Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 13:20, Azra napisał:

taki z moderatora właściciel lokalu, jak ze mnie Afgańska przekupka.


To jak Cię bramkarz niesłusznie wykopał za drzwi to z szefem knajpy pogadaj zamiast jęczeć... Azra, serio, spodziewałam się po Tobie więcej klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:22, Fumiko napisał:

To jak Cię bramkarz niesłusznie wykopał za drzwi to z szefem knajpy pogadaj zamiast jęczeć...
Azra, serio, spodziewałam się po Tobie więcej klasy...


hej no, na 40 postów, które pojawiły się tutaj od mojego degrada moje są dwa (teraz trzy), do tego dodane w ostatniej godzinie i nieco żartobliwe - więc nie wiem, kto tutaj jęczy. nie mam zamiaru się o nic wykłócać, bo leję na takie pierdoły jak fora internetowe gęstym moczem - jak ktoś ma ochotę bawić się w mojego adwokata, to proszę bardzo :)
o moją klasę się nie masz co martwić, wciąż jest prężna i ironiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:22, Grzech napisał:

Że niby co? Mam kablować?



A to to jest urocze... Nie poinformuję, że coś się dzieje, bo to "kablowanie" ale psioczyć na to będę chociaż palcem nie kiwnąłem, żeby cokolwiek zmienić.

Hipokryzja w pełnym rozkwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:20, Azra napisał:

/.../ > taki z moderatora właściciel lokalu, jak ze mnie Afgańska przekupka.

Całkowicie się z tobą zgadzam, ze przekupka - sam zresztą wiesz najlepiej. Mam jednak pewne wątpliwości, dlaczego akurat Afgańska? Bo po przeczytaniu Twoich postów sądziłbym raczej, że Ruska. No, może ewentualnie z Pragi (tej na lewym brzegu Wisły). Ale Afgańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:20, Azra napisał:

taki z moderatora właściciel lokalu, jak ze mnie Afgańska przekupka.


No właśnie chyba największy problem z Wami, ciągle wykłócającymi się, to fakt, że trzeba pisać do Was bezpośrednio i formalnie bo inaczej od razu zaczniecie ciągać za słówka albo odczytywać treść komunikatu, tak jak Wam wygodniej, a nie tak jak jest w istocie.
Istnym paradoksem tutaj jest fakt, że gdy z kolei napisze się do Was "bezpośrednio i formalnie", to pojawiają się oceny "nudny już jesteś"... ;)

KrzysztofMarek >>> ;D Ale, to chyba nie w tym stuleciu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:22, Grzech napisał:

Dziwne, że inni nie doczekali się degradacji przy wulgaryzmach. Mówię ci, zobacz sobie
wspomniane przeze mnie tematy. Albo może lepiej nie, bo dostaniesz biegunki i ci żyłka
pęknie, a oko zbieleje.

Wiesz to że ty nie rozumiesz o co chodzi w danym temacie to nie znaczy że jest w nim tylko spam. To tak jakby huminista dosiadł się do rozmowy 2 informatyków o nowym skrypcie, jeśli nie jesteś w temacie dla ciebie to tylko bezsensowna babranina. W temacie m&a większość czasu piszemy właśnie o tym co jest w nazwie tematu i rzeczach z tym związanych( nie zaprzeczę czasem zdarza się offtopic ale znajdź mi temat w którym go nie ma), to że gadamy przez 4 strony o jakiejś postaci odnosząc ją do wszystkiego co się da wbrew pozorom jest związane z tematem. No i mody czasem nas odwiedzają ale jakoś nie lecą tam degrady tak jak podejrzewasz. Mamy tam przestrzegać kilku zasad i to robimy więc po co się czepiać? To że teraz macie tu prywatną wojnę z Wojmanem nie oznacza że musicie w nią wciągać resztę forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 13:31, meryphillia napisał:

No właśnie chyba największy problem z Wami, ciągle wykłócającymi się,


nami? pokaż mi post, w którym o cokolwiek się tutaj wykłócam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:29, Fumiko napisał:

A to to jest urocze... Nie poinformuję, że coś się dzieje, bo to "kablowanie" ale psioczyć na to będę chociaż palcem nie kiwnąłem, żeby cokolwiek zmienić.


Nie chodzi mi o zmienianie owych tematów, bo sam w nich uczestniczę (dlatego dałem je jako przykład), ale o kompletny brak zainteresowania Wojmana, tymi tematami. Ma je na samym szczycie forum, a nawet nie raczy do nich zaglądnąć. Wykopuje za to jakieś posty sprzed tygodni, tylko po to żeby uwalić usera. Mógłby się zająć tym co wymaga działań, vide newsroom.

Dnia 15.09.2009 o 13:29, Fumiko napisał:

Hipokryzja w pełnym rozkwicie.


Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Więc go nie używaj.

@Tomoya-kun >>
Nie chodzi mi o to, o czym piszemy, tylko jak piszemy. Azra dostał degrada, za to, za co połowa z nas tam miałaby bana :)

Dnia 15.09.2009 o 13:29, Fumiko napisał:

To że teraz macie tu prywatną wojnę z Wojmanem nie oznacza że musicie w nią wciągać resztę forum.


Boisz się? Przecież i tak sobie nic nie robi z tego o czym mu piszemy. Powie: "Formularz. Formularz. Formularz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:36, Azra napisał:

nami? pokaż mi post, w którym o cokolwiek się tutaj wykłócam.


No i tylko potwierdza się mój poprzedni post. :D
Oczywiście że się o nic nie wykłócasz, ale w takim celu po co trudziłeś się z prowokacyjnym postem wczoraj, tym bardziej skoro "lejesz na takie pierdoły jak fora internetowe"?

;]

Ciekawe do czego doczepiłbyś się gdybym tamtego posta napisał bezpośrednio... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 13:41, meryphillia napisał:

No i tylko potwierdza się mój poprzedni post. :D

:DDDDDDDDD

Dnia 15.09.2009 o 13:41, meryphillia napisał:

Oczywiście że się o nic nie wykłócasz, ale w takim celu po co trudziłeś się z prowokacyjnym
postem wczoraj, tym bardziej skoro "lejesz na takie pierdoły jak fora internetowe"?

prowokacyjne posty wychodzą mi od ręki i bez trudu, nie muszę się nad nimi trudzić.
no to znalazłeś post, w którym się wykłócam czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:40, Grzech napisał:

> Hipokryzja w pełnym rozkwicie.

Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Więc go nie używaj.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

Vide: mnie właściwie to nie obchodzi temat bo się w nim nie udzielam, ale moderator i tak jest do kitu bo go jeszcze w nim nie widziałem...

I używać będę dowolnych publicznie dozwolonych słów, na jakie tylko będę mieć ochotę. A Tobie guzik z pętelką do tego. Uroki wolności słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:44, Azra napisał:

prowokacyjne posty wychodzą mi od ręki i bez trudu, nie muszę się nad nimi trudzić.
no to znalazłeś post, w którym się wykłócam czy nie?


Nadal nie rozumiesz, czy teraz już się zwyczajnie nabijasz? ;]

Jeśli, to pierwsze, to weź ten mój post o "wykłócaniu się" wydrukuj, najlepiej by literki miały co najmniej ze 100 pikseli, poprzyklejaj wszystko na ścianę i czytaj z myślą, jakbyś miał odkryć samego Świętego Graala.
Jak już ujrzysz Prawdę, to będziesz mógł się nazwać "oświeconym". ;)

Jeśli, to drugie, to wracam do rozmyślań nad śniadaniem i do słuchania Clubroota. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 13:52, meryphillia napisał:

Nadal nie rozumiesz, czy teraz już się zwyczajnie nabijasz? ;]


mam 8 lat i jeszcze nie rozumiem co dłuższych wyrazów, wielokrotnie o tym pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:50, Fumiko napisał:

Vide: mnie właściwie to nie obchodzi temat bo się w nim nie udzielam, ale moderator i tak jest do kitu bo go jeszcze w nim nie widziałem...


Obchodzi mnie temat. Podałem go jako przykład niekompetencji Wojmana, bo się w nim udzielam. Stara się na siłę znajdywać jakieś posty na znanych userów, a nowi vide Starscream panoszą się i obrażają innych. Pomimo tego zakichanego formularza, nic z tym nie robi. Powiedz mi gdzie tutaj hipokryzja?

Dnia 15.09.2009 o 13:50, Fumiko napisał:

I używać będę dowolnych publicznie dozwolonych słów, na jakie tylko będę mieć ochotę. A Tobie guzik z pętelką do tego. Uroki wolności słowa.


Proszę ja cię bardzo, ale nie wciskaj mi, że jestem hipokrytą. To też jest obraza. Chyba wyślę formularz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:58, Grzech napisał:

Proszę ja cię bardzo, ale nie wciskaj mi, że jestem hipokrytą. To też jest obraza. Chyba
wyślę formularz :)


No co Ty, donosić będziesz? A Starscream gdzie się tym razem produkuje? Bo już narobił tyle, że go za całokształt by się przyciąć dało, to fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:40, Grzech napisał:

Ma je na
samym szczycie forum, a nawet nie raczy do nich zaglądnąć.


A skad ty wiesz jakie tematy mam na szczycie forum, a? Tak sie sklada, ze na szczycie mam ogloszenia ekipy gram.pl, a ponizej liste swoich ulubionych watkow.

Dnia 15.09.2009 o 13:40, Grzech napisał:

Wykopuje za to jakieś posty
sprzed tygodni, tylko po to żeby uwalić usera.


Nie wprowadzaj w blad uzytkownikow. Jezeli dla ciebie post napisany 13 wrzesnia 2009 roku o godzinie 12:31 to tygodnie to gratuluje poczucia uplywu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 14:00, Fumiko napisał:

No co Ty, donosić będziesz?


I see the point.
Wojman nie uznaje postów jako donoszenie i znając życie i tak nic z tym nie zrobi. A wątkowi o metalu, dobrze to zrobi, nawet jeśli już zareaguje nasz szanowny moderator nad moderatorami.

Dnia 15.09.2009 o 14:00, Fumiko napisał:

A Starscream gdzie się tym razem produkuje? Bo już narobił tyle, że go za całokształt by się przyciąć dało, to fakt...


Sprawdź sama: http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=762885

@Wojman >>
Też mam swoje ulubione wątki, ale zaraz potem co masz?
Odnośnie postów wykopywanych, to nie chodziło mi konkretnie o Azrę. Dobrze wiesz o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 14:07, Grzech napisał:

> A Starscream gdzie się tym razem produkuje? Bo już narobił tyle, że go za całokształt
by się przyciąć dało, to fakt...

Sprawdź sama: http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=762885


No tak, ale tu nie ma "ostatnio trollowany temat" tylko "najwięcej postów" co wcale chronologiczne być nie musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 14:00, Fumiko napisał:

A Starscream gdzie się tym razem produkuje? Bo już narobił
tyle, że go za całokształt by się przyciąć dało, to fakt...


Starscream dość często produkuje się w temacie o filmie, musi mieć sporo szczęścia, skoro Wojman jakoś nie zauważa jego postów, choć bez problemu wyhaczył ten jeden Azry w dokładnie tym samym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się