Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 00:07, Tyler_D napisał:

Ekhm ... widzę że chcesz być drugim Dominisiem na gramie ... w takim razie good luck
and have fun. Mało co z twojego bełkotu łapię i nie zamierzam tego nawet rozkminiać bo
to jakieś bzdury. Żegnam i mam nadzieję że szybko się z tym forum pożegnasz za takie
akcje.

eot

co ty ode mnie chcesz chłopie?! -,- nawet nie rozumiem co piszesz, takiego chaosu to nawet najwięksi bałaganiarze nie robią na forum, looool :/
i nie naśladuję xD_ominika, tylko po prostu zmieniłem płeć z mojego własnego widzimisie :P

eot z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyler ma sporo racji, kopiujesz zachowanie Dominika, a czy specjalnie, to nie wiem. Dominiś przynajmniej oryginalny był :P Ty nawet tylu błędów ortograficznych i stylistycznych nie robisz co on ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:23, MaccCry napisał:

Tyler ma sporo racji, kopiujesz zachowanie Dominika, a czy specjalnie, to nie wiem. Dominiś
przynajmniej oryginalny był :P Ty nawet tylu błędów ortograficznych i stylistycznych
nie robisz co on ^^

nieee, staram się zrobić swój styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:32, MaccCry napisał:

A co, fireballe i wirusofobia Ci się znudziły?

Nieee, nadal się nimi interesuje ale mniej, teraz mam nową pasję. :)

btw. czy my przypadkiem nei robimy offtopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:34, Kalejdoskop86 napisał:

> A co, fireballe i wirusofobia Ci się znudziły?
Nieee, nadal się nimi interesuje ale mniej, teraz mam nową pasję. :)

Tja, ale żeby stać się "legendą" na tym forum, będziesz musiał się postarać i być naprawdę oryginalny. Po ostatnich wyczynach Dominika i spółki nie będziesz miał lekko...

Dnia 19.09.2009 o 00:34, Kalejdoskop86 napisał:

btw. czy my przypadkiem nei robimy offtopu?

OT jest pojęciem względnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:39, MaccCry napisał:

Tja, ale żeby stać się "legendą" na tym forum, będziesz musiał się postarać i być naprawdę
oryginalny. Po ostatnich wyczynach Dominika i spółki nie będziesz miał lekko...

Bah! Ja JUŻ jestem legendą i byłem nią na długo przed Dominikiem, patrz ja+Stalker czy ja+kula energii.

Dnia 19.09.2009 o 00:39, MaccCry napisał:

> btw. czy my przypadkiem nei robimy offtopu?
OT jest pojęciem względnym.

ech, nie filozofuj, przez ciebie psiball mi się nie udał -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:40, Kalejdoskop86 napisał:

Bah! Ja JUŻ jestem legendą i byłem nią na długo przed Dominikiem, patrz ja+Stalker czy
ja+kula energii.


Ja jednak nie byłbym z tego dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:44, Gumisiek2 napisał:

Ja jednak nie byłbym z tego dumny.

A ja jestem. :)
I czemu dyskryminujecie mnie? Zmieniłam płeć już praktycznie 3 miesiące temu, a tu już dowcipy... :(

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek przyjeżdża po 4 dniowym pobycie nad morzem, a tu proszę jaka niespodzianka, Kalej stara się robić z siebie forumowego błazna. Jak widać ban niczego go nie nauczył, ale w niektórych przypadkach prościej jest robić za głupka niż mądrego. Tak, czy tak, ni to śmieszne, ni to interesujące, najprędzej to do żałosnego można przypiąć. To już u Dominika wygląda to lepiej. Obstawiam...wyleci z hukiem za parę dni ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 01:02, Wipu napisał:

ale w niektórych przypadkach prościej jest robić za głupka niż mądrego.


Czasami lepiej zachować milczenie i wydawać się być głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości - autor cytatu niestety nieznany. To tak tym dwóm do przemyślenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:50, Kalejdoskop86 napisał:

I czemu dyskryminujecie mnie?


Tanie prowokacje, które śmieszą tylko autora, zawsze były i zawsze będą (i bardzo słusznie) napiętnowane. Dla mnie już powoli zarabiasz na bana, ale co on da, skoro stworzysz konto na którym:
1. Popiszesz trochę normalnie dla niepoznaki
2. Pośmiejesz się z konta Kalejdoskop
3. W kilku wątkach już nie wytrzymasz i powstawiasz dziwaczne posty
4. Przed okresem końca bana nagle zaczniesz się wielce interesować użytkownikiem Kalejdoskop i mimo początkowych kroków w punkcie 2, zaczniesz go bronić i czasem w jego imieniu przemawiać.
5. Jak już Cię odbanują, to wymyślisz bajkę, że to drugie konto to był tylko Twój znajomy z przedszkola, a teraz nie może nic pisać, bo rodzice zamknęli mu kompa w piwnicy, bo xxx (tu jakaś dziwna historyjka, jak ta z dostaniem 2 jedynek pierwszego dnia szkoły)

Ale jedno osiągnąłeś, trzeba przyznać - sprawiłeś, że ludzie patrząc na Twoje wyczyny zaczęli nieśmiało chwalić Dominikę. To jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Moja wina, że jestem inny? Urodziłem się chłopakiem, a teraz... sam nie wiem kim być... ;(

Dnia 19.09.2009 o 10:10, Strange101 napisał:

Ale jedno osiągnąłeś, trzeba przyznać - sprawiłeś, że ludzie patrząc na Twoje wyczyny
zaczęli nieśmiało chwalić Dominikę. To jest coś.

Cieszę się. :)

@Wipu
Nie robię nic złego! Mam dać zdjęcie mnie przed i po zmianie płci? Operacji plastycznych nie robiłem... ;(

@Anjinsan
"Do póki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów... " - Stanisław Lem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 08:58, Anjinsan napisał:

Czasami lepiej zachować milczenie i wydawać się być głupim, niż się odezwać i rozwiać
wszelkie wątpliwości - autor cytatu niestety nieznany.

Zdaje się, że to Twain powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:10, MaccCry napisał:

Cóż, Wojman od jakiegoś czasu był na niego cięty i to nie bez powodu, bo co drugi post
azry przekraczał granicę dobrego smaku... Ja tam się cieszę :P (Muhahahaha!!!) ^^



tylko co drugi? a tak bardzo się starałem... :/

w ogóle to wróciłem, pobawiłem się na podwórku jak Wojman mi kazał - niech ma chłopak trochę radości z życia.


V z jakiej lekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:15, Azyra napisał:

tylko co drugi? a tak bardzo się starałem... :/

w ogóle to wróciłem, pobawiłem się na podwórku jak Wojman mi kazał - niech ma chłopak
trochę radości z życia.


Mam przedziwne wrażenie że nie wyciągnąłeś z tej lekcji wniosków [/cpt. Obvious mode]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2009 o 22:18, Tyler_D napisał:

Bo i tak zaraz się pewnie pożegnamy. :d


nooo, wpadłem tylko na chwilę zobaczyć co słychać w kilku tematach.

na szczęście mam tyle stylu, żeby nie zakładać tematów w stylu "Wojman to..." - chyba po ostatnim flame warze było takich sporo, ni to śmieszne, ni szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:18, Tyler_D napisał:

Bo i tak zaraz się pewnie pożegnamy. :d


Eee, nie takie zaraz pewno... Mówisz jakbyś gramu nie znał... ;> Wszyscy (czyli wszystkich dwóch) modzi "czujnie śpią", w TV sporo dziś leci, zresztą sobota dziś to i czas zobaczyć paru znajomych, rodzinę... gdzie tam... Jeszcze kilka godzin sobie pożyje, zdąży na spokojnie posprawdzać te swoje ulubione tematy ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się