Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Witam ponownie. Tu Domak. Nadal nie wiem za co otrzymałem bana. Za zwrócenie uwagi? O degrad nie będę się kłócił, ponieważ był on zasłużony. W tym momencie, nie chodzi mi już o burdę na ogłoszeniach, ale o degradację niewinnego Pawlo09, który moim zdaniem został ofiarą degradowania typu "degraduje wszystkich odtąd, dotąd". Za zwrócenie uwagi na ten temat dostałem bana, moim zdaniem wielce niezasłużonego. Mam wrażenie że dostałem bana po prostu przez kłopoty moda z jego własnym ego. Jeżeli nie może znieść uwagi na swój temat, z lekką ironią, to nie wiem czym taki użytkownik na tym forum powinien być moderatorem. Posypały się bany i degrady w sposób "Piszą tu, dostanie się im, o ten mi pojechał to mu wlepię bana" . Aby nie wplątywać się w kłopoty każdą decyzję należy przemyśleć, a nie działać pod wpływem impulsu spotęgowanym przez ambicję. Chcę otrzymać odpowiedź na ten temat, a nie dostać kolejnego cichego bana, bo "gram.pl to komuna a moderatorzy to SB i mogą robić co im się podoba". Forum jest budowane przez użytkowników, grzeczniejszych, i rozrabiających. Ale Wojman w tym momencie odstrasza obu. Czy to jest dobre dla upadłego już forum? Wojmanie, nie bój się odpowiedzieć, czy masz coś do ukrycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:25, Zarajev napisał:

SadraX mógłby się odwoływać, i miałby rację. LifaR nie był
obrażony tym żartem. Dalej mamy bezsensowny spam.


Odwolaby sie, LifaR by potwierdzil te wersje wydarzen i sprawa by byla zamknieta, a status prawdopodbnie przywrocony. Tyle tylko, ze zamiast napisac maila z wyjasnieniem SadraX napisal posta ze spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman ma rację. Macie przykład Qbasmok''a, zamiast spamować i wyzywać, napisał emaila i spokojnie wszystko wyjaśnił, a ranga została mu przywrócona. Po co z siebie robić spamera i trola oraz jednocześnie robić zamieszanie na forum, jak można spokojnie wszystko wyjaśnić. Tutaj się okazuje kto jest naprawdę jest dojrzały, a kto nie.

Przy okazji, wiadomo czy w najbliższym czasie będą jakieś rekrutacje moderatorów ? Nie ma co ukrywać, przydało by się kilku nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:18, Albii napisał:

Przy okazji, wiadomo czy w najbliższym czasie będą jakieś rekrutacje moderatorów ? Nie
ma co ukrywać, przydało by się kilku nowych.


Wojman twierdzi, że modów starcza. Jak chcesz mieć info z pierwszej ręki to zapytaj na ekipa[at]gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

airwalker - mój znajomy uważa, że przed chwilą został niesłusznie zbanowany, więc poprosił mnie żebym się w jego imieniu zapytał ''dlaczego''? A tutaj jego słowa, prosto z gg : "Czemu dostałem bana nie pisząc niczego obraźliwego ani nie naruszając niczyjej godności? (airwalker). Sam z resztą jestem ciekaw odpowiedzi, czyżby znów ''ktoś'' się uwziął? Rzucał banami na chybił trafił? Dziwaczna sytuacja.

albi : och dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:18, Albii napisał:

Przy okazji, wiadomo czy w najbliższym czasie będą jakieś rekrutacje moderatorów ? Nie
ma co ukrywać, przydało by się kilku nowych.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18274

Poza tym nowych modków raczej nie będzie bo kto by się chciał za darmo bawić w moderowanie, szczególnie w tych czasach i takiej sytuacji jaka ma tu miejsce? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:20, LittleBigLegend napisał:

Panie Wojmanie. To sie robi śmieszne. Czemu zbanował Pan użytkownika "Airwalker"? Niech
Pan pokaże chociaż jeden obraźliwy lub poniżający kogoś post.


A chcesz dostac BANa za trollowanie? Nie badz bezczelny. Ty podobnie jak ja wiesz, ze konto Airwalker jest twoim drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:23, Tyler_D napisał:

> Przy okazji, wiadomo czy w najbliższym czasie będą jakieś rekrutacje moderatorów
? Nie
> ma co ukrywać, przydało by się kilku nowych.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18274

Poza tym nowych modków raczej nie będzie bo kto by się chciał za darmo bawić w moderowanie,
szczególnie w tych czasach i takiej sytuacji jaka ma tu miejsce? Nikt.


Ja bym chciał
Poczekam jednak na oficjalne ogłoszenie, że potrzebują kogoś czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 17:00, Wojman napisał:

Odwolaby sie, LifaR by potwierdzil te wersje wydarzen i sprawa by byla zamknieta, a status
prawdopodbnie przywrocony. Tyle tylko, ze zamiast napisac maila z wyjasnieniem SadraX
napisal posta ze spamem.


Po raz kolejny, równie nieśmiało, zwracam uwagę na fakt, że Lifar pisał maila w sprawie wyjaśnienia sytuacji, bez jakiegokolwiek odzewu. Tak więc nie wprowadzaj użytkowników forum w błąd twierdząc, że da się z tobą cokolwiek na tej drodze załatwić.

Albii - jak widać bycie dojrzałym nie przynosi efektu w sporze z jakże dojrzałym moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:40, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja bym chciał

Chcieć a móc ... ;-P

Dnia 13.08.2009 o 17:40, Ichibanboshi-kun napisał:

Poczekam jednak na oficjalne ogłoszenie, że potrzebują kogoś czy coś.

Nie będzie takiego czegoś ... przynajmniej w najbliższym czasie - patrz post nr [18516]. Poza tym, wybacz ale sądzę że, jeśli już to wybrali by kogoś z dłuższym stażem na forum [ i nie mówię tu wcale o randze choć jakiś związek jest między jednym a drugim ;-) ]. A tak w ogóle to po co ci to? Mało masz na co dzień obowiązków? ;-D

LittleBigLegend vel airwaker -> epic fail xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:37, Wojman napisał:

A chcesz dostac BANa za trollowanie? Nie badz bezczelny. Ty podobnie jak ja wiesz, ze
konto Airwalker jest twoim drugim.

Od razu mówię, nie czepiam się... chcę się tylko upewnić, bo kto wie czy mi sie to kiedyś nie przyda :)

Nie można mieć kilku kont na gramie? Poboczne są banowane/usuwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:49, confident napisał:

Od razu mówię, nie czepiam się... chcę się tylko upewnić, bo kto wie czy mi sie to kiedyś
nie przyda :)

Nie można mieć kilku kont na gramie? Poboczne są banowane/usuwane?

Można mieć jeśli się na drugim nie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:49, confident napisał:

Nie można mieć kilku kont na gramie? Poboczne są banowane/usuwane?

Oczywiście że można, założysz sobie ze 100 kont i tak będzie git ... dopóki nie zaczniesz łamać regulaminu i takich tam - za trollowanie kara idzie na konto trolla i dość często na resztę a jak ban na 1 [ zakładając że ktoś ma więcej niż jedno ] to i ban na wszystkie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:49, confident napisał:

Nie można mieć kilku kont na gramie? Poboczne są banowane/usuwane?


Ależ można, można. Tylko zależy do czego je używasz ;]
Przykładowo, ja mam parę kont, ale służą one tylko, jako podstrony do sajta i do niczego więcej ich nie używam. A jesli piszesz na nich na forum i w dodatku trollujesz... no to sprawa poważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz za co dostałeś -2 z Delegata do Przodownika? Za spam, za pisanie nie na temat - zamiast pisać na gg / formularzem / mailem do Woja albo do innego modka to robiłeś bulwers w nieodpowiednim temacie na forum - pretensje możesz mieć tylko do siebie. A z akcją ircowiczów nie masz nic wspólnego więc akurat twój degrad jest całkowicie zasłużony. A poza tym od takiego żalenia jest "Kącik zdegradowanych" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:22, Tyler_D napisał:

ale czasem się przypieprza o takie pierdoły, że
głowa mała - choćby warn dla mnie za post w temacie o zdjęciach


Ale od tego chyba właśnie są warny żeby dawać w przypadku pierdółek ;) W końcu niczym to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:01, Pawlo09 napisał:

Spokojnie już napisałem do ekipy gram.pl aby wojman został usunięty z funkcji moderatora.

>
Napisz jeszcze do Prezydenta, że czas zmienić Premiera.
Masz poważną szansę, że zgodzi się z Twoim zdaniem. Trochę gorzej będzie z wykonaniem, ale przecież nie o to chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:32, Xantus napisał:

Ale od tego chyba właśnie są warny żeby dawać w przypadku pierdółek ;)

Tak ... tyle że, moim zdaniem czasami Wojman rozdaje je nazbyt pochopnie jak i degrady. A w tym konkretnym przypadku dotyczącym mnie uważam że dostałem go nieco niesłusznie - no ale bywa. ;-P Dać warna - ok, ale dać niezasłużonego warna to co innego.
>W końcu niczym

Dnia 13.08.2009 o 18:32, Xantus napisał:

to nie grozi.

Jeden warn to nic - dwa warny to już prawie pewny degrad. Więc to nie takie proste na jakie wygląda. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się