Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Degrad -12 za spam [to taki żart, dla tych co drażliwszych]


@Isildur

Powiedz no mi jak to jest z zakładaniem nowego konta ?
Tzn mam swoje obecne [co prawda nie zamierzam go zmieniać] ale powiedzmy, że chciał bym założyć nowe, tak dla kaprysu.
Chyba to nie jest karane degradem/banem na oba za multikonto, w chwili gdybym starego nie używał ?

Kumpel mnie dziś spytał czy nie wiem jak to jest na gramie z taką sytuacją, bo ma konto w randze bodajże delegata lub nawet przewodniczącego ale w jego mniemaniu z kretyńskim nickiem i chciał by założyć nowe. Co prawda poradziłem mu, żeby zwyczajnie zadał takie pytanie wam na kontakt, ale skoro już jestem w tym temacie przelotem, to dopytam i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mieć i dziesięć kont byleby nie pisać samemu do siebie tudzież trollować, spamować i tym podobne cuda wianki. A i wiesz co? Będę niewąsko zdziwiony jeśli nie oberwiesz za tego ''degrada'' dla Bravehearta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kont możesz mieć ile dusza zapragnie, a co do łamania regulaminu na jednym z kont to może być tak, że moderator przyzna nagrodę również na to drugie konto, zależy jeszcze od wykroczenia, na 100% za piractwo nakładany jest ban na wszystkie konta.

Możesz zgłosić nam, że z drugiego konta korzysta ktoś inny więc wtedy moderator weźmie to pod uwagę.

Ps. I z tym degradem to przesadziłeś, ale ok niech będzie, że znam się na żartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 18:54, Pietro87 napisał:

Kumpel mnie dziś spytał czy nie wiem jak to jest na gramie z taką sytuacją, bo ma konto
w randze bodajże delegata lub nawet przewodniczącego ale w jego mniemaniu z kretyńskim
nickiem i chciał by założyć nowe. Co prawda poradziłem mu, żeby zwyczajnie zadał takie
pytanie wam na kontakt, ale skoro już jestem w tym temacie przelotem, to dopytam i ja
:)

Jest mozliwosc jednej zmiany nicku, bez strat statystyk.

@PepsiCola
Staraj sie odpisywac wszystkim jednym postem. Tak jak, np. zrobilem to teraz ( zaznaczajac gruba czcionka i "malpa", ze to do Ciebie). Z reguly takie pisanie post pod postem jest karalne, ale widze, ze jestes kobieta i traktuja Cie lagodniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 18:54, PepsiCola napisał:

tak ,chciałam ;pp


To poczekaj jeszcze pięć lat i może wtedy jak będzie nabór to Ci się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 19:00, Isildur napisał:

Ps. I z tym degradem to przesadziłeś, ale ok niech będzie, że znam się na żartach ;)


Bo to był żart, z rozwiniętym info, że to żart [jako, że Brave jest okrzyknięty ostatnio naczelnym spammerem gramu =P]
Thx za info.

@dreamer94

A to zarzucę mu potem info, żeby pogrzebał w ustawieniach, w sumie szkoda zakładać nowe konto w jego sytuacji jak ma delegata czy nawet przewodniczącego, do tego pewnie na gramie tez to konto jest od startu serwisu bo rejestrowaliśmy się prawie jednocześnie na jednych z pierwszych gier CDP które można było dodawać do konta poprzez rejestracje elektroniczne [więc konto niejako weterana]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 18:54, Pietro87 napisał:

Degrad -12 za spam [to taki żart, dla tych co drażliwszych]

Spoko, ale chyba po tym degradzie byłbym niżej niż Wróg Ludu XD....
Co okrzyknięty spamerem.... ja tylko w nocy sobie markuje ;) i nic więcej :P bo cierpię na bezsenność.
Znaj dobre serce Isildura :P

Dnia 09.08.2011 o 18:54, Pietro87 napisał:

Kumpel mnie dziś spytał czy nie wiem jak to jest na gramie z taką sytuacją, bo ma konto
w randze bodajże delegata lub nawet przewodniczącego ale w jego mniemaniu z kretyńskim
nickiem i chciał by założyć nowe. Co prawda poradziłem mu, żeby zwyczajnie zadał takie
pytanie wam na kontakt, ale skoro już jestem w tym temacie przelotem, to dopytam i ja

Spytaj się go czy nie wykorzystał opcji zmiany xywki ;]... No i jest jeszcze opcja, by napisał do Laida z prośbą o zmianę xywki, ale musiał by się trochę chyba wyargumentować dlaczego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jego nicka z gramu, ale skoro nie powiedział jak "debilny" jest to zakładam, ze jest to coś wyjątkowo : bezsensownego lub głupiego.
Ale pewnie nie wykorzystał, bo kto normalny zmienia ksywkę na jakiegoś bzdeta :)

Zostałeś zdegradowany poniżej norm ludu, lud przemówił, musisz zamilczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:20, Pietro87 napisał:

Nie znam jego nicka z gramu, ale skoro nie powiedział jak "debilny" jest to zakładam,
ze jest to coś wyjątkowo : bezsensownego lub głupiego.
Ale pewnie nie wykorzystał, bo kto normalny zmienia ksywkę na jakiegoś bzdeta :)

Właśnie... kto normalny ma w głowie takie pomysły by sobie bzdety takie wymyślać, a potem dochodzić do wniosku, ze to bzdet ? :>

Dnia 09.08.2011 o 19:20, Pietro87 napisał:

Zostałeś zdegradowany poniżej norm ludu, lud przemówił, musisz zamilczeć :)

Taaa fajnie... :D.. Tylko, że ten lud to Ty.. Samozwańcu :P. Jak do tej pory jestem bardzo grzeczny

@Nikodem95
>Staraj sie odpisywac wszystkim jednym postem. Tak jak, np. zrobilem to teraz ( zaznaczajac gruba czcionka i >"malpa", ze to do Ciebie). Z reguly takie pisanie post pod postem jest karalne, ale widze, ze jestes kobieta i >traktuja Cie lagodniej :).
I widzisz zrobiłeś kobiecie lekki pasztet w głowie... Chyba do końca nie zrozumiała Twoich intencji, mimo iż chciałeś dobrze. Patrz: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28710&u=23 zamiast odpowiedzieć normalnie dała odpowiedź tak jak jej to wytłumaczyłeś.
Chyba wiesz o co mi chodzi :P. Co do karalności pisania post pod postem hmmmmmmm. Chyba to nie jest karalne [aż tak] sam kilkakrotnie widziałem ja Moderatorzy pisali 2 czy nawet i 3 posty z [Nie ma co wymieniać xywek] rzędu odpowiadając danym userom w danym temacie sensowną odpowiedzią... Może to wynika z tego, że po prostu takie coś jest dopuszczalne by kolejny user zobaczył odpowiedź ;]. No chyba, że na serio warto by było użyć @ "Ata" bo np odpowiedź wymaga jednego zdania.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie z sensem odpowiedzi nawet jedna pod drugą do kilku różnych osób z tego co wiem nigdy karane nie było.
Nagrody lecą tylko za rzucanie bezsensownych odświeżeń [bo przecież można na skrzynkę poprosić moderatora o tzw bump tematu, na gramie zakładam panowie mają taka opcje, przynajmniej na większości for zawsze jest takie "cuś" dostępne w panelu edycji moda] czy jakiegoś bezczelnego spamu bez sensu.

Poza tym, edycja na gramie to dosyć wątpliwa sprawa, czasem działa normalnie a nie raz i to nie jednej osobie sekundę po dodaniu posta zanika albo zwyczajnie przestaje działać na zasadzie nie dodawania zaedytowanej treści, stad czasem się zdarzy napisać jakiś double post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 20:18, Pietro87 napisał:

[bo przecież można na skrzynkę
poprosić moderatora o tzw bump tematu, na gramie zakładam panowie mają taka opcje, przynajmniej
na większości for zawsze jest takie "cuś" dostępne w panelu edycji moda


Nie mają. To forum jest proste jak drut, a ulepszenia pojawiają się z prędkością 1 na rok, albo i rzadziej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę podobieństwo moderatorów, tzn moderatora, do ludzi odpowiadających za przestrzeganie prawa i skazywanie ich za łamanie go, w naszym kraju. Do więzienia skazuje się starsze panie, które działały na szkodę skarbu państwa, nie wydając paragonu i przez nią nasz kraj stracił kilka groszy, wydaje się ustawy i inne rzeczy utrudniające życie porzadnym ludziom, a lekarze, prawnicy ciągną sobie kasę bez podatków i przestępcy chodzą sobie po ulicach, zamiast siedzieć w więzieniach i dzieje się ludziom krzywda. ^^ :3
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=65976&u=271
Moderatorzy czasami przesadzają i to mocno. Zamist zrobić coś co się przyda, jak zająć się zamykaniem choćby takich tematów, czy pilnowaniem multikont w takich tematach to, walą degrady które nic nie wnoszą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Agent 007 w akcji, nic tylko pogratulować. Dawać degrada za takie coś? I to w dodatku w sytuacji gdy piszący post zorientował się o co chodzi i wcześniej ,,przeprosił"? Wojman, zastanów się co ty wyrabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 00:43, Citkowsky napisał:

Agent 007 w akcji, nic tylko pogratulować. Dawać degrada za takie coś? I to w dodatku
w sytuacji gdy piszący post zorientował się o co chodzi i wcześniej ,,przeprosił"? Wojman,
zastanów się co ty wyrabiasz.


Nie wiem co niezrozumiałego jest w tym, że od upominania użytkowników są Moderatorzy. A ten konkretnie najwredniejszy ostrzegał wcześniej, że jeśli nadal będzie rozmowa nie na temat bądź pseudomoderatorka choćby w takich wątkach jak tamten to będą nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Wojmanie chyba myślisz w zbyt skomplikowany sposób, którego nasze proste umysły nie potrafią zrozumieć. Forum to niby nie miejsce na takie rzeczy ale czy mógłbyś wytłumaczyć nam prostym ludziom o co tam chodzi, byśmy mogli przestać żyć w ciemnocie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, jeśli mam być szczery to widziałem jak Mr "Braveheart" zaczął ostatnio ostro spamić (chce się tego sekretarza co hyhy), ale też uważam, że zdeczka przesadziłeś. Ani nie było w tym spamu, ani też nie powiedział nic co, by na spam mogło wyglądać, jak mówi Citkowsky, nawet przeprosił. Zazwyczaj broniłem Moderatorów, ale przez takie decyzje Agencie 007, zniechęcasz nas "prostych użytkowników" do pisania tutaj, a to nie o to chodzi prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 01:31, Jakli napisał:

Eee, jeśli mam być szczery to widziałem jak Mr "Braveheart" zaczął ostatnio ostro spamić
(chce się tego sekretarza co hyhy),

Teraz wyobraź sobie to jakby to mówił Kapitan Jack Sparrow + jego gestykulacja oraz ruchy
Dla sprostowania. Jakoś ten sekretarz długo mi nie wchodził XD.. może jakiś bug whateva. Co do spamu. Jeśli chodzi Ci o statystyki po całym dniu to wiedz, że jakbyś rozmawiał całą noc w temacie z porządnymi Wąpierzami w Markach...też byś miał takie "spamerskie" staty + to co się jeszcze napisze z kimś za dnia. :) EOT z mojej strony jeśli chodzi o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no okej tak tylko mówie, bo gdzie nie wejdę na temat to widzę Ciebie ;). Z tym, że ja rzadko z gramu teraz korzystam, to może pozmieniała się trochę "hierarchia piszących duże ilości postów", osobiście nie mam Ci tego za złe przecież :D.
EoT również ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się