Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2012 o 19:31, Paoro napisał:

Co się w ogóle stało ze statystykami.gram.pl? Od jakiegoś dłuższego czasu ich nie ma... wrócą?

Zajrzyj do tego tematu ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&u=2385

@ KrzysztofMarek
Chodzi o protest przeciwko ACTA? Chwali im się (i trochę szkoda że gram się nie przyłączył) ale to bardziej pasuje do tematu o ACTA niż tutaj (chyba że chodzi o coś innego?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 19:37, Karharot napisał:

>/.../> ale to bardziej pasuje do tematu o ACTA niż tutaj (chyba że chodzi o coś innego?) ;)

Ja się na tym nie znam, ale wygląda to raczej na robotę kogoś innego, bo film jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 19:46, KrzysztofMarek napisał:

Ja się na tym nie znam, ale wygląda to raczej na robotę kogoś innego, bo film jest po angielsku.

Chcesz powiedzieć że to robota kogoś kto im się włamał? To już miłe nie jest.
Mimo to tak informacja jak i rozważania na jej temat bardziej pasują tutaj ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52910&u=720
bo mogę Cię zapewnić że nie jest to sprawka żadnego z tutejszych moderatorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie :D. No czerwoni. Dziś jeden z was Inwigilatorów Gramowych ma urodziny! a tu cisza :-P [Ja sam ogólnie zapomniałem ale mi się przypomniało^^]
Ale Wy "Czerwoni" ? Jak wam nie wstyd!!
Oto rzecz o Isildurze. Prawowitego władcy Gondoru... Tak przyszedł do Ciebie. Jeden jedyny choć okupiłeś go wielkim cierpieniem!!.... ]:->

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Po części stary już trochę jesteś... Data na GSie mówi sama za siebie.
niedługo trójka z przodu Panie. Jak będziesz się z tym czuł ?

PS: Żeby sobie przypadkiem nikt nie pomyślał, że smaruję u moda/modów =.=

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

20120201213722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie kolego, nie wiem jak się będę czuł, nie myślę teraz o tym ;)
Cieszę się chwilą :)

Cały Gondor Ci dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 21:40, Isildur napisał:

Dzięki wielkie kolego, nie wiem jak się będę czuł, nie myślę teraz o tym ;)

Obys nie czuł sie staro jednak zbliżająca się 30stka to już trochę :P za 12 lat złoty wiek jak to mówią XD

Dnia 01.02.2012 o 21:40, Isildur napisał:

Cieszę się chwilą :)

A się ciesz. Carpe Diem. "W życiu piękne są tylko chwile" <--- Ryszard Riedel "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy" <-- Grehucta

Dnia 01.02.2012 o 21:40, Isildur napisał:

Cały Gondor Ci dziękuje :D

Aj tam cały :D... Oficjalnie Ty już nie żyjesz XD. [ W Śródziemiu ofkors. ] Już dawno temu Aragorn syn Arathorna zajął twe miejsce na tronie.
Ale pamięć się liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dzierży miecz którym zdjąłem pierścień z palca Saurona :D <No ściąłem go razem z palcem>

Trzeba wziąć się za przeczytanie jeszcze raz Władcy Pierścieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super są ci moderatorzy naprawdę... Dali mi debile degregata -3 za to że napisałem głupi post dla żartu. Szczerze? Mam w dupie takie coś. Zrobiłem sobie to drugie konto niechcący... Miałem sobie zrobić konto na cdprojekt.pl a że myślałem że jest dalej gram.pl połączone z cdprojektem to zacząłem go robić na gram.pl, okazało się jednak że trzeba zrobić tu oddzielne i tam oddzielne. Skoro nie miałem co zrobić z kontem SHADER775 pomyślałem że pójdę na kompromis a z gramatyki pośmieje się kilka osób... To było w celu że tamto konto poszło na ban. Byłbym skończonym idiotą gdybym zrobił sobie konto tylko dlatego żeby robić zbędne tematy i wypisywać w nich bzdury. Nie wiem za co dostałem tego degregata nie mając nawet najmniejszego prawa wytłumaczyć się. TACY SĄ MODERATORZY. Jak chcecie to mnie zbanujcie, wisi mi to. Już nie raz dostałem degregata, a w dodatku dostałem też wszystkie (poza tym teraz) z winy innych forumowiczom którzy wkurzyli mnie do tego stopnia że nie wytrzymałem i musiałem im powiedzieć to co myślę. Za to dostałem degregata, a ten gość co mnie wkurzył nic. NIC. Nazywał się "Foost" i potem go zbanowali za to że głupie żarty opowiada... No to trochę grubo że za to dostał bana a za obrażanie mnie mimo że bez przekleństw nawet upomnienia nie dostał. Tak robicie moderatorzy... Zamiast komuś kary od razu narzucać najpierw zastanówcie się czy ten gość rzeczywiście ma tak nasrane do czachy i że zawsze taki jest czy tylko w jednym momencie się "poślizgnął" ... Cena degregata powinna być omówiona z użytkownikiem... I zwracam się tu w dużej mierze do "Hellmut''a".
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to mam jeszcze jedno pytanie. I sorry za post pod postem. Nie zdążyłem...;)
Skąd wiedzieliście że SHADER775 i damiank485 to jedna osoba? I JAKIM PRAWEM (tu będę krzyczał na Hellmuta) MOŻESZ DAWAĆ DEGREGAT NA MOJE KONTO NIE WIEDZĄC ŻE TO JA?!?!?!?!??! CO MOŻE MACIE KAMERY W MOIM DOMU? Zapamiętajcie to sobie i mówię tu do wszystkich, nie tylko do Hellmuta, pomyślcie że z tego samego IP może być kilku a nie jeden użytkownik. Skąd wiecie że to ja założyłem drugie konto a nie na przykład mój tata, brat itp? No skąd. Czyli skoro mój brat na przykład by to napisał jako SHADER775 ja dostałbym degregata bo pisałem z tego samego peceta? Radzę to przemyśleć. I to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 01:04, Chaotizz napisał:

Nie płacz.

noo, nie płacz... Właśnie takie teksty mnie wkurzają. Weź się dziecko uspokój bo jakbyś ty dostał za szajs degregata to byś chyba się puścił z mostu. Brygadzista... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 01:08, damiank485 napisał:

noo, nie płacz... Właśnie takie teksty mnie wkurzają. Weź się dziecko uspokój bo jakbyś
ty dostał za szajs degregata to byś chyba się puścił z mostu. Brygadzista... Hmmm...


Przepraszam, ale muszę. Ty serio ten degregat piszesz? To słowo "degregat". Bo tyle razy ono u Ciebie padło, ani razu poprawnie i zastanwiam się czy to dla żartu tak piszesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowałem, to masz słabą samokontrolę, wystarczy cię troszkę sprowokować żebyś wybuchnął złością i napisał więcej niż by wypadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Zrobiłem sobie to drugie konto niechcący...

Niechcący wpisałeś maila, nick, hasło. Niechcący zaakceptowałeś regulamin... To już mówiąc, że Twój degrad wręczyłem niechcący byłbym bardziej przekonujący.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Miałem sobie zrobić konto na cdprojekt.pl a że myślałem że jest dalej gram.pl połączone
z cdprojektem to zacząłem go robić na gram.pl, okazało się jednak że trzeba zrobić tu
oddzielne i tam oddzielne. Skoro nie miałem co zrobić z kontem SHADER775 pomyślałem że
pójdę na kompromis a z gramatyki pośmieje się kilka osób...

Pytania retoryczne:
1. Czy jesteś pewien znaczenia słowa kompromis?
2. Czy zdajesz sobie sprawę, że na gram.pl trollowanie (bo pod taką wspólną nazwą wyróżnia się działania, do których zalicza się także celowe kaleczenie gramatyki) nie jest uznawane za szczyt poczucia humoru?

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

To było w celu że tamto konto poszło na ban.

Nieużywanie go byłoby znacznie rozsądniejsze.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Byłbym skończonym idiotą gdybym zrobił sobie konto tylkodlatego żeby robić zbędne tematy i wypisywać w
nich bzdury.

Hm... Ty to powiedziałeś, nie my...

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Nie wiem za co dostałem tego degregata

Degregat? Jakiś nowy wynalazek działający przeciwnie do agregatu? Pochłania prąd? Niee, takich mocy to ja nie posiadam.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

nie mając nawet najmniejszego prawa wytłumaczyć się.

A co teraz robisz?

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Już nie raz dostałem degregata, a w dodatku dostałem też
wszystkie (poza tym teraz) z winy innych forumowiczom

Nie, wszystkie dostałeś ze swojej winy. Nie zrzucaj proszę odpowiedzialności na innych

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

którzy wkurzyli mnie do tego stopnia że nie wytrzymałem i musiałem im powiedzieć to co myślę.

Nie, nic nie musiałeś. Doświadczeni forumowicze spotkali się z dziesiątkami takich sytuacji. I jakoś potrafili zachować się z klasą.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Za to dostałem degregata, a ten gość co mnie wkurzył nic. NIC. Nazywał się "Foost" i potem go zbanowali za > to że głupie żarty opowiada... No to trochę grubo że za to dostał bana a za obrażanie mnie
mimo że bez przekleństw nawet upomnienia nie dostał.

Jeżeli nie zgłaszałeś tych przypadków, Twoje pretensje są nieuzasadnione.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Tak robicie moderatorzy... Zamiast komuś kary od razu narzucać najpierw zastanówcie się czy ten gość
rzeczywiście ma tak nasrane do czachy i że zawsze taki jest czy tylko w jednym momencie się "poślizgnął"

"Fachu" mnie uczyć nie musisz, siedzę w nim wystarczająco długo aby umieć ocenić sytuacje takie jak ta...

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

... Cena degregata powinna być omówiona z użytkownikiem...

O wysokości kary decyduje Moderator, tylko i wyłącznie. Współdecydowanie o swojej własnej karze jest całkowicie pozbawione sensu.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Skąd wiedzieliście że SHADER775 i damiank485 to jedna osoba?

Domyślenie się tego naprawdę nie było trudne.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

I JAKIM PRAWEM (tu będę krzyczał na Hellmuta) MOŻESZ DAWAĆ DEGREGAT NA MOJE KONTO NIE
WIEDZĄC ŻE TO JA?!?!?!?!??!

Nie wiedziałem, mówisz? Naiv...

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

CO MOŻE MACIE KAMERY W MOIM DOMU?

Pewnie. Teleekrany też. I teleskopowo wysuwane sosny w najbliższym Ciebie parku.

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Zapamiętajcie to sobie i mówię tu do wszystkich, nie tylko do Hellmuta, pomyślcie że z tego samego IP może
być kilku a nie jeden użytkownik.

No way!

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Skąd wiecie że to ja założyłem drugie konto a nie na przykład mój tata, brat itp? No skąd. Czyli skoro mój brat na przykład by to napisał jako SHADER775 ja dostałbym degregata bo pisałem z tego samego peceta? Radzę to przemyśleć. I to dobrze...

Tobie też radzę. Np. poprzez pilnowanie działalności swojej rodziny, za którą musiałbyś się później wstydzić :)

W Twoich postach niewiele było do przemyślenia. Wszystko to było tutaj przerabiane wielokrotnie, nie tylko przeze mnie, ale i przez właściwie każdego obecnego Moderatora. Nie ma sensu przemyślać na nowo tego samego...

Weź pod uwagę fakt, że poszedłem Ci na rękę. Odpowiedziałem tu, w wątku, pomimo że droga odwoławcza wiedzie przez formularz.

Chociaż... nie, Tobie to nic nie da:

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

/.../ Dali mi debile /.../

Obrażanie. 1:0

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

/.../ Jak chcecie to mnie zbanujcie, wisi mi to /.../

Otwarta chęć pozbawienia możliwości wypowiedzi. 2:0

Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Weź się dziecko uspokój /.../

Protekcjonalne odzywki wobec innego użytkownika. 3:0

Ponieważ uświadomiłem Cię wcześniej wystarczająco jasno, że jakikolwiek (czytaj: nawet lekki) wybryk zakończy się banem, czas zakończyć ten mecz.

BAN.

A to oznacza, że nie skorzystasz z informacji zawartych w moim poście. Niech niniejsza sytuacja posłuży innym forumowiczom - zwłaszcza młodszym stażem, za modelowy przykład, jakiej reakcji spodziewać się można w przypadku tego rodzaju wygłupów.

I przypominam: Przypięty pierwszy post niniejszego tematu, rubryka "UPDATE 4". Z której to treścią zbanowany użytkownik najwyraźniej się nie zapoznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 02:04, Hellmut napisał:

2. Czy zdajesz sobie sprawę, że na gram.pl trollowanie (bo pod taką wspólną nazwą wyróżnia
się działania, do których zalicza się także celowe kaleczenie gramatyki) nie jest uznawane
za szczyt poczucia humoru?


Z góry ostrzegam, że na forum CDP trollowanie traktuję dokładnie tak samo jak na gram.pl. Więc z góry odradzam biznesowy model o nazwie "wyrzucili mnie za trollowanie z gram.pl to sobie przejde na CDP i tam sobie potrolluję do woli". Nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 00:39, damiank485 napisał:

Miałem sobie zrobić konto na cdprojekt.pl


Nie dość, że troll to jeszcze mnie straszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się