Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2010 o 00:07, Jakli napisał:

Ps. Nie pomyślałeś o założeniu innego forum? Będziesz tam adminem, nikt Ci nie podskoczy
:3. Pokażesz jakim jesteś forumowym koksem.

Powtarzacie się. Jeśli nie podoba mi się władza, nie uciekam z kraju. Ma prawo przebywac na tym forum, jak i na każdym innym.

Dnia 09.02.2010 o 00:07, Jakli napisał:

Ps2. Druga opcja to zostań modem (o ile ktoś takiego buraka na to stanowisko weźmie ;D)
i zrób tak by forum, podniosło poziom wypowiedzi, poziom moderowania i ogólnie przybrało rangę Utopii ; d.

Za tą wypowiedź, nawet jeśli mod Ci nie przyleje, to ktoś powinien Ci dać w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Powtarzacie się. Jeśli nie podoba mi się władza, nie uciekam z kraju. Ma prawo przebywac na tym forum, jak i na każdym innym.
A ktoś mu zabrania ? No to jak mu się nie podoba i ciągle narzeka to dla niego jak i dla innych będzie lepiej jak zmieni forum, albo podejście. ;)

Dnia 09.02.2010 o 00:30, Rick napisał:

Za tą wypowiedź, nawet jeśli mod Ci nie przyleje, to ktoś powinien Ci dać w mordę.

Ja bym mu tam dał buzi. ;* :p

Kurczę, znowu fanbojuję. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad Ps.
Pff. Nie musi, ale może ;). Jak mu się tu nie podoba to powiedz mi po co tu siedzi? No tak inne tematy i te sprawy, ale z drugiej strony założenie nowego forum, wprowadzenie takiej władzy jakiej się chce oraz kontynuacja wątków z tego forum nic nie kosztuje ;D.
Ad Ps2.
Nie ładnie grozić ;). Jeśli moderator, będzie chciał mi dać warna, degrada, bądź bana to to zrobi. Mi zostaje w takim przypadku odwołać się (formularz <3!) bądź przyjąć z pokorą to co mi przyniesie los, no i przy okazji mieć satysfakcję, że nazwałem kolegę Tylera po imieniu ;).
(swoją drogą nie użyłem wulgaryzmu, ani nie obraziłem tylko dokonałem oceny szanownego kolegi za jego wypowiedzi).
Jeśli zaś Ty chcesz "dać mi w mordę" to proszę bardzo, gadu gadu się umówimy strzelisz mnie w twarz, tylko najpierw wytłumacz mi za co mam oberwać, bo nie widzę bym tu napisał nieprawdę, wprost przeciwnie, ja tylko stwierdzam fakty! ;)
Ps. Dzięki Albii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 14:26, Daelor napisał:

będzie cytował regulamin tak jak kiedyś wikipedię.


Skoro tak lubisz wypominac przeszlosc to moze zajrzymy do twojej? A tam akurat sa fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:12, L33T napisał:

Laid, poza owymi młodymi, sporo gramowiczów ma mieszana uczucia co do tej "nominacji".
Spora część z nich jest tu od początku.


Wyjasnij pojecie "spora grupa gramowiczow" wziawszy pod uwage, ze jest zarejestrowanych kilkadziesiat tysiecy uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 08:17, Wojman napisał:

Wyjasnij pojecie "spora grupa gramowiczow" wziawszy pod uwage, ze jest zarejestrowanych
kilkadziesiat tysiecy uzytkownikow.


Z czego na forum wypowiada się raptem dwa i pół tysiąca. Warto też zauważyć, że rok temu liczba ta dochodziła do 4 tysięcy, a przed dwoma laty praktycznie nie spadała poniżej tego poziomu. Liczba aktywnych użytkowników na forum spada, ale już o tym się nie mówi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 09:13, rob006 napisał:

Z czego na forum wypowiada się raptem dwa i pół tysiąca.


Dobrze zalozmy, ze na forum regularnie wypowiada sie 2500 osob. A ile z nich ciagle narzeka? Patrzac po tym watku to mniej niz 20, ale dla rownego rachunku zalozmy, ze 20. Ile to daje? 0,8%. Czyli nie jest to zadna wiekszosc jakby nie patrzec.

A teraz wez pod uawge fakt, ze gram.pl to nie tylko forum, ale tez GSy, IRC, sklep czy kolektyw z ktorego tez korzystaja uzytkownicy, wtedy ten dystans sie jeszcze zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o gram ircu. No tak przecież tam nie zaglądasz. Nawet stare modki się z owej nominacji śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:40, L33T napisał:

Zapominasz o gram ircu. No tak przecież tam nie zaglądasz. Nawet stare modki się z owej
nominacji śmieją.


Hmmm... To bywa tam ktoś poza mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:15, Tyler_D napisał:


Uła...
Hm, w Gothicu 3 był pewien ork. Można było poczęstować go tekstem "latarnia twego intelektu nie świeci zbyt jasno, co?", odpowiadał coś w stylu "po co ci światło latarni, przecież jest dzień".
Tak mi się jakoś przypomniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:21, Wojman napisał:

Dobrze zalozmy, ze na forum regularnie wypowiada sie 2500 osob. A ile z nich ciagle narzeka?
Patrzac po tym watku to mniej niz 20, ale dla rownego rachunku zalozmy, ze 20. Ile to
daje? 0,8%. Czyli nie jest to zadna wiekszosc jakby nie patrzec.


Ech, nie wiem czy nie dostrzegasz niektórych rzeczy, czy po prostu udajesz że ich nie dostrzegasz. To że ktoś nie narzeka nie znaczy że mu się podoba to co się dzieje. Wyciągnij kalkulator i policz jeszcze raz: mam ponad 40 tyś użytkowników, którzy napisali choć jeden post. Wypowiada się lekko ponad 7% użytkowników którzy kiedykolwiek skalali się choć jednym postem. Czyli ponad 90% użytkowników nie spodobało się to forum - jakby nie patrzeć to jest większość. ;] Widzisz? Ja też potrafię manipulować statystykami ;D
Ale bardziej serio, ze statystyk liczba (w przybliżeniu) osób wypowiadająca się w styczniu roku:
2008 - 3900 użytkowników, 102 tyś postów;
2009 - 3400 użytkowników, 69 tyś postów;
2010 - 2666 użytkowników, 47 tyś postów;

W ciągu 2 lat spadek liczby użytkowników o ponad 30%, i spadek liczby postów o ponad 50%. Wyciągnij wnioski, bo mówicie że ludzie niepotrzebnie narzekają, ale to chyba jedyny sposób aby coś do was dotarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 12:06, rob006 napisał:

Ale bardziej serio, ze statystyk liczba (w przybliżeniu) osób wypowiadająca się w styczniu
roku:
2008 - 3900 użytkowników, 102 tyś postów;
2009 - 3400 użytkowników, 69 tyś postów;
2010 - 2666 użytkowników, 47 tyś postów;

W ciągu 2 lat spadek liczby użytkowników o ponad 30%, i spadek liczby postów o ponad
50%. Wyciągnij wnioski, bo mówicie że ludzie niepotrzebnie narzekają, ale to chyba jedyny
sposób aby coś do was dotarło...


Cos mi manipulujesz statystykami. Po pierwsze - rok 2010 jeszcze sie nie skonczyl, nadal jest blizej poczatku niz konca. Z przytoczonych przez ciebie statystyk wychodzi, ze przez nieco ponad miesiac zostalo napisanych 46% liczby postow w stosunku do calego 2008 roku. Czyli jest duza szansa, ze w tym roku bedzie postow znacznie wiecej niz 2008 i 2009 roku (nadal sie powoluje na twoje statystyki). Na razie wypowiedzialo sie 2666 uzytkownikow w stosunku do 3900. Mysle, ze przez 11 miesiecy liczba znaczaco wzrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh fajne statystyki :) Ja na nie nigdy nie patrzyłem ale i tak po samym forum zauważyłem że jego atrakcyjnośc spadła. Albo ja wyrosłem albo tu nie dzieje się już tak dużo ciekawych rzeczy ;p

gram.pl down ?

http://www.google.com/trends?q=gram.pl%2C+forum.gram.pl&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0

może troszku ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 12:23, Wojman napisał:

Cos mi manipulujesz statystykami. Po pierwsze - rok 2010 jeszcze sie nie skonczyl, nadal
jest blizej poczatku niz konca. Z przytoczonych przez ciebie statystyk wychodzi, ze przez
nieco ponad miesiac zostalo napisanych 46% liczby postow w stosunku do calego 2008 roku.
Czyli jest duza szansa, ze w tym roku bedzie postow znacznie wiecej niz 2008 i 2009 roku
(nadal sie powoluje na twoje statystyki). Na razie wypowiedzialo sie 2666 uzytkownikow
w stosunku do 3900. Mysle, ze przez 11 miesiecy liczba znaczaco wzrosnie.

Oj Wojman, Wojman, czas się ogarnąć :P Te statystyki są porównaniem aktywności użytkowników w STYCZNIU z danych lat. Miesiąc do miesiąca.
Tak więc Tyler ma rację, zarówno ilość użytkowników jak i ich aktywność maleje. Dlaczego tak się dzieje? Dont know, dont care. Fakt jest faktem.

Co do nowego modka... cóż ludzie podobno się zmieniają, dobry kawał czasu nie jestem aktywny na forum, więc nie wiem co się dzieje, ale gdyby oceniać kandydata po historii... cóż powiedzmy, że Wdowiakm a.k.a. Wikipedia master faworytem by nie był. To takie moje .02zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 12:33, POZDRO-Grizzly napisał:

gram.pl down ?


Ano, dotychczasowa strategia nie sprawdza się za dobrze. Powoli, ale w miarę systematycznie oglądalność strony spada. Miejmy nadzieję, że nowe kierownictwo ma jakiś konkretny pomysł jak temu zaradzić. Niestety jednak, moim zdaniem, popełniają znów ten sam błąd - szykują zmiany które podpowiada im poradnik ''jak zrobić fajną stronę internetową'' i konkurencja swoimi działaniami. Zadziwiające dlaczego nikt z panów managerów nie wpadnie na pomysł zapytania - "Hej, co byście chcieli na stronie? Czego wam brakuje? Co lubicie, a co nie?". Czy to aż tak trudno zapytać? Czy boją się, że ktoś im powie: "Płacimy Ci żebyś takie rzeczy wiedział, a nie pytał ludzi!"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzajmy i tak przeczież gram.pl jest popularne i raczej nie zbiednieje ;p
A to że nie idą w ślady googla tzn. zdominowania całego internetu... może nie są po prostu zachłanni :) I tak jest fajnie bo są non stop konkursy z super nagrodami. Szkoda że tylko jeszcze nigdy nic nie udało mi się wygrac :(
Po tym jak od CDP się odłączyło to na moje się już tu trochę nudniej zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 13:04, POZDRO-Grizzly napisał:

nie no nie przesadzajmy i tak przeczież gram.pl jest popularne i raczej nie zbiednieje


Ale skoro tendencja jest malejąca, to jednak znak, że obrano gdzieś niewłaściwy kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się