Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 16:58, Laid_back napisał:

Standardowa grupa młodych gniewnych z forum jak zawsze musi dać upust >swojemu niezadowoleniu,

A ty jak zawsze nie widzisz problemu. :) Wot i wsio.

Dnia 08.02.2010 o 16:58, Laid_back napisał:

ale Isildur jest dobrym kandydatem i nie wiedzę przeciwwskazań dla pełnienia >przez niego
tej funkcji :)

Ponieważ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:57, Tyler_D napisał:

Tak, zadane pytanie nie było trudne do zrozumienia. To w konfrontacji chociażby z twoim
wiekiem daje dość zabawne wyniki. Zabawne inaczej rzecz jasna.


Nie każdy jest alfą czy omegą :P

Dnia 08.02.2010 o 16:57, Tyler_D napisał:

To o co w takim razie? Co ci się tak zachciało?

Może lubię jak dyskutujesz z modkami i sam chciałem tego spróbować... ;]
Co mnie do tego skłoniło zostawię dla siebie ;) (mam nadzieję, że uszanujesz moje zdanie na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:00, Tyler_D napisał:

Ponieważ?

Nie miał błędów ort w mailu do gramu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:02, Isildur napisał:

Nie każdy jest alfą czy omegą :P

Pytanie o którym mowa było do zrozumienia dla ucznia podstawówki ...
/.../
Ech ... zaczyna się. Każdy ma jakiegoś stajla ... nawet ty. Obstawiam że ciężko ci na tym forum będzie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:02, Isildur napisał:

Nie każdy jest alfą czy omegą :P

Nie każdy jest alfą, omegą. Każdy z nas jest tylko człowiekiem. Wszystko fajnie tylko trzeba prezentować jakiś poziom a nie sie głupio tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś dodać, że to grupa, która jeszcze tupie nóżką, krzyżuje ręce na klatce piersiowej, oraz krzyczy "No to foch!". Wtedy to byłoby bardziej pokrywające się z rzeczywistością. Szkoda, że nie znasz aktualnie obowiązujących trendów.

@Madoc
A titsy to gdzie? Czy znów mam dołączać jpgi abyś wiedział jak one wyglądają? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skwituje ten wybór jedyną, całkiem prostą onomatopeją, gdyż uważam że owijanie moich odczuć w słowa w tym momencie nie ma sensu. A więc, przejdźmy do rzeczy:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

O Jezuuuuu, mój brzuch!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<epic_lulz>

Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:05, Tyler_D napisał:

Pytanie o którym mowa było do zrozumienia dla ucznia podstawówki ...

A Co byś wolał moderatora, który by się z Tobą kłócił i chciał Cię zdegradować za to, że się z nim nie zgadzasz zamiast takiego, który przyznaje, że nikt nie jest doskonały i każdy może się pomylić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:08, Chaotizz napisał:

będzie kolejnego moda mniej. I dobrze.


Dobrze? Bo będzie można wrócić do starego marudzenia, że za mało modów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid, poza owymi młodymi, sporo gramowiczów ma mieszana uczucia co do tej "nominacji". Spora część z nich jest tu od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:11, Volvox napisał:

> będzie kolejnego moda mniej. I dobrze.

Dobrze? Bo będzie można wrócić do starego marudzenia, że za mało modów ;)

I tak nadal jest za mało jak na tak ''ogromne'' forum, więc na jedno wychodzi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:11, Volvox napisał:

Dobrze? Bo będzie można wrócić do starego marudzenia, że za mało modów ;)


Wrócić? A to ja miałem zamiar przestawać? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zrobić ten post jako odpowiedź, abyś nie zgubił tego co napiszę.

Volvox, Hellmut > All

P.S Ewentualnie możesz sobie zamiast przecinka postawić > :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:58, Laid_back napisał:

Standardowa grupa młodych gniewnych z forum jak zawsze musi dać upust swojemu niezadowoleniu,
ale Isildur jest dobrym kandydatem i nie wiedzę przeciwwskazań dla pełnienia przez niego
tej funkcji :)


ci młodzi gniewni są na tym forum co najmniej dwa razy dłużej od Ciebie - szkoda, że to nie oni decydują o tym, kto zostanie moderatorem, a sami moderatorzy (dwaj?) i wiecznie-nieobecna-zielona-Góra.

Ostrowiak -> punkt dla Ciebie, jak wdowiakm się rozkręci to założę się, że jego koronnym kontrargumentem będzie wojmanowe 'a chcesz -1?'. obym się mylił, bo do wdowiakma szczerze mówiąc nic nie mam. ot, ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zamiast takiego, który przyznaje, że nikt nie jest doskonały

Dnia 08.02.2010 o 17:11, Albii napisał:

i każdy może się pomylić ?

Ja rozumiem że niektórzy mogą takich rzeczy jeszcze nie wiedzieć, rozumiem także że czasem można to powiedzieć ale jeśli wywody danej osoby opierają się prawie wyłącznie na prawieniu truizmów ... to cóż. Ja wolałbym kogoś nieco bardziej rozgarniętego. Bo pisząc enty raz że nikt nie jest doskonały niczego się nie rozwiązuje ani nie przedstawia się w dobrym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 14:13, Isildur napisał:

> Chyba nie do konca zrozumiales pytanie;p
>
A jeśli nawet to coś się stało? Człowiek nie jest nie omylny :P

Nie no spoko tak tylko napisałem, nic sie nie stalo nie banuj mnie prosze. :D

Poza tym ja tez jestem zdania ze na forum jest za malo modow. Na innych forach jest ich znacznie wiecej i lepiej to funkcjonuje. Poza tym postawa Volvoxa z tym edytowaniem przeklenstwa jest prawidlowa- tak powinny wygladac interwencje w takich przypadkach a nie degradowanie jak robia o inni modzi a pozniej zdziwko ze ludzie sie buntuja. To nie forum policyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu Kraków zbudowano. Ale nie dziwię się, że nikt nie chce na moderatora startować. Moderator ma pracować dla ludzi, ale dla niektórych niewdzięczników, to nie warto nawet palcem ruszać... :(

Daelor@

Dnia 08.02.2010 o 17:13, Chaotizz napisał:

ci młodzi gniewni [...] - szkoda, że to nie oni decydują o tym, kto zostanie moderatorem

Nie decydują ? Oo Raczej się im nie chce, ruszyć dup$ka(taka pokemonowa forma cenzury) i znaleźć kogoś godnego, według tych osób, kandydata i wysłać zgłoszenie. Taki wysiłek... zapomniałem, lepiej jest narzekać zamiast samemu coś zrobić... -.-

"Jesli chcecie zostac Moderatorem albo macie jakiegos sensownego kandydata na to stanowisko to wyslijcie nam maila za pomoca formularza ze strony www.gram.pl/moderator"

Tyler@
Jeżeli nawet to co się stało ? Powiedział, że nie jest nieomylny. Zginął ktoś ? Ucierpiał ktoś ? Nie, jakbyście nie ciągnęli tego, że się pomylił to On nie musiałby się tłumaczyć. I co Wam to daje, te ciągłe narzekanie, szukanie każdego możliwego sposobu by wejść nowemu modkowi w odbyt i zniechęcić go do forum ? Już nie ma gier, ani lepszych zabaw, nie przeszkadzających innym ? Ja osobiście wolę jakiegoś wesołego ludzkiego moderatora niż maszynę bez uczuć.

Starscream@ Hmmm... Przyjemnie by Ci się czytało posty, gdzie w każdym zdaniu powtarzałoby się słowo np: "Kurw@" ? Nie wiem jak kiedyś, ale zaglądały tu kiedyś także dzieci. No, ale nieelegancko tak klnąć. Albo np: powiedziałbym " Kurw@ nadal nie rozumiesz mojego posta" i potem. Ups... palec mi się zsunął, chciałem powiedzieć, do mojego przyjaciela Kury, że nie rozumie mojego posta. Nie mam nic do tego posta o kolorowych jajkach, czy co tam było, ale jakby to na każdym kroku. No, ale racja. Lepiej niech moderatorzy ganiają po forum i cenzurują posty zamiast zająć się czymś ważnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się