Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 09:50, Wojman napisał:

Owszem byl Moderator, ktory zajmowal sie glownie podforum pomocy technicznej. Do innych
dzialow tez jednak czasem zagladal, szczegolnie jesli bylo to cos pilnego. A teraz nie
ma Moderatora, ktory zajmuje sie tylko jednym dzialem.


Zróbmy hipotetyczne założenie: prosisz modka x (nie wiesz czy x ma przydzielone działy czy nie) o powiedzmy podpięcie posta z regulaminem jakieś zabawy w dziale spamu, odpisał byś proszącemu tekst typu - "Niech ktoś inny ci pomoże, ja nie tykam spamu, bo tylko podforum techniczne moderuję"? Raczej nie wypada. Szczególnie, że oficjalnie nigdzie nie pisało, że x ma ograniczone działanie w swej moderatorskiej sile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie bylo takich sytuacji. A jak ktos prosi o pomoc w jakiejs sprawie i akurat Moderator jest dostepny to zazwyczaj pomaga. Po za tym jak wspominalem wczesniej nie ma u nas obecnie podzialu, ze H. zajmuje sie takim dzialem, W. innym, a O. jeszcze innym o V. nie wspominajac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 11:06, Wojman napisał:

Z tego co wiem to nie bylo takich sytuacji. A jak ktos prosi o pomoc w jakiejs sprawie
i akurat Moderator jest dostepny to zazwyczaj pomaga. Po za tym jak wspominalem wczesniej
nie ma u nas obecnie podzialu, ze H. zajmuje sie takim dzialem, W. innym, a O. jeszcze
innym o V. nie wspominajac. :)


Z tego co się orientuję była taka sytuacja. Tyle, że z tego co się orientuję modek X nie jest już modkiem. Czyli sprawa przedawniona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak cuda na tym świecie się zdarzają, drzewa chodzą, świnie mogą latać, zaś zakładka modów została (aż mi się nie chce liczyć po jakim czasie) uaktualniona. Szał.

W każdym razie, wreszcie możemy oceniać Hellmuta... Drogi panie, okres ochronny się skończył! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 18:38, Dexter_McAaron napisał:

W każdym razie, wreszcie możemy oceniać Hellmuta... Drogi panie, okres ochronny
się skończył! ;)

Oh nein! :P

Teraz każdy może się poczuć jak jakiś prezydent i wciskać pod moją ksywką Czerwony Guzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 18:38, Dexter_McAaron napisał:

A jednak cuda na tym świecie się zdarzają, drzewa chodzą, świnie mogą latać, zaś zakładka
modów została (aż mi się nie chce liczyć po jakim czasie) uaktualniona. Szał.


Jednym zdaniem: apokalipsa sie zbliza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiada na maile, więc napiszę tutaj.

Chodzi mi o wątek poświęcony westernom ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23414&tpage=12). Jakby nie patrzeć kerkas wypowiada się na temat, ale jednak sytuacja, w której 90% topicu zapełnia jeden user, nie jest za ciekawa. Dla mnie jest to zwyczajny spam, bo wygląda to tak, jakby pisał sam do siebie, a nikogo innego to nie interesowało.

BTW Właśnie przyjrzałem się dokładniej temu tematowi. Kerkas niejednokrotnie pisze nowe posty w kilku minutowych odstępach tylko po to, aby podać program telewizyjny na kolejny dzień - IMO to już gruba przesada i bezczelne nabijanie postów...


Tylko nie wyjeżdżajcie mi tu z pseudomoderatorką - kontaktowałem się z moderatorami w tej sprawie już dwa razy, ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem mordką ale wypowiem się na ten temat - ci co troche są zorientowani w sytuacji na forum kojarzą kerkasa - to jest taki nasz forumowy Syzyf, fanatyk i człowiek od brudnej roboty. Ja rozumiem że taki "spamerski" wątek wygląda cokolwiek dziwnie, rozumiem że może się to nie podobać i w ogóle ale ja wstrzymałbym się z określeniami że ten user sobie bezczelnie spamuje. Być może jest to swego rodzaju nabijanie postów jednakże nie szukałbym akurat w tym przypadku winy i naprawde ... jeżeli nikomu on nie wadzi to po co mu przeszkadzać? Przecież w gruncie rzeczy nie robi nic złego. Wystarczy spojrzeć na Quziy i zabawy w których to częściowo ograniczono spam przez "x postów na godzinę" i tym podobne ... problem w tym że tych ograniczeń na dobrą sprawę nikt nie przestrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:48, LESZ3u napisał:

BTW Właśnie przyjrzałem się dokładniej temu tematowi. Kerkas niejednokrotnie pisze nowe
posty w kilku minutowych odstępach tylko po to, aby podać program telewizyjny na kolejny
dzień - IMO to już gruba przesada i bezczelne nabijanie postów...


Wolę już zdecydowanie użytkownika, który "spamuje" jakimiś sensownymi informacjami do przekazania i dzięki któremu przypomnę sobie na czas o jakimś ciekawym filmie, który chciałem zobaczyć w TV, niż całe tabuny ludków, którzy faktycznie spamują tak istotnymi dla funkcjonowania tej społeczności pierdołami w rodzaju: co dzisiaj jedli na śniadanie, czy jaką rzecz widzą na obrazku...

Czepiasz się zwyczajnie...
To, że rzadko ktoś się odzywa we wspomnianym wątku, to nie znaczy jeszcze że nikt go nie czyta i nie wykorzystuje zawartych w nim informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby, to chyba można umieścić program telewizyjny na najbliższe dni w jednym poście? Przeszkadza, nie przeszkadza - to już sprawa dyskusyjna. Fakt, informacje te mogą się komuś przydać, ale ja jakoś nie lubię przebijać się przez masę mało wnoszących postów tylko po to, aby poczytać opinie innych o westernach.

Z mojej strony to wszystko. Może się czepiam. Lubię to ;) Żegnam. Pa. Buśś ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 23:08, Shego napisał:

Po prostu mu zazdroscisz ilosci postow nie widze innego motywu

Dajże spokój, jak ilość postów na jakimkolwiek forum może wzbudzić zazdrość? Jeśli jest ktoś kto się tym przejmuje na serio, psychoanalityk się kłania i długie rozmowy nad rozwiązaniem problemu. A mi się też nie podoba sprawa tego wątku jak teraz do niego zajrzałem. Wierz mi, Lesz3 do takich osób nie należy. Sama sprawa wątku jest zaś kontrowersyjna bo rzeczywiście trochę to nie wygląda jak topic poświęcony dyskusji ale jak jeden wielki monolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fundacja nie jesteś sam melduje się. ;) Mnie też taki widok denerwuje, ale racja. Jest tyle spamerskich gierek forumowych itp. ,że dochodzę do wniosku, że jeżeli nie chcemy spamu to musimy zamknąć forum. ;p No ale naszczęście są teraz takie czasy, że nie spotykamy się z takim uciążliwym, przeszkadzającym spamem, tylko z takim niewinnym, niewadzącym nikomu. ;]

Pozdr.

Pozdr. Hellmut. ;D Idę pooglądać zakładkę moderatorzy. Ooo patrząc po "poznaj wroga" to będą jeszcze z Ciebie ludzie. ;p (trzeba się jakoś podlizać moderatorowi) ^^

Edit: Czy to mi się zdaje, czy rzeczywiście ostatnio moderatorzy stali się bardziej otwarci i częściej zachodza w interakcję z forumowym otoczeniem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze polecę wątek o czarnym kryminale. :D Mi osobiście nic w takim zachowaniu nie przeszkadza, choć cała sytuacja jest IMO zabawna :D

@Shego
Nie mierz ludzi swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dorzucę swoje 3 grosze, jako user, nie jako Moderator.
Jestem zdania, że jeżeli ktoś pisze sensownie, do rzeczy i na temat, to może napisać i 20 postów jeden pod drugim. Sam wielokrotnie pisałem kilka postów pod rząd w tematach o Euro 2012 czy ptasznikach, bo inni rozmówcy po prostu nie mieli akurat nic do powiedzenia. I kiedy chce się powiedzieć coś nowego, nie trzeba sztucznie czekać, aż ktoś doda posta przed nami. To niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się