Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

O nie, rozgryzła mnie :<

Ach, gdybyś słyszała te krzyki i zawodzenia forumowiczów, kiedy im borowałem ząbki młotem pneumatycznym... tfu! wiertłem. A ile tej plomby poszło na temat, to mnie nikt teraz nie rozliczy? Buuu ;(

Powiesiłem sobie nad łóżkiem kolejne cztery ósemki do kolekcji, te trofea to dopiero zalążek tego, co się będzie dziać [mroczny śmiech] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:26, Hellmut napisał:

Powiesiłem sobie nad łóżkiem kolejne cztery ósemki do kolekcji, te trofea to dopiero
zalążek tego, co się będzie dziać [mroczny śmiech] :D


Ósemki to zęby mądrości. Niełatwo o takowe na forum.


Spoiler

Mam oczywiście na myśli, że one rosną dość późno, a na forum dużo młodej młodzieży, a nie co innego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość wielką cnotą jest, ja sobie i 20 lat na powiększenie kolekcji poczekam, tylko monopol na ich wyrywanie musze sobie załatwić, ale to już inna historia, opisana w 55 tomach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raanyy... ja rozumiem żeś nowy, ale ile Ty czasu spędzasz przed monitorem i czy już się żywisz przed kroplówkę? ;) Tak szybkiego zamknięcia tematu, reakcji wkrótce mierzonej w sekundach, to ja na tym forum chyba od roku już nie widziałem... ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:17, Dexter_McAaron napisał:

Raanyy... ja rozumiem żeś nowy, ale ile Ty czasu spędzasz przed monitorem i czy już się
żywisz przed kroplówkę? ;) Tak szybkiego zamknięcia tematu, reakcji wkrótce mierzonej
w sekundach, to ja na tym forum chyba od roku już nie widziałem... ^^''

Wybacz, wlokę się tak, ponieważ jestem teraz na strasznie wolnym łączu... nie dało się szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Firefoxa, zbytnio się przywiązałem, a sekundy nie są dla mnie istotne, tym bardziej, że bardzo nie lubię korzystać z Opery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:36, Dexter_McAaron napisał:

(BTW, dalej próbuję zrozumieć zależność pomiędzy tą specyficzną funkcją nowej Oprah a
wybitnie zubożonym wyświetlaniem się forum)


W jakim sensie? Ta funkcja kieruje zapytanie zamiast do serwera WWW, to do serwera Opery, który sam zapytuje serwer WWW który chcesz oglądnąc, ściąga stronę, kompresuje obrazki bardzo mocno (stąd dziwny wygląd elementów na forum) i taką zmniejszoną wersje strony wysyła tobie. (Jeśli ktoś niedawno wchodził na gram, to obrazek jest ładowany bezpośrednio z serwer Opery zamiast znów wysyłając wcześniej zapytanie do serwera WWW).
W skrócie działa to jak proxy kompresujący obrazki ;)
Dlatego ta funkcja na szybkich łączach niewiele daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 20:53, Volvox napisał:

Dlatego ta funkcja na szybkich łączach niewiele daje.


Tyzyny, JAK działa Turbo jestem świadom. Po prostu jakiś czas temu troszkę się nim pobawiłem (na netbooku co prawda) i o ile niektóre strony wyglądały po prostu biedniej, to gram.pl... hmmm... powiedzmy że efekt był zbliżony do uruchomienia Pierwszego Fallouta (bez zabawy w poprawę grafiki) na monitorze 1920 x 1200 ;)

...i po prostu zaintrygowało mnie to.

Besides, ktoś już ten temat jakiś czas temu wspominał i to było takie nawiązanie... mało czytalne, przyznaję się bez bicia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 08:51, Ponury666 napisał:

Ja mam takie pytanie czy wy macie jakoś rozdzielone sektory ,,działalności" tak jak to
jest na innych forach ?


Kazdy Moderator zajmuje sie calym forum. Jak w jakims dziale potrzebna jest interwencja to pierwszy Moderator, ktory sprawe zauazy to sie nia zajmuje ew. niektore sprawy podsylam Hellmutowi, zeby sie zaznajomil ze specifika Moderowania tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 09:16, Wojman napisał:

Kazdy Moderator zajmuje sie calym forum.


Był kiedyś mod tylko od podforum technicznego co nie ruszał np. podforum spamu ;P

Czy to co piszesz weszło chyba niedawno w życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 09:20, Kakarotto napisał:

Czy to co piszesz weszło chyba niedawno w życie ;)


Nie do końca, niektórzy po prostu nie lubią pewnych działów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 09:26, Budo napisał:

Nie do końca, niektórzy po prostu nie lubią pewnych działów ;]


Czy lubią czy nie jak się kogoś prosi to trzeba pomóc. Moderatorzy mają dbać o porządek na forum, ale także pomagać nam - userom, my tu jesteśmy najważniejsi :P

Poza tym, to nie jesteś modkiem, to się nie znasz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 09:20, Kakarotto napisał:

Był kiedyś mod tylko od podforum technicznego co nie ruszał np. podforum spamu
;P


Owszem byl Moderator, ktory zajmowal sie glownie podforum pomocy technicznej. Do innych dzialow tez jednak czasem zagladal, szczegolnie jesli bylo to cos pilnego. A teraz nie ma Moderatora, ktory zajmuje sie tylko jednym dzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 09:46, KrzysztofMarek napisał:

Zakładka z moderatorami już działa (u mnie). Ale Hellmuta, jako moderatora, nie ma...


Nie wiem kiedy bedzie, ale wczesniej czy pozniej bedzie. Strona o Moderatorach ma raczej znaczenie trzeciorzedne. Wazniejszy jest sklep, forum czy gramsajty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się