Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Gosh, skończ wreszcie z tymi durnymi pytaniami. Zatrzymałeś się z rozwojem na poziome trzylatka or what? Jak nie jesteś pewien czy wpis zostanie potraktowany jako niezgodny z regulaminem to po co w ogóle owy wpis piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:50, kindziukxxx napisał:

Czyli Kłejkowi się za to dostało

Ekhm ... jako że nikt do tej pory nie sprecyzował sam muszę zadbać o swoje. Było tak - przez naprawdę długi czas miałem różne awki "Tylerowe" w tym kilka z tym nieszczęsnym papierosem - i jakoś przez ten tygodnie czy tam miesiące nikomu to absolutnie nie wadziło ale jak widać do czasu. Wgrałem sobie nowego awa, po chwili mi zniknął ... wrzuciłem go ponownie i zaraz dostałem na forum info od Wojmana, że jak go jeszcze raz wrzucę dostanę -1. Zrobiła się od tego taka dość spora w sumie afera ale koniec końców musiałem go zmienić.
>pamiętam jak była ta afera, ale nie przyjrzałem się

Dnia 17.09.2009 o 21:50, kindziukxxx napisał:

dokładnie, bo wiem ze jego plakat wyborczy przelazł,

Jakby nie przeszedł to by dopiero był flame. Mleheheh.
>a plakat huntieog nie mógł przejść

Dnia 17.09.2009 o 21:50, kindziukxxx napisał:

bo był niepoprawny politycznie .

:-D

PS. Dołączam się do pytania - dlaczego Hellmuta nie ma w zakładce "moderatorzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:57, Tyler_D napisał:

>.................


Nie jestem w temacie ale co takiego w tym avku było nie tak, że trzeba było go usunąć pod groźbą degradu?? Może link byś zarzucił to bym zerknał jak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:00, Citkowsky napisał:

Nie jestem w temacie ale co takiego w tym avku było nie tak, że trzeba było go usunąć
pod groźbą degradu??

To nie jest pytanie do mnie.
>Może link byś zarzucił to bym zerknał jak to wyglądało.
http://fc09.deviantart.com/fs6/i/2005/108/4/e/Paper_Street_by_incidia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:04, Tyler_D napisał:

> ................


No to nieźle. Jak sądzę, temu komuś chodziło o niby propagowanie nałogu nikotynowego czyli palenia papierosów bo przecież tu kupa dzieci jest:) Zaiste bardzo ciekawe rozumowanie jak mniemam.
Ale wystarczy spojrzeć na avatar tej osoby która się tego czepiła aby posądzić go o propagowanie przemocy poprzez umieszczenie symbolu pistoletu we własnym avatarze. Zaraz zwróce się z prośbą o usunięcie tegoż avataru jako nieodpowiedniego z uwagi na obecność osób niepełnoletnich na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:00, Citkowsky napisał:

Nie jestem w temacie ale co takiego w tym avku było nie tak, że trzeba było go usunąć
pod groźbą degradu?? Może link byś zarzucił to bym zerknał jak to wyglądało.


Widze, ze znow wracacie do spraw dawno zakonczonych i wyjasnionych. Tyler dobrze wie, ze grozba degradu byla za dodanie tego samego avatara po usunieciu go przez Moderatora co jest normalna praktyka. EOT w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:09, Wojman napisał:

>.............


A jaki był powód usunięcia go przez moderatora? Jutro podeślę formularz z prośbą o zmianę twojego avatara jako nieodpowiedniego z uwagi na obecnosć dzieci na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:09, Wojman napisał:

Widze, ze znow wracacie do spraw dawno zakonczonych i wyjasnionych.

No i co z tego? O_o
>Tyler dobrze wie,

Dnia 18.09.2009 o 00:09, Wojman napisał:

ze grozba degradu byla za dodanie tego samego avatara po usunieciu go przez Moderatora

Tak ... tyle że ominąłeś całkiem ważny fakt a mianowicie to iż pierwsze usunięcie tego awa było "ciche" i prędzej bym to odebrał jako "to jakiś błąd techniczny" czy coś takiego a nie że jest on niezgodny z czymś tam ... Dopiero po ponownym wrzuceniu dostałem ostrzeżenie że jak tak dalej to będzie -1. Tyle gwoli ścisłości.

Dnia 18.09.2009 o 00:09, Wojman napisał:

co jest normalna praktyka. EOT w tym temacie.

Tak ... tyle że Citkowsky pytał co było w tym awatarze takiego złego a to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:12, Citkowsky napisał:

A jaki był powód usunięcia go przez moderatora? Jutro podeślę formularz z prośbą o zmianę
twojego avatara jako nieodpowiedniego z uwagi na obecnosć dzieci na forum.


Czego nie rozumiesz w skrocie EOT? Jak ci sie nudzi to idz na plac zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:12, Citkowsky napisał:

A jaki był powód usunięcia go przez moderatora? Jutro podeślę formularz z prośbą o zmianę
twojego avatara jako nieodpowiedniego z uwagi na obecnosć dzieci na forum.


O Boże, będziesz bojowniczył o stare dzieje. Pomijając to, że nic nikomu to teraz nie da, po prostu poczekaj na jakąś nową aferę i wtedy próbuj wojować. Bo naprawdę, odkopywanie tego teraz nie ma już chyba sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:16, Strange101 napisał:

> >................



Ja tylko poddaję w wątpliwość pewne decyzje wojmana.
Skoro avek z papierosem jest niedozwolony to czemu ikona pistoletu jest ok?
Ale to już nie napiszę do moderatorów a do adminów gramu i przedstawię sprawę. Ale to jutro bo teraz lece spać a rano do Wawy na Shift Tour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tak gwoli ścisłości i zakończenia (?) całej sprawy chciałem nadmienić dwie rzeczy:

- primo - nie miałem zielonego pojęcia że ktoś mógłby się o taką imo pierdołę jak taki awatar doczepić - wyszło to "w praniu" i zupełnie przypadkiem i nie było zamierzoną prowokacją

- secundo - ja ze swojej strony chcę powiedzieć że nie bawię się w żadne odkopywanie starych afer etc etc, po prostu kindziuxxx napisał coś apropos mojej osoby i tamtej afery - wyjaśniłem co było do wyjaśnienia, uściśliłem to co trzeba było. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:34, Tyler_D napisał:

- primo - nie miałem zielonego pojęcia że ktoś mógłby się o taką imo pierdołę jak taki
awatar doczepić - wyszło to "w praniu" i zupełnie przypadkiem i nie było zamierzoną prowokacją


Wierze i do tematu nie chce juz wracac, raz ze prawie rok juz minal, dwa - sprawa zostala wyjasniona.

Dnia 18.09.2009 o 00:34, Tyler_D napisał:

- secundo - ja ze swojej strony chcę powiedzieć że nie bawię się w żadne odkopywanie
starych afer etc etc, po prostu kindziuxxx napisał coś apropos mojej osoby i tamtej afery
- wyjaśniłem co było do wyjaśnienia, uściśliłem to co trzeba było. Tyle ode mnie.


Mnie tez nie bawi odkopywanie starych afer i robienie z nich nowych afer. Jesli ktos ma jakiejs niejasnosci niech napisze formularz to sprawe wyjasnimy. Naprawde nie ma sensu odkopywac i po raz kolejny przerabiac te same rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem to swoją decyzję wciąż uważasz za słuszną, więc co jest złego w przypomnieniu słusznej decyzji moderatora i przedstawienia jej jako przykład jego rzetelnej pracy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:57, Tyler_D napisał:

PS. Dołączam się do pytania - dlaczego Hellmuta nie ma w zakładce "moderatorzy"?


Zgaduję, iż odpowiedź można wyciągnąć z podobnej dość kwestii całkiem długiego "zdejmowania" S1Ga, cytuję:

S1G zostanie przeniesiony do Lozy Zasluzonych. W tej chwili po prostu jest cala masa innej roboty, wazne, zeby serwis, sklep, gramsajty i forum dobrze dzialalo. Strona o Moderatorach moze chwilke poczekac
(oryginał i całość pod numerem 0-800 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=19195)

Cóż, to furm jest ...err... dojrzałe... wielce obszerne. A jako dojrzałe i wielce obszerne, posłuszne jest choćby takim prawom jak inercja i troszkę czasu upływa nim sygnał dotrze do celu, nim ten cel podejmie decyzję, nim ją wreszcie wprowadzi w życie. Heh, jeśli statsy zostały naprawione po jakiś trzech kwartałach (prawdziwie łzę wzruszenia uroniłem gdym to wczoraj ujrzał), a my może i od jakiegoś roku marudzimy o rekrutację nowych mordek i póki co przybyła cała jedna (nic osobistego Hellmucie - po prostu nadal jest Was chronicznie zbyt niewielu), to mogę próbować szacować, że wklikanie nowego moda do tabelki zajmie jeszcze jakiś... tydzień? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Sig jakoś z listy modów zniknął, choć jeszcze niedawno tam był, więc jak ktoś już zaczął tam coś robić, to mógłby skończyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj go z honorami przenieśli do Krypt...eee... Loży (Zasłużonych, nie Szyderczyń, co by się niektórzy nie dopytywali). Wnioskuję więc, iż wczoraj była jakaś "spinka w sobie", pozałatwiano parę rzeczy, ale na formalne wprowadzenie Hellmuta do grona chyba już kalorii zabrakło. :>

BTW, skoro statsy te kilka miesięcy naprawiano, ciekawe ile wody w Odrze oraz Leithie upłynie, nim znów zagłosować będziemy mogli...? Trochę szkoda, bo rączka mnie świerzbi by porozdawać czerwone buziaki, gdy widzę rządek "Leniuch / Leniuch / Leniuch / Leniuch / o jeden Pracuś, jakiś ostatni Mohikanin moderatorki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:14, Wojman napisał:

Czego nie rozumiesz w skrocie EOT? Jak ci sie nudzi to idz na plac zabaw.


Ooo, znowu retoryka w stylu "idź sobie pograć"? Super. Mam nadzieję, że Hellmut będzie prezentował lepszy standard w podejściu do userów i nie pójdzie w Twoje ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:06, Dexter_McAaron napisał:

Chyba wczoraj go z honorami przenieśli do Krypt...eee... Loży (Zasłużonych, nie Szyderczyń,
co by się niektórzy nie dopytywali).


No ja jakoś nie widzę Siga w loży zasłużonych, po prostu wywalili go z listy modów i już. Jak zwykle pełen profesjonalizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się