Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 14:51, Wojman napisał:

gram.pl to nie tylko forum jak się niektórym wydaje. To także sklep, flaszki, a przede
wszystkim portal o grach różnego typu. Są użytkownicy, którzy na forum wogole nie zagladaja,
bo nie czują takiej potrzeby. Natomiast korzystają ze sklepu albo grają w dziale flaszek
albo robią cała masę innych rzeczy w tym serwisie. I maja do tego pełne prawo.


Z tego co tu widzę to wojna idzie o moderację, a ta 90% swej roboty odwala na forum i gramsajtach. Więc miałbym prośbę o skupienie się na tych konkretnie działach. Bo mimo wszystko także większość aktywnych użytkowników interesują te dwa właśnie działy. Zdaje mi się (choć mogę się mylić) , że większość użytkowników to właśnie Ci korzystający przede wszystkim z forum.

A co do całej sprawy to do całej moderacji mam prośbę o przemyślenie sprawy zaangażowania kilku nowych modków, a samego Wojmana o... pospolite "wrzucenie na luz" i próbę dogadania się ze swoimi antagonistami.

PS Swoją drogą to cała ta sprawa jest wybitnie komiczna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po otworzeniu Wątku Śmierci i już sypią się degrady i ban? Może pora zmienić podejście, przeciwnicy Wojmana?

Flame nie tylko nic nie da ale jeszcze zmniejszy liczbę członków partii Mówimy Nie 007 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu Wojman ma dużo pracy trzeba przyznać. Jeszcze do tego ta ilość degradów i banów. Chyba jakiś nowy rekord ;) Coś się dzieje na tym forum i ciekawi mnie czy pójdzie to w dobrą stronę, czy złom i zależy dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:57, SongoX napisał:

czy złom i zależy dla kogo.


za złom jest bodajże 640 złotych/tona w skupie - dla wszystkich. co to ma do forum to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się ostatnio od niby "niewinnego" żarciku, jestem ciekaw ile użytkowników forum byłoby poszkodowanych (słusznie ofc =.=) gdyby zaczęło się od poważnej chryi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:58, Azra napisał:

za złom jest bodajże 640 złotych/tona w skupie - dla wszystkich. co to ma do forum to
nie wiem.


No niestety wkradł mi się mały błąd.

Ostrowiak
No też mnie to ciekawi. A co do tematu "Wątki z ogłoszeniami..." to nie dziwię się, że poszło tyle degradów, bo większość z nich była słuszna. Czyżby to jakaś forma protestu przeciwko Panu 007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do tematu "Wątki z ogłoszeniami..."
Ledwo Wojman otworzył temat, a już pojawił się tam spam i posypały degrady i ban. A wielu zbanowanych jak widać wraca pod innym nickiem i robi sobie jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sytuacja na forum ustabilizuje się po wakacjach, bo niektórzy to chyba robią to z nudów.

LESZ3u
Powinienem poważnie pomyśleć nad karierą detektywistyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:23, SongoX napisał:

Może sytuacja na forum ustabilizuje się po wakacjach, bo niektórzy to chyba robią to
z nudów.

Złudne twe nadzieje, tak było jest i będzie. A nowych modów jak nie było tak nie będzie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:25, Tyler_D napisał:

Złudne twe nadzieje, tak było jest i będzie. A nowych modów jak nie było tak nie będzie.
Amen.


A po co nowi modzi? Wojman wyrobi 1000% normy, a jak będzie trzeba, to i ze 2000% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:25, Tyler_D napisał:

Złudne twe nadzieje, tak było jest i będzie. A nowych modów jak nie było tak nie będzie.
Amen.


Może i złudne. Puki co to ja widzę na forum za aktywnych modów/modka Wojmana. Na Ircu prawie rzadko bywam więc nie wiem. No jeszcze czasami S1G''a widuję. A to za mało jak na takie forum i to już wiadomo od dawna. A o poborze to jak na razie ani widu ani słychu i tak jeszcze to długo potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:31, SongoX napisał:

Może i złudne.

Na pewno złudne, jestem tu już jakiś czas i nie ma możliwości żeby był okres względnej stabilizacji. To jest po prostu nierealne.
>Puki co to ja widzę na forum za aktywnych modów/modka Wojmana.
Chyba ci słowo "mało" uciekło w tym zdaniu. ;-P
>Na Ircu

Dnia 15.08.2009 o 23:31, SongoX napisał:

prawie rzadko bywam więc nie wiem.

Tam moderatorzy nie są potrzebni.
>No jeszcze czasami S1G''a widuję. A to za mało jak

Dnia 15.08.2009 o 23:31, SongoX napisał:

na takie forum i to już wiadomo od dawna.

Oh rly?
>A o poborze to jak na razie ani widu ani słychu

Dnia 15.08.2009 o 23:31, SongoX napisał:

i tak jeszcze to długo potrwa.

Poboru nie będzie, nie można zabierać pracy moderatorom, oni przecież sobie świetnie radzą w 6 osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:39, Tyler_D napisał:

Na pewno złudne, jestem tu już jakiś czas i nie ma możliwości żeby był okres względnej
stabilizacji. To jest po prostu nierealne.

Ty jesteś dłużej na tym forum więc przyznam Ci racje.

Dnia 15.08.2009 o 23:39, Tyler_D napisał:

Chyba ci słowo "mało" uciekło w tym zdaniu. ;-P

No uciekło ;)

Dnia 15.08.2009 o 23:39, Tyler_D napisał:

Poboru nie będzie, nie można zabierać pracy moderatorom, oni przecież sobie świetnie
radzą w 6 osób!

6 xD

W pewnym temacie dwaj forumowicze się już wyzywali jak tylko się da, ale nie zostali nawet ukarani za to, bo przecież świetny patrol tego forum pilnuję 24h/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że jestem złym modkiem, bo z drugim bawimy się kto pierwszy wyrzuci kogoś z czata.

Ciężko moderować tak wielkie forum, tym bardziej samemu. Za bardzo się czepiacie Wojmana. W sumie nie ma kogo innego, bo nikt więcej z modów nie pracuje xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:47, SongoX napisał:

bo przecież świetny patrol tego forum pilnuję 24h/7.


a kto Ci powiedział, że modzi mają siedzieć 24/7 przed monitorem? bo wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że uważasz, iż powinno to być normą... więc przyjmij do wiadomości, że modom na tym forum [jak i na większości innych, z tego co mi wiadomo] nikt nie płaci! robią to z własnej woli. i mają moderować [przynajmniej w teorii] forum w wolnych chwilach.
a jeśli sądzisz, że dzieje się na forum coś, na co żadna z mordek nie reaguje, a powinni, to napisz do kogoś z nich? chociaż nie... lepiej mędzić, że nic nie robią i nie moderują 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zły temat, ale w końcu ta osoba dostała bana od -nomen omen - moderatorów.

Czemu boobie tak odwaliło i zaczęła spamować? Nie znałem jej, ale jak widziałem w temacie o relacjach damsko-męskich to było wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się