Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 14:11, Fumiko napisał:

> > A Starscream gdzie się tym razem produkuje? Bo już narobił tyle, że go za całokształt

> by się przyciąć dało, to fakt...
>
> Sprawdź sama: http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=762885

No tak, ale tu nie ma "ostatnio trollowany temat" tylko "najwięcej postów" co wcale chronologiczne
być nie musi :D

Gdyby ubogie dzieci internetu mnie nie prowokowaly to by nie bylo nawet 1 przeklenstwa, we wszystkich trzech przypadkach w temacie o kinie bylem prowokowany, ta akcje gdzie Azra dostal degrada (za pierwszym razem) jeszcze rozumiem bo tez niepotrzebnie wyjezdzalem z taka opinia i sie klocilem ale pozostale dwie ewidentnie bylo widac kto zaczal
BTW W ogole nie wiem co sie dzieje, widzialem cie raptem w 2-3 tematach i z tego co pamietam sie ze soba zgadzalismy, nie bylo zadnych klotni a tu tekst "Bo już narobił tyle, że go za całokształt by się przyciąć dało, to fakt..."
Poza tym macie racje ze pare razy mi sie udalo nie dostac degrada, np. za klotnie z castlerockiem w temacie o filmach i pare mocnych slow w temacie o tym cyrkowcu z GOLa no ale pewnie po tym poscie dostane za swoje (miejsce na radosc kablarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 14:55, Starscream napisał:

Gdyby ubogie dzieci internetu mnie nie prowokowaly to by nie bylo nawet 1 przeklenstwa,

Filarem zachowania każdego użytkownika w internecie jest "nie dać się sprowokować". Prowokatorzy tylko na to czekają (mówię ogólnie, nie o tej konkretnej sytuacji). Dajesz im satysfakcję, psujesz sobie opinię u innych. Niepotrzebnie. Zniżając się do poziomu prowokatora niczego się nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedna ofiara społeczeństwa chlip :(

Opryskliwy ton do niemalże każdego o innym zdaniu i dewiza "nie rozumiesz toś gówniarz" to na pewno powód dręczenia go przez tych zuych wrednych użytkowników tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 15:03, Azra napisał:

teraz to Starscream jest ofiarą, wyborne xD


Musi dostać jeszcze degrada. Najlepiej jakby dał go Wojman, to miałby szanse że ktoś się za nim wstawi, bo inaczej to szans nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 15.09.2009 o 15:17, rob006 napisał:

to miałby szanse że ktoś się za nim wstawi, bo inaczej to szans nie widzę :P


Ja mogę się za nim (i za każdym innym, prócz Dominisia =*) wstawić, kwestią jest tylko cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamię nałożonego sobie na ciebie PLONKa i aż odpiszę, bo mnie szlag jasny z nieba trafił.

Dnia 15.09.2009 o 14:55, Starscream napisał:

Gdyby ubogie dzieci


Nie pojmuję czemu dlaczemu jad się sączy z każdej Twej wypowiedzi. Azra przynajmniej w swej złośliwości prezentuje jakiś przewidywalny poziom, no i trzeba go dotknąć by się sparzyć. Ty zaś strzelasz dookoła kwasem niczym Alien potraktowany długą serią przez marines.

Dnia 15.09.2009 o 14:55, Starscream napisał:

mnie nie prowokowaly


A tyś piesek Pawłowa? Na dzwięk dzwonka biegniesz jeść? Na prowokację biegniesz bluzgać?

Dnia 15.09.2009 o 14:55, Starscream napisał:

bylem prowokowany


Problem w tym, że to prowokowanie polega na fakcie, iż ktoś ŚMIE się z Jaśnie Panem nie zgodzić bądź mieć inne zdanie. Udowodniłeś to już po wielokroć, nie tylko w temacie o filmie; vide choćby dyskusja we Kwasach o anime...

Dnia 15.09.2009 o 14:55, Starscream napisał:

by nie bylo nawet 1 przeklenstwa


Fakt że nie jesteś w stanie swych wypowiedzi oprzeć na merytorycznych argumentach, lecz musisz się posiłkować marnej próby chamstwem oraz bluzgami, świadczy tylko o twoim poziomie.

...albo raczej jego braku.

Dnia 15.09.2009 o 14:55, Starscream napisał:

miejsce na radosc kablarzy


n/c

P.S. Poza tym radość by była, gdyby ktoś wreszcie porządnie a słusznie dał Ci kopa w d.... pupsko i wysłał stąd precz, bowiem inteligentna dyskusja ...heh, co ja gadam... w ogóle samo pojęcie dyskusji przekracza twe zdolności percepcji i nie mieści się w kanonach twego wychowania. Zebrawszy do wora wszystkie twoje wspaniałe akcje, gdyby to forum byłoby jako a tako porządnie moderowane, byś dostał bana niczym ten przez Capcom wystawiony: do 12 grudnia 9999 roku <tu podziękowania dla S1Ga za wrzucenie ogniś linku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 19:53, Dexter_McAaron napisał:

Ty zaś strzelasz dookoła kwasem niczym Alien potraktowany długą serią przez
marines

fajny tekst
Ok czasami przesadzam, jak wam tak zalezy to mnie zbanujcie, zorganizujcie jakas petycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:08, Wojman napisał:

Spokojnie, na kazdego znajdziemy sposob.


Brzmiało dosyć dwuznacznie, tawariszczi.

O, Wojman znalazł metodę na SS-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:08, Wojman napisał:

I teraz jak widze uzytkownik Cie sprowokowal. A Ty zupelnie niepotrzebnie dales sie sprowokowac.
Spokojnie, na kazdego znajdziemy sposob.


Dobre podejście :) , nie siłą , lecz władzą :)

Od ciebie to można się nauczyć metod walki z złem w każdej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:13, Fumiko napisał:

Formularz to działa czy się znów spsuł był? ;-)


A sprawe zauwazylem i bez formularza. Ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:08, Wojman napisał:

I teraz jak widze uzytkownik Cie sprowokowal. A Ty zupelnie niepotrzebnie dales sie sprowokowac.
Spokojnie, na kazdego znajdziemy sposob.


Frankly, nie uważam się za prowokowanego i sprowokowanego ;) Aczkolwiek ktoś uparty zawsze może odbić piłeczkę stwierdzeniem, że alkoholik też nie czuje się alkoholikiem (tudzież inne, mniej brutalnie brzmiące stwierdzenie).

W takim razie nie będę się wdawał w drobiazgową analizę moich odczuć, bo tu zaraz dyskusja wejdzie na mieliznę, lecz stwierdzę - z pewnym żalem - iż dość zaskakujący jest fakt że słynny już Paragraf 22 o "odbieraniu innym użytkownikom przyjemności korzystania z forum" jest sposobem na upupianie w naprawdę błahych sprawach (vide up), zaś na faktycznie uprzykrzające życie persony tego sposobu dopiero ...jakoby... trza szukać.

Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jakby normalny user dostał za coś degrada czy warna, to ja co bym dostał? Bana od razu i to na rok czy co? Moze mi to ktoś wytłumaczyć? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że kolejny degrad dla Azry brzmi jak kiepski dowcip, ale jest rzeczywistością ...
Jak dla mnie to zwykła osobista wycieczka i doszukiwanie się pretekstu "jakby tu komuś wlepić degrada".
Zwłaszcza, że na forum jest tyle trolli i innych prowokatorów co szaleją sobię i kara ich nie spotyka.
Ale nie, zamiast zrobić coś pożytecznego, to wlepimy degrada doświadczonemu forumowiczowi, który nawet nie zawinił. Eh, bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 21:06, Outlander-pro napisał:

Przyznam, że kolejny degrad dla Azry brzmi jak kiepski dowcip, ale jest rzeczywistością
...
Jak dla mnie to zwykła osobista wycieczka i doszukiwanie się pretekstu "jakby tu komuś
wlepić degrada".
Zwłaszcza, że na forum jest tyle trolli i innych prowokatorów co szaleją sobię i kara
ich nie spotyka.
Ale nie, zamiast zrobić coś pożytecznego, to wlepimy degrada doświadczonemu forumowiczowi,
który nawet nie zawinił. Eh, bezsens.

A właśnie, co się ostatnio tu dzieje? Niektórzy userzy z dużym starzem dostają degrada za błahe powody... za co Azra dostał degrad?

i czy ktoś może mi odpowiedzieć na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się