 napisał:

- nie trzeba być Einsteinem, żeby zauważyć jaki wpływ ma na to forum...

No ba.

Budo -> jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakiś Dominik?
Nie spotkałem, to jakieś nowe induwidum? Przespałem coś ciekawego? Gdzie bywa? Streści mi ktoś co ludzie do niego mają? Bo to co tu na razie o nim czytam wydaje się interesujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 19:08, Tyler_D napisał:

Kpisz pan czy o drogę pytasz? Dominika nie znasz? ;-DDD

Mowa.;D
Możliwe, że nie bywa w normalnych tematach i stąd.

Dnia 26.07.2009 o 19:08, Tyler_D napisał:

http://ja.gram.pl/xD_ominik
Myślę że, więcej nie trzeba. Sajt jest kwintesencją tego wszystkiego co wokół jego osoby
"narosło".

Site? A byłem, nic wielkiego, przęciętna treść i nawet nieciekawy layout. Trochę narcystyczne podejście do życia, koleś usiłuje być oryginalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:26, Starscream napisał:

Moderatorzy nie chca dac dominikowi bana zeby nie uslyszac pozniej od jego (xD_bila)
zwolennikow ze byl niesluszny


A są takowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 19:13, zadymek napisał:

> /.../ > Site? A byłem, nic wielkiego, przęciętna treść i nawet nieciekawy layout. /.../

Też się zainteresowałem. Ale masz rację. Nic wielkiego. W każdym razie nie ma o co kruszyć kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 21:54, Gumisiek2 napisał:

> Moderatorzy nie chca dac dominikowi bana zeby nie uslyszac pozniej od jego (xD_bila)

> zwolennikow ze byl niesluszny

A są takowi?

Może nie ma zbyt wielu zwolennikow Dominika ale sa za to wrogowie moderatorow ktorzy beda im to pozniej wypominac przez miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba nikt nie moderował tego forum. Wysłałem e0maila, wysłałem formularz i jakoś nikt nie raczył zareagować... Rozumiem, że sobie wakacje modowie uskutecznili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:40, Blackbird napisał:

Dzisiaj chyba nikt nie moderował tego forum. Wysłałem e0maila, wysłałem formularz i jakoś
nikt nie raczył zareagować... Rozumiem, że sobie wakacje modowie uskutecznili.


1. Nie mamy obowiazku siedziec na forum przez 24h na dobe i zajmowac sie tylko mailami i skargami.
2. Ze jest zgloszenie nie oznacza od razu, ze mamy kogos karac. Akurat w przypadku podanego w mailu posta nie widze podstawy do interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:46, Wojman napisał:

1. Nie mamy obowiazku siedziec na forum przez 24h na dobe i zajmowac sie tylko mailami
i skargami.
2. Ze jest zgloszenie nie oznacza od razu, ze mamy kogos karac. Akurat w przypadku podanego
w mailu posta nie widze podstawy do interwencji.


Czyli mogę teraz np. Ciebie nazwać kmiotem, tak? Przecież nie widzisz w tym nic złego i obraźliwego.
Świetna moderacja. A e-maila wysłałem do Ciebie około 12:00, więc mi nie mów o siedzeniu 24h.dobę przy kompie.
Robi się "onetowo", więc spadam z tego forum na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jest Grupa antydominikowa jest coraz więcej prowokatorów. Wczoraj baluk przekroczył wszelkie granice! Prowokacja jak nie wiem, aż się ciśnie aby mu odpisać że nie ma racjii. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50162&pid=8 .Skąd on wie że nie grałem w GTA4? Poza tym nie muszę grać aby wiedzieć że GTA4 ma pełno niedociągnieć. Wystarczy tylko czytać recenzje. Moderatorzy, zróbcie coś z tym. Sledzicie mój każdy post i zastanówcie się kto tu jest większym prowokatorem. Podobnie zachowuje się też użyktoknik z królikuem Bugsem na awatarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie recenzji daje Ci pojęcia jaka może być gra, lecz tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy dana gra Ci się spodoba czy nie. Ja akurat GTA IV uwielbiam i przymykam oko na stertę bugów (może oprócz małej ilości FPS-ów, bo to już trudno znieść). Dlatego właśnie zdanie powinno się wyrabiać bezpośrednio z gier a nie z recenzji. ;)
PS. Widzę że mojemu koledze się też dostało (mówię o tym co ma awatar z Bugsem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 11:49, xD_ominik napisał:

się kto tu jest większym prowokatorem. Podobnie zachowuje się też użyktoknik z królikuem
Bugsem na awatarze.

Nie no, ja jestem prowokatorem, ja udaję, że jestem kobietą, że chce by się we mnie laski odkochiwały, pisze głupoty na gramsajcie na temat zdobywania dziewczyn...
krótko - Strzeżcie się użytkownika z dawnym avatarem na temat Królika Bugsa - on jest większym prowokatorem od Dominika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.O kobietach faceci gazają zawsze, to normalne. 2Kawał z udawaniem kobiety był jednodniowy i to w sobotę kiedy jest "kwas tygodnia". I jeszcze jedno.3 Ja naprawdę chcę aby kobiety się we mnie odkochiwały. Proszę: Teraz jestem w pracy. Robiłem sobie colę. Koleżanka podeszła do mnie, a inna się odzywa "nie podrywajcie mi Dominika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:08, xD_ominik napisał:

1.O kobietach faceci gazają zawsze, to normalne. 2Kawał z udawaniem kobiety był jednodniowy
i to w sobotę kiedy jest "kwas tygodnia". I jeszcze jedno.3 Ja naprawdę chcę aby kobiety
się we mnie odkochiwały. Proszę: Teraz jestem w pracy. Robiłem sobie colę. Koleżanka
podeszła do mnie, a inna się odzywa "nie podrywajcie mi Dominika"



Ludzie , olewajcie takie posty jak ten ... ( Bo się po sypią nie potrzebne bany itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się