Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Takie mam pytanie: czy w przeciągu bodajże 3-4 lat, jaśnie Wojmanie, nie mógłbyś chociaż raz odpuścić użytkownikowi? Naprawdę, czy tak ciężko jest wykazać się empatią? ;@ Godzina. Godzina, nie więcej, ''amnestii'' GSa na szybki backup twórczości aż tak by zaszlachtowała twoje ego? Rozumiem głupią batalię o papierosa przy avku, wtedy się żrecie i jedziecie po sobie właściwie dla jaj (no chyba, że to wszystko było na poważnie, ale wtedy ciężko by mi było wyobrazić sobie spaczenie umysłu tegoż pana Moda...), ale tutaj chodzi o coś naprawdę dużego i ważnego. Okaż się człowiekiem w końcu ;/


Przeszło przez zaporę betonową czy nadal będziemy udawać bezmózgiego robota odpier*alającego pracę, panie Wu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 23:31, Madoc napisał:

O wolność, ojczyznę, honor, hip-hop, heavy metal, dziwki, wódkę, skitlesy i OGIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŃ!

Cała Warszawa dzisiaj wierzy, że
Polonia wygra kolejny mecz
A chociaż mecz ten wygrać ciężko jest
To nie jest dla nas trudna rzecz
Tłum kibiców dziś na stadion bieży
I z kibiców każdy o tym wie
Że Polonia dziś wygra swój mecz
Cała Warszawa będzie się cieszyć
Do boju Polonia!
Do boju Polonia!
Marsz, marsz, marsz
Do boju marsz
Zwycięstwo czeka nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 23:31, Madoc napisał:

O wolność, ojczyznę, honor, hip-hop, heavy metal, dziwki, wódkę, skitlesy i OGIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŃ!


Honor? Trochę powagi, chłopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do widzenia - BAN

UPDATE:
karolekx23x - ostrzezenie za spam
booba - degrad -2 za spam
Madoc - degrad -1 za spam
Budyn - degrad -2 za spam

UPDATE 2:
deih - degrad -2 za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje że wykażesz się ludzkimi cechami i odpiszesz jak poważny człowiek na post Szarakusa.
Niestety się zawiodłem. Mocno. Niestety unikasz tematu i robisz z siebie pustą maszynke do banów. Przecież tak nie musi być.
Nie chce cię urazić oczywiście. Jeśli jednak to zrobiłem mam nadzieje że mi to powiesz. Nie zbanujesz, nie zdegradujesz, nie użyjesz pusto swojej władzy tylko po prostu napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze po tekstach w stylu "[Wojman] Ty idioto. Ty baranie. Ty bucu" czyli po prostu obrazaniu mnie nagle zmienie zdanie? Oznaczaloby to tylko zgode na takie dzialanie. Zeby dyskutowac trzeba miec o czym, widac niektorzy nie maja argumentow to rzucaja mieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 01:04, Wojman napisał:

Myslisz, ze po tekstach w stylu "[Wojman] Ty idioto. Ty baranie. Ty bucu" czyli po prostu
obrazaniu mnie nagle zmienie zdanie? Oznaczaloby to tylko zgode na takie dzialanie. Zeby
dyskutowac trzeba miec o czym, widac niektorzy nie maja argumentow to rzucaja mieskiem.

Myśle że w końcu w wypowiedziach niektórych użytkowników powinienieś widzieć więcej niż tylko "[Wojman] Ty idioto. Ty baranie. Ty bucu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 00:54, Blu napisał:

/.../


AQQ, w ten sposób odpowiedziałeś sobie na pytanie z tematu tego wątku.
Rozwścieczonego Wojmana lepiej nie ruszać, bo posypie degradami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 01:04, Wojman napisał:

widac niektorzy nie maja argumentow to rzucaja mieskiem.


Mhm, a ty zamiast pozbawić ich tych pretekstu do "rzucania mięskiem" to robisz wszystko, żeby trwali w swoich przekonaniach, bo co - napisanie odpowiedzi na pytanie kogokolwiek uwłacza Twej godności? Dla mnie jakbyś odpowiedział na to, o co ciebie pytają inni, to wszystko by się rozeszło "po kościach". A ignorując owych użytkowników chcąc-nie chcąc dajesz im pretekst do takiego, a nie innego zachowania. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 01:04, Wojman napisał:

Myslisz, ze po tekstach w stylu "[Wojman] Ty idioto. Ty baranie. Ty bucu" czyli po prostu
obrazaniu mnie nagle zmienie zdanie? Oznaczaloby to tylko zgode na takie dzialanie. Zeby
dyskutowac trzeba miec o czym, widac niektorzy nie maja argumentow to rzucaja mieskiem.


Kiedyś przepowiedziałem upadek moderatorstwa Tyhe, Piotrka, kNOTA.
Oni odpadli. Tobie też przepowiadam - twoje postępowanie jest przegięciem, nadużywasz władzy i też skończysz swoje moderowanie. Przeczuwam, że gram.pl podziękuje ci. Wkońcu wielu będzie ci mogło bezkarnie nakłaść.
Tobie aż się prosi aby nalać ciukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!

Wszyscy głosujemy do gram.pl za wylaniem tego czerwonego mohera - tora.

Kto jest za ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się