Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Proste na forum wulgaryzmy wszelkiego rodzaju są zabronione i tego się trzymajmy. Czytając posta w którym widzę takie słownictwo jest po prostu niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem jest po prostu nie używanie wulgaryzmów, wtedy nie będzie problemów z tym związanych. Jeśli ktoś nie może się przed tym powstrzymać, to powinien się liczyć z konsekwencjami. Świat coraz bardziej schodzi na psy, i na tym przykładzie bardzo dobrze to widać. Tylko czekać na to, aż wulgaryzmy będą tu na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:08, Szynkars napisał:

Świat coraz bardziej schodzi na psy, i na tym przykładzie bardzo dobrze
to widać. Tylko czekać na to, aż wulgaryzmy będą tu na porządku dziennym.

Pleciesz trzy-po-trzy przybierając pozycję, jakby nagle ludzie zaczęli przeklinać. Nie mówię, że należy przymykać oko na wulgaryzmy oralne - ale zjawisko jest jak najbardziej powszechne. Psów do tego nie mieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przeklinają i wulgaryzmów używają, o czy już wspominałem. To jest forum publiczne, a moderatorzy są o tego, by karać takie przypadki. Naprawdę nie wiem, o czy tu dyskutować. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:17, rob006 napisał:

Nie chcę cię martwić, ale nawet za wygwiazdkowane przekleństwa leciały nagrody ;]

Co ?! XD. To nieźle ... ciekaw jestem kto takie nagrody wlepiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:23, Braveheart napisał:

> Nie chcę cię martwić, ale nawet za wygwiazdkowane przekleństwa leciały nagrody ;]
Co ?! XD. To nieźle ... ciekaw jestem kto takie nagrody wlepiał...


Nie pamiętam, dawno czegoś takiego nie widziałem. W każdym razie co za różnica czy wygwiazdkowane, czy nie, i tak każdy wie o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W każdym razie co za różnica czy wygwiazdkowane, czy nie, i tak każdy wie o co chodzi :D
Właśnie jest :D
Za niewygwiazdkowane leci nagroda w 110% dostania jej. A Za wygiazdkowaną chyba się ma 0,002% Szansy na nagrodę. Ważne żeby w przypadku wygwiazdkowanej było to co napisałeś czyli by było wiadome o co chodzi... to IMO taka szara strefa wulgaryzmów ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chu... z tym.* Ja kiedyś zostałem pouczony aby wystrzegać się wulgaryzmów zagwiazdkowanych. :( Nie no k**wa.. No ale ludzie mają obsesję na punkcie tych wulgaryzmów, zagwiazdkowałem dwa literki w słowie krowa, a wszyscy już myślą, że chodzi mi o wulgarną nazwę na panią lekkich obyczajów. :/ Ogólnie czepianie się zagwiazdkowanych wulgaryzmów to głupota. Oglądając TV gdy ktoś przeklnie mamy np "kur-pip!!" Jeżeli coś takiego jest dopuszczalne w telewizji, to czemu miałoby być zabronione na forum. No ale jakbym napisał, że ktoś jest "po**********" to już IMO inna sprawa,bo miałem na celu obrażenie kogoś, no ale jak ktoś jakiś przygłup jest to co poradzić... trzeba mu prawdę napisać i takie zachowanie powinno być tolerowane. ;3


*Ofc. Chuck Norris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie telewizja jest słabym wyznacznikiem tego co można, a czego nie. Właściwie to nie jest żadnym wyznacznikiem, więc nie warto się na nią powoływać.

@Braveheart
A co to ma za znaczenie czy zostaniesz ukarany czy nie (no chyba że status jest jedynym celem twojego posta :D)? Jak ściągniesz grę to pewnie też nic złego ci się nie stanie, ale to nie znaczy że nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:38, Albii napisał:

Chu... z tym.* Ja kiedyś zostałem pouczony aby wystrzegać się wulgaryzmów zagwiazdkowanych.
:( Nie no k**wa.. No ale ludzie mają obsesję na punkcie tych wulgaryzmów, zagwiazdkowałem
dwa literki w słowie krowa


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nie ma ani potrzeby gwiazdkowania krowy, ani nie należy to do czegoś popularnego (nie wiem, może w Twoich kręgach taka zasada panuje, ja widziałem parę razy krowę na żywo i nie czuję potrzeby wstawiania gwiazdek w nazwę tego zwierza).

Co do tematu, nie jestem pewny w 100%, ale to chyba jeszcze walgierz napisał, że zagwiazdkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm - i racja - gwiazdki czy nie, wiadomo co się chce przekazać (a raczej w jaki sposób), prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 22:13, rob006 napisał:

Jak dla mnie telewizja jest słabym wyznacznikiem tego co można, a czego nie. Właściwie
to nie jest żadnym wyznacznikiem, więc nie warto się na nią powoływać.

I dlatego nie ma tu nigdzie stwierdzenia, że telewizja jest dobrym wyznacznikiem. Nie znam się na tym ale w kościach czuję, że w mediach też są jakieś prawa i zakazy. Mamy wiadomosci, ktoś przeklnie, jest "pip". Mamy film +18, ktoś robi to samo, jest gołe słowo i nie widzę powodu aby zmieniać takie ogólnie panujące zasady. No ale jak już wspomniałem przypadki obrażania kogoś zagwiazdkowanym wulgaryzmem to coś innego. No ale jak moderator działa jak maszyna to wszystkich do jednego worka wrzuca. :> No ale każdy ma swoje zdanie. :)

Adjatha@Hehe, dobra riposta, tylko nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, że skoro nie ma potrzeby gwiadkowania krowy i nie należy to do czegoś popularnego, to pewnie nie jest to na poważnie i jest to zapewne jakieś żartobliwe zdanie, choć mogę się mylić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty usunąłeś mi avatara?
Edit1:Regulaminu nie łamał.
Edit2: Nawet nie zostałem o tym poinformowany, że avek jest sprzeczny z regulaminem i zostanie usunięty.
Edit3: Pytam tutaj, bo równie dobrze może to być jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:18, Growin napisał:

Ty usunąłeś mi avatara?
Edit1:Regulaminu nie łamał.
Edit2: Nawet nie zostałem o tym poinformowany, że avek jest sprzeczny z regulaminem i
zostanie usunięty.
Edit3: Pytam tutaj, bo równie dobrze może to być jakiś błąd.


Owszem ja go usnąłem, Twój avatar przedstawiał Hitlera, który wiadomo kim był. Fakt nie zostałeś poinformowany ale również nie otrzymałeś z tego powodu ostrzeżenia czy degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:23, Isildur napisał:

Owszem ja go usnąłem, Twój avatar przedstawiał Hitlera, który wiadomo kim był. Fakt nie
zostałeś poinformowany ale również nie otrzymałeś z tego powodu ostrzeżenia czy degrada.

Jaś fasola też został przed chwilą usunięty. Też coś jest z nim nie tak?
A Jak moderator ma broń w avatarze to jest dobrze?
A - i Hitler był przerobiony w photoshopie. Nie było to jego zdjęcie.
Edit: Już 2 razy jaś fasola został usunięty. Możesz powiedzieć co w tym avku jest złego?
Edit2: Nie znalazłem punktu w regulaminie, który byłby złamany przez Jasia Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:26, Growin napisał:

Jaś fasola też został przed chwilą usunięty. Też coś jest z nim nie tak?


Jaś fasola? Nie wiedziałem, że Hitler był Jasiem Fasolą, raz jeszcze go wstawisz i będzie nagroda.

Dnia 14.08.2011 o 10:26, Growin napisał:

A Jak moderator ma broń w avatarze to jest dobrze?


Nie porównuj pistoletu do Hitlera...

Dnia 14.08.2011 o 10:26, Growin napisał:

A - i Hitler był przerobiony w photoshopie. Nie było to jego zdjęcie.


Avatar przedstawiał Hitlera, jest tyle innych avatarów musisz koniecznie przedstawiający tego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj Stalina on więcej wymordował osób a nikt ci go nie usunie.

Isildur ostatnio zauważyłem, że codziennie zmieniasz avatar co cię tak naszło :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się