Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2010 o 20:09, Ostrowiak napisał:

EE wtf? Avatar to avatar, każdy go zmienia podług kaprysu.

Nie,nie WTF Ostrowiaczku.Zauważyłeś,że ostatnio tak w tym samym(Chyba) Wdowiakm i Hellmut zmienili avek,a to troche mi się wydawało podejrzane,że mają jakieś zasad i jeśli ofc. mogę wiedziec to...

Edit:Eh miało byc odpowiedz:Sorry za double posta i przed czasem "EDIT"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avek to prywatna sprawa, oczywiście moderator powinien (bardziej niż inni) pilnować się aby nie było to nic niewłaściwego ale poza tym to można go zmieniać na własną rękę dowolną ilość razy :)

-> kindziukxxx
Spokojna głowa, ręka zbyt często nam się nie ześlizguje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:11, Budo napisał:

No, nie do końca, kiedyś mi TYHE butelkę Bolsa z awatara usunęła ;]


TYHE też człowiek i napić się chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:20, Volvox napisał:

> No, nie do końca, kiedyś mi TYHE butelkę Bolsa z awatara usunęła ;]

TYHE też człowiek i napić się chciała ;)



Damn, oszukała mnie. Mówiła, że zniszczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:35, Budo napisał:

Damn, oszukała mnie. Mówiła, że zniszczy :/


Bardzo przyjemnie nam się niszczyło całą kontrabandę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:11, Budo napisał:

/.../> No, nie do końca, kiedyś mi TYHE butelkę Bolsa z awatara usunęła ;]

Pewnie dlatego, że reklamowanie napojów wyskokowych jest dopuszczalne dopiero, kiedy dzieci poszły spać. A bez napisu o szkodliwości widok butelki Bolsa uznała za reklamę. W sumie chyba niesłusznie, bo sama butelka to informacja, nie reklama. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym razem wielkie brawa dla wojmana za ban dla aope - po raz kolejny udowodnił, jak bardzo niekompetentnym jest modem. oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 13:33, Daelor napisał:

tym razem wielkie brawa dla wojmana za ban dla aope - po raz kolejny udowodnił, jak bardzo
niekompetentnym jest modem. oby tak dalej!


Było to trochę zbyt pochopne jak dla mnie, dał się po prostu wciągnąć w jałową dyskusję i finalnie... ponieść emocjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2010 o 13:38, mufur napisał:

Było to trochę zbyt pochopne jak dla mnie, dał się po prostu wciągnąć w jałową dyskusję
i finalnie... ponieść emocjom.


który to już raz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gybym stwierdzil, ze na przyklad handlujesz prochami albo sprzedajesz dziewczyny do burdelu i na poparcie tych slow nie mial zadnego dowodu to chyba raczej nie bylbys zadowolony i zadalbys albo dowodow albo zaniechania takich twierdzen. My tez nie lubimy jak sie bez dowodow oskarza o bardzo brzydkie rzeczy, a gdy prosimy o dowody albo przeprosiny to nie otrzymujemy ani jednego, ani drugiego tylko pyskowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 13:42, Wojman napisał:

Gybym stwierdzil, ze na przyklad handlujesz prochami albo sprzedajesz dziewczyny do burdelu
i na poparcie tych slow nie mial zadnego dowodu to chyba raczej nie bylbys zadowolony


przez internet? przez internet możesz wrzucać ile chcesz, nie robi to na mnie żadnego wrażenia. zły przykład, kombinuj dalej.
niektórzy duzi chłopcy chyba do tej pory nie nauczyli się, że nawet jeśli wygrasz kłótnię w internecie, to i tak jesteś upośledzony.
a, i zapomnieli o żelaznej zasadzie - szklanka zimnej wody zamiast pisania bzdurnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 13:42, Wojman napisał:

Gybym stwierdzil, ze na przyklad handlujesz prochami albo sprzedajesz dziewczyny do burdelu
i na poparcie tych slow nie mial zadnego dowodu to chyba raczej nie bylbys zadowolony
i zadalbys albo dowodow albo zaniechania takich twierdzen. My tez nie lubimy jak sie
bez dowodow oskarza o bardzo brzydkie rzeczy, a gdy prosimy o dowody albo przeprosiny
to nie otrzymujemy ani jednego, ani drugiego tylko pyskowke.


Zaraz, zaraz to jak ktoś Ci powie że jesteś dealerem prochów i nie odszeczeka tego lub nie udowodni to walisz odrazu z buta w łeb...?? Bo BAN można przyrównac właśnie do takiego nokautu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiedziałem, że 3 miesiące bez flame-wara to o wiele za długo -.-
A ja proponuję jego zakończenie, bo forum to nie jest miejsce na zabawę w adwokatów zbanowanego.

I proszę się nie dziwić, jeżeli posypią się degrady i bany... bo to praktycznie zawsze tak się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 13:56, Hellmut napisał:

No tak, wiedziałem, że 3 miesiące bez flame-wara to o wiele za długo -.-
A ja proponuję jego zakończenie, bo forum to nie jest miejsce na zabawę w adwokatów zbanowanego.

I proszę się nie dziwić, jeżeli posypią się degrady i bany... bo to praktycznie zawsze
tak się kończy.


Zauważ że nikt go nie broni, a jedynie wyraża opinię nad sensownością wyciągania tak ciężkiego działa jakim jest BAN. I mam tu na myśli takie sytuację w przyszłości, bo pomimo kontrowersyjności decyzji Wojmana jest ona ostateczna i nieodwołalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2010 o 14:14, mufur napisał:

Zauważ że nikt go nie broni, a jedynie wyraża opinię nad sensownością wyciągania tak
ciężkiego działa jakim jest BAN. I mam tu na myśli takie sytuację w przyszłości, bo pomimo
kontrowersyjności decyzji Wojmana jest ona ostateczna i nieodwołalna.


i znowu będziecie jechać na Wojmana? Jest jaki jest, ale przynajmniej jest moderatorem, popełnił błąd czy nie zbanowana osoba możne to wyjaśnić a decyzja może zostać zmieniona. To że Wojman potrafi dawać dużo banów, albo bardzo dużo to nie jest jego wina, on po prostu nie chce aby było tutaj drugie forum Onetu.., w sumie to chyba nikt tego nie chce... kiedyś był KnOT a teraz co Wojman da bana i od razu "zwolnennicy" szukają czegoś aby tylko znaleźć błąd... a nie ma ludzi nieomylnych, a nikt na tym forum bana za darmo raczej nie dostał....


I brawo dla Isildura za oczyszczenie pewnego wątku, fakt nie dał bana ale jestem pewny gdyby Wojman zrobił to samo od razu byłoby tu wiele skarg.... mimo iż kary byłyby podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 15:37, kindziukxxx napisał:

a nie ma ludzi nieomylnych


To naprawdę zajefajnie, tłumaczmy tak sobie każdą już mniej fajną decyzję i w ogóle najlepiej olać sprawę, bo wszystko samo zrozumie że popełnia błędy.

Już nie piję do tej poprzedniej sprawy, ale sorry, taka linia obrony jest, nazwijmy to sobie delikatnie, chybiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 15:37, kindziukxxx napisał:

I brawo dla Isildura za oczyszczenie pewnego wątku, fakt nie dał bana ale jestem pewny
gdyby Wojman zrobił to samo od razu byłoby tu wiele skarg.... mimo iż kary byłyby podobne...


Co jak co, ale (zakładając, że myślimy o tym samym) to się średnio popisał. Topic ów ma swoją wybitną specyfikę i długodługo cieszył się pewną autonomią ...jak Kwasy, Loża czy Mafia. A teraz wdowiakm wchodzi i kładzie nawałę ogniową niczym Ruskie przed szturmem. Oki, pacana który wypowiada się w temacie tylko po to aby się wykazać jaki to on offowy i jak tam mu się nie podoba słusznie odstrzelił razem z ekipą, która na prov dała się nabrać. Ale karać za tę akcję z selerem?! Gosh, przecież to jest klasyka!

Kolejny raz Isi wykazał się wyczuciem na poziomie pani sprzątaczki, która wchodzi na scenę występu Jay''a Leno czy innego Pablo Francisco i zamyka całą imprezę mówiąc "ale wy jesteście świntuchy, ale mnie to nie bawi".

No i pochwały trochę niewczesne, bo spam wokół prowokacji tego gościa wciąż nie wygasł... Paradoksalnie, Wojman ze swym podejście "ban raz a dobrze!" sprawdziłby się tam lepiej :> Jakby gościa wywalił na zbity pysk, od razu wszyscy skoncentrowaliby się na psioczeniu na jego decyzję miast na dalszym pisaniu o d....e Maryni. ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No hej, jak się masz Alice? Wiedziałem, że ta akcja nie przemknie ukradkiem. Tak, wiem, to ja narozrabiałem, kiedyś tam się ukarzę za to. Bo strzelam, że ten "gośc" to ja. Ogólnie chyba wszyscy przedawkowali z powagą i powinni na odwyk iśc, srsly. Ostatecznie i tak nie wiem za co ten degrad, bo wyraziłem swoje lekko kontrowersyjne zdanie? Bo byłem, jak to ładnie ująłeś, offowy? Może i była to lekka prowokacja z mojej strony, ale nikt nikogo na dłuższą metę bezpośrednio nie obrażał, a rozmowa był w miarę na jakimś tam poziomie. W takim razie dlaczego taki starscreamer czy jak mu tam nie dostanie wielkiej paczki od św. moderatora? Abstrahując od tego, czy tylko mi się zdaje, że robi się tu co raz większa cenzura? Fakt, kiedyś sam byłem za większym przykładaniem się modków, ale Wojman chyba wprowadził modę "czepiajmy się głupot". Nie wiem, może to tylko ja tworzę tą teorię spiskową, ale wydaję się, że jest w tym ziarno prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za tą miłą wiadomośc :) Od czasu pewnego incydentu ograniczyłem swój udział w pewnym temacie, gdzie jego było pełno. Nagle fajniej się tu zrobiło. Jeszcze mnie się pozbędziecie i już w ogóle można świętowac! Tak z ciekawości spytam, za co dokładnie oberwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się