Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2010 o 14:05, Transylvanian_Hunger napisał:

Nie chciałem
się bawić w wysyłanie maili, tak będzie najprościej.


Skoro tobie sie nie chce bawic wysylanie maili to moze mnie sie nie chce reagowac na prosby? Po to jest formularz kontaktowy, ktory czytaja wszyscy Moderatorzy, zeby z niego korzystac. No juz dobra, niech bedzie sprawdze o co tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:12, Wojman napisał:

Skoro tobie sie nie chce bawic wysylanie maili to moze mnie sie nie chce reagowac

W Polsce mamy wystarczająco silnie rozwiniętą biurokrację, dlatego chciałem tego uniknąć.
Myślałem, że trzeba sobie pomagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:15, Transylvanian_Hunger napisał:

Myślałem, że trzeba sobie pomagać ;)

Też tak myślałem. Używanie formularzy zdecydowanie nam pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:54, Hellmut napisał:

Też tak myślałem. Używanie formularzy zdecydowanie nam pomaga :)

Widzę, że niepotrzebnie się w ogóle prosiłem o przysługę. Dawniej się napisało do moderatora na gg, szybko sprawa była załatwiona i wszyscy byli zadowoleni. Myślałem, że moderator jest dla forumowiczów a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:58, Transylvanian_Hunger napisał:

Widzę, że niepotrzebnie się w ogóle prosiłem o przysługę. Dawniej się napisało do moderatora
na gg, szybko sprawa była załatwiona i wszyscy byli zadowoleni. Myślałem, że moderator
jest dla forumowiczów a nie na odwrót.


Ale o so chosi? Przeciez zareagowalismy na twoja prosbe, zalatwilismy sprawe, a przy okazji zwrocilismy uwage na fakt, ze po to jest formularz, zeby z niego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od tego jest formularz, a nie prywatne GG ? -.-''

Transylvanian_Hunger@
Taki wielki problem formularz wysłać... trzeba nad nim tyle czasu się namęczyć i w ogóle. Nie rozumiem kompletnie moderatorów. Jak mogą utrudniać tak użytkownikom korzystanie z forum. Sami powinni lookać po tematach gdzie trzeba post przypiąć, a tu żeby jeszcze trzeba było wysilać się i napisać ?! Niedorzeczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 21:08, Albii napisał:

Może od tego jest formularz, a nie prywatne GG ? -.-''

Może to nie GG? Tylko prywatna wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 21:08, Albii napisał:

Niedorzeczność!

Och, Ech ! Weź mnie od razu wychłostaj za mą: arogancję, lenistwo i bezmyślność. Chciałem szybko i łatwo, ale widocznie nie tędy droga. Nieważne. Swego czasu nie było problemów, napisałem np. do Walgierza na gg i było ok ( i dla mnie, i dla niego ). Dajmy temu spokój, bo sprawa ta nie wymaga jakiegoś rozdmuchiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:25, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanko co trzeba zrobić żeby zostać moderatorem ? ;D


Przede wszystkim mieć ukończone 18 lat :P
Na dzień dzisiejszy nie ma planów powiększenia grupy moderatorskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:25, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanko co trzeba zrobić żeby zostać moderatorem ? ;D

Przede wszystkim się zgłosić, albo zostać zgłoszonym. Gram.pl przyjmuje na Moderatorów tylko osoby pełnoletnie, i tylko jeżeli jest taka potrzeba.

Inne warunki są raczej umowne, trzeba po prostu pokazać, że się będzie dobrze wypełniało swój obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:25, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanko co trzeba zrobić żeby zostać moderatorem ? ;D


Trrzeba sie wykazac. Na Moderatorow nie sa wybierani przypadkowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:51, Wojman napisał:

Trrzeba sie wykazac. Na Moderatorow nie sa wybierani przypadkowe osoby.

A Ty drogi Wojmanie jak się wykazałeś ? ;) Odparłeś hordę trollów szturmujących południowe bramy forum i za te dzielne czyny król uczynił Cię swoim rycerzem walczącym o porządek na forum ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 21:34, Albii napisał:

A Ty drogi Wojmanie jak się wykazałeś ? ;) Odparłeś hordę trollów szturmujących południowe
bramy forum i za te dzielne czyny król uczynił Cię swoim rycerzem walczącym o porządek
na forum ? ;)


Mialem swoje zaslugi, czesc z nich nadal jest objeta klauzula tajnosci. :) A gdy byl oglaszany nabor na Moderatorow to sie zglosilem i zostalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze zasmiecam watek o NDSie:

Ktos kto sie pyta czy gry z Lite''a sa kompatybilne z DSi moze akurat NIE BYC zorientowany, ze jakiegos slotu brakuje. No bo skoro NOWSZA wersja to znaczy, ze zawiera stare i NOWE rzeczy. Dlatego tez Twoja wypowiedz z pierwszego posta wprowadza usera tego forum w blad.

Zeby sie pozniej nie okazalo, ze powiesz komus, ze moze wlac dowolne paliwo do swojego auta, a jak juz to zrobi i sie spyta CZEMU sie zepsulo to wspomnisz, ze we wczesniejszej pominales jednak te paliwa, ktorych pistolet nie pasuje do danego wlewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się