Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ah, już nic, przez moment wietrzyłem sensacje że cały temat o dźwięcznej nazwie został usunięty i wszystkie wiekopomne posty tam ustanowione zniknęły, ale widze że temat stoi nadal, jeno magiczne [M] się pojawiło. No nic, nie było pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:09, Wintesun napisał:

Ah, już nic, przez moment wietrzyłem sensacje że cały temat o dźwięcznej nazwie został
usunięty i wszystkie wiekopomne posty tam ustanowione zniknęły, ale widze że temat stoi
nadal, jeno magiczne [M] się pojawiło. No nic, nie było pytania.

tak, ale wielu skonczylo na banach/warnach/degradach za samo dopisanie sie w konkretnym celu do podobnych tematow, ironio! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wraca na chwilke>

Hyhyhy, na forum jak widzę coraz ciekawiej xD Kolejny zaje*isty modek odchodzi, Wojman jest coraz "lepszy"- pozostaje mi tylko wykrzyczeć hasło "PRINCE_JANEK nA nOfEgO sŁiTaŚnEgO mOdA, a xD_ominik Na JeGo ZaStĘpCę!" i czekać na zamknięcie forum (chociaż teraz lepiej to nazwać bur.... przybytkiem wątpliwej rozkoszy)
Gratz Wojman, gratz dla wszystkich z konsulatu- wyraźnie dążycie do wyzerowania liczby aktywnych userów, żeby mieć spokój w "pracy" (btw co wy tu robicie?! od x miesięcy statystyki bardziej nie-działają niż działają, nie wspomne o innych częsciach gramu- teraz ta strona to na prawdę forum.żal.pl a nie forum.gram.pl, to tylko cień dawnego gramowego forum)

Spadam znowu na kilka miesięcy, pewnie już tu nie wróce- nie sądzę, aby w grudniu to forum jeszcze istniało (mam na myśli forum w sensie społeczności wypowiadającej się tu, a nie samego kodu, ktory bez ludzi byłby niczym, chociaz w zasadzie teraz już jest niczym...)
Nie odpowiadać na tego posta, żeby mi na maila spam nie przychodził -_-

Baj Baj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:54, KaRkAsZo napisał:

Dobra, walić to. Interesuje mnie jedna rzecz, gdzie ma iść taki Kalejdoskop86, jak Wojmana
nie ma, a dał mu bana? Bo 6 miesięcy z groszami minęło, a na tyle miał bana.


Prosze nie przedstawiac nie prawdziwych informacji. Raz, ze wciaz jestem, dwa istnieje formularz kontaktowy, a trzy to nie ja dalem bana uzytkownikowi Kalejdoskop86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

Hyhyhy, na forum jak widzę coraz ciekawiej xD Kolejny zaje*isty modek odchodzi, Wojman
jest coraz "lepszy"


O tego to nie wiedzialem, ze jestem odpowiedzialny za odejscie siga. :)

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

btw co wy tu robicie?!


Ja zajumuje sie moderowaniem forum. I nie odpowiadam za to czy jakas czesc serwisu dziala czy tez nie.

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

Spadam znowu na kilka miesięcy, pewnie już tu nie wróce- nie sądzę, aby w grudniu to
forum jeszcze istniało (mam na myśli forum w sensie społeczności wypowiadającej się tu,
a nie samego kodu, ktory bez ludzi byłby niczym, chociaz w zasadzie teraz już jest niczym...)


Na tym forum codziennie powstaje wiele postow i nadal jest jednym z najwiekszych w Polsce, sadze wiec, ze i w grudniu bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:57, Wojman napisał:

O tego to nie wiedzialem, ze jestem odpowiedzialny za odejscie siga. :)

No baaaaaaa, gdyby nie ty odszedł bym wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

<wraca na chwilke>

Supcio...

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

Hyhyhy, na forum jak widzę coraz ciekawiej xD Kolejny zaje*isty modek odchodzi, Wojman
jest coraz "lepszy"- pozostaje mi tylko wykrzyczeć hasło "PRINCE_JANEK nA nOfEgO sŁiTaŚnEgO
mOdA, a xD_ominik Na JeGo ZaStĘpCę!" i czekać na zamknięcie forum (chociaż teraz lepiej
to nazwać bur.... przybytkiem wątpliwej rozkoszy)

No to zgłoś się na moderatora, bądź znajdz jakiegoś porządnego kandydata, a nie narzekasz, łatwo to tak mówić, że wszystko jest źle, a nic nie robić... -.-

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

Gratz Wojman, gratz [...] - wyraźnie dążycie do wyzerowania liczby
aktywnych userów, żeby mieć spokój w "pracy" (btw co wy tu robicie?! od x miesięcy statystyki
bardziej nie-działają niż działają,

A co moderatorzy mają wspólnego z statystykami. Pewnie Sig odszedł, bo myśl o tym, że to przez moderatorów staty nie działają, nie dawała mu żyć... -.-

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

nie wspomne o innych częsciach gramu- teraz ta strona to na prawdę forum.żal.pl a nie forum.gram.pl, to tylko cień dawnego gramowego forum)

Szkoda, tak bym wiedział co jeszcze nie działa, a tak jestem nie doinformowany... :/

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

Spadam znowu na kilka miesięcy, pewnie już tu nie wróce- nie sądzę, aby w grudniu to
forum jeszcze istniało (mam na myśli forum w sensie społeczności wypowiadającej się tu,
a nie samego kodu, ktory bez ludzi byłby niczym, chociaz w zasadzie teraz już jest niczym...)

Forum, jak już powiedziałeś to ludzie i od nich zależy jakie jest, od Ciebie również...

Dnia 01.09.2009 o 21:20, Zakrzysiunio napisał:

Nie odpowiadać na tego posta, żeby mi na maila spam nie przychodził -_-

To sobie wyłącz powiadomienia... -_-

Pozdr.

KaRkAsZo@ Tak to on. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:00, KaRkAsZo napisał:

no to chyba walgierz, ten jakis na W co odszedl i mial krasnala w avku

A to nie byłem czasem ja po raz 2? teraz już nie sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:22, rob006 napisał:

BTW: Pusty status jest już zarezerwowany :P

Nie kozacz, bo Sig użyje swoich kontaktów i raz dwa się miejsce na "pusty status" zwolni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, co za zbieg okoliczności, że Rob akurat napisał o banie do 9999 roku... ;]

Wojmanowi będzie trzeba sprawić jakiegoś pomagiera, sam sobie z takim dużym forum nie da rady. Może Robina ? Albo Piętaszka ? ;] Tak już bardziej poważnie, to ciekawe czy doczekamy się nowej osoby z czerwonym statusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:18, Kukowsky napisał:

> BTW: Pusty status jest już zarezerwowany :P
Nie kozacz, bo Sig użyje swoich kontaktów i raz dwa się miejsce na "pusty status" zwolni.
:)


Pfff, rezerwuję ten status dożywotnio, podanie do urzędu patentowego już złożone. No chyba że tam też Sig ma wtyki, to trudno, jakoś przeżyję tą stratę ;]

@Fumi & Azra
Wasze sztuczki odbiłyby się od Systemu niczym mail z zażaleniem jakiegoś użytkownika od Wojmana. Nie ma tak łatwo, trzeba wkroczyć na wyższy stopień spamerstwa żeby wiedzieć jak ustawić sobie pusty status (jeszcze wyższy niż żeby dodawać puste posty), Sig był za grzeczny więc jest to poza jego zasięgiem (chyba że o czymś nie wiemy - podobno modzi mają własne forum i tam spamują, kto wie ile tam postów ma słowna zabawa...). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:57, Wojman napisał:

O tego to nie wiedzialem, ze jestem odpowiedzialny za odejscie siga. :)

Panie moderator, przecinka pan nie zauważył?

Albii - no co ty? W Wojmana nie wierzysz? On nawet w pojedynkę da sobie radę ... szkoda tylko że kosztem userów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 23:51, Tyler_D napisał:

Albii - no co ty? W Wojmana nie wierzysz? On nawet w pojedynkę da sobie radę ... szkoda
tylko że kosztem userów ...

To niech ci userzy nie łamią regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2009 o 22:50, rob006 napisał:

Pfff, rezerwuję ten status dożywotnio, podanie do urzędu patentowego już złożone.


Podanie odrzucone, miałem pusty status jeszcze za www.cdprojekt.info/forum.asp (tyle że tam nie było z nim aż takich kombinacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 07:01, S1G napisał:

Podanie odrzucone, miałem pusty status jeszcze za www.cdprojekt.info/forum.asp (tyle
że tam nie było z nim aż takich kombinacji)


Cdprojekt.info to nie gram.pl, tam to było dawno i nieprawda, nie liczy się. :P Swoją drogą kiedyś mówiło się, że nie można mieć takich samych WT, albo że nie mogą być takie same jak zwykłe statusy - skąd to się wzięło? W regulaminie chyba nie ma nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:08, S1G napisał:

> no to chyba walgierz, ten jakis na W co odszedl i mial krasnala w avku
A to nie byłem czasem ja po raz 2? teraz już nie sprawdzę

bo ja wiem, nie znam sprawy, a chciałbym z kalejem pogadać, bo z tego co czytałem to może ta ezoteryka rzeczywiscie ma sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 17:21, rob006 napisał:

W regulaminie chyba nie ma nic takiego.

W kwestiach nieuregulowanych regulaminem rozstrzygają moderatorzy. Akceptowałeś ten zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się