Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

no niestety, niestety - ale później się ludzie dziwią, że bajzel i degrengolada na forum, skoro za mordę nie ma kto chwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznam się - pierwszy raz Cię widzę na forum. Przez chwilę miałem nawet nadzieję, że jesteś moderatorem niezależnym zatrudnianym na jakichś przedziwnych warunkach przez gram.pl, ale na to chyba nie ma co liczyć.
Mówisz więc, że lubisz Star Wars i od dwóch lat jesteś na forum...? Niesamowite, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, trochę kredytu zaufania dla nowego moderatora. To, że go nie znacie nie znaczy, że będzie źle.
Ja życzę powodzenia i sprawiedliwych, wyważonych decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też życzę powodzenia Hellmutowi, niech korzysta ze starych sprawdzonych wzorców ;P

btw te 40 postów/ miesiąc nie wygląda dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:07, Budo napisał:

Też życzę powodzenia Hellmutowi, niech korzysta ze starych sprawdzonych wzorców ;P



kNOT:D

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:07, Budo napisał:

btw te 40 postów/ miesiąc nie wygląda dobrze...

Powiem tak, moderuję ja, a nie moje statystyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:22, Hellmut napisał:

Powiem tak, moderuję ja, a nie moje statystyki ;)


Oby to miało pokrycie w rzeczywistości :p
Ale chyba Cię kojarzę z paru wątków, nie miałeś kiedyś xywy Helmoot czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:27, Budo napisał:

Ale chyba Cię kojarzę z paru wątków, nie miałeś kiedyś xywy Helmoot czy jakoś tak?

Tak, poprzednio byłem znany jako HELMOOT1 - a wątki w których się udzielam najczęściej nie są o grach, więc może dlatego statystyki wyglądają jak wyglądają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:02, walgierz napisał:

Ludzie, trochę kredytu zaufania dla nowego moderatora. To, że go nie znacie nie znaczy,
że będzie źle.


Jak do te pory nowi modzi których nie znałem albo byli mało aktywni, albo byli Wojmanem, więc... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 18:40, Azra napisał:

pff dali jakiegoś anonimowego użytkownika, którego pierwszy raz na oczy widzę, zamiast
postawić na starego, dobrego Azrę.
zobaczymy, jak chłopak pokaże pazur i nie będzie się cackał tak jak niektórzy, to będzie
miał u mnie plusa.


Ej wiecie ... ja też chyba kolesia widzę po raz pierwszy... no ale trudno. Modkowi życzymy powodzenia i stalowych nerwów. Zobaczymy jak to pójdzie.

Dnia 10.09.2009 o 18:40, Azra napisał:

Outlander wie, co jest za trzy plusy.

CIACHO !!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:41, rob006 napisał:

Jak do te pory nowi modzi których nie znałem albo byli mało aktywni, albo byli Wojmanem,
więc... :p

Masz coś do Wojmanów??? ;D

Wojman
Ten tekst był chyba o moderatorach z WP :). Organizujesz jakąś imprę z okazji 3 rocznicy? ;D Sto lat, sto lat, niech moderuje nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW! Nowy moderator!?!? Gdybym nie zobaczył przez przypadek jakich znajomych ma Wojman na GS''ie to bym nie wiedział, co za porażka... ;p

Hellmut@ Gratuluję chęci i zapału. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff, za 7 lat to gram.pl upadnie a jego ideę przejmie bezpośrednie wtłaczanie informacji do czaszki >.< Rozmowa na forum to tylko mruczenie pod nosem i mrugnięcie na "Dodaj post"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:42, Outlander-pro napisał:

Ej wiecie ... ja też chyba kolesia widzę po raz pierwszy... no ale trudno. Modkowi życzymy
powodzenia i stalowych nerwów. Zobaczymy jak to pójdzie.

Szczerze? Spotkałem się z wieloma rzeczami w moim życiu. Ale dopiero tutaj, na gramie dowiedziałem się, co to są stalowe nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę Hellmuta i uważam, że nadaje się na moderatora i będzie sprawiedliwie moderował na tym forum. Jest spokojny, opanowany, pisze od rzeczy i widziałem już go w roli moderatora i całkiem nieźle sobie radził, choć tu będzie znacznie trudniej biorąc pod uwagę ogrom tego forum. Moim zdaniem wybór tego użytkownika na moderatora to wybór jak najbardziej trafny.

@Hellmut
A teraz życzę Ci bezpośrednio miłego pobytu na forum w nowej roli. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się