Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 17:37, Wojman napisał:

A chcesz dostac BANa za trollowanie? Nie badz bezczelny. Ty podobnie jak ja wiesz, ze
konto Airwalker jest twoim drugim.

2 konta można posiadać. Ja na żadnym nie spamowałem ale Ty wiesz najlepiej. I nie wiem czemu mnie obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:43, Tyler_D napisał:

Dać warna - ok, ale dać niezasłużonego warna to co innego.


Niby racja, ale w końcu moderatorzy nie robią tego z nudów, ale chcąc utrzymać względny porządek. Szansa, że 2 razy dostaniesz niesłusznego jest znikoma, a jeśli się tak stanie, to może jednak nie były one takie niesłuszne? :)
M to tez ludzie i nie sposób aby nie zrobili błędu (często nie rozumiejąc żartu czy bardziej skomplikowanej sytuacji) i chyba po to właśnie są warny aby móc dawać jak wina jest mała albo niepewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja na żadnym nie spamowałem ale Ty wiesz najlepiej.
A twój post w stylu "Typowe trollowanie" to co to niby było? Nie bądź śmieszny.
>I nie wiem

Dnia 13.08.2009 o 18:51, LittleBigLegend napisał:

czemu mnie obrażasz.

Pokaż mi gdzie Wojman ciebie w tamtym poście obraził. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:45, Pawlo09 napisał:

Jak o co dał mi wczoraj degrada za nic

Ja nie wnikam, za co dał Ci degrada.
Czy słusznie, czy niesłusznie, zależy od punktu widzenia, a ten, jak wiadomo, zależy od punktu siedzenia.
Ja siedzę z boku, nie widzę wszystkich postów, nie znam wszystkich okoliczności. Ale znam wystarczająco funkcjonowanie tego forum, żeby zabrać głos.
Masz zbliżone szanse na zmianę moderatora w wyniku Twojego posta do CDProjekt, jak na zmianę Premiera w wyniku ewentualnego Twojego maila do Prezydenta.
Dla wyjaśnienia: ja jestem już na trzecim forum CDP. Na dwóch mam już własny tytuł, na trzecim doszedłem do "Rycerza". Nie osiągnąłbym tego, gdybym wdawał się w wojnę z moderatorami. Wojna z moderatorem/ami nie ma sensu. Znam tylko jeden przypadek wygranej wojny z moderatorem, ale... trwało to długo i, szczerze mówiąc, moderator już sam miał szczerze dosyć forumowiczów i nerwy Mu puściły. Równie szczerze mówiąc, trochę szkoda, bo zanim puściły Mu nerwy, był dobrym moderatorem - no cóż, ale w starciu z forumowiczami moderatorzy się zużywają.
Jeśli potrafisz zdobyć się na refleksję - zaczekaj, prześpij się z problemem, a potem spróbuj sprawę odkręcić mailami, zgodnie z regulaminem. Jeśli się uda, staraj się nie popełniać podobnych błędów, jeśli nie, też się staraj.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:11, Tyler_D napisał:

A twój post w stylu "Typowe trollowanie" to co to niby było? Nie bądź śmieszny.

(ten post dotyczy pewnego tematu? To jak Ty zinterpretujesz treść tamtego tematu?)

Dnia 13.08.2009 o 19:11, Tyler_D napisał:

Pokaż mi gdzie Wojman ciebie w tamtym poście obraził. ;-D

"A chcesz dostac BANa za trollowanie? Nie badz bezczelny." - nie wiem czym go uraziłem, ale zachował się, wobec mnie arogancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:21, LittleBigLegend napisał:

(ten post dotyczy pewnego tematu? To jak Ty zinterpretujesz treść tamtego tematu?)

A po co mam się w to bawić? Jeśli to była prowokacja to trzeba było się nie dopisywać a jeśli to nie była prowokacja to trzeba było napisać coś co byłoby na temat a nie bzdury takie jak twój post który zacytowałem. I ty się dziwisz?

Dnia 13.08.2009 o 19:21, LittleBigLegend napisał:

> Pokaż mi gdzie Wojman ciebie w tamtym poście obraził. ;-D
"A chcesz dostac BANa za trollowanie? Nie badz bezczelny." - nie wiem czym go uraziłem,
ale zachował się, wobec mnie arogancko.

Ojej, straszne naprawdę ... zakładasz drugie konto, spamujesz, robisz bulwersy tam gdzie nie trzeba a potem [ "Kącik zdegradowanych" się kłania ] przychodzisz z "płaczem" że Wojman mnie nie lubi i mnie degraduje za nic buuu". Nice dude ... very nice. -.- Jak już się czepiać Woja to za konkretne rzeczy typu -1 dla Pawla a nie takie pierdoły jak twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:29, Tyler_D napisał:

A po co mam się w to bawić? Jeśli to była prowokacja to trzeba było się nie dopisywać
a jeśli to nie była prowokacja to trzeba było napisać coś co byłoby na temat a nie bzdury
takie jak twój post który zacytowałem. I ty się dziwisz?

Dobra, mój błąd - niepotrzebnie sie dopisałem.

Dnia 13.08.2009 o 19:29, Tyler_D napisał:

Ojej, straszne naprawdę ... zakładasz drugie konto, spamujesz, robisz bulwersy tam gdzie
nie trzeba a potem [ "Kącik zdegradowanych" się kłania ] a potem przychodzisz z "płaczem"
że Wojman mnie nie lubi i mnie degraduje za nic buuu". Nice dude ... very nice. -.- Jak
już się czepiać Woja to za konkretne rzeczy typu -1 dla Pawla a nie takie pierdoły jak
twoje.

Obracasz kota ogonem i próbujesz mnie tylko poniżać. Nie robię tu jak to pięknie napisałeś "bulwersów" a także nie "płaczę". Wojman mnie nie lubi? Jej stary Ty masz jakieś kompleksy że musisz wymyślać takie żałosne tekściki? Dobra już nie chcę spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:32, LittleBigLegend napisał:

Obracasz kota ogonem i próbujesz mnie tylko poniżać.

Taa ... i co jeszcze wymyślisz?
>Nie robię tu jak to pięknie napisałeś

Dnia 13.08.2009 o 19:32, LittleBigLegend napisał:

"bulwersów" a także nie "płaczę".


Nie ... wcale ...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18469

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=1806

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=1808

Sam fakt że, nadal to ciągniesz jest tym "płaczem" - normalny user pomyślałby co zrobił i żył dalej ... ale nie, ty musisz swoje powiedzieć jaki to Wojman zły.
>Wojman mnie nie lubie? Jej stary Ty masz jakieś kompleksy

Dnia 13.08.2009 o 19:32, LittleBigLegend napisał:

że musisz wymyślać takie żałosne tekściki?

A ty mnie obrażasz!!!111oneoneone. BANa mu! Ale już. -_-
>Dobra już nie chcę spamować.
Yeah right.

Ichibanboshi-kun ===> a to sorka. Źle się zrozumieliśmy. ;-)

>Dłuższym stażem? Od 2004 roku wystarczy?
>Dla przyjemności moderowania i chronienia użyutkowników przed trollostwem i pomocy forumowiczów :)
Ciekawe jak szybko by ci się znudziło ... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:46, Tyler_D napisał:

Chcieć a móc ... ;-P

Ja tylko odpowidzialem na to, że powiedziałeś ze nie ma nikogo chyba takiego :)

Dnia 13.08.2009 o 17:46, Tyler_D napisał:

> Poczekam jednak na oficjalne ogłoszenie, że potrzebują kogoś czy coś.
Nie będzie takiego czegoś ... przynajmniej w najbliższym czasie - patrz post nr [18516].

Up :)

Dnia 13.08.2009 o 17:46, Tyler_D napisał:

Poza tym, wybacz ale sądzę że, jeśli już to wybrali by kogoś z dłuższym stażem na forum
[ i nie mówię tu wcale o randze choć jakiś związek jest między jednym a drugim ;-) ].
A tak w ogóle to po co ci to? Mało masz na co dzień obowiązków? ;-D

Dłuższym stażem? Od 2004 roku wystarczy?
Dla przyjemności moderowania i chronienia użyutkowników przed trollostwem i pomocy forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:38, Tyler_D napisał:

Taa ... i co jeszcze wymyślisz?

Nie wiem co to miało oznaczać.

Dnia 13.08.2009 o 19:38, Tyler_D napisał:

Nie ... wcale ...

To było po prostu oznajmienie iż niesłusznie zostąłem potraktowany "banem" - jeśli uważasz to za "płacz" - (piękne słówko nieprawdaż?) to nie mam słów.

Dnia 13.08.2009 o 19:38, Tyler_D napisał:

Sam fakt że, nadal to ciągniesz jest tym "płaczem" - normalny user pomyślałby co zrobił
i żył dalej ... ale nie, ty musisz swoje powiedzieć jaki to Wojman zły.

Jestem normalnym userem - pomyślałem po napisaniu posta co zrobiłem i zrozumiałem - założyłem nowe konto - nie spamowałem - dostałem bana - nie chcę mieć nic wspólnego z obecnym kontem. A Wojman nie jest zły lecz moim zdaniem zrobił błąd.

Dnia 13.08.2009 o 19:38, Tyler_D napisał:

A ty mnie obrażasz!!!111oneoneone. BANa mu! Ale już. -_-

Nie musisz pokazywać jak pięknie ironizujesz bo ja to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:45, LittleBigLegend napisał:

Nie wiem co to miało oznaczać.

Niespecjalnie mnie to dziwi szczerze mówiąc.

Dnia 13.08.2009 o 19:45, LittleBigLegend napisał:

To było po prostu oznajmienie iż niesłusznie zostąłem potraktowany "banem" - jeśli uważasz
to za "płacz" - (piękne słówko nieprawdaż?) to nie mam słów.

Po pierwsze zrobiłeś to w bardzo kiepskim stylu ... teksty:

Moderacja ma coś nie tak z głową - szczególnie Wojman.

Ej no ale je nie powinienem dostać degrada? Co to ma być? Ostrzeżenie i koniec a to się robi śmieszne.


pokazują tylko twój poziom i podejście do sprawy - zamiast iść na prv do Wojmana lub do Kącika zdegradowanych [ który raz już to powtarzam? ] to się oburzałeś nie tam gdzie trzeba i do tego w słabym stylu, więc się nie dziw że, masz taką a nie inną sytuację.

Dnia 13.08.2009 o 19:45, LittleBigLegend napisał:

Jestem normalnym userem - pomyślałem po napisaniu posta co zrobiłem i zrozumiałem - założyłem
nowe konto - nie spamowałem

patrz poprzedni post ;-P

Dnia 13.08.2009 o 19:45, LittleBigLegend napisał:

A Wojman nie jest zły lecz moim zdaniem zrobił błąd.

W moim też ale akurat nie w twoim przypadku.

Dnia 13.08.2009 o 19:45, LittleBigLegend napisał:

> A ty mnie obrażasz!!!111oneoneone. BANa mu! Ale już. -_-
Nie musisz pokazywać jak pięknie ironizujesz bo ja to wiem.

A wiesz ... coś mi się wydaje że, twojej "złotej rady" nie posłucham bo lubię pisać w swoim stylu. Jak tak czasem patrzę to momentami jesteście gorsi od Wojmana pod pewnymi względami. ;-D

Rumcajsev ===> OH RLY? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:53, Tyler_D napisał:

Niespecjalnie mnie to dziwi szczerze mówiąc.

Heh. Mania wielkości?

Dnia 13.08.2009 o 19:53, Tyler_D napisał:

Po pierwsze zrobiłeś to w bardzo kiepskim stylu ... teksty:

To była pierwsza reakcja rozgniewanego(głodnego) nastolatka ;> Więc z góry przepraszam ciebie Wojman jeśli poczułeś się urażony - lecz na to powinieneś jako moderator być przygotowany.

Dnia 13.08.2009 o 19:53, Tyler_D napisał:

patrz poprzedni post ;-P

:>

Dnia 13.08.2009 o 19:53, Tyler_D napisał:

W moim też ale akurat nie w twoim przypadku.

Każdy ma inne zdanie (kocham to przytaczać), więc masz prawo uważać mnie za delikwenta który obraża kogoś pochopnie nie pojmując faktów - lecz zapewniam cie takim nie jestem.

Dnia 13.08.2009 o 19:53, Tyler_D napisał:

> Nie musisz pokazywać jak pięknie ironizujesz bo ja to wiem.
A wiesz ... coś mi się wydaje że, twojej "złotej rady" nie posłucham bo lubię pisać w
swoim stylu. Jak tak czasem patrzę to momentami jesteście gorsi od Wojmana pod pewnymi
względami. ;-D

Nie zmieniaj niczego - broń Boże! Każdy ma swój styl - ja także bardzo lubię ironizować. A od Wojmana możemy być gorsi - bo jak wiemy Moderator - wie najlepiej ;]
PS>Dobra teraz na serio juz nie chcę kontynuować offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:17, KrzysztofMarek napisał:

Znam tylko jeden przypadek wygranej wojny z moderatorem, ale...
trwało to długo i, szczerze mówiąc, moderator już sam miał szczerze
dosyć forumowiczów i nerwy Mu puściły.


Zacznę chyba w końcu liczyć, ile razy powtarzasz to swoje kłamstewko,
aby poprzez nieustanne jego powtarzanie nabrało znamion prawdy...

Większości forumowiczów strasznie Twoje starania śmieszą, ale ja Cię żałuję.
Tak bardzo chciałbyś, żeby to było prawdą, że aż się dzisiaj z Tobą zgodzę...

Tak, byłem wielbłądem ;-)

I mógłbym być nim do dzisiaj, ale zaczęło brakować mi czasu na inne, ciekawsze rzeczy.

A to jest tylko forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kNOT, nie rozumiem Twojego postu. Jak wiesz, byłem i jestem przychylnie do Ciebie usposobiony, ale wypowiedź KrzysztofaMarka odebrałem jako pozytywną dla Ciebie.
Nie wiem więc co Cię tak w nim poruszyło.
Oczywiście nie znam dokładnie kulis Twojego odejścia, ale ogólne wrażenie miałem dotychczas podobne jak KrzysztofMarek, tzn. że miałeś już dość użerania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:01, LittleBigLegend napisał:

Heh. Mania wielkości?

Nie, szczera prawda. ;-P

Dnia 13.08.2009 o 20:01, LittleBigLegend napisał:

To była pierwsza reakcja rozgniewanego(głodnego) nastolatka ;> Więc z góry przepraszam
ciebie Wojman jeśli poczułeś się urażony - lecz na to powinieneś jako moderator być przygotowany.

Po pierwsze to ciebie wcale ale to wcale nie usprawiedliwia a po drugie fakt - modek powinien być na takie coś przygotowany ale z drugiej strony nie oznacza to że, można mu przy każdej możliwej okazji dopie....przać.

Dnia 13.08.2009 o 20:01, LittleBigLegend napisał:

PS>Dobra teraz na serio juz nie chcę kontynuować offtopa.

OT? Gdzie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofMarek mnie nie lubi, bo mu nie pozwoliłem pisać o zoofilii (do sprawdzenia poprzez wyszukiwarkę).

A gdyby chodziło o ''użeranie się'', to mógłbym po prostu przestać i dalej ''szczycić się'' czerwonym statusem.

Gdy forum się zmieniło, ja zmieniłem forum. I nie żałuję. Jeden z efektów tych zmian skończył niedawno 1,5 roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się