Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2011 o 19:43, Kukowsky napisał:

Jeśli potrzebujesz tego by ktoś zgodził się z Tobą z tym, że masz w tym przypadku prawo pobrać
grę to takiej aprobaty szukaj gdzie indziej bądź też najlepiej odwołaj się do własnego sumienia.

Nie, nie. Nie szukam aprobaty ;]

Dnia 28.08.2011 o 19:43, Kukowsky napisał:

Moderatorzy gram.pl muszą przestrzegać zasad (...)

True, true. Nie oczekuję innej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 23:35, Albii napisał:

Stawiam, że może ktoś ma życie poza forum ale mogę się mylić.

Wysyłałem wczoraj bodaj wczesnym popołudniem. Jak rozumiem sześciu rzekomo aktywnych modków wybyło całkowicie? ;-) No ale co tam, może kiedyś ktoś to odczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wysłałem zgłoszenie poprzez ten nowy button a poza tym - pisanie tutaj w topicu z problemami podchodzi pod tak ukochany przez khem spam. ;-) W każdym razie nadal czekam na reakcję, wyłączam się już na dziś z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 23:42, Tyler_D napisał:

Wysyłałem wczoraj bodaj wczesnym popołudniem. Jak rozumiem sześciu rzekomo aktywnych
modków wybyło całkowicie? ;-) No ale co tam, może kiedyś ktoś to odczyta.


Moderatorzy mają swoje życie prywatne i nie muszą przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu sprawdzać zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 00:06, Wojman napisał:

Moderatorzy mają swoje życie prywatne i nie muszą przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu
sprawdzać zgłoszeń.


Jak rozumiem życie prywatne nie przeszkadza im wypowiadać się na forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:
Co Wam przeszkadzało w moim indyjskim symbolu szczęścia i pomyślności jaki miałem w avatarze?
Edit: Jak zwykle żadnego upomnienia, ani nic...
Edit2: Sorry. Zwracam Wam honor modkowie.
Widzę, że żaden z Was jest nieobecny. Wygląda na to, że w ekipie gram.pl mamy mało rozgarnięte osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:16, Hellmut napisał:

Naprawdę masz nas aż za takich idiotów?

Szczerze? Wcześniej nie miałem, ale teraz mam.
Edit: Nie wszystkich. Jakieś 50%.
Edit2: Proszę o uzasadnienie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc odpowiem na tę wiadomość.

Ale wiedz o tym, że udawanie ignoranta tylko pozornie wydaje się sprytne, a Twoja prowokacja była zbyt wyraźna.

Zarzekanie się, że "Ty nic nie wiesz o prawdziwym znaczeniu tego symbolu" będzie przez moderację traktowane jako wciskanie wyjątkowo taniego kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać w nie swoje sprawy ale :

Notorycznie wstawiasz a to awatar z Hitlerem a to inne quasi-nazistowskie treści, teraz wstawiasz rzekomo indyjską swastykę [która akurat faktycznie oznacza szczęście i pomyślność], uważasz moderatorów za debili którzy nie potrafią wydedukować sobie momentu w których chcesz się tu komuś zaśmiać w twarz jakimiś obejściami regulaminu ?

Już pomijam łamanie prawa [w internecie notoryczne], które reguluje zbiór znaków zakazanych których publicznie umieszczać i nosić nie można.

@edit
Dobra widzę Hellmut mnie uprzedził :)
tak czy siak, żeby nie było, że ja tu jakąś pseudo-moderatorkę robie, wyraziłem tylko swoje zdanie jako osoba postronna na całą sytuacje [bo przy akcji z awatarem emo-Hitlera też akurat byłem obecny w adekwatnym wątku, toteż jakies tam swoje zdanie mam na całą sprawę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:37, Hellmut napisał:

Zarzekanie się, że "Ty nic nie wiesz o prawdziwym znaczeniu tego symbolu"

Prawdziwe znaczenie to symbol szczęścia, symbol słońca, płodności.
>będzie przez

Dnia 06.09.2011 o 21:37, Hellmut napisał:

moderację traktowane jako wciskanie wyjątkowo taniego kitu.

W tym przypadku moderacja wciska kit.

Pietro87
Nie wiem, o co Ci biega. Ty masz łeb jakiegoś boga egipskiego, czy coś w tym stylu. Czym to się różni od symbolu szczęścia? Niczym. Jest tak samo dozwolone. Swastyka wygląda inaczej i nigdy bym jej nie dał, bo jest kojarzona z nazizmem. Niektórzy wszystko kojarzą z nazizmem. Krzyża też nie wolno, bo prawie swastyka, tego też nie wolno, bo prawie to i prawie tamto. Prawie robi wielką różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:41, Growin napisał:

W tym przypadku moderacja wciska kit.


Moderacja publicznie ostrzega, że za jeszcze jeden "występ" w stylu próby obejścia regulaminu po prostu zbanuje konto. Nie będziemy na forum tolerować nazistowskich symboli, ani pokrętnych tłumaczeń, że to "symbole słońca, pomyślności" czy czego tam jeszcze. Avatar z Hitlerem był może symbolem dobrobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:39, Pietro87 napisał:

/.../ chcesz się tu komuś zaśmiać w twarz jakimiś obejściami regulaminu ?

Tylko że jego nie można w ten sposób obejść. Regulamin w swoim budzącym od lat spore kontrowersje punkcie (tym o kwestiach nieregulowanych) pozwala nam skutecznie walczyć z takim pozornym cwaniactwem. Tak było z wulgaryzmami pisanymi z błędami/zagwiazdkowanymi po jednej literce, tak było z dopalaczami, tak jest z z tymi praktykami rodem ze stowarzyszeń neonazistowskich ("saluty rzymskie" i "symbole szczęścia" - ale tylko jakby ktoś pytał!)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:53, Wojman napisał:

Avatar z Hitlerem
był może symbolem dobrobytu?

Symbolem miłości homoseksulanej. Usunięcie tamtego avataru ocierało się o dyskryminację homoseksualistów. Nie był żadnym symbolem i Ty dobrze o tym wiesz. Czemu zadajesz takie niemądre pytania?
Te 2 symbole wyglądają inaczej, ale najlepiej jest udawać, że są identyczne. Krzyż katolicki to też swastyka tylko nie ma 4 "ramiączek"...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się