Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 10:54, rob006 napisał:

Więc gdzie do jasnej anielki byłeś, gdy ludzie nie używali spojlerów, bo jakoś tam upomnienia
od ciebie nie widziałem,za to przyczepiasz się że ktoś ci chleb odbiera...


A wyslales formularz w sprawie tych spoilerow? Nie. Wyslalbys to bym zajrzal, dorobil spoilery gdzie trzeba i pouczyl kogo trzeba. Jak widac zawsze najwygodniej jest ponarzekac zamiast cos zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... bluzgi bluzgami - to jeszcze mogę zrozumieć jako argument ale upominanie w tym przypadku? No bez przesady ... czyli jak napiszę komuś "na przyszłość używaj wyszukiwarki tematów" albo "nie pisz capslockiem bo to niezbyt kulturalne" to też mam "szansę" na -1? Nice ... co innego jakby to było "po co się dopisujecie do tego spamerskiego watku!!!??? zaraz tu wpadna modki i bedzie po krzyku".

Ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 11:02, Wojman napisał:

A wyslales formularz w sprawie tych spoilerow?


Po pierwsze nigdy bym nie pomyślał że żeby zwrócić komuś uwagę o używanie spojlerów muszę posłużyć się formularzem i modem. Jak ktoś zrobi orta to też mam do ciebie napisać żebyś mu uwagę zwrócił? W końcu od tego są modzi, jeszcze bym degrada dostał jakbym sam to zrobił. :D
Po drugie - jak już tam byłeś i dałeś degrada za zwrócenie uwagi, to mogłeś przy okazji sam tą uwagę zwrócić (w końcu zwrócenie jej przez usera się nie liczy, i skoro jest nielegalne to pewnie i nieskuteczne, tym bardziej że user został za to ukarany i potępiony przez moda), przecież znałeś sprawę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie uczepiliscie tego "zwrocenia uwagi" podczas gdy jak wspomnialem degrad nie byl za zwrocenie uwagi lecz za bluzgi. Tak BTW to za bluzgi tez w tym samym watku ten sam uzytkownik dostal degrada od innego Moderatora kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 11:22, Wojman napisał:

Ale sie uczepiliscie tego "zwrocenia uwagi" podczas gdy jak wspomnialem degrad nie byl
za zwrocenie uwagi lecz za bluzgi.

Ekhm ...

Od upominania uzytkownikow sa Moderatorzy. <- cytat z topicu filmowego

Raz, ze od upominania uzytkownikow sa na forum Moderatorzy <- cytat z tego wątku

>Tak BTW to za bluzgi tez w tym samym watku ten sam

Dnia 15.09.2009 o 11:22, Wojman napisał:

uzytkownik dostal degrada od innego Moderatora kilka dni temu.


Z tego co napisałeś wyraźnie wynika że Azra dostał -1 z dwóch powodów:

- bawienia się w moderatora

- użycie bluzga

Więc proszę cie bez takich "dostał za to i za to" by za chwilę napisać "dostał TYLKO za tamto". Najlepiej to pewnie będzie jak się stąd wyniesiemy i już nic nie napiszemy, nie będziemy nikomu odbierać przyjemności z korzystania z forum, nie będziemy sobie uwagi wzajemnie zwracać bo to przecież takie strasznie złe i w ogóle ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty bys chcial, zeby ktos upominal ciebie mowiac cos w stylu "ty [i tu wstaw roznego rodzaju bluzgi albo aluzje, ze twoja siostra albo matka jest taka albo inna] nie mow tak i uzywaj spoilerow"? No nie sadze. A fakt jest taki, ze od upominania uzytkownikow na forum sa Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 11:37, Wojman napisał:

A ty bys chcial, zeby ktos upominal ciebie mowiac cos w stylu "ty [i tu wstaw roznego rodzaju bluzgi albo aluzje, ze twoja siostra albo matka jest taka albo inna] nie mow tak i uzywaj spoilerow"? No nie sadze. A fakt jest taki, ze od upominania uzytkownikow na forum sa Moderatorzy.


Rozumiem jakbyś nie znał relacji Azra ~ Tyler. Ale jesteś na tym forum dość długo, żeby wiedzieć, że są to znający się i lubiący się użytkownicy, a tamten post miał być uszczypliwy i tylko tyle. Powiedz mi czy kiedykolwiek wchodziłeś do wątku o metalu albo anime? Albo na gramsajta Graszcza? Nie? Może wreszcie pora abyś wszedł i nie unikał tych wątków, bo jest tam samowolka. Jeżeli uczepiłeś się Azry za takie coś, znaczy tylko, że po prostu go nie lubisz i dałeś mu degrada za bycie na forum. Poza tym, dużo userów upomina innych i nie dostaje za to degrada. Pokazałeś tylko, że jesteś stronniczym, zadufanym w sobie osobnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 11:37, Wojman napisał:

A ty bys chcial, zeby ktos upominal ciebie mowiac cos w stylu "ty [i tu wstaw roznego
rodzaju bluzgi albo aluzje, ze twoja siostra albo matka jest taka albo inna] nie mow
tak i uzywaj spoilerow"?

W taki sposób - nie. W kulturalny sposób - tak. Poza tym nie wiem co złego jest w tym jak ktoś napisze - "następnym razem używaj spoilerów" lub "kup sobie słownik bo sadzisz same ortografy". Jestem na forum paręset dni i takie teksty widziałem nie raz i nie dwa. I jakoś nikt nie był wielce oburzony - jesteśmy userami, powinniśmy sobie pomagać etc etc. Bluzgi to jedno a normalne upominanie to drugie, nieprawdaż? Już nie wspominając o tym że patrząc na obecny skład moderatorski choćbyście się dwoili i troili i tak nie zapanujecie choćby nad połową forum więc użytkownicy kulturalnie poprawiający innych niejako wam pomagają ...
>No nie sadze. A fakt jest taki, ze od upominania uzytkownikow

Dnia 15.09.2009 o 11:37, Wojman napisał:

na forum sa Moderatorzy.

Taa ... najlepiej nie odpisujmy nikomu, nie poprawiajmy, nie linkujmy do właściwych wątków jak was nie ma na forum, nie sugerujmy że warto korzystać z FF bo poprawia błędy, nie mówmy że warto poczytać regulamin forum, nie róbmy najlepiej nic. Tylko że potem się mówi jacy to ludzie na gramie chamscy i zupełnie nie skorzy do pomocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 12:06, Grzech napisał:

Powiedz mi czy kiedykolwiek wchodziłeś do wątku o metalu albo anime?

Wszedł kiedyś do topicu o m&a :D Dał całe dwa warny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 12:24, orzel286 napisał:

Wszedł kiedyś do topicu o m&a :D Dał całe dwa warny :D


Buahahaha. To się spisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 12:06, Grzech napisał:

Rozumiem jakbyś nie znał relacji Azra ~ Tyler. Ale jesteś na tym forum dość długo, żeby
wiedzieć, że są to znający się i lubiący się użytkownicy, a tamten post miał być uszczypliwy
i tylko tyle.


Nie interesuja mnie prywatne relacje pomiedzy uzytkownikami. A jesli faktycznie takie sa i odnosza sie do siebie w sposob wulgarny to niech to robia na dworze albo za pomoca gadu-gadu albo dowolnego innego komunikatora zamiast bluzgac na publicznym forum.

Dnia 15.09.2009 o 12:06, Grzech napisał:

Powiedz mi czy kiedykolwiek wchodziłeś do wątku o metalu albo anime? Albo
na gramsajta Graszcza? Nie? Może wreszcie pora abyś wszedł i nie unikał tych wątków,
bo jest tam samowolka.


Czytales przypiety post w tym temacie albo regulamin? Od takich spraw jest formularz kontaktowy.

Dnia 15.09.2009 o 12:06, Grzech napisał:

Jeżeli uczepiłeś się Azry za takie coś, znaczy tylko, że po prostu
go nie lubisz i dałeś mu degrada za bycie na forum.


Ciekawa teoria, ale niestety nie majaca nic wspolnego z rzeczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 12:07, Tyler_D napisał:

Już nie wspominając
o tym że patrząc na obecny skład moderatorski choćbyście się dwoili i troili i tak nie
zapanujecie choćby nad połową forum więc użytkownicy kulturalnie poprawiający innych
niejako wam pomagają ...


Jesli chcecie nam pomoc to wystaczy wyslac formularz z linkiem. Co sie zas tyczy uzytkownikow poprawiajacy innych z kultura to jakbys nie zauwazyl takich sie nie czepiam, ale jak jeszcze dochodza bluzgi to jest inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 12:31, Wojman napisał:

Nie interesuja mnie prywatne relacje pomiedzy uzytkownikowi. A jesli faktycznie takie
sa i odnosza sie do siebie w sposob wulgarny

"sam jesteś lama, bo też radośnie go umieściłeś ^^" - to było tak wulgarne że aż mi żyłka prawie pękła. Azra ... oczekuje teraz dożywotniej renty od ciebie. Coś ty mi zrobił?! T_T

;-DDD

Poza tym - emotikony ... one już nic nie znaczą?

>Jesli chcecie nam pomoc to wystaczy wyslac formularz z linkiem.
Zdarzało mi się wysyłać choć coraz rzadziej już to robię ...
>Co sie zas tyczy uzytkownikow poprawiajacy innych z kultura to jakbys nie zauwazyl takich sie nie czepiam, >ale jak jeszcze dochodza bluzgi to jest inna sprawa.
Więc pisz że ich ukarałeś za bluzgi a nie za poprawianie innych bo siejesz w ten sposób tylko zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 12:39, Tyler_D napisał:

"sam jesteś lama, bo też radośnie go umieściłeś ^^" - to było tak wulgarne że aż mi żyłka
prawie pękła. Azra ... oczekuje teraz dożywotniej renty od ciebie. Coś ty mi zrobił?!


;((((((

Wojman, zrobiłeś się już nudny z cytowaniem tego samego punktu regulaminu, znajdź sobie jakiś inny fragment do wykucia na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu "Święta Wojna"? ;)
Może i Wojman zrobił się "nudny" w powoływaniu na regulamin, jako moderator ;D, ale nie sądzicie, że Wy o Wojujący o Prawo i Sprawiedliwość tez już jesteście nieco nudni?

;)

Nie chce mi się powtarzać po raz kolejny tyrad, które pisałem tutaj wcześniej, bo jak widać i tak ich nie czytacie, ale powtórzę najważniejszy wniosek z tych tyrad...
Jesteście tutaj tylko gośćmi i pamiętajcie, że znudzony gość zawsze może wyjść i zamknąć drzwi za sobą, ale też właściciel lokalu może kopnąć w zadek upierdliwego gościa, by poleciał za drzwi z hukiem.
Niestety nadal nie dociera ta prawda, jak widać i znowu lamentujecie niczym Afgańskie przekupki... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 13:18, meryphillia napisał:

Jesteście tutaj tylko gośćmi i pamiętajcie, że znudzony gość zawsze może wyjść i zamknąć
drzwi za sobą, ale też właściciel lokalu może kopnąć w zadek upierdliwego gościa, by
poleciał za drzwi z hukiem.


taki z moderatora właściciel lokalu, jak ze mnie Afgańska przekupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:18, meryphillia napisał:

/.../> Może i Wojman zrobił się "nudny" w powoływaniu na regulamin, /.../

Z pewnością jest to nudne, ale tylko dla postronnych obserwatorów. Przypuszczam, ze Wojman przestanie się powoływać na ten punkt regulaminu, ale dopiero wtedy, kiedy wiadome osoby nauczą się go na pamięć i zastosują w czasie pisania postów ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 12:31, Wojman napisał:

Czytales przypiety post w tym temacie albo regulamin? Od takich spraw jest formularz kontaktowy.


A czy ty kiedykolwiek wchodziłeś do najczęściej czytanych i użytkowanych tematów na tym forum? Wyskakujesz z przypiętym postem i formularzem. Że niby co? Mam kablować? Twoim obowiązkiem jest wejść do tematów najczęściej użytkowanych. Masz je na górze forum przez cały czas. Podane jak na tacy.

Dnia 15.09.2009 o 12:31, Wojman napisał:

Ciekawa teoria, ale niestety nie majaca nic wspolnego z rzeczywistoscia.


Dziwne, że inni nie doczekali się degradacji przy wulgaryzmach. Mówię ci, zobacz sobie wspomniane przeze mnie tematy. Albo może lepiej nie, bo dostaniesz biegunki i ci żyłka pęknie, a oko zbieleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się