Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 20:00, Kalejdoskop86 napisał:

A w mailu to nie było powiedziane za co będzie ban... a jakbym przez przypadek dał dubla
posta i dostalbym degrad za spam, to bym dostal ban na rok? :/


Wszystko zależy co piszesz, bo mi się zdarzyło mieć nawet po 3 posty pod sobą ale każdy był odpowiedzią dla innego użytkownika i wniósł do tematu odpowiednio dużo, aby nie być potraktowany jako spam, albo nikt się tym nie przejął lub nie zauważył. Wszystko zależy od sytuacji, ale pamiętaj jak stosujesz się do regulaminu to nie ma nawet takiego prawdopodobieństwa abyś dostał bana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Teraz każdy może napisać "Szanowny Panie Moderatorze, zrozumiałem że postępowałem źle, półroczny odpoczynek od forum dał mi sporo do myślenia, obiecuję poprawę (bla bla bla), proszę o cofnięcie bana" i bana nie ma. A jeśli ban może zostać cofnięty, to nie jest stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:26, kindziukxxx napisał:

ale pamiętaj jak stosujesz się do regulaminu to nie ma nawet takiego prawdopodobieństwa
abyś dostał bana :)


Oczywiście aby stosować się do regulaminu trzeba siedzieć w głowie moda, no bo to w końcu oni go tworzą i decydują co jest be a co cacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2009 o 20:28, rob006 napisał:

Oczywiście aby stosować się do regulaminu trzeba siedzieć w głowie moda, no bo to w końcu
oni go tworzą i decydują co jest be a co cacy :D

Straszną rzecz rzecz żeś wprowadził. Siedzieć w głowie moda. łobrzydliwe tudzież perwersyjne... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Bardzo ciekawe doświadczenie. Założę się, że miałbym potem szóstkę z biologii:). I ludzkość dowiedziała, by się w końcu, czy moderatorzy to zwykli ludzie, jak Ty i ja. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:52, wioslo95 napisał:

I ludzkość dowiedziała, by się w końcu, czy moderatorzy to zwykli ludzie, jak Ty i ja.



Nie wiem jak tobie, ale HaatreT daleko do "zwykłego ludzia". Nie widzisz jego jakże udanego zdjęcia w avku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:28, rob006 napisał:

> ale pamiętaj jak stosujesz się do regulaminu to nie ma nawet takiego prawdopodobieństwa

> abyś dostał bana :)

Oczywiście aby stosować się do regulaminu trzeba siedzieć w głowie moda, no bo to w końcu
oni go tworzą i decydują co jest be a co cacy :D

ale to tylko w przypadkach których nie reguluje nie zapisane prawo, ale nasi Modkowie są przewidywalni więc wiadomo co jest bezpieczne a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:17, kindziukxxx napisał:

ale to tylko w przypadkach których nie reguluje nie zapisane prawo,

Czyli "tylko" w każdym :D

Dnia 17.09.2009 o 21:17, kindziukxxx napisał:

ale nasi Modkowie są przewidywalni

Ha ha, niezły żart. :D Przewidziałbyś że aktor palący papierosa w awatarze jest niezgodny z regulaminem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2009 o 21:23, rob006 napisał:

> ale nasi Modkowie są przewidywalni
Ha ha, niezły żart. :D Przewidziałbyś że aktor palący papierosa w awatarze jest niezgodny
z regulaminem? :D


Czyli Kłejkowi się za to dostało pamiętam jak była ta afera, ale nie przyjrzałem się dokładnie, bo wiem ze jego plakat wyborczy przelazł, a plakat huntieog nie mógł przejść bo był niepoprawny politycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:27, Citkowsky napisał:

Hmmm, gadasz jakbyś był tu moderatorem od lat a nie początkujacym żółtodziobem ale ok.


A co tu ma do takiego twierdzenia doświadczenie w moderowaniu?
Przecież to chyba logiczny sposób myślenia o moderacji i skoro Hellmut wykazuje cechy "moderatora o wieloletnim doświadczeniu", to chyba nawet dobry znak, że moderatorem takim został, czyż nie?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:00, meryphillia napisał:

Przecież to chyba logiczny sposób myślenia o moderacji i skoro Hellmut wykazuje cechy
"moderatora o wieloletnim doświadczeniu", to chyba nawet dobry znak, że moderatorem takim
został, czyż nie?


To raczej znak, że ktoś mu napisał tę kwestię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:00, meryphillia napisał:

> >>>...............


Nie o to mi chodzi:)

Chodzi mi o zdanie:
>.......,,Moderatorzy nie są Wszechwidzący i Wszechsłyszący, jak się o nas mylnie sądzi (chodź to pojęcie względne ;)). Dlatego tyle razy mówimy, ślijcie formularze, bo dzięki nim otrzymujemy opisy sytuacji jak na tacy, i możemy obiektywniej zareagować"

Zabrzmiało jakby był modkiem conajmniej pare miesięcy i mówił o wysyłaniu formularzy z tysiąc razy:)
Wiem, czepiam się:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:05, Citkowsky napisał:

Zabrzmiało jakby był modkiem conajmniej pare miesięcy i mówił o wysyłaniu formularzy
z tysiąc razy:)
Wiem, czepiam się:) :P


No widzisz...
Jak ja byłbym modem, pewnie napisałbym: " jak macie jakieś ale, to poszli w siną dal...". ;))
Czyli jednak trzeba oddać szacun Hellmutowi, że pomimo faktu iż "moderatorski żółtodziób" z niego, to już ma otrzaskane dyplomatyczne formułki. ;)

Budo >>> Nie no bez przesady...
Teorie spiskowe, to chyba nie ten dział. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:20, Hellmut napisał:

Jakbym to ja wlepiał degrady w tamtym temacie, to może bym się tłumaczył.

Na forum?

>[...] jak się o nas mylnie sądzi (chodź to pojęcie względne ;)) [...]
Regulamin -> Punkt 3 -> Forum

Dnia 17.09.2009 o 20:20, Hellmut napisał:

Dlatego tyle razy mówimy

Mowimy? Nie przypominam sobie bys TY o tym mowil... Juz bardziej ''bylo wspomniane przez moderatorow''... Ale to juz wypomnieli inni ;)...

Dnia 17.09.2009 o 20:20, Hellmut napisał:

ślijcie formularze, bo dzięki nim otrzymujemy opisy sytuacji jak na tacy,

No chyba, ze nie dojdzie, nie bedzie sie komus chcialo, etc...

Dnia 17.09.2009 o 20:20, Hellmut napisał:

i możemy obiektywniej zareagować.

czesc ''mordek'' pewnie tak. Niestety, jak juz nie raz udowodniono, nie zawsze obiektywizm jest cecha wszystkich moderatorow...


Budo
Napisali? Raczej sam napisal... tyle, ze nie jest to juz oryginalny Hellmut. Zrobiono podstawke ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:10, meryphillia napisał:

Czyli jednak trzeba oddać szacun Hellmutowi, że pomimo faktu iż "moderatorski żółtodziób"
z niego, to już ma otrzaskane dyplomatyczne formułki. ;)


Pff, pewnie wyczytał to w tej broszurce o której wcześniej wspominałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:16, Piotrek_K napisał:

Napisali? Raczej sam napisal... tyle, ze nie jest to juz oryginalny Hellmut. Zrobiono
podstawke ;)...


Hehehe dobre, widzę, że ciągle jesteś w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:16, Piotrek_K napisał:

Mowimy? Nie przypominam sobie bys TY o tym mowil... Juz bardziej ''bylo wspomniane przez
moderatorow''... Ale to juz wypomnieli inni ;)...


Jakbys nie zauwazyl Hellmut jest Moderatorem, wiec doskonale wiesz w jakim kontekscie padala ta wypowiedz. A fakt jest taki, ze juz niejednokrotnie to o czym wspominal Hellmut mowilismy.

Dnia 17.09.2009 o 22:16, Piotrek_K napisał:

czesc ''mordek'' pewnie tak. Niestety, jak juz nie raz udowodniono, nie zawsze obiektywizm
jest cecha wszystkich moderatorow...


Jak rozumiem ty zawsze jestes obiektywny. Nie ma czegos takiego. Ja twierdze, ze uczucia, mysli i dzialania sa subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwól ze zapytam cie o cos jeszcze, bo nei wiem czy formularz dziala:
czy ostatni wpis na ja.gram.pl/kalejdoskop86 moze zostac uznanym za zly czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się