Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 09:05, rob006 napisał:

No ja jakoś nie widzę Siga w loży zasłużonych, po prostu wywalili go z listy modów i
już. Jak zwykle pełen profesjonalizm :D


Z tego co widzę, to nie ma też Hellmuta wśród nowych moderatorów, czyli zwyczajnie, olano dział lub będzie on uzupełniony "w terminie bliżej nieokreślonym". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:28, Rozrobiony napisał:

Gosh, skończ wreszcie z tymi durnymi pytaniami. Zatrzymałeś się z rozwojem na poziome
trzylatka or what? Jak nie jesteś pewien czy wpis zostanie potraktowany jako niezgodny
z regulaminem to po co w ogóle owy wpis piszesz?

a jak nawet to co? moge sie pytac o co zechce a nie chce miec problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>moge sie pytac o co zechce a nie chce miec problemow...
Tak ... tylko że kolejne pytanie w stylu "a co dostałbym JA za to czy tamto" albo "na jaki okres miałbym bana?" tudzież "a czy to lub tamto jest zgodne z regulaminem?" jest już przynajmniej dla mnie oznaką wielkiej upierdliwości i wskazuje na to, że masz ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Masz regulamin, masz innych userów - widzisz co się dzieje to analizuj sam a nie zadawaj kolejny raz te śmieszne, dziecinne pytania ... bo jakbym był modem to bym cie zbanował za takie trucie enty raz o tym samym. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ci tłumaczyliśmy co i jak ... jak ktoś nam podpadł swoją działalnością na forum / gramie to jak wpadnie na irca to ma bana często na wejściu - my tam na swoich modków nie narzekamy. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

Już ci tłumaczyliśmy co i jak ... jak ktoś nam podpadł swoją działalnością na forum /
gramie to jak wpadnie na irca to ma bana często na wejściu - my tam na swoich modków
nie narzekamy. ;-D

Tak, ale ja znam ludzi, którzy na IRCU i na forum sie inaczej zachowuja a mimo to sie "ciesza z modkow na ircu" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 12:30, Kalejdoskop86 napisał:

Tak, ale ja znam ludzi, którzy na IRCU i na forum sie inaczej zachowuja a mimo to sie
"ciesza z modkow na ircu" ...

Co ty chcesz przez to powiedzieć, huh? Irc to miejsce specyficzne na którym można sobie pozwolić na nieco więcej niż na forum - tak cię to boli że ciebie tam nie ma? Jak tak ciągle narzekasz a to na nas a to na tamtejszą moderkę to po co tam w ogóle wchodzisz? Po co prowadzisz tę dziwną krucjatę? I tak nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Wojman od jakiegoś czasu był na niego cięty i to nie bez powodu, bo co drugi post azry przekraczał granicę dobrego smaku... Ja tam się cieszę :P (Muhahahaha!!!) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:58, Kukowsky napisał:

> A nie mówiłem? :D
Mówiłeś. :D To naprawdę nie było trudne do przewidzenia. ;)


Taaa? To powiedz kto jest następny na liście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 22:35, Mohair napisał:


> Taaa? To powiedz kto jest następny na liście :D

Ty, bo za mądry się zrobiłeś ;>


Hmm, jesteś już drugą osobą która obstawia właśnie mnie, coś w tym musi być :D

Poza tym ja nie robię się mądrzejszy, po prostu świat głupieje szybciej niż ja... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee ... bez Azry to już nie to samo będzie. ;-D Azra może i przeginał pałę ale przynajmniej w dobrym i zabawnym stylu, choć mam wrażenie że on tu jeszcze wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:44, Tyler_D napisał:

Łee ... bez Azry to już nie to samo będzie. ;-D Azra może i przeginał pałę ale przynajmniej
w dobrym i zabawnym stylu, choć mam wrażenie że on tu jeszcze wróci.


Myślisz, że coś takiego jak ban zgnębi Azrę i wprowadzi go w stan głębokiej melancholii oraz udręcznia psychicznego? Pra... błąd! Błąd! On się nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:44, Tyler_D napisał:

Łee ... bez Azry to już nie to samo będzie. ;-D Azra może i przeginał pałę ale przynajmniej
w dobrym i zabawnym stylu, choć mam wrażenie że on tu jeszcze wróci.

Dla kogo zabawne dla tego zabawne... dostał karę i dobrze, trzeba utrzymywać porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:54, Kalejdoskop86 napisał:

Dla kogo zabawne dla tego zabawne...

A znałeś Azrathela? Widziałeś jego posty? To w jakim stylu pisał? Bo chyba nie za bardzo ... jak już mówiłem - może i przeginał czasami dość mocno ale ja już bym wolał by było dzięsięciu Azrathelów niż ty jeden na forum ...
>dostał karę i dobrze, trzeba utrzymywać porządek.
Gl&hf z taką ekipą moderatorską. ;-DDD

PS. Zmieniłeś płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:57, Tyler_D napisał:

A znałeś Azrathela? Widziałeś jego posty? To w jakim stylu pisał? Bo chyba nie za bardzo
... jak już mówiłem - może i przeginał czasami dość mocno ale ja już bym wolał by było
dzięsięciu Azrathelów niż ty jeden na forum ...

No właśnie o to chodzi że nie znałam go wcześniej za bardzo, ale idąc rozumowaniem większości na forum - dobrze mu, bo nie lubił tych gier co ja? :< (dla wyjaśnienia: jak jeszcze normalnie pisałem to wielokrotnie zbesztaliście mnie, że mnie się Baldur nie podobał, że nie lubiłem Stalkera...)

Dnia 18.09.2009 o 23:57, Tyler_D napisał:

>dostał karę i dobrze, trzeba utrzymywać porządek.
Gl&hf z taką ekipą moderatorską. ;-DDD

yeaah

Dnia 18.09.2009 o 23:57, Tyler_D napisał:

PS. Zmieniłeś płeć?

Ano, nie czytasz sajta mojego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... widzę że chcesz być drugim Dominisiem na gramie ... w takim razie good luck and have fun. Mało co z twojego bełkotu łapię i nie zamierzam tego nawet rozkminiać bo to jakieś bzdury. Żegnam i mam nadzieję że szybko się z tym forum pożegnasz za takie akcje.

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się