Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

W skrócie to za jakieś bluzgi i rasistowskie teksty o niemieckich piłkarzach o polskich korzeniach którzy grają czy tam grali w RPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:39, MaccCry napisał:

Wojman=> Odebrałem wiadomość ;)


Jaka wiadomosc, bo do Ciebie zadnej nie wysylalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, teraz wiem jacy ludzie zostają moderatorami. Zero poczucia humoru, branie wszystkiego na poważnie i dosłownie etc. Ogólnie nvm. Pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to śmiesznie wypadłeś. Czy to ty wbiłeś do tematu z krzykiem "a on jest gupi!"? Nie przypominam sobie...Heh, zapamiętaj, że im bardziej ktoś próbuje być "offowy", tymn mniej takowy jest. Czego właśnie doświadczasz...

Sweet dreamds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2010 o 01:23, Dexter_McAaron napisał:

Generalnie to śmiesznie wypadłeś. Czy to ty wbiłeś do tematu z krzykiem "a on jest gupi!"?
Nie przypominam sobie...Heh, zapamiętaj, że im bardziej ktoś próbuje być "offowy", tymn
mniej takowy jest. Czego właśnie doświadczasz...

Nie no, ja jestem bardziej subtelny, choc znaczenie będzie to samo, to ładniej to ubiorę w słowa. Co do "offowości", to po prostu taki jest mój światopogląd, jedynie sposób i zaciekłośc jego wyrażania może czasami drażnic. Więc uspokoję, moja "offowośc" nie jest wymuszona, choc może się taka wydawac.

Dnia 05.07.2010 o 01:23, Dexter_McAaron napisał:

Sweet dreamds.

I tobie również <zieeew> Robi się jasno... <pada nieprzytomny na klawiaturę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2010 o 15:37, kindziukxxx napisał:

i znowu będziecie jechać na Wojmana? Jest jaki jest, ale przynajmniej jest moderatorem,
popełnił błąd czy nie zbanowana osoba możne to wyjaśnić a decyzja może zostać zmieniona.
To że Wojman potrafi dawać dużo banów, albo bardzo dużo to nie jest jego wina, on po
prostu nie chce aby było tutaj drugie forum Onetu.., w sumie to chyba nikt tego nie
chce... kiedyś był KnOT a teraz co Wojman da bana i od razu "zwolnennicy" szukają czegoś
aby tylko znaleźć błąd... a nie ma ludzi nieomylnych, a nikt na tym forum bana za darmo
raczej nie dostał....


Jeśli to ma być "linia obrony" to zaiste jest... porywająca. Wyłuszcze to dokładniej bo być może wcześniej nie wyraziłem się dostatecznie jasno. Nie bronię zbanowanego gościa - bo faktycznie przegiął. Nie atakuję moderatora - bo jego zadaniem jest utrzymywanie ładu na forum.
Jedyne na co chcę zwrócić uwagę to uleganie emocjom przez wojmana. Jest to na zasadzie, palnąłeś coś, wkurzyłeś mnie, więc jestem zły i będę gryzł (banował). A gdzie próba dyskusji? Gdzie konstruktywna rozmowa? Czy osoba funkcyjna na forum ma naprawdę zniżać się do takiego poziomu jaki reprezentuje sfrustrowany nieszczęśnik (taki czy owaki). Moim zdaniem - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 08:01, mufur napisał:

A gdzie próba dyskusji?
Gdzie konstruktywna rozmowa?


Byla rozmowa. Konsul gram.pl oraz ja poprosilismy uzytkownika o przedstawienie dowodow na poparcie slow uzytkownika, ktory zarzucal serwisowi bardzo brzydkie rzeczy. Nie otrzymalismy ani tego ani tego, zatem zostaly wyciagniete konsekwencje wynikajace z regulaminu. W kolejnych postach bylo widac agresje, wiec poprosilem, zeby troche ochlonal, albo sie pozegnamy. Nadal dzialo sie to samo to sie pozegnalismy. Dyskutowac mozna na argumenty, a nie na pomowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 08:13, Wojman napisał:


Byla rozmowa. Konsul gram.pl oraz ja poprosilismy uzytkownika o przedstawienie dowodow
na poparcie slow uzytkownika, ktory zarzucal serwisowi bardzo brzydkie rzeczy. Nie otrzymalismy
ani tego ani tego, zatem zostaly wyciagniete konsekwencje wynikajace z regulaminu. W
kolejnych postach bylo widac agresje, wiec poprosilem, zeby troche ochlonal, albo sie
pozegnamy. Nadal dzialo sie to samo to sie pozegnalismy. Dyskutowac mozna na argumenty,
a nie na pomowienia.


Śledziłem na bierząca tę rozmowę. I zgadza się, prosiliście o dowody na to co wygadywał. Odniosłem jednak wrażenie że w momencie puściły Ci nerwy, bo sytuacja stawała się coraz bardziej zaogniona. W moim odczyciu Twoje posty również zawierały nutę agresji. Cytaty niestety nic tu nie dadzą - wiadomo, oderwanie od kontekstu. Kończąc już odgrzewanie tego kotleta (bo nie widzę sensu rozdrapywania tego dalej - było minęło), na przyszłość życzę więcej spokoju ducha i dystansu w trudnych sytuacjach.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:41, Dexter_McAaron napisał:

Co jak co, ale (zakładając, że myślimy o tym samym) to się średnio popisał. Topic ów
ma swoją wybitną specyfikę i długodługo cieszył się pewną autonomią ...jak Kwasy, Loża
czy Mafia. A teraz wdowiakm wchodzi i kładzie nawałę ogniową niczym Ruskie przed
szturmem. Oki, pacana który wypowiada się w temacie tylko po to aby się wykazać jaki
to on offowy i jak tam mu się nie podoba słusznie odstrzelił razem z ekipą, która na
prov dała się nabrać. Ale karać za tę akcję z selerem?! Gosh, przecież to jest klasyka!


Z tego co obecnie wiem to jedyna autonomia jest teraz w Mafii, ale jednak trzeba przyznać że niektórzy przegięli ze swoimi wypowiedziami, nie wiem jak w kwasach jest.. ale w loży tak nie było a mimo to raz temat poszedł do piachu... ale to przez szereg okoliczności które temu sprzyjały..., a akacja z selerem.. może i klasyka, ale jakiś regulamin jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, spoko. To samo o czym pisałem już milion razy. Modom się nie chce zaglądać regularnie nawet do największych wątków na forum. Jak raz któryś zajrzy, albo ktoś podkabluje, to potem mamy takie akcje... szkoda, że to niepotrzebne.
Tłumaczenie, że przecież jest formularz...

ps spam w tamtym wątku ciągnie się od dawna, od roku, albo jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok mam pytanie bo mimo iż trochę tutaj już jestem to trochę wstyd, ale mam zamiar wrzucić 2 cytaty , w których występują przekleństwa, i jak je ocenzurować? wystarczy * czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale problem. Przecież liczy się tylko żebyś przypadkiem nie napisał słowa dobitnie, a to czy sobie to wykropkujesz czy wstawisz trzy szóstki zależy już od Twojej wyobraźni. Przeglądnij dowolną stronę kwasów i masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 19:54, kindziukxxx napisał:

ok mam pytanie bo mimo iż trochę tutaj już jestem to trochę wstyd, ale mam zamiar wrzucić
2 cytaty , w których występują przekleństwa, i jak je ocenzurować? wystarczy * czy jakoś
inaczej?


Nie powiesz na 100%, tutaj czasem bluzgi bez cenzury przechodzą bez echa, a czasem cenzurowane są nagradzane degradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaję pytanie w tym temacie, gdyż wydał mi się on najbardziej odpowiedni. Czy gdybym zamieścił link na gramsajcie reklamujący grę przeglądarkową to złamałbym regulamin ? Trochę wstyd, że delegat się pyta, ale jakoś w regulaminie nie mogłem znaleźć odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się