Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

\> Eee, nie takie zaraz pewno... Mówisz jakbyś gramu nie znał... ;> Wszyscy (czyli wszystkich

Dnia 19.09.2009 o 22:25, Dexter_McAaron napisał:

dwóch) modzi "czujnie śpią", w TV sporo dziś leci, zresztą sobota dziś to i czas zobaczyć
paru znajomych, rodzinę... gdzie tam... Jeszcze kilka godzin sobie pożyje, zdąży na spokojnie
posprawdzać te swoje ulubione tematy ^^''


Akurat gram w Batman: Arkham Asylum. Wpadlem tylko na chwilke zobaczyc czy wszystko w porzadku. No i prosze przy okazji kolejne konto trolla zbanowalem. Chyba mam w sobie cos z Batmana - pojawiam sie wtedy kiedy nikt sie tego nie spodziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:32, Wojman napisał:

Akurat gram w Batman: Arkham Asylum. Wpadlem tylko na chwilke zobaczyc czy wszystko w
porzadku. No i prosze przy okazji kolejne konto trolla zbanowalem. Chyba mam w sobie
cos z Batmana - pojawiam sie wtedy kiedy nikt sie tego nie spodziewa.

(kogo zbanowałeś? :D)
Ale musisz przyznać, że Batmanek jest super. prawda? Ja zamówiłem pre-order i jest to jeden z moich najlepszych zakupów growych w życiu. Fenomenalna gra! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIKT się nie spodziewa Hiszpańskiej Inkwizycji!!!

(nie mogłam się powstrzymać, ale w tej sytuacji to chyba nawet nie off-top =P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, Azyra już zbanowany :F Szkoda, ze mod który tego dokonał nie pofatygował się, żeby napisać za co :>

Od Azry (bo nie chce mu się znowu konta zakładać):

''Jestem trollem, bo krytykuję moderatora - napiszę to 100 razy na tablicy w swoim przedszkolu.
w ogóle to dlaczego Kalejdoskop radośnie sobie hasa po forum? za prowokację ze ''zmianą płci'' Dominik dostał kiedyś -2, ale to mnie nazywa się trollem.
co do tego Batmana - też lubisz przebierać się w obcisły lateks? : > "

Prosi on także o odpowiedź na jego email (czy tam formularz)


@Fumiko

Szkoda, ze mod który tego dokonał nie pofatygował się, żeby napisać za co :>

Kalejdoskop86

Zatwardzenia nie dostałem, co byś nie pytał 100 razy to samo. A odpowiedź Azry była do Wojmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:37, Vasilli napisał:

Hah, Azyra już zbanowany :F Szkoda, ze mod który tego dokonał nie pofatygował się, żeby
napisać za co :>

Od Azry (bo nie chce mu się znowu konta zakładać):

''Jestem trollem, bo krytykuję moderatora - napiszę to 100 razy na tablicy w swoim przedszkolu.

w ogóle to dlaczego Kalejdoskop radośnie sobie hasa po forum? za prowokację ze ''zmianą
płci'' Dominik dostał kiedyś -2, ale to mnie nazywa się trollem.
co do tego Batmana - też lubisz przebierać się w obcisły lateks? : > "

Prosi on także o odpowiedź na jego email (czy tam formularz)

Odwal się ode mnie, ja nic nie robię, a to, że nie jestem zdecydowany co do mojej płci to twoja ignorancja...
i tak, lubię wdzianka typu Batmana, na szkolnym balu maskowym w 2 klasie byłem batmanem, ale takim grubym xD i co? zatkało kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę misia, czuję się jakbym wilka z lasu wywołał i naraz wszystkie prawa Murphy''ego uruchomił... aż mi głupio...

Wojman --->

Mamy rozumieć, że zmienisz i upgrade''ujesz swego avka wreszcie? ^^

EDIT: Jak rozumiem, choćby powyższy post naszego nowego gramowego hermafrodyty nie kwalifikuje się do uprzykrzania życia na forum innym userom, tja? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:37, Vasilli napisał:

Kalejdoskop86

Zatwardzenia nie dostałem, co byś nie pytał 100 razy to samo. A odpowiedź Azry była do
Wojmana.

eee ja o czymś nie wiem? o nic takiego się nie pytałm, w ogóle kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2009 o 22:32, Wojman napisał:

Akurat gram w Batman: Arkham Asylum. Wpadlem tylko na chwilke zobaczyc czy wszystko w
porzadku. No i prosze przy okazji kolejne konto trolla zbanowalem. Chyba mam w sobie
cos z Batmana - pojawiam sie wtedy kiedy nikt sie tego nie spodziewa.

Myślę, że możnaby sobie darować tego typu określenia, bo jest to z pewnością nieuprzejme i nietaktowne. Zbanowanie Azry to inna sprawa, ale my, zwykli użytkownicy niestety nie mamy zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii. Ale z pewnością mogę powiedzieć, że to w porządku nie było. Tak samo jak nazywanie Azry trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:41, Dexter_McAaron napisał:

Mamy rozumieć, że zmienisz i upgrade''ujesz swego avka wreszcie? ^^


Moj obecny avatar ciagle mi sie podoba, nie widze na razie sensu go zmieniac. Fanem Batmana nie jestem. Na film Batman: Poczatek poszedlem do kina zeby wogole zobaczyc co to za jeden ten Batman. A okazalo sie, ze produkcja byla znakomita, wiec na Mrocznego Rycerza tez sie wybralem. I znow film okazal sie znakomity. A gra o przygodach Czlowieka-Nietoperza tez sie specjalnie nie interesowalem. Owszem poczytalem zapowiedzi w prasie i w internwcie, pomyslalem "taaaak gra bedzie super. A ja jestem swiety." i z ciekawosci sciagnalem demko. I okazalo sie ono super. :) Zamowilem wiec pelna wersje i teraz sobie gram. Nie widze jednak powodu, zeby zmieniac moj avatar. Fanem Bonda caly czas jestem. Batman to tylko ciekawostka. Nie zamierzam kupowac komiksow czy ogladac filmy animowane o tym superbohaterze. Ale na trzeci film kinowy z pewnoscia sie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Ale z pewnością mogę powiedzieć, że to
w porządku nie było. Tak samo jak nazywanie Azry trollem.


Moja wina, ze zaklada kolejne konta i trolluje? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz im powiedzieć, czemu JA nie mam bana? Bo nie mogą przeboleć, ze Azra spamuje kontami mimo bana i trolluje na forum i nadal ma bana, a ja nie... i czy w regulaminie forum jest dopuszczona dyskryminacja transseksualistów? Ja jestem takim i już śmiechy i pogardzanie moją osobą... ;(

EDIT: Powstało więce filmów pełnometrażowych o Batmanie, nie tylko dwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:37, Vasilli napisał:

Szkoda, ze mod który tego dokonał nie pofatygował się, żeby napisać za co :>


Ale ja nie pytam za co a w którym wątku, czy jakaś informacja jest :D

Bo krótkie "BAN" nie podaje za co, ale jest gdzieś konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azra: ,,Kłejk w wątku o prowokacjach zasłużył na degrad, bo krytykuje prace moderatorów, czego nie można robić, bo dostaje się bany - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29499&pid=1612 "

Azra: @Wojman ,,trolluje? nie chce cie zmartwic wojman, ale jak na trolla to mam chyba niezle poparcie na forum - na pewno wieksze niz ty (och, ban do n-tej potegi mi sie pewnie nalezy za ten atak personalny). poza tym - badz tak uprzejmy i pokaz mi, gdzie na nowym koncie sobie pofolgowalem, bo az chcialbym to zobaczyc. "


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:51, Wojman napisał:

Ale na trzeci film kinowy z pewnoscia sie wybiore.


A to bym ostrzegał przed pochopnym optymizmem, bowiem chodzą ploty że z nieznanych mi (i niezrozumiałych - bowiem jawi się to dla mnie niczym strzał sobie w stopę) powodów produkcja chce odsunąć tym razem Nolana od reżyserki - a z Nolanem wówczas zapewne zniknie i Bale. Co akurat to drugie mi mniej przeszkadza, bowiem chodzące drewno amerykańskiej kinematografii nie było nigdy moim ulubionym wcieleniem w rolę Netoperka; inna sprawa, że wiele osób polubiło już Krzysia, więc jego zniknięcie może być również bolesne, zwłaszcza gdy w jego miejsce pojawi się ktoś o charyźmie wzorowanej na zakapturzonym Clooney''u (oby bogowie pozwolili nam zapomnieć tamten film). :>

Z innej beczki: odczuwam za to nieopisany żal, że choć tak wyczerpująco odpisałeś na pierwszą cześć mego posta, nie odniosłeś się do mego EDITa. A szkoda, bowiem nie pojmuję zasad resocjalizacji panujących na tym forum i miałem nadzieję, że mi choć troszkę tę kwestię pomożesz zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=17271

@Wojamn:
Wojman, wiesz co? Widzę Cię pierwszy raz, uwierz, nie mam nic do Ciebie, jestem nowy na forum, ogarnięcie motywu z twoim banem zajęło mi co prawda tylko 5 minut, ale moim zdaniem przesadziłeś, ja tu trollowania nie widzę. A jeśli chcesz świecić przykładem na prawo i lewo, to chociaż po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A was wszystkich boli to, że Wojman jest dobrym moderatorem, ot co! Sam sobie odpowiem na wasze pytanie: nie mam bana bo nie łamię regulaminu w przeciwnieństwie do tych malkontentów z multikontami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2009 o 22:52, Wojman napisał:

Moja wina, ze zaklada kolejne konta i trolluje? Nie.


Zależy co dla kogo jest trollowaniem. Ja np nie dostrzegam nic złego w jego postach, czasem tylko dobitniej wyrazi swoje zdanie gdy zostanie sprowokowany przez prawdziwych trolli.
Proponuję byś Wojmanie się właśnie nimi zajął, a nie zwykłymi forumowiczami - kalejdoskop, dominik (chociaż on ostatnio mniej się naprzykrza), zdaje się Pawlo spamujący gdzie się da 2-3 wyrazowe posty ... a jest tego więcej.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się