Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 18:55, rob006 napisał:

Ja bym obstawiał że to uścisk ręki Wojmana, albo coś w ten deseń. ;]


Zawsze mi się wydawało że uścisk dłoni prezesa to jakaś nagroda... ;>

Kedziorus -->

To w jakiejś... chyba przygodówce... albo komedyjce... była scena, gdy skazanemu zaproponowano miesiąc odsiadki albo całą dobę słuchania najbardziej skocznych polek. Nie wiem czemu, jakoś mi się to przypomniało.

(pytany rzecz jasna wybrał odsiadkę, dodam dla uściślenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 18:57, Tyler_D napisał:

A może M****ni Jamesa Bonda - wstrząśnięte, niemieszane? ;-P


Daj, spokój, tu są dzieci, nie wymawiaj nawet takich słów...

@Dexter_McAaron
Ja myślałem że ten bonus to ma być taka dodatkowa kara, ale jak kto uważa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 18:34, Dexter_McAaron napisał:

Na czym polega degrad z bonusem? ^^''


To znaczy, ze w przypadku kolejnego wykorczenia bedzie degrad o co najmniej 2 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 07:35, Wojman napisał:

Jak bedziesz rozrabial to ja ci dam szlaban na forum.

ty lepiej powiedz czemu banujesz ze względu na przekonania i orientacje seksualną! ;(
nawet Kalej mi mówił, żebym na forum nie rozpowiadał jaki jest... kurde, tak to jest jak się ktoś otworzy przed obcymi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, wiedziałem, że Karkaszo wróci, wiedziałem :D Teraz, jak dostał bana, to pewnie zawita tutaj jakaś kuzynka Kaleja... W końcu z doborem płci on problemu nie ma, nie? :D
Strzeżmy się więc, nie znamy przecie dnia ani godziny :-D


Ps. Wojmanie drogi, jedno pytanie - skoro wiadomym jest, że Kalejdoskop wróci - czy pod postacią swojej kuzynki, matki, ojca czy też zmarłego wuja - tego pewnie nikt (nawet on sam) nie wie, to czy prościej by nie było zbanować go "na stałe", tzn. po IP? Chyba, że ma zmienne, to co innego. Ale chyba sam przyznasz, że to już jest po prostu żałosne, co ten osobnik czyni, czyż nie?...


Pozdrowienia,
Sześćset sześćdziesiąte szóste konto Kaleja. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>..............

Ban na IP nic nie da. Za to jest coś takiego jak w grach multi co zwie się global ban czyli ban na płytę główną. Każdy komp ma swój indywidualny tzw ,,guide" którego raczej nie da się zmienić (aczkolwiek ktoś może umie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 23:15, Citkowsky napisał:

tak, chodziło mi właśnie o to:)


O ile dobrze pamiętam to da się to zmienić nawet bez większych problemów w nowszych kartach bądź na routerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, owszem, ale wychodzimy z założenia że (w większości przypadków przynajmniej) przeciętny troll jest raczej wcześnie-nastoletnim smarkiem, którego poziom percepcji, wiedzy i umiejętności ogranicza się tylko do wypisywania ciężkich bzdur, a nie fałszowania swego IP i "gubienia tropu" naszych wątłych służb policyjnych.

Rzecz jasna, może się zdarzyć również jakiś sfrustrowany, domorosły hakier, a wtedy zrobi się ciekawie... <odpukuje w...cholera, co ja mam tu drewnianego-niemalowanego pod ręką?> Łudzę się jednak, że taki ma lepsze miejsca do wyżywania się niż gramypeely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 23:29, Dexter_McAaron napisał:

Rzecz jasna, może się zdarzyć również jakiś sfrustrowany, domorosły hakier, a wtedy zrobi
się ciekawie... <odpukuje w...cholera, co ja mam tu drewnianego-niemalowanego pod
ręką?> Łudzę się jednak, że taki ma lepsze miejsca do wyżywania się niż gramypeely.


Już jeden taki domorosły hakier kiedyś się po stronie CDP przejechał :D Więc wszystko się może zdarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie bywałem na wielu forach, a na tym chciałbym się zatrzymać. Zapoznałem się oczywiście z regulaminem, tylko mam parę pytań (może dla niektórych głupich) i chciałbym dostać odpowiedź:
-jak się porozumiewamy na forum? "per pan/pani" czy na "ty" ?
-czy zabronione jest mówienie o grach typu abandonware?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Carlossio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:51, Carlossio napisał:

-jak się porozumiewamy na forum? "per pan/pani" czy na "ty" ?

Na ty :-)

Dnia 24.09.2009 o 20:51, Carlossio napisał:

-czy zabronione jest mówienie o grach typu abandonware?

Mówienie nie, ale podawanie adresów z których można je ściągać Chyba nie było by mile widziane, ostatecznie abandonware sam w sobie jest nie tyle legalny co twórcy przymykają na niego oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:51, Carlossio napisał:

mam parę pytań (może dla niektórych głupich) i chciałbym dostać
odpowiedź:


Yay :D Takie posty powinni pisać wszyscy na starcie, byłoby mnie degradów zapewne ^^

Dnia 24.09.2009 o 20:51, Carlossio napisał:

-jak się porozumiewamy na forum? "per pan/pani" czy na "ty" ?


Myślę, że forma mniej oficjalna wystarczy, mało kto jest tutaj tak wrażliwy na tym punkcie, żeby się czepiać :)

Dnia 24.09.2009 o 20:51, Carlossio napisał:

-czy zabronione jest mówienie o grach typu abandonware?


Z tego, co wiem, jest to legalne, więc chyba można, ale poczekaj na odpowiedź Moderatora :)

Dnia 24.09.2009 o 20:51, Carlossio napisał:

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Również pozdrawiam,
M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:58, Carlossio napisał:

Och, tak szybkiej odpowiedzi nie oczekiwałem. ^^ Dzięki koledzy.


Magia tego forum - napiszesz inteligentny post w uczęszczanym temacie - niemal na pewno błyskawicznie otrzymasz odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:04, Furr napisał:

Magia tego forum - napiszesz inteligentny post w uczęszczanym temacie - niemal na pewno
błyskawicznie otrzymasz odpowiedź :).

Cóż, moje pierwsze wrażenie to takie, że mało tu trolli czy innych szkodników, większość userów to normalni ludzie. Jak nie to mnie oświeć (nie wiem co tu jeszcze pisaliście w tym temacie, nie patrzyłem parę stron wstecz, a podejrzewam, że wielu trollów tutaj swoje żale wygłaszało :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:06, Carlossio napisał:

Cóż, moje pierwsze wrażenie to takie, że mało tu trolli czy innych szkodników, większość
userów to normalni ludzie.

mhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się